Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 475 άτομα (48 μέλη και 427 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Με το που γυρναει να φυγει βλεπω να σπαει η μεση κ εναν γνωριμο κωλο να ακολουθει το υπολοιπο κορμι..
Βρε την ΚωλοΤζουλια...που μας θυμηθηκε παλι αυτη!! :tickedoff:
www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%A4%CE%B6%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B9%CE%B1/listingid:459/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%A4%CE%B6%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B9%CE%B1/listingid:459/[/url]
Μου αρεσει που κοιτας και τις φατσες ψηλε!!! :grin: :grin: :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Πρωινή τσάρκα Φυλής,κατά τις 11:00 με λίγους συναγωνιστές στο δρόμο.Ντου στα σπιτάκια της Φώκαιας με 2 κορυφαία σκηνικά.Στο δεύτερο σπίτι όπως μπαίνεις από Αχαρνών(το υπόγειο) περιμένω με τρεις συναγωνιστές το τεμάχιο κι επειδή το τασάκι ήταν μακριά και από τους 3 μας,πετάμε την στάχτη από τα τσιγάρα μας στο πάτωμα :2funny: :2funny:.Έριξα πολύ γέλιο με το που βγήκα.Το δεύτερο,σε όποιο σπίτι και να έμπαινα άφηνα κάτι κλανίδια που ούτε εγώ ο ίδιος δεν άντεχα :grin: :grin:,αν και υπόλοιποι που περίμεναν δεν είδα να ενοχλούνται :o :rolleyes: :uglystupid:.Τέλος πάντων παίρνω τον δρόμο για Διδύμου όπου και καταθέτω στο 16(ακολουθεί κριτική).Η ζέστη με είχε εξουθενώσει και παρότι ήθελα και 2ο γύρο,είχα ξεμείνει από δυνάμεις :P :P.Φυλής δεν πέρασα ούτε για βόλτα,αν και όπως αναφέρθηκε παραπάνω ήταν άδεια :sunglasses: :sunglasses:.Στην επιστροφή με το αμάξι δεν άντεχα ούτε εγώ την βρόμα μου και την ποδαρίλα μου.Μόνο καμια μαύρη ή καμια γύφτισσα θα δεχόταν να την γαμήσω εκείνη την στιγμή όπως βρομούσα :2funny: :2funny:
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Πρωινή τσάρκα Φυλής,κατά τις 11:00 με λίγους συναγωνιστές στο δρόμο.Ντου στα σπιτάκια της Φώκαιας με 2 κορυφαία σκηνικά.Στο δεύτερο σπίτι όπως μπαίνεις από Αχαρνών(το υπόγειο) περιμένω με τρεις συναγωνιστές το τεμάχιο κι επειδή το τασάκι ήταν μακριά και από τους 3 μας,πετάμε την στάχτη από τα τσιγάρα μας στο πάτωμα :2funny: :2funny:.Έριξα πολύ γέλιο με το που βγήκα.Το δεύτερο,σε όποιο σπίτι και να έμπαινα άφηνα κάτι κλανίδια που ούτε εγώ ο ίδιος δεν άντεχα :grin: :grin:,αν και υπόλοιποι που περίμεναν δεν είδα να ενοχλούνται :o :rolleyes: :uglystupid:.Τέλος πάντων παίρνω τον δρόμο για Διδύμου όπου και καταθέτω στο 16(ακολουθεί κριτική).Η ζέστη με είχε εξουθενώσει και παρότι ήθελα και 2ο γύρο,είχα ξεμείνει από δυνάμεις :P :P.Φυλής δεν πέρασα ούτε για βόλτα,αν και όπως αναφέρθηκε παραπάνω ήταν άδεια :sunglasses: :sunglasses:.Στην επιστροφή με το αμάξι δεν άντεχα ούτε εγώ την βρόμα μου και την ποδαρίλα μου.Μόνο καμια μαύρη ή καμια γύφτισσα θα δεχόταν να την γαμήσω εκείνη την στιγμή όπως βρομούσα :2funny: :2funny:

ΩΡΑΙΟΣ Ο ................ΚΛΑΝΑΣ ................... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πρωινή τσάρκα Φυλής,κατά τις 11:00 με λίγους συναγωνιστές στο δρόμο.Ντου στα σπιτάκια της Φώκαιας με 2 κορυφαία σκηνικά.Στο δεύτερο σπίτι όπως μπαίνεις από Αχαρνών(το υπόγειο) περιμένω με τρεις συναγωνιστές το τεμάχιο κι επειδή το τασάκι ήταν μακριά και από τους 3 μας,πετάμε την στάχτη από τα τσιγάρα μας στο πάτωμα :2funny: :2funny:.Έριξα πολύ γέλιο με το που βγήκα.Το δεύτερο,σε όποιο σπίτι και να έμπαινα άφηνα κάτι κλανίδια που ούτε εγώ ο ίδιος δεν άντεχα :grin: :grin:,αν και υπόλοιποι που περίμεναν δεν είδα να ενοχλούνται :o :rolleyes: :uglystupid:.Τέλος πάντων παίρνω τον δρόμο για Διδύμου όπου και καταθέτω στο 16(ακολουθεί κριτική).Η ζέστη με είχε εξουθενώσει και παρότι ήθελα και 2ο γύρο,είχα ξεμείνει από δυνάμεις :P :P.Φυλής δεν πέρασα ούτε για βόλτα,αν και όπως αναφέρθηκε παραπάνω ήταν άδεια :sunglasses: :sunglasses:.Στην επιστροφή με το αμάξι δεν άντεχα ούτε εγώ την βρόμα μου και την ποδαρίλα μου.Μόνο καμια μαύρη ή καμια γύφτισσα θα δεχόταν να την γαμήσω εκείνη την στιγμή όπως βρομούσα :2funny: :2funny:
Το σύνολο έκλεινε μόνο με πιτόγυρα με μπόλικο τζατζίκι φίλε :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Το σύνολο έκλεινε μόνο με πιτόγυρα με μπόλικο τζατζίκι φίλε :rockon:

Αυτά ακριβώς έφαγα φίλε με το που γύρισα σπίτι ;) :grin: :2funny: :2funny:.Από Δροσοπηγή παρήγγειλα και τώρα που πήρα δυνάμεις ετοιμάζομαι για εξόρμηση στις αγαπημένες μου γιαγιάδες :cum: :rockon: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αυτά ακριβώς έφαγα φίλε με το που γύρισα σπίτι ;) :grin: :2funny: :2funny:.Από Δροσοπηγή παρήγγειλα και τώρα που πήρα δυνάμεις ετοιμάζομαι για εξόρμηση στις αγαπημένες μου γιαγιάδες :cum: :rockon: :2funny:
τυπε σε κοβω για εξορμηση στα πορνοστεκια για freelancer  :rockon:
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Πρωινή τσάρκα Φυλής,κατά τις 11:00 με λίγους συναγωνιστές στο δρόμο.Ντου στα σπιτάκια της Φώκαιας με 2 κορυφαία σκηνικά.Στο δεύτερο σπίτι όπως μπαίνεις από Αχαρνών(το υπόγειο) περιμένω με τρεις συναγωνιστές το τεμάχιο κι επειδή το τασάκι ήταν μακριά και από τους 3 μας,πετάμε την στάχτη από τα τσιγάρα μας στο πάτωμα :2funny: :2funny:.Έριξα πολύ γέλιο με το που βγήκα.Το δεύτερο,σε όποιο σπίτι και να έμπαινα άφηνα κάτι κλανίδια που ούτε εγώ ο ίδιος δεν άντεχα :grin: :grin:,αν και υπόλοιποι που περίμεναν δεν είδα να ενοχλούνται :o :rolleyes: :uglystupid:.Τέλος πάντων παίρνω τον δρόμο για Διδύμου όπου και καταθέτω στο 16(ακολουθεί κριτική).Η ζέστη με είχε εξουθενώσει και παρότι ήθελα και 2ο γύρο,είχα ξεμείνει από δυνάμεις :P :P.Φυλής δεν πέρασα ούτε για βόλτα,αν και όπως αναφέρθηκε παραπάνω ήταν άδεια :sunglasses: :sunglasses:.Στην επιστροφή με το αμάξι δεν άντεχα ούτε εγώ την βρόμα μου και την ποδαρίλα μου.Μόνο καμια μαύρη ή καμια γύφτισσα θα δεχόταν να την γαμήσω εκείνη την στιγμή όπως βρομούσα :2funny: :2funny:

Πράγματι όταν  κανείς μεγάλη βόλτα με την ζεστή,μετά βρώμας ιδροτιλας και πρέπη να κανείς ντουζ.Σε οποία τάνα πας θα  λιποθυμήσει από την μπόχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αυτά ακριβώς έφαγα φίλε με το που γύρισα σπίτι ;) :grin: :2funny: :2funny:.Από Δροσοπηγή παρήγγειλα και τώρα που πήρα δυνάμεις ετοιμάζομαι για εξόρμηση στις αγαπημένες μου γιαγιάδες :cum: :rockon: :2funny:
Είσαι αδερφός :rockon:

Μην κάνεις καμιά μαλακία και βουρτσίσεις δόντια! Σπέρμα στον οισοφάγο εκείνες; Τζατζικίλα εμείς!
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
μετά απο ένα καλό ξενέρωμα στη θεσσαλονίκη επέστρεψα στην αθήνα και πήγα πρωινή τσάρκα στο μετάξι....τπτ το ιδιαίτερο εκτώς απο ιάσ 46β όπου ήταν η μικρή αννούλα ρουμανάκι με τα όλα του...ωραίο σωματάκι με καλές αναλογίες....φούλ πρόγραμμα με κουλούρι 15€. πολύ στενή μπροστά και ;ακόμα πιο στενή απο πίσω....τιμήθηκαν και οι 2 τρύπες και με το παραπάνω....λόγω οτι δεν είχε πολύ κίνηση η κοπέλα δεν βιαζόταν και δεν έλεγε όχι σε τίποτα...πολύ δυνατή και θα ξαναπροτιμηθεί...
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
γ σασ  Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΑΠΟ Φ59 ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΒΑΡΔΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ :cum: :cum: :cum:ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
ΚΥΡΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΤΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΚΕΙΝΗ Η ΨΥΧΗ Η ΑΝΝΑ Η ΜΟΛΔΑΒΗ ΣΤΟ 71 Β ΠΑΛΙ ....ΤΗΝ ΞΑΝΑΑΝΤΑΜΩΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙ ΒΑΡΔΙΕΣ ?  ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ.................ΚΑΛΑ :fuck2: :fuck2: :fuck2:
ΜΕ ΑΓΑΠΗ ......
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά μην αγχώνεστε! Καλοκαίρι είναι... Οι περισσότερες (αν όχι όλες) παίρνουν μέχρι και δυο μήνες άδεια αυτή την εποχή, οπότε λογικό είναι να μην τις βρίσκετε.
 

Επισκέπτης
ΚΥΡΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΤΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΚΕΙΝΗ Η ΨΥΧΗ Η ΑΝΝΑ Η ΜΟΛΔΑΒΗ ΣΤΟ 71 Β ΠΑΛΙ ....ΤΗΝ ΞΑΝΑΑΝΤΑΜΩΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙ ΒΑΡΔΙΕΣ ?  ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ.................ΚΑΛΑ :fuck2: :fuck2: :fuck2:
ΜΕ ΑΓΑΠΗ ......
τριτη βραδυ ηταν εκει
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ............ΑΚΑΠΟΤΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΦΥΛΗΣ.................ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΜΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΣΥΧΝΑ (ΕΧΩ ΦΥΛΛΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΠΟΥ ΤΡΕΛΛΕΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ  ΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΑΚΑ) ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΛΥΦΟΜΟΥΝΙ ΣΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ ...........ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΠΟΙΟ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΓΛΥΦΟΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΛΑ ..................ΔΕΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ?   ΕΣΕΙΣ ΣΑΣ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ..............
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom