Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 479 άτομα (56 μέλη και 423 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εδω ρε παιδια εχω πετυχει την καρλα να κανει παρτουζα με πακια!!!!
 

Επισκέπτης
Αυτή δεν ήτανε και στο 71Α απόγευμα όταν η Μπάρμπορα ήτανε πρωινή εκεί;
για να το λες εσυ,, εγω δεν την θυμαμε καθως δεν εχω μασησει ποτε να της δωσω τα ωραια μου λεφτα!!!
και γενικα τις γυρολογους συνηθως τις αποφευγω γιατι το 90% ειναι ξεπετες!!
παντως καταλαβες ποια λεω γιατι μια ειναι η "καρλα η καβλα"

κατι ασχετο εχτες το βραδυ οι σορενα και η τζουλια ειχαν βγει στο παραθυρο και οποιος περναγε του ελεγαν να περασει μεσα..
 

Επισκέπτης
για να το λες εσυ,, εγω δεν την θυμαμε καθως δεν εχω μασησει ποτε να της δωσω τα ωραια μου λεφτα!!!
και γενικα τις γυρολογους συνηθως τις αποφευγω γιατι το 90% ειναι ξεπετες!!
παντως καταλαβες ποια λεω γιατι μια ειναι η "καρλα η καβλα"
Ούτε εγώ την είχα τιμήσει ποτέ. Μουνάρα ήτανε αλλά δεν έδινε κώλο. Τότε τουλάχιστον...
Αλήθεια που εκδίδεται τώρα;

κατι ασχετο εχτες το βραδυ οι σορενα και η τζουλια ειχαν βγει στο παραθυρο και οποιος περναγε του ελεγαν να περασει μεσα..
Συχνό φαινόμενο πλέον για όποια είναι στον όροφο. Σε λίγο θ' αρχίσουν να μας πετούν ροχάλες!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
καλα δε μπορει να μου πει κανεις σ αυτο που ρωτησα πριν?  >:(
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ..............ΜΗΠΩΣ ΠΗΡΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΛΔΑΒΙΑ ..............ΑΠΟ ΤΟ 71 Β ..................?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
ΦΙΛΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΙΥΤΟ ΕΓΡΑΨΑ .....ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΕΝΝΟΟΥΣΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ .......ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ .
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
οταν λετε για στολη εννοειτε κατι τετοιο?
Zoro.bmp

Μπααα, άλλος έχει το copyright γι'αυτό :grin:

Κάτι τέτοιο της είναι πιο πιθανό

URL]]
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
κατι ασχετο εχτες το βραδυ οι σορενα και η τζουλια ειχαν βγει στο παραθυρο και οποιος περναγε του ελεγαν να περασει μεσα..

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][glow=red,2,300][size=16pt]ΠΡΟΣΟΧΗ   -   ΠΡΟΣΟΧΗ[/size][/glow][/size][/size][/size][/size]

Πέρασα από Φ.59 χτές, για να ξαναδοκιμάσω την Σορίνα, που σαν κορμί λέει, αλλά είχα εντοπίσει κάποια ύποπτα σημάδια και την ξέκοψα μέχρι νεωτέρας.
Ύστερα από συχνά θετικά σχόλια Συναγωνιστών για το πρόσωπό της, αλλά και απουσία αναφορών στα εν λόγω "σπυράκια", αποφάσισα να κάνω μια αναγνωριστική πτήση, που έμελλε να γίνει καμικάζι ! ! !

Η κοπέλα έχει σοβαρό πρόβλημα υγείας .  Τελεία και παύλα (. & -).
Μακριά από την Σορίνα !

Την είχα αφήσει προ μηνών, με κάποια "σπυράκια" (πιθανών κονδυλώματα) στο ένα κωλομέρη!
Τώρα έχουν εξαπλωθεί (μέσω της τριβής) και στο άλλο. Είναι αδύνατον να μην τα δεις/πιάσεις!
Απορώ, πως τόσοι Συνάδελφοι ΔΕΝ τα είδαν ! ! !

ΜΑΚΡΙΑ από την κοπέλα και από το εν λόγω Οίκο, αφού μέσω της αφής/τριβής, να μολυνθούμε μέσω των σεντονιών/προκαταρκτικών/κ.λ.π., αφού οι εν λόγω μύκητες ζουν ώρες σε θερμοκρασίες περιβάλλοντος ! ! !


Αυτά.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστούμε για το αλέρτ!!Πάντως πέρα από το πώς μπορεί να δείχνει μια γκόμενα ακόμα και ναζιάρα να σου φαίνεται καλό είναι την αποφεύγεις...Στην πλειοψηφία ξενέρωτη θα αποδειχθείο έως επικίνδυνη....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απόγευμα στην Φυλής:

Φωκ. 27 άνω: το γνωστό κοντό καμπυλόγραμμο με την Παρκινσον-τσα2
Φωκ. 27 υπογ.: Πήγαινα για την προ-μιλφ ξανθιά Χριστίνα, αλλά βρήκα ένα άλλο τσιαγγανο-Ρουμανάκι ονόματι και αυτό Χριστίνα. Καρέ καστανοξανθο με ανταύγες μαλάκι, αδύνατη με ελαφρές καμπύλες.
Λόγω του χαμόγελού της , δυστυχώς πέρασα. Ενώ αναφέρθηκε στοματικό άνευ, στο δωμάτιο με το που μπήκε, μου το φόρεσε. Δεν με χάλασε, γιατί δεν είναι κάτι που με τρελαίνει. Στην πράξη δεν έκανε κάτι που να μείνει στην μνήμη μου, αντίθετα, δεν τελείωσα και έφυγα με ένα κενό μέσα μου. Επίσης , που μπορεί να είναι και η ιδέα μου, όταν προσποιήθηκα οργασμό σε στάσξη ιεραποστολική, εκείνη σαν να με έσπρωξε άμεσα να σηκωθώ για να την αφήσω να φύγει γρήγορα.
Φυλ 71 άνω: Σάντρα. Ένα λυγερόκορμο ψιλό πορνίδιο. Στήθος πειραγμένο, αλλά καλή δουλειά, κοιτάει στον Ουρανό. Σώμα λαμπάδα. Μπαίνει στο δωμάτιο, ελαφρές μαλάξεις στο πέος και φόρεμα καπότας (εδώ, επίσης αναφέρεται η υπηρεσία άφιλτρου στοματικού, το οποίο η κοπέλα το αποφεύγει), φυσικά την ξάπλωσα για να ταξιδέψω στο απίθανο σωματάκι της. Στο πέρασμα της ώρας, αρχίζει να αγχώνεται. Παρόλο που η τσα2 δεν μας ενόχλησε, εκείνη έβαλε το fast forward. Για μια φορά καλή είναι. Αν γίνει πιο γλυκιά και χαλαρώσει με τον χρόνο θα γίνει χαμός. Της λείπει όμως αυτή η πουτανιά, που δεν νομίζω να την αποκτήσει . . . . .
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Επίσης, χτες τα ξημερώματα, κατά τις 01:30 δλδ, είχαμε:

Φωκ.22 κάτω: Νατάσσα η ξανθια ζουμερή Ρωσσίδα
Φωκ. 22 νέο: η γνωστή κοπέλα με τα βαμένα έντονα χείλια
Φωκ. 27 άνω: η κοντούλα καμπυλόγραμμη
Φωκ. 27 ισ.: Αλμπίνα
Φωκ. 27 υπ.: ένα μελαχρινό μπαζάκι
Φωκ. 25 άνω: η Σόφη
Φυλ. 59 κάτω: Σακίρα με Σορίνα. Το άνω κλειστό
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Μεσημεριανη τσαρκα στην αδεια φυλης,πεθαμενα πραγματα και ετσι επισκεφτηκα την Μπαρμπορα.Ακολουθει κριτικη!!!!!!! :cum:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο..
Φυλης 200
Ψηλη μελαχρινη με λιγα περιττα κιλα κ ομορφη φατσα!
Μαρια το ονομα της αν δεν λαθευω
Πιπινου 65
Τσιγγανοβουλγαρικη μετριοτητα
Φυλης 109 ανω
Μαργαριτα του xilnik απο Κατεχακη 8,Αντιοχειας 64 κλπ κλπ
Μαγνησιας 11
Αλεξανδρα η μελαμψη νταρντανα απο Ιωαννινων 3 κ Κων/λεως 130!
Kριτικες της εδω..
www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%91%CE%BB%CE%B5%CE%BE%CE%AC%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%B1/listingid:640/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%91%CE%BB%CE%B5%CE%BE%CE%AC%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%B1/listingid:640/[/url]
κ εδω..
www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%91%CE%BB%CE%B5%CE%BE%CE%AC%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%B1/listingid:2216/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%91%CE%BB%CE%B5%CE%BE%CE%AC%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%B1/listingid:2216/[/url]
Φυλης 80
Ψηλο καστανοξανθο με μοντελε κορμι!Στα πεταχτα που την ειδα μου φανηκε ιδιαιτερως καλο!
Δωματια κ σαλονι γεματα...
Βριλησου 24
Λαουρα απο Ιταλια μου κανει η υπηρεσια!
Σαλοναρει κ η φατσα της κατι μου θυμιζει αλλα δεν μπορω να θυμηθω..
Με το που γυρναει να φυγει βλεπω να σπαει η μεση κ εναν γνωριμο κωλο να ακολουθει το υπολοιπο κορμι..
Βρε την ΚωλοΤζουλια...που μας θυμηθηκε παλι αυτη!! :tickedoff:
www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%A4%CE%B6%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B9%CE%B1/listingid:459/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%A4%CE%B6%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B9%CE%B1/listingid:459/[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom