Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 266 άτομα (26 μέλη και 240 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε παιδια πραγματικα μερικες φορες οταν διαβαζω αυτα που λετε νομιζω οτι παμε σε αλλα μπουρδελα..

δηλαδη λετε να πεσει το 20αρικο??
δεν εχετε παρατηρησει
πως η φυλης εχει γεμισει με νεα και ομορφα κοριτσακια??
πως πλεον οι περισσοτερες δεν κανουν απλο προγραμμα αλλα δινουν και κατι εξτρα στο 20αρικο?
πως πολλες γουσταρουν αυτο που κανουν και νοιαζονται αν ο πελατης θα περασει καλα?
πως και να μην το γουσταρουν προσποιουνται καλα και προσπαθουν να εχουν ποιοτητα στις υπηρεσιες για να τις ξαναγαμησει ο εκαστοτε πελατης?
πως το 25€ που πηγαν να καθιερωσουν πριν καποια χρονια δεν τους περασε και εχει σταματησει εντελως?
πως τα σπιτια στην φυλης ειναι πιο καθαρα πια και τα περισσοτερα εχουν air-condition?
πως πλεον σε πολλα σπιτια παιζουν παρτουζες με 2 κοπελες?
πως πλεον πολλες κοπελες κανουν παρτουζα με 2 αντρες?
πως πλεον σε αντιθεση με το μεταξουργειο σε αρκετα σπιτια η τσατσα για να χτυπησει την πορτα πρεπει να περασει αρκετη ωρα?

ενω στο μεταξουργειο η κατασταση εχει παραμηνει στασιμη δηλαδη
χειροτερες σε εμφανιση κοπελες
χειροτερα δωματια
πολλα πακια και πρεζακια
βεβαια εννοειτε οτι δεν υπαρχει σοβαρος καταθετης που δεν ψαχνει το μεταξουργειο καθως στους βουρκους εκει παιζουν τρελα διαμαντακια

οσο για τις τιμες για εμενα ειναι μια χαρα καθως η καθε πουτανα παιρνει αυτο που της αξιζει δηλαδη 20€ 15€ ή ακομα και 10€

οσο για την παραμονη στο δωματιο εννοειτε οτι παντα ειναι ρισκο ο χρονος αλλα αν ξερεις οτι μια τσατσα χτυπαει πορτες απλα δεν πας...




παντως επειδη αν και πιτσιρικας με το αγοραιο ερωτα ασχολουμε αρκετα χρονια και στο σαιτ ειμαι απο τις αρχες του 2006 (δηλαδη περιπου απο οταν ανοιξε) εχω να γραψω πως το σαιτ ειναι βοηθος για την τσαρκα και οχι πανακεια μην πηγαινετε μονο σε αυτες που διαφημιζονται απο την εκαστοτε ενημερωση γιατι παντα παιζουν οι παρακατω περιπτωσεις

ο ρεπορτερ ειναι καψουρακος με κοπελα και την προμοταρει αηδιαστικα
ο ρεπορτερ συνεργαζεται με σπιτια και προμοταρει παλι καποιες κοπελες
ο ρεπορτερ ειναι τυροβρομικουλας και επειδη η κοπελα που γενικα ειναι αστερακι δεν του κανει καλο κρεβατι μπαινει και την θαβει
ο ρεπορτερ ειναι σκατοανωμαλαρα (ή ακομα και λιονταρης28) και η κοπελα δεν τον ανεχεται τον ξεπεταει και μετα αυτος μπαινει εδω και την θαβει
ο ρεπορτερ εχει ιδιαιτερα γουστα και αυτα δεν συμβαδιζουν με τα δικα μας οποτε η κριση του μας ειναι άχρηστη
ο ρεπορτερ παει καθε μερα στα ιδια μπουρδελα τον κραζουν οι τσατσαδες που παει και δεν καταθετει και αυτος μανουριαζει με την τσατσα και περναει στο ντουκου το αστερι που δουλευε στο συγκεκριμενο μπουρδελο
ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ Ο ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΜΕ ΠΜ ΣΤΟΥΣ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΒΑΒΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

οποτε διαβαζουμε το σαιτ βρισκουμε ποιανων παιδιων οι αποψεις ταιριαζουν με τις δικες μας και διαβαζουμε τι λενε αυτοι και οταν κατεβαινουμε να καταθεσουμε γυρναμε τα σπιτια και χρησιμοποιουμε πρωτα την δικια μας κριση και μετα τις συμβουλες εδω...και το λεω αυτο καθως βλεπω πως πολλοι εδω δεν ξερουν πολλες κοπελες και καταθετουν μονο στις διαφημησμενες.
οπως πχ ο απο πανω που δεν ηξερε οτι στην αχιλεως μαραθωνος και κωνσταντινουπολεως ενω ειναι στο μεταξουργειο ειναι 20€ δηλαδη δεν ξερει την τζωρτζινα την νικη την λαουρα την πολωνεζα που κανει κωλο στο κωνσταντινουπολεως, την γιαννα την λεττονη και πολλες αλλες και ο φιλος (που δεν τον κατηγορώ) δεν τις ξερει αυτες η οποιες η καθε μια ειχε κατι εξαιρετικο και εκαναν ή κανουν ακομα (μερικες που δουλευουν ακομα) παταγο στην περιοχη πολυ απλα διοτι δεν αναφερονται τα σπιτια αυτα συχνα στο σαιτ.


και για να δωσω ενα παραδειγμα της λανθασμενης ενημερωσης (και δεν θελω να πω για κοπελες που δουλευουν ακομα)
πως ειναι δυνατον να εχει θεοποιηθει η αννα η μολδαβεζα που στο κατω κατω εκανε απλα ενα πολυ καλο προγραμμα και να μην θυματε κανεις την φλωρα απο κολωκυνθους που η κοπελα το ζουσε και αφηνοταν 100% στον πελατη και τα εκανε και ολα???
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
πως η φυλης εχει γεμισει με νεα και ομορφα κοριτσακια??


ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ Ο ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΜΕ ΠΜ ΣΤΟΥΣ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΒΑΒΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
Για το πρωτο θα διαφωνησω. Παλαιότερα πιστευω οτι υπηρχαν ωραιοτερες παρουσιες απο οτι τωρα!
Η εμφανιση ειναι ενα καθαρα υποκειμενικο θεμα, μια μετριας εμφανισης κοπελα για μενα μπορει να ειναι αστερι για εσενα. Και το αναποδο φυσικα!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
οι ρεπορτερ φιλε ειναι συγκεκριμενοι(λιγοι δηλαδη) δυστυχως και κανε την προσευχη σου να εξακολουθουν να ειναι φιλοτιμοι για να γραφουν με τα καλα τους και τα στραβα τους
Καλες διακοπες απο μενα σε ολους
 

Επισκέπτης
οι ρεπορτερ φιλε ειναι συγκεκριμενοι(λιγοι δηλαδη) δυστυχως και κανε την προσευχη σου να εξακολουθουν να ειναι φιλοτιμοι για να γραφουν με τα καλα τους και τα στραβα τους
Καλες διακοπες απο μενα σε ολους
φιλε συμφωνω δεν κατηγωρησα τους ρεπορτερ απλα ειπα πως πανω απο καθε ρεπορτερ ειναι η υποκειμενηκη μας αποψη!!

και με τον ορο ρεπορτερ εννοω και αυτος που εχουν 3 ποστ και γραφουν ξαφνικα υμνους για κατι κοπελες στις κριτικες...


Για το πρωτο θα διαφωνησω. Παλαιότερα πιστευω οτι υπηρχαν ωραιοτερες παρουσιες απο οτι τωρα!
Η εμφανιση ειναι ενα καθαρα υποκειμενικο θεμα, μια μετριας εμφανισης κοπελα για μενα μπορει να ειναι αστερι για εσενα. Και το αναποδο φυσικα!
οντως ειναι υποκειμενικο αλλα πριν απο 2 χρονια δεν υπηρχαν τοσες ομορφες πιτσιρικες βεβαια σε αυτο εχει συντελεσει και η εισοδος των κοριτσιων απο ρουμανια στο παιχνιδι
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
οι ρεπορτερ φιλε ειναι συγκεκριμενοι(λιγοι δηλαδη) δυστυχως και κανε την προσευχη σου να εξακολουθουν να ειναι φιλοτιμοι για να γραφουν με τα καλα τους και τα στραβα τους
Καλες διακοπες απο μενα σε ολους
Εμ λιγοι ειναι και οπου μπορουνε γραφουνε. Αλλοι πιανουνε τα μπουρδελα και αλλοι τα στουντιο.
Απο μπουρδελα εχω ξεκοψει λογω εγκληματικοτητας. Μεταξι-Φυλης. Παλιοτερα πηγαινα πλατεια βαθης σε ξενοδοχεια αλλα επεσα σε μια συμπλοκη απο βαπορακια και δεν ξαναπερασα. Λογω κρισης το ξανασκεφτομαι ομως...

Αξιζει?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
οι ρεπορτερ φιλε ειναι συγκεκριμενοι(λιγοι δηλαδη) δυστυχως και κανε την προσευχη σου να εξακολουθουν να ειναι φιλοτιμοι για να γραφουν με τα καλα τους και τα στραβα τους
Καλες διακοπες απο μενα σε ολους

εγω φιλε βλεπω οτι ειμαστε τυχεροι να εχουμε αρκετους καλους ρεπορτερ σαν εσενα

περισσοτερους σε σχεση με το παρελθον.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Η ενημέρωση μέσα απ' αυτό το thread είναι ανεκτίμητη. Τώρα θα συμφωνήσω ότι δεν είναι πανάκεια και ότι η συχνή έρευνα χρειάζεται. Αυτό όμως δεν ακυρώνει την πορνοενημέρωση.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινές καύλες και . . . . . . .  .

Φωκ. 27 1ος: Ένα κοντο-καμπυλόγραμμο μέτριο
Φωκ. 25 άνω: Επίσης ένα μέτριο, που ούτε που το θυμάμαι
Φωκ. 22 άνω παλιό: μια κοπελίτσα αδύνατη με μαλλάκι μέχρι τους ώμους, την είχα πάρει παλιότερα στο Φ.84 άνω με θετικές εντυπώσεις.
Φυλ. 65 κάτω: μια Άννα (νομίζω) μέτρια φάτσα, καλό σωματάκι, κάνει φουλ και παίζει και στο πάνω
Φυλ. 92 νέο: η ξανθιά Μίκυ
Φυλ. 71 άνω: η Σάντρα η "Ισπανίδα"(νομίζω) με πρόσφατες αρνητικές περγαμηνές.
Φυλ. 71 ισ.: η Λάουρα το πιπίνι. Λοιπόν, επειδή την κοπελιά την ήξερα από τα πρώτα της βήματα στο Φ.65, είπα να την ξαναδοκιμάσω, μιας και σαν κορμί είναι θανατηφόρο . . . . Δεν πέρασα άσχημα. Παρά τις φανφάρες της κ. Εύας, δεν κάνει παπάδες μέσα, αλλά εγώ πέρασα καλά. Είχα άνεση χρόνου να γευτώ και να ψηλαφίσω αυτό το αψεγάδιαστο τουμπανο-πιπινο-καυλο-κορμάκι.

Καληνύχτα
 

Επισκέπτης
ρε παιδια πραγματικα μερικες φορες οταν διαβαζω αυτα που λετε νομιζω οτι παμε σε αλλα μπουρδελα..

δηλαδη λετε να πεσει το 20αρικο??
δεν εχετε παρατηρησει
πως η φυλης εχει γεμισει με νεα και ομορφα κοριτσακια??
πως πλεον οι περισσοτερες δεν κανουν απλο προγραμμα αλλα δινουν και κατι εξτρα στο 20αρικο?
πως πολλες γουσταρουν αυτο που κανουν και νοιαζονται αν ο πελατης θα περασει καλα?
πως και να μην το γουσταρουν προσποιουνται καλα και προσπαθουν να εχουν ποιοτητα στις υπηρεσιες για να τις ξαναγαμησει ο εκαστοτε πελατης?
πως το 25€ που πηγαν να καθιερωσουν πριν καποια χρονια δεν τους περασε και εχει σταματησει εντελως?
πως τα σπιτια στην φυλης ειναι πιο καθαρα πια και τα περισσοτερα εχουν air-condition?
πως πλεον σε πολλα σπιτια παιζουν παρτουζες με 2 κοπελες?
πως πλεον πολλες κοπελες κανουν παρτουζα με 2 αντρες?
πως πλεον σε αντιθεση με το μεταξουργειο σε αρκετα σπιτια η τσατσα για να χτυπησει την πορτα πρεπει να περασει αρκετη ωρα?

Φιλε προσεξε καλυτερα αυτο που εγραψα, μιλησα για το βασικο προγραμμα. Τη στιγμη που σε πολλα σπιτια στο Μεταξι η τιμη στο βασικο εχει πεσει πλεον στο 10-ευρω, δε νομιζω οτι στη Φυλης θα μπορεσουν για πολυ ολα τα σπιτια να παραμεινουν στo 20-ευρω... Εκτος και αν αναγκασουν ολες τις κοπελες να δινουν κωλο και να κανουν ακαποτα και αλλες τετοιες (sorry) μαλακιες.  :-
 

Επισκέπτης
Τι να παρεξηγηθώ στρατηγέ μου ;
Εγώ δεν σ'έβρισα, εσύ γιατί με βρίζεις;  :2funny:

Αφού υποβάλλω τα σέβη μου στην ιεραρχία, να ενημερώσω για σημερινή μεσημεριανή μικρή τσάρκα στο δρόμο του μεταξιού
Χαίρομαι που επανήλθες στις επάλξεις Πεζικάριε!

Ια31κα - εδώ βλαστήμησα την ώρα και την στιγμή. Υπόγειο κλειστό, χωρίς κλιματισμό.
Στα πέντε λεπτά, ένιωθα σαν εβραίος σε φούρνο.
  :badair: Μεταβολή και δρόμο...

Ια31πα - αποκάλυψη.
Γενικά το μπουρδελάκι αυτό το συμπαθώ, γιατί έχω ρίξει πολύ καλά γαμήσια μέσα (Φωτεινή, Λίζα). Σήμερα είδα μια συμπαθητική μικρούλα στο σαλόνι, σκαστός από τις σκάλες, και είπα δεν γαμιέται τι ψυχή έχει το δεκαπεντάρι. Λοιπόν, Μαρία από Ρουμανία, κανονικά δουλεύει τις απογευματινές ώρες.
Παρά το γεγονός ότι πήρα το αγαπημένο μου δωμάτιο (το μοναχό), δεν είχε καθόλου κλιματισμό και ο ανεμιστήρας δεν δούλευε. Γι' αυτό τελικά και το κρεββάτι όταν πέρασα ήταν αχρησιμοποίητο... (τεντωμένο που λέγαμε στο στρατό). Έτσι στο τέλος, είχα γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα.
[size=14pt]Ήρωας!!! [/size]
Αντισθένη, ο streetwalker αξίζει τον τίτλο του τιμημένου γενικότερα για την συνολική του παρουσία!

Ποσο λετε οτι θα αντεξει ακομα η Φυλης στα 20 ευρω?   :think:
Ο Καιρός Γαρ Εγγύς.

Xτεσινη απογευματινη ενημερωση απο φυλης
109α ροζα μελαγχροινη τσιγγανορουμανα
Αυτή ήταν και Τετάρτη βράδυ.

134 ισογειο μελαγχροινη με πιασιματακια αλλα στο σαλονι και στη διαρκεια της συζητησης διαχυτικη
Τετάρτη βράδυ (πριν από λίγο) ήταν η Αλεξάνδρα.Η γνωστή σκουρόχρωμη με τους βύζους.

200 η ελενα του τζοκερ
:hmm: Ποια τσατσά ήταν;
Η αδύνατη, 60-65 ετών Ουκρανή που δυναμώνει την μουσική στα 7-8 λεπτά;

εγω φιλε βλεπω οτι ειμαστε τυχεροι να εχουμε αρκετους καλους ρεπορτερ σαν εσενα
περισσοτερους σε σχεση με το παρελθον
:thumbsup:

Και τελευταίως έχουμε ρεπόρτερ και από την λαϊκή αγορά της Φυλής.
Χειρογλύκανε, πως πήγαν οι εισπράξεις χθες Τετάρτη;

Απογευματινές καύλες και . . . . . . .  .
Φωκ. 27 1ος: Ένα κοντο-καμπυλόγραμμο μέτριο
Έλενα είπε η βλογιοκομμένη, νευρωτική, τρεμάμενη γραία από Φυλής 66παλαιό.Καινούργια σχετικά παρουσία η Έλενα.

Φυλ. 71 άνω: η Σάντρα η "Ισπανίδα"(νομίζω) με πρόσφατες αρνητικές περγαμηνές
Αλίνα η "Ισπανίδα".Σκουρόχρωμη, μαυρομαλλούσα πλέον με χτένισμα και παρουσιαστικό μιρακίου.





 

Επισκέπτης
Ια31πα - αποκάλυψη.

Γενικά το μπουρδελάκι αυτό το συμπαθώ, γιατί έχω ρίξει πολύ καλά γαμήσια μέσα (Φωτεινή, Λίζα). Σήμερα είδα μια συμπαθητική μικρούλα στο σαλόνι, σκαστός από τις σκάλες, και είπα δεν γαμιέται τι ψυχή έχει το δεκαπεντάρι. Λοιπόν, Μαρία από Ρουμανία, κανονικά δουλεύει τις απογευματινές ώρες. Έχει ένα χρόνο στην Ελλάδα, και δύο μήνες στην δουλειά μιας και πριν δούλευε σε μπαρ (σερβιτόρα την κόβω και όχι κονσομασιόν). Νεανική μορφή, μου είπε 22ετών, μέσα που την είδα καλύτερα, και δεκαέξι να μου έλεγε θα την πίστευα. Καλό πρόσωπο (το χαλάει λίγο η πεταχτή μύτη), εξαιρετικό σφιχτό σώμα με βυζάκι παλαμήσιο. Σφιχτό μουνί (πριν την διείσδυση ο στρητάκος έπρεπε να περιμένει στον προθάλαμο...) και κωλαράκι που πρέπει να έχει δουλευτεί λίγο στο παρελθόν (η τρύπα είχε πεταχτεί λίγο, αλλά ήταν σφιχτή).

Γενικά το όλο σκηνικό μου θύμισε μια γκόμενα που πηδούσα στο λύκειο. Πολύ GFE, δεν είπε όχι σε τίποτα (από αλλαγή στάσεων πάντα, μην τρέχει κανένα λιοντάρι...), δεν έκανε πρόστυχο αλλά γλυκό γαμήσι. Γενικά έχω ένα θέμα με τα τόσο σφιχτά μουνιά, ήταν και η ζέστη, οπότε τελικά πλήρωσα και άλλες δυο φορές μέχρι να τελειώσω (η φθήνια τρώει τον παρά τελικά), αλλά έμεινα μέσα περίπου 55 λεπτά συνολικά (με έναν πελάτη ενδιάμεσα), οπότε μιλάμε για χαλαρά 12 με 15 λεπτά την φορά. Το τέλος ήρθε στην αγαπημένη πισωμπρούμυτη στάση.

Παρά το γεγονός ότι πήρα το αγαπημένο μου δωμάτιο (το μοναχό), δεν είχε καθόλου κλιματισμό και ο ανεμιστήρας δεν δούλευε. Γι' αυτό τελικά και το κρεββάτι όταν πέρασα ήταν αχρησιμοποίητο... (τεντωμένο που λέγαμε στο στρατό). Έτσι στο τέλος, είχα γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα.

Για όποιον ενδιαφέρεται θα είναι μέχρι τα μεσάνυχτα. Κανονικό πρόγραμμα με μόνο εξτρά το 69.

Το μωρο το πηρα αποψε με 10 ευρω. Πραγματικα ειναι amateur, μου ειπε οτι θελει να μαζεψει λιγα χρηματα για να παει σε μια σχολη στη Ρουμανια. Αρχικα της το εβαλα μισοκαβλωμενος αλλα με εκανε turbo η αληθινη εκφραση πονου που πηρε το προσωπακι της. Τη διπλωσα στα δυο, μου ειπε: "Οχι ετσι, ποναω!" αλλα εγω ημουν ηδη στην τελικη ευθεια και, ετσι αδυναμη οπως ηταν, την κρατησα με ευκολια στη σταση ωσπου τελειωσα. Μετα της χαιδεψα τρυφερα το κεφαλακι για να την παρηγορησω σαν ενας αλλος Pierre Woodman.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Τετάρτη βράδυ:
Φώκαιας 22 κάτω-Νατάσα η ξανθιά νταρντάνα.
Φώκαιας 27 υπόγειο-Χριστίνα η ΦΟΛΑ από Αγαθουπόλεως 54 LCD TV.Ξανθιά ρωσοειδής μεσήλικη κανονικού πάχους.
Φώκαιας 27 ισόγειο-Πάπισα Αλμπίνα-Ιωάννα.
Φώκαιας 19-Αλεξάνδρα η εφηβίζουσα.
Φυλής 86 κάτω-Σελένα η μέτρια με πρωκτικό.
Φυλής 67-Μαρία=Άννα η γυρολόγος.Από Φυλής 200 πρόσφατα.
Φυλής 134 υπόγειο-Μαρία από την Ρουμανία είπε η ευγενική κυρία.Ήταν στο δωμάτιο.
Κνίδου 18-Λίζα.Ευτραφέστατη μεσήλικη.

Πιπίνου 65, Φυλής 136, Φιλιππίδου 11, Φώκαιας 17 κλειστά.

 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Το μωρο το πηρα αποψε με 10 ευρω. Πραγματικα ειναι amateur, μου ειπε οτι θελει να μαζεψει λιγα χρηματα για να παει σε μια σχολη στη Ρουμανια. Αρχικα της το εβαλα μισοκαβλωμενος αλλα με εκανε turbo η αληθινη εκφραση πονου που πηρε το προσωπακι της. Τη διπλωσα στα δυο, μου ειπε: "Οχι ετσι, ποναω!" αλλα εγω ημουν ηδη στην τελικη ευθεια και, ετσι αδυναμη οπως ηταν, την κρατησα με ευκολια στη σταση ωσπου τελειωσα. Μετα της χαιδεψα τρυφερα το κεφαλακι για να την παρηγορησω σαν ενας αλλος Pierre Woodman.  :sunglasses:
Διεύθυνση;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Το μωρο το πηρα αποψε με 10 ευρω. Πραγματικα ειναι amateur, μου ειπε οτι θελει να μαζεψει λιγα χρηματα για να παει σε μια σχολη στη Ρουμανια. Αρχικα της το εβαλα μισοκαβλωμενος αλλα με εκανε turbo η αληθινη εκφραση πονου που πηρε το προσωπακι της. Τη διπλωσα στα δυο, μου ειπε: "Οχι ετσι, ποναω!" αλλα εγω ημουν ηδη στην τελικη ευθεια και, ετσι αδυναμη οπως ηταν, την κρατησα με ευκολια στη σταση ωσπου τελειωσα. Μετα της χαιδεψα τρυφερα το κεφαλακι για να την παρηγορησω σαν ενας αλλος Pierre Woodman.  :sunglasses:

Μου κάνει εντύπωση η διαφορά στο πεντάευρω. Σίγουρα ήταν πριν τα μεσάνυκτα;
 

Επισκέπτης
Μου κάνει εντύπωση η διαφορά στο πεντάευρω. Σίγουρα ήταν πριν τα μεσάνυκτα;

Ναι φιλε μου, 22:30. Δεν θυμομουν μαλιστα την αναφορα σου και της ειπα αυθορμητα οτι θα αξιζε και για 15 ευρω. Μου απαντησε οτι ο κοσμος τωρα δεν εχει λεφτα.


Ειπαμε ρε φιλε - Ια31πα.  :grin:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ναι φιλε μου, 22:30. Δεν θυμομουν μαλιστα την αναφορα σου και της ειπα αυθορμητα οτι θα αξιζε και για 15 ευρω. Μου απαντησε οτι ο κοσμος τωρα δεν εχει λεφτα.

Και είχε άλλη τιμή το πρωί και άλλη το απόγευμα; Περίεργο μου φαίνεται.
Την έχω στα υπόψη και για μελλοντικά τεστ ντράιβ, οπότε θα το διαπιστώσω.
 

Επισκέπτης
Και είχε άλλη τιμή το πρωί και άλλη το απόγευμα; Περίεργο μου φαίνεται.
Την έχω στα υπόψη και για μελλοντικά τεστ ντράιβ, οπότε θα το διαπιστώσω.

Τι περιεργο ρε? Εδω καποτε η Σοφια στο Ιασωνος 1α ελεγε στον εναν 20 και στον αλλο 15 μεχρι που την τσακωσαμε και μαζευτηκε. Ρωτα και το στρατηγο farkeli.  :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Τι περιεργο ρε? Εδω καποτε η Σοφια στο Ιασωνος 1α ελεγε στον εναν 20 και στον αλλο 15 μεχρι που την τσακωσαμε και μαζευτηκε. Ρωτα και το στρατηγο farkeli.  :2funny:

Μια μικρή διόρθωση για το αξίωμα του Φαρκέλι. Δεν είναι στρατηγός, είναι επιτελάρχης!!
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Και αντί να γαμάει φανταρίνες/εποπίνες γαμάει πουτάνες;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom