Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 315 άτομα (30 μέλη και 285 επισκέπτες)

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Λουκέτο σε οίκους ανοχής στο Δ. Αθηναίων

Όπως προκύπτει από έγγραφο του υπουργού Εσωτερικών, Χάρη Καστανίδη, το οποίο διαβιβάστηκε στη Βουλή, από τις αρχές του έτους έως τις 12 Ιουλίου, το αρμόδιο γραφείο του δήμου σε συνεργασία με τη Δημοτική Αστυνομία, προχώρησε σε 71 σφραγίσεις και 128 επανασφραγίσεις οίκων ανοχής, λόγω παραβίασης των σφραγίδων.
Στα όρια του δήμου λειτουργούν μόνον τρεις οίκοι ανοχής με άδεια εγκατάστασης ενώ οι υπόλοιποι, περίπου 300, οι οποίοι λειτουργούν χωρίς άδεια εγκατάστασης, έχουν σφραγιστεί από την αρμόδια υπηρεσία, όπως προβλέπεται από το νόμο, αναφέρει στο έγγραφό του ο υπουργός Εσωτερικών.
Και προσθέτει ότι «στη συντριπτική τους πλειονότητα οι εκμεταλλευτές των σφραγισμένων οίκων (μισθωτές, ιδιοκτήτες κ.λπ.), παραβιάζουν τις σφραγίδες και συνεχίζουν την παράνομη λειτουργία τους. Αυτό έχει ως συνέπεια το αρμόδιο γραφείο του δήμου να πραγματοποιεί συνεχείς επανασφραγίσεις».
Ο κ. Καστανίδης ενημερώνει, επιπλέον, ότι ο δήμος Αθηναίων έχει καταθέσει προτάσεις για την αναμόρφωση του νομικού πλαισίου που διέπει την άδεια εγκατάστασης και χρήσης οικημάτων με αυτό το αντικείμενο, και οι προτάσεις αυτές θα αξιολογηθούν από τα συναρμόδια υπουργεία, σε συνεργασία με την ΚΕΔΚΕ, και θα εξεταστεί η σκοπιμότητα ανάληψης κάθε απαραίτητης πρωτοβουλίας.

 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Τσάρκα στην πρωινή βάρδια της Φυλής. Ελάχιστος ο κόσμος λόγω ζέστης. Προλαβαίνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Φυλής:

66 δεξιά: Μπιάνκα, μελαχρινή με ωραίο σώμα και γλυκό πρόσωπο.
66 αριστερά: Δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς με πάρκινσον. Στην πόρτα βγήκε η τσατσά από Φωκαίας 17 κάτω και κοίταζε τον κόσμο. Ένας επιπλέον λόγος να μην πάω.
74 δεξιά: Άννα, ξανθιά αδύνατη με μέτριο πρόσωπο.
74 αριστερά: Χοντρούλα από Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω κάτω. Πλέον έχει γίνει ξανθιά. Παλαιότερα στο Μετάξι μου την είχε παίξει στο σαλόνι. Σήμερα με τράβηξε και με πήγε με το ζόρι στο κρεβάτι, έκλεισε την πόρτα και έπεσε πάνω μου και αρχίσαμε το χαμούρεμα για κανά 5λεπτό. Στην συνέχεια έφυγα.
59 κάτω: Μελαχρινή με ωραίο σώμα και μικρό στήθος.
59 πάνω: Κλειστό.
61: Κλειστό.
80: Κλειστό.
65 πάνω: Μελαχρινή αδύνατη με μικρό στήθος.
65 κάτω: Κλειστό.
69 κάτω: Μελαχρινή κοντή αδύνατη.
84 κάτω: Μελαχρινή κοντή με μεγάλα βυζιά.
84 πάνω: Ντιάνα, ξανθιά με ωραίο σώμα και γλυκό πρόσωπο από Φωκαίας 25.
86 πάνω: Μελαχρινή με ωραίο σώμα και πρόσωπο και μεγαλούτσικο πεσμένο στήθος.
86 κάτω: Αλεξάντρα ή Σάντρα, μελαχρινή με καρέ, κοντούλα με ωραία βυζιά.
71 πάνω: Μελαχρινή με περίεργο μαλλί, κοντό από την μία πλευρά και ποιό μακρύ από την άλλη, αδύνατη κοντή με μικρό στήθος.
71 κάτω: Μελαχρινή Ισπανίδα σύμφωνα με τον ηλικιωμένο τσάτσο.
71 υπόγειο: Κλειστό.
92 δεξιά: Άννα, μελαχρινή με ωραίο σώμα και αθώο πρόσωπο.
92 αριστερά: Κλειστό.


Μονής Προδρόμου πάνω κάτω κλειστά.


Φιλιππίδου κλειστό.


Φωκαίας:

17 κάτω: Κλειστό, αλλά στα @@ γιατί δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς.
17 πάνω: Κλειστό.
19: Μελαχρινή ψηλή με όμορφη με τατουάζ πάνω από τα κωλομέρια.
25 πάνω: 2 κοπέλες. Τερέζα, μελαχρινή αδύνατη κοντούλα και η Σορένα από Φυλής 59, μελαχρινή με ωραία βυζιά, τατουάζ πάνω από τα κωλομέρια, ωραίο σώμα και πρωκτικό.
25 κάτω: Ειρήνη, μελαχρινή με ωραίο σώμα και άσχημο πρόσωπο από Φυλής 84-86.
27 υπόγειο:Άννα, καστανά μαλλιά πάνω από τους ώμους.
27 ισόγειο: Κλειστό.
27 όροφος: Μελαχρινή milf με μεγάλα βυζιά. Αυτή είναι η Μπάρμπορα;;;
22 πάνω αριστερά: Κλειστό.
22 πάνω δεξιά: Στέλλα, ξανθιά με κοντό μαλλί, πολύ ωραίο σώμα λαο τατουάζ κάτι αστέρια. Κατάθεση. Θα ακολουθήσει κριτική.
22 κάτω: Γκαμπριέλλα, μελαχρινή skinny, η ηλικιωμένη ετοιμοθάνατη τσατσά άρχισε τις φωνές όταν έφυγα. Δεν της απάντησα γιατί θα έμενε στον τόπο το σάψαλο.
24: Χριστίνα, μελαχρινή αδύνατη με πρωκτικό.
 

Επισκέπτης
Φιλε προσεξε καλυτερα αυτο που εγραψα, μιλησα για το βασικο προγραμμα. Τη στιγμη που σε πολλα σπιτια στο Μεταξι η τιμη στο βασικο εχει πεσει πλεον στο 10-ευρω, δε νομιζω οτι στη Φυλης θα μπορεσουν για πολυ ολα τα σπιτια να παραμεινουν στo 20-ευρω... Εκτος και αν αναγκασουν ολες τις κοπελες να δινουν κωλο και να κανουν ακαποτα και αλλες τετοιες (sorry) μαλακιες.  :-
φιλε απο μια οπτικη πλευρα εχεις δικιο αλλα εγω διαφωνω..
γιατι αφενος η φυλης εχει σε μεγαλο βαθμο δικο της κοσμο που δεν παει στο μεταξι και αφετερου τα 20€ αν η κοπελα ειναι υποτιποδως καλη δεν ειναι πολλα...

ρε παιδια πηγα εχτες μια στουντιοτσαρκα τι πραγμα ηταν αυτο τα στουντιο οσο πανε και γινονται ακομα πιο κοροιδια λοιπον:
στο βρ60 ειχε 50€ το απλο και 60€ το ισπανικο 70€ το γλυφομουνι!!!!
δηλαδη παιρνει η κοπελα +10 για ισπανικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ασε που με τα εξτρα με το που μπεις στο δωματιο αμα δεν καβλωσεις να κανεις γλυψιμο τι θα γινει?????

αλλο καλο που γελαγα και παρεξηγηθηκε η τσατσα ηταν που μου λεει τα προγραμματα και φτανει 100€ για κωλο και μετα μου λεει 130 ακαποτο και κωλος και της ειπα δηλαδη αν παρω το πιο ακριβο προγραμμα δεν συμπεριλαμβανεται το πιο φτηνο και λεει οχι
δηλαδη αμα δωσω 100€ για κωλο και θελω ισπανικο (!!!!) ή 69 δεν μπορω...

παιδια για να γαμησεις εκει θες να πας με τον λογιστη σου..

αλλα για ολα φταινε αυτοι που τους εχουν κανει μαγκες και καταθετουν εκει και νομιζουν οτι εχει διαφορα απο την φυλης

και ξαναλεω ειναι ΜΑΛΑΚΙΑ να γαμησεις την νικολ με 70€ με ακαποτο οταν εγω στην φυλης της εδινα 20+10
ειναι μαλακια να δωσεις 20 ευρω στην αννουλα του 71 οταν στην φυλης επαιρνε 20

υ.γ.1 το βρ60 το εγραψα τυχαια σε ΟΛΑ τα ιδια ισχυουν
υ.γ.2 οποιος δινει, εχει δωσει ή θα δωσει +10€ για ισπανικο ειναι απλα καθηστερημενος!!!
 

Επισκέπτης
27 όροφος: Μελαχρινή milf με μεγάλα βυζιά. Αυτή είναι η Μπάρμπορα;;;
Εκατό φορές την έχεις δει και ακόμη δεν ξέρεις ποια είναι... Γιατί δεν την ρωτάς μια φορά πως τη λένε; Πως ήτανε ντυμένη;  :sunglasses:

22 κάτω: Γκαμπριέλλα, μελαχρινή skinny, η ηλικιωμένη ετοιμοθάνατη τσατσά άρχισε τις φωνές όταν έφυγα. Δεν της απάντησα γιατί θα έμενε στον τόπο το σάψαλο.
Σάψαλο! Χρόνια είχα ν' ακούσω αυτή τη λέξη :2funny:

Πολλά κλειστά και σήμερα ε; Και χθες που είχα πάει τα μισά κλειστά ήτανε. Μάλλον φύγαν για διακοπές τα κορίτσια για να μαυρίσουνε λες και δεν τους έφτανε το μαύρισμα που τους κάνουμε εμείς...
Ωραία ενημέρωση παρεμπιπτόντως! Να 'σαι καλά  :thumbsup:
 

Επισκέπτης
και ξαναλεω ειναι ΜΑΛΑΚΙΑ να γαμησεις την νικολ με 70€ με ακαποτο οταν εγω στην φυλης της εδινα 20+10
ειναι μαλακια να δωσεις 20 ευρω στην αννουλα του 71 οταν στην φυλης επαιρνε 20

υ.γ.1 το βρ60 το εγραψα τυχαια σε ΟΛΑ τα ιδια ισχυουν
υ.γ.2 οποιος δινει, εχει δωσει ή θα δωσει +10€ για ισπανικο ειναι απλα καθηστερημενος!!!
Αν ήξερες πόσο πολύ συμφωνώ θα ήθελες να μου σκάσεις γλωσσόφιλο  :thumbsup:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Εκατό φορές την έχεις δει και ακόμη δεν ξέρεις ποια είναι... Γιατί δεν την ρωτάς μια φορά πως τη λένε; Πως ήτανε ντυμένη;  :sunglasses:
Σάψαλο! Χρόνια είχα ν' ακούσω αυτή τη λέξη :2funny:

Πολλά κλειστά και σήμερα ε; Και χθες που είχα πάει τα μισά κλειστά ήτανε. Μάλλον φύγαν για διακοπές τα κορίτσια για να μαυρίσουνε λες και δεν τους έφτανε το μαύρισμα που τους κάνουμε εμείς...
Ωραία ενημέρωση παρεμπιπτόντως! Να 'σαι καλά  :thumbsup:


Όντως την έχω δει αρκετές φορές και όνομα δεν έχω ρωτήσει...  :idiot: :idiot:
Ένα άσπρο νυχτικό φόραγε.

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!    ;) 
 

Επισκέπτης
Όντως την έχω δει αρκετές φορές και όνομα δεν έχω ρωτήσει...   :idiot: :idiot:
Ένα άσπρο νυχτικό φόραγε.
Η στολή της ξενοδόχας θα 'τανε  :2funny:
Αυτή είναι, σου είπε ότι θα σου κάνει και βασιλικό τσιμπούκι;
Δεν θα σ' αρέσει καθόλου φαίνεται για να μην έχεις ενδιαφερθεί καν για το όνομα, πόσο μάλλον για να περάσεις μέσα...

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!     ;)   
Εγώ σ' ευχαριστώ για τις σημειώσεις και για την ενημέρωση ;)
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Η στολή της ξενοδόχας θα 'τανε  :2funny:
Αυτή είναι, σου είπε ότι θα σου κάνει και βασιλικό τσιμπούκι;
Δεν θα σ' αρέσει καθόλου φαίνεται για να μην έχεις ενδιαφερθεί καν για το όνομα, πόσο μάλλον για να περάσεις μέσα...

Μου βγάζει μία ξινίλα η φάτσα της, γι' αυτό δεν έχω περάσει μαζί της στο δωμάτιο, αλλά δεν αποκλείω στο μέλλον να γίνει και αυτό. Επίσης μου την δίνει το υφάκι της τσατσάς της...
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Εγώ σ' ευχαριστώ για τις σημειώσεις και για την ενημέρωση ;)

Η παρακάτω ενημέρωση είναι αφιερωμένη σε εσένα!

Τσάρκα στην απογευματινή βάρδια στην Λιοσίων και στα πέριξ. Απειροελάχιστος κόσμος όπως πάντα σε αυτές τις περιοχές. Ίσως προλαβαίνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ξανθίππης 2: Μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο, σώμα και βυζιά.

Παρασσίου 36: Κλειστό. Αυτό έκλεισε για πάντα;;; Κρίμα, γιατί ήταν πολύ ωραίος χώρος.

Τροφωνίου:
11 κάτω: Νεαρά ξανθιά με άσχημο πρόσωπο.
11 πάνω: Λίλιαν,μία γιαγιά, ίσως η μεγαλύτερη ηλικιακά πουτάνα που έχω δει στην μπουρδελοκαριέρα μου.
13 κάτω: Ξανθιά μεγαλοκοπέλα αδιάφορη.
13 πάνω: Άλλη μία μεγαλοκοπέλα αδιάφορη.


Λιοσίων:

91: Από τις ασχημότερες πουτάνες που έχω δει, ακόμα τρέχω.
79 κάτω: Καστανή αδιάφορη.
79 πάνω: Κλειστό.
73 πάνω: Κλειστό.
73 κάτω: Κλειστό.
76 κάτω: Αδιάφορη.
76 πάνω: Μεγαλοκοπέλα αδιάφορη.


Προύσης 22: Άντζελα, ξανθιά χοντρή μεγαλοκοπέλα.

Αδάνων 2: Αδιάφορη.

Παιωνίου 47: Άλλη μία αδιάφορη. Πολλά μπάζα ρε παιδί μου.


Βέργας:

2: Κλειστό.
6 κάτω: Ξανθιά μεγαλοκοπέλα με κέφια.
6 πάνω: Αδιάφορη.


Εξηκίου:

18: Βανέσα από Βέργας 2. Μελαχρινή με ωραίο σώμα και χαρακτηριστική βραχνή φωνή.
20: Άννα, καστανή χοντρή.


Χωματιανού:

11 πάνω: Μόνικα, ξανθιά με ωραίο πρόσωπο και σώμα.
11 κάτω: Ντιάνα, η γνωστή ξανθιά γεματούλα γυρολόγος.


Περγάμου:

27 πάνω: Ξανθιά χοντρή μεγαλοκοπέλα με μεγάλα βυζιά.
27 κάτω: Εύα, ξανθιά χοντρή μεγαλοκοπέλα από Διδύμου.


Αλκαμένους:

117: Μαρία, ξανθιά κοντούλα με μεγάλα πολύ πεσμένα βυζιά.
113: Ξανθιά μεγαλοκοπέλα αδιάφορη.


Ρεμούνδου:

21 πάνω: Ξανθιά κοντούλα με ωραίο σώμα και πρόσωπο.
21 κάτω: Μελαχρινή κοντούλα με ωραία μεγάλα στητά βυζιά.
20: Κλειστό.


Αγίου Πέτρου 7: Μελαχρινή με ωραίο σώμα και πρόσωπο, καινούρια σύμφωνα με την τσατσά.


Αυτά τα ολίγα...
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Μόλις γύρισα από Μετάξι. Αθλιο εμπόρευμα. Ούτε τζάμπα δεν πήγαινα.
 

Επισκέπτης
Τσάρκα στην πρωινή βάρδια της Φυλής. Ελάχιστος ο κόσμος λόγω ζέστης.
Φυλής: 65 πάνω: Μελαχρινή αδύνατη με μικρό στήθος
Αλεξάνδρα η παλαιά εφηβίζουσα.Υποτυπώδης ψύξη σαλονιού.

Φυλής 134 υπόγειο=Πάολα σταθερά.Το μαυρομάλλικο λεπτό κορίτσι που πήρε μερικά κιλά στον κώλο.Τα βασικά.Καλή ψύξη σαλονιού.
Φυλής 200-Ντόρα σταθερά.Οριακή ψύξη.

Το πρωί της Πέμπτης ήταν κλειστά τα Αγ.Πέτρου 7, Πιπίνου 65 και Φυλής 136.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φυλής – Αχαρνών 4/8/2011 στις 21.30’

001wxn.jpg


ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥ 7 (ανοικτό χωρίς την Μόνικα)
Μελαχρινή κοπέλα με κοντά μαλλιά πιασμένα πίσω σε κοτσάκι (καλοχτενισμένα με τζελ), ωραιότερη από την Μόνικα αλλά (όπως έχουμε πει) πληρώνουμε για τις αδυναμίες μας, μάλλον μέτρια προς ψηλή, αποδεκτές σωματικές αναλογίες ικανοποιητικά και συμπαθητικό κώ(ο)λο

004sd.jpg


ΤΡΙΠΤΥΧΟ ΦΩΚΑΙΑΣ 22
ΥΠΟΓΕΙΟ
Μελαχρινή με καρέ ίσια μαλλιά  από Φυλής 74 δεξιό σαλόνι με την μελαχρινή κάπως ψηλή Κάρμεν, πορνικό ύφος, μάλλον μέτρια προς ψηλή, λεπτή με ικανοποιητικά βυζιά και καλοδουλεμένο κώ(ο)λο
Το κλιματιστικό δεν έβλεπε τον εαυτό του και ο χώρος μύριζε έντονα τριαντάφυλλο σκατεμί  
ΟΡΟΦΟΣ ΝΕΟ
Άννα με μελαχρινά ίσια μαλλιά μέχρι την μέση, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου και κατακόκκινα βαμμένα πιπό-χειλα, μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο.
Συνάδελφος έξω από το πορνο-κατάστημα μου είπε ότι θα μετανιώσω. Μάλλον είχε δίκιο, γιατί η κοπέλα έπρεπε να πάει να κοιμηθεί και όχι να πιπάρει πορνο-περπατητές.  
ΟΡΟΦΟΣ ΠΑΛΑΙΟ
Καστανή συμπαθητική κοπέλα συγκαταβατική και συνεργάσιμη με ύφος δημιουργικής σχέσης, μάλλον μέτρια στο ύψος, ενδιαφέρουσες αναλογίες και ικανοποιητικό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 74 ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΑΛΟΝΙ
Ξανθο-κάστανη χορταστική κοπέλα με πεδινά χαρακτηριστικά και αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή με χορταστικές αναλογίες

ΦΥΛΗΣ 74 ΔΕΞΙΟ ΣΑΛΟΝΙ
Ξανθο-κάστανη υπερ-χορταστική κοπέλα με σταυλίσια χρακτηριστικά, βουνίσιο βλέμμα, μέτρια στο ύψος, γεματούλα με κορεσμένο λίπος και κρεοπωλίστικη αντίληψη  

Δεν θυμάμαι άλλα

Μάλλον πρέπει να τα γράφω πριν ζαλιστώ


Να σημειώσω ότι η θερμοκρασία στο δωμάτιο ρυθμίσθηκε στους 19 [sup]0[/sup] C

002sf.jpg


jockerx  ακούς ;
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Φυλής 134 υπόγειο=Πάολα σταθερά.Το μαυρομάλλικο λεπτό κορίτσι που πήρε μερικά κιλά στον κώλο.Τα βασικά.Καλή ψύξη σαλονιού.

Έβγαλε επιτέλους αυτή την άθλια ξανθιά περούκα;;;;
 

Επισκέπτης
Να σημειώσω ότι η θερμοκρασία στο δωμάτιο ρυθμίσθηκε στους 19 [sup]0[/sup] C
jockerx  ακούς ;
Δεν έγραψες οτι κατάθεσες πουθενά.Να υποθέσουμε οτι η φωτογραφία είναι από το τελευταίο κατάστημα-Φυλής 74 αριστερά;

Έβγαλε επιτέλους αυτή την άθλια ξανθιά περούκα;;;;
Ναι
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Δεν έγραψες οτι κατάθεσες πουθενά.Να υποθέσουμε οτι η φωτογραφία είναι από το τελευταίο κατάστημα-Φυλής 74 αριστερά;
Ναι
Η φωτογραφία είναι από το Φωκαίας 22 όροφος (νέο) όπου έγινε και η σεξουαλική συνέρευση με την Άννα

Φυλής – Αχαρνών 4/8/2011 στις 21.30’
...
ΤΡΙΠΤΥΧΟ ΦΩΚΑΙΑΣ 22
ΟΡΟΦΟΣ ΝΕΟ
Άννα με μελαχρινά ίσια μαλλιά μέχρι την μέση, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου και κατακόκκινα βαμμένα πιπό-χειλα, μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο.
Συνάδελφος έξω από το πορνο-κατάστημα μου είπε ότι θα μετανιώσω. Μάλλον είχε δίκιο, γιατί η κοπέλα έπρεπε να πάει να κοιμηθεί και όχι να πιπάρει πορνο-περπατητές. 
...

:2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny:


Έβγαλε επιτέλους αυτή την άθλια ξανθιά περούκα;;;;
Ναι opeth! Ενίοτε την βγάζει την περούκα προκαλώντας αντιληπτική τύφλωση.
Με την ευκαιρία να πω συγχαρητήρια για την διάκριση σου σε τιμημένο γιατί πρασγματικά το αξίζεις !!!  :thumbsup:
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Στο Προυσσης 22 μια Αντζελα που γραφουν στις κριτικες ειναι ακομα τα απογευματα; Αξιζει; Ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom