Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (36 μέλη και 268 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Στο Προυσσης 22 μια Αντζελα που γραφουν στις κριτικες ειναι ακομα τα απογευματα; Αξιζει; Ευχαριστω

Χτες πέρασα και ήταν εκεί. Δεν έχω περάσει στο δωμάτιο μαζί της ούτε και πρόκειται. Είναι μόνο για τους σκληροπυρηνικούς χύστες...
 

Επισκέπτης
καλησπερα ρε παιδια στη ιασωνος στα δυο 30 ανω και κατω στη βραδυνη βαρδια υπαρχουν δυο μια ρουμανα στο κατω με γυαλια με ωραιο προσωπο και πολυ καλο στητο βυζι και στο πανω νια νταρνατανα με ωραιο σωμα επισης με γυαλια και ξανθο μαλο κοντο με ανταυγιες .ξερει κανεις τιποτα γιαυτες;
 

Επισκέπτης
επισης παιζει στο 43 αν δεν κανω λαθος τελευταια ενα κοντο μαλλον τσιγγανορουμανακι με κωλο και απο οτι ακουσα πεαρτουζες με ανω των 3 ατομων :fuck1:.ρε παιδια κανεις δεν ξερεις για ιασωνος 30 ανω και κατω για τις δυο αυτες.παντως για επιπεδο μεταξι ειναι πολυ καλες γκομενες και απορω πως ειναι εκει.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ξερει κανεις αν δουλευει ακομα η Κάρλα στο Μαγνησίας 11 ή αν εφυγε για διακοπές;
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Απογευματινη βαρδια στη λιοσιων διαπιστωσα οτι επαναλειτουργουν τα νουμερα 79 πανω και κατω καθως και το 76 κατω .Στο 76 κατω παρατηρησα οτι εργαζονται ατομα της αλυσσιδας αγκυρας,διδυμου 20 και σε ερωτηση μου μου επιβεβαιωσαν οτι και αυτο το μαγαζι θα ανηκει σε αυτη την αλυσσιδα.
Επισης το 73β στις 8 αυγουστου συμφωνα με τη χαρτινη πινακιδα που εχει απεξω κανει εγκαινια υπο νεα διευθυνση
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δύσκολος ο αυγουστος στην πορνοαθήνα, καθως καθε χρονο ξωμενουν τα μπαζα κι οι καλές  :pipa1: πανε διακοπες.
Όπως και να χει, καλα γαμησια συν-τυποι-αγωνιστές.
Αλήθεια την Ντόρα την γυφτορουμανα που ξεκινησε απο φωκαιας και συνΕΧΥΣΕ με καλες επιδοσεις στη ρεμουνδου, την εχει πετυχει κανεις τους τελευταιους 2-3 μήνες?
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Επισης το 73β στις 8 αυγουστου συμφωνα με τη χαρτινη πινακιδα που εχει απεξω κανει εγκαινια υπο νεα διευθυνση

Και υπό νέα φιλοσοφία ελπίζω,
αλλιώς, αν εμμείνει στην τρανς ιδεολογία του,
τι είχαμε, τι χάσαμε
(απάντησις: ψωλέο κλπ).

Αν και πλήρης ανακαίνιση του 73,
θα περιλαμβάνε και ανέγερση ανδριάντα της γιαγιάς Πόρνης/Τσατσάς/Κράχτη/Μιας κατηγορίας μόνη της,
που έχει αποσυρθεί από τα μπουρδελεγκόσμια εσχάτως.


ΥΓ- Η Ιωάννα (πρώην Φ71 Β, ξανθιά με κωλάρα) μήπως εθεάθη;
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες, εχετε να μου προτεινετε κατι καλο για αποψε? καλο = ανεση χρονου και κατασταση γουτσου γουτσου με προκαταρκτικα
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απόγευμα στην άδεια (από κοπέλες και πελάτες) Φυλής  . . . . .

Φυλ. 86 κάτω: Μια κοντούλα με μαύρο μαλλί και piercing στο κάτω χείλος (αριστερά), προσφέροντας φουλ πρόγραμμα
Φυλ. 86 άνω: 2 κοπέλες. Η Ιρένα με τα γαμψή μύτη και φουλ, καθώς και η άλλη καυλίτσα με τατουάζ πανω από τον κώλο & φούλ (έπαιζε στο 84 κάτω παλιότερα).
Φυλ. 84 άνω: η ξανθιά Ντιάνα (από Φ.86 κάτω & Φωκ. 25 άνω)
Φυλ. 59 κάτω: η Σαμπρίνα και η Αλεξάνδρα. Δοκίμασα την Άλεξ, αλλά δεν το ευχαριστήθηκα. Δέν ήταν "εκεί" όταν συνευρεθήκαμε. Είχαμε μια σχετική άνεση χρόνου μέχρι να έρθει η Σαμπρίνα να μας χτυπήσει την πόρτα, ο κλιματισμός υπολειτουργούσε, η "χημεία" θα ήταν σε καμιά παραλία για βουτιές.

Φωκ. 19: Ιωάννα
Φωκ. 25 άνω: Αντριάννα
Φωκ. 25 κάτω: Ένα καινούργιο, μετριοκαλό τσιγγανο-ρουμανάκι.
Φωκ. 27 άνω: η Έλενα

Αγκ. 12: η ξανθιά Μιλένα με το τελειωτικό

Η τσα2 "Σάψαλο" ήταν στο μπαλκονάκι της εισόδου του Φωκ. 22 νέο και τραγουδούσε το "Mammy blue".

Μετά την αποτυχημένη συνεύρεση με την Άλεξ, την έλλειψη στανταρακίων και το άκουσμα της βελούδινης αυτής φωνής, μου κόπηκε κάθε όρεξη για συνέχεια . . . .  . .
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Ευχαριστω τους συν. ΔιμΚ92 και Τζοκερκς για την αμεση απαντηση στο ερωτημα μου πριν τρεις μερες,το ειδα μολις τωρα.
Με την ευκαιρια (Αννιτα=Αλινα "ασε μας ρε"),επανερχομαι στο θεμα του να φτιαχτει  ειδικο θρεντ για οσες ειναι απαραδεκτες,να ξερει  ο κοσμος να  μην  πεταει τα λεφτα του (Οπως αλλωστε  γραφουν πολλοι  για  τσατσαδες).

 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Γεια σας τύποι. Οι καύλες που με είχαν πιάσει ήταν απερίγραπτες και έτσι πριν καμιά ώρα αποφάσισα να πεταχτώ στα γειτονικά μπουρδελάκια της Φυλής για ένα ξεφόρτωμα. Δεν είχα όρεξη για πολλές βόλτες νυχτιάτικα λόγω και της επικινδυνότητας για κάποιον μόνο τέτοια ώρα στη Φυλής.  Έτσι στα πρώτα μπουρδελάκια που συνάντησα ανοιχτά μεταξύ Πιπίνου και Μαγνησίας είχα προαποφασίσει ότι θα καταθέσω στην πρώτη ευπαρουσίαστη κοπέλα. Πρώτο μπουρδελάκι που επισκέφτηκα ήταν το Φυλής 109Β. Η τσατσά φώναξε από τη κουζίνα ότι η κοπέλα είναι στο δωμάτιο και να περιμένω ,οπότε σηκώθηκα να πάω να δω τι έπαιζε στα άλλα. Δεύτερο μπουρδελάκι που μπήκα ήταν το Φυλής 134. Η τσατσά μου παρουσίασε με κυριολεκτικά 6 λέξεις τη κοπέλα (απλό πρόγραμμα πάνω κάτω πιασιματάκια περάσεις ? ).Κοπέλα ήταν η Τζέσικα από Βουλγαρία. Λεπτούλα καλούλα ξανθιά με γυαλάκια. Δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο αλλά μιας και με κάλυπτε εκείνη τη στιγμή είπα να περάσω. Τη κοπέλα από συμμετοχή θα τη χαρακτήριζα ένα στάδιο πριν το ΙΚΕΑ. Δεν ήταν βιαστική και ούτε έδειχνε να θέλει να σε ξεπετάξει απλά ήταν απαθέστατη. Στη διάρκεια του σεξ δεν άνοιξε το στόμα ούτε για να χασμουρηθεί  :rockon:. Γενικά μου έβγαζε ότι ντρεπόταν και ότι σιχαίνεται τη δουλειά που κάνει. Εγώ έκανα τη δουλεία μου αλλά σίγουρα δεν θα την ξανατιμήσω. Κρίμα που δε μπήκα στα 3 διπλανά κολλητά που ήταν επίσης ανοιχτά καθώς μπορεί να έπαιζε τίποτα καλύτερο. Η μεγαλύτερη γκαντεμιά είναι ότι διάβασα μόλις τώρα για μια Άνκα από το 109Β (που ήταν το πρώτο που μπήκα) που δουλεύει νυχτερινή βάρδια και είναι αξιόλογη περίπτωση. Ίσως να ήταν αυτή γι ‘αυτό και να ήταν στο δωμάτιο  :headbang:. Τελειώνοντας να πω πως η Φυλής ήταν παντελώς άδεια εκτός από το σκουπιδιάρικο και οι λιγοστοί πακιστανοί που συνάντησα στο δρόμο μάλλον με φοβήθηκαν αυτοί παρά τους φοβήθηκα εγώ.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Η τσα2 "Σάψαλο" ήταν στο μπαλκονάκι της εισόδου του Φωκ. 22 νέο και τραγουδούσε το "Mammy blue".

Μετά την αποτυχημένη συνεύρεση με την Άλεξ, την έλλειψη στανταρακίων και το άκουσμα της βελούδινης αυτής φωνής, μου κόπηκε κάθε όρεξη για συνέχεια . . . .  . .

Η οποία πριν λίγες μέρες μου άρχισε τις φωνές γιατί δεν πέρασα.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Πριν λίγο γύρισα από την από την τρίτη βάρδια της Φυλής. Προλαβαίνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η βραδιά ξεκίνησε με τσάρκα από από τα studio που βρίσκονται στο Γκάζι, μετά συνεχίστηκε στην Φυλής και τελείωσε στις πουτανόπιατσες της Ομόνειας και της Λεοφόρου Καβάλας.
Στην Φυλής υπήρχε πάρα πολύ κόσμος, σε όλα τα μπουρδέλα δεν χώραγες στο σαλόνι, κυρίως ήταν πιτσιρικάδες όπου έκαναν την πλάκα τους και μας έσπαγαν τα νεύρα. Γέλαγαν σαν χαζά και φώναζαν όλη την ώρα με ενοχλητικά. Κάποια από αυτα τα περιποιήθηκε η Αλμπίνα. Θα γράψω παρακάτω το πως. Καλά κάνω και επισκέυτομαι σπάνια την Φυλής αυτή την ώρα.


Φυλής:

136: Κλειστό.
134 υπόγειο: Άντζελα, αδιάφορη κοπέλα.
134 ισόγειο: Καστανή με πολυ ωραίο σώμακαι πρόσωπο, αλλά έδειχνε να βαριέται.
134 όροφος: Τζέσσικα, καστανόξανθη με γυαλάκια, πολύ καλό κορμί και γλυκό πρόσωπο.
109 κάτω: Άνκα, καστανη με ωραίο σώμα και μάλλον άσχημο πρόσωπο.
92 αριστερά: Νίκη, ξανθιά με ωραίο πρόσωπο σώμα και στήθος. Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει!!!!
92 δεξιά: Λάουρα, καστανό πιπινάκι με πανέμορφο σώμα και κώλο.
71 υπόγειο: Κλειστό.
71 ισόγειο: Ναταλία, μελαχρινή με ωραίο κορμί και μικρό στήθος.
71 όροφος: Κλειστό.
69 κάτω: Μελαχρινή με ωραίο σώμα και μέτριο πρόσωπο.
69 πάνω: Κλειστό.
67: Κλειστό.
86 κάτω: Σελίνα, μελαχρινή με φοβερό σώμα και βυζιά, ωραίο πρόσωπο και πρωκτικό.
86 πάνω: Ειρήνα, μελαχρινή με ωραίο σώμα και άσχημο πρόσωπο με μεγάλη μύτη.
84 πάνω: Σαμπρίνα, καστανη με σπαστά μαλλιά με φοβερό κορμί και όμορφο πρόσωπο.
84 κάτω: Ζωή, ξανθιά Ελληνίδα, κοντούλα με μεγάλο σιλικονάτο στήθος και πολύ γλυκό πρόσωπο.
65 κάτω: Κλειστό.
65 πάνω: Κλειστό.
80: Κλειστό.
61: Κλειστό.
59: Σακίρα, μελαχρινή αλόγα σε τρελά κέφια. Μας κάβλωσε άσχημα.
74 αριστερά: Κλειστό.
74 δεξιά: Η ξανθιά χοντρή από Μεγάλου Αλεξάνδρου 22, όπου εκεί μου τράβηξε λίγο μαλακία στο σαλόνι.
66 αριστερά: Κλειστό, αλλά στα @@ γιατί δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς με πάρκινσον.
66 δεξιά: Σούζι, ξανθό καβλιάρικο μωραό με ωραίο σώμα, μικρό στήθος και πρόστυχο πρόσωπο.


Φωκαίας:

17 κάτω: Κλειστό, αλλά στα @@ γιατί δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς.
17 πάνω: Κλειστό.
19: Μελαχρινή αδιάφορη για μένα.
25 πάνω: 2 κοπέλες, μία ξανθιά παχουλή Ρωσσίδα και η Αντριάννα, μελαχρινή κοντούλα με πρωκτικό. Μία παρέα με μαλακισμένα τις έκαναν ντου με χουφτόματα και τέτοια και έκαναν σαν μουρλά.
25 κάτω: Μόνικα, μελαχρινή αδύνατη με ωραίο σώμα και πρόσωπο.
27 υπόγειο: Αγάπη, καστανή milf. Τα ίδια μαλακισμένα μόλις την είδαν άρχισαν να την κοροϊδεύουν λέγοντας πως είσαι έτσι και τα σχετικά.
27 ισόγειο: Αλμπίνα, ξανθιά αλόγα. Τα ίδια μαλακισμένα άριχσαν να την χουφτόνουν και να τις λένε μαλακίες. Δεν ήξεραν όμως με ποια τα έβαλαν. Τα άρχισε στις σφαλιάρες, αυτά άρχισαν να τρέχουν να φύγουν. Αυτή τα ακολούθησε ρίχνοντας και άλλες πιο δυνατές και γραπώνοντας τον έναν και του έριχνε ξυλιές και αυτός παρακάλαγε να τον αφήσει. Η καλύτερη στιγμή της βραδιάς. Αλμίνα το ευχαριστήθηκα το ξυλίκι που έριξες.
27 όροφος: Μελαχρινή με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο.
22 πανω αριστερά: Κλειστό.
22 πάνω δεξιά: Άννα, μελαχρινή με μεγάλα βυζιά και πρωκτικό.
22 κάτω: Νατάσσα, ξανθιά με λίγα κιλά παραπάνω.
24: Κλειστό.
 

Επισκέπτης
opeth, ο ενθουσιασμός σου στις ενημερώσεις χρωματίζει ευχάριστα το νήμα  :thumbsup:

Φώκαιας 22 κάτω - Ελληνίδα γκριζομάλλα αδύνατη γραία υπηρέτρια:
Η οποία πριν λίγες μέρες μου άρχισε τις φωνές γιατί δεν πέρασα.
Βρώμικη.Δεν αλλάζει σεντόνι.Σε πρωϊνή μου κατάθεση στην Βαλεντίνα , το σεντόνι ήταν βρώμικο και το μαξιλάρι δεν είχε μαξιλαροθήκη.

Φυλής 86 κάτω:
86 κάτω: Σελίνα, μελαχρινή με φοβερό σώμα και βυζιά, ωραίο πρόσωπο και πρωκτικό
Λογικά η γνωστή μέτρια έως κακή σε υπηρεσίες Σελένα.

[size=14pt]Φώκαιας 27 ισόγειο-Πάπισα Αλμπίνα-Ιωάννα:[/size]
27 ισόγειο: Αλμπίνα, ξανθιά αλόγα. Τα ίδια μαλακισμένα άριχσαν να την χουφτόνουν και να τις λένε μαλακίες. Δεν ήξεραν όμως με ποια τα έβαλαν. Τα άρχισε στις σφαλιάρες, αυτά άρχισαν να τρέχουν να φύγουν. Αυτή τα ακολούθησε ρίχνοντας και άλλες πιο δυνατές και γραπώνοντας τον έναν και του έριχνε ξυλιές και αυτός παρακάλαγε να τον αφήσει. Η καλύτερη στιγμή της βραδιάς. Αλμίνα το ευχαριστήθηκα το ξυλίκι που έριξες.
Μπράβο Αλμπίνα.Ξύλο θέλουν τα κωλοπαιδαράκια αυτά.
 

Επισκέπτης
καλιμεριζο τουσ ιπελαμπρουσ χιστεσ!!!
εχθεσ το βραδι γιρο στισ 12 με 12.30 μαραθονοσ και αχιλεοσ γονια ειχαν μαζευτει χιλιαδεσ μπλε χαζοχιστεσ(αστινομια)!
μαλλον εγινε κατι σινταρακτικο!!!!!!κατι το πολι πομποδεσ!!!!!!!
πιοσ ξερι-ακουσε κατι να μασ πει?
μιποσ σκοτοσαν καμια πουτανα παλι???εξο ακκριβοσ απο το τσαρδι που βρισκετε γονια μαραθονοσ και αχιλεοσ!
ιμουν περαστικοσ με το λαγνο πορνοοχιμα και δεν καταλαβα τι εγινε!!!
ιταν πολι ρομαντικα παντοσ!!!!!ακροσ ειδιλιακα!!!
ασ ενιμεροσι καπιοσσσσσ γριγορα!!!με εχι φαι ι περιεργια για να σπαρταριστα νεα τισ πιατσασ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom