Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (39 μέλη και 255 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τωρα το πρωι στη φυλης επεκτεινοντας την ενημερωση του free
27 υπογειο αννα η πολωνεζα
Δεύτερη κατάθεση σήμερα το πρωί στην Άννα.Ουκ εν τω πολλώ το ευ.Στην κυρίως πράξη...διάβαζε Μπόλεκ και Λόλεκ. :referee:

27 και ααρνων πανω μπαρμπορα για δυνατες συγκινησεις
Τι ήταν ντυμένη σήμερα;

Αστερι επισης  η Αννιτα  στο Αλκιβιαδου 16Γ,αν ειναι καλη  κ μεσα,θα γινεται χαμος σε λιγο
Αννίτα=Αλίνα-"άσε μας ρε", τέως Μπεμπέ Λιλύ από Φώκαιας 19, 25, Φυλής 65άνω, Μ.Προδρόμου 16υπόγειο:
 

Επισκέπτης
Πριν απο καναδυο ωρες ηταν στο Ιασωνος 1β αριστερα η Εμμα και δεξια η Ευα. Πηρα τη γλυκια Ευα για πολλοστη φορα και μου ειπε οτι η Ρουσλανα - με την οποια ειναι φιλη και συγκατοικος - θα ειναι αποψε νυχτερινη.

Με τη Ρουσλανα παντως δεν ξερω αν θα το συνεχισω γιατι πριν απο 4 μερες σπαστηκα πολυ μαζι της. Ανεβηκα πανω δεξια ψαχνοντας την Ευα γιατι τη Ρουσλανα την ειχα παρει 2 μερες πριν και ηθελα να παω με την Ευα. Βγαινει η Ρουσλανα και μου λεει: "Θα μπεις?" Της λεω: "Θελω την Ευα σημερα." Νευριαζει και μου λεει: "H Eυα δουλευει σημερα κατω. Να πας σε εκεινη και να μην ξαναρθεις σε μενα!" Της λεω: "Tι επαθες τωρα? Προχθες δεν ημουν μαζι σου?" και δεν απανταει. Πεταγεται και η συμπαθητικη τσατσα και μου λεει: "Δεν μιλανε ετσι στα κοριτσια, ζηλευουνε!" Εν τω μεταξυ, επαναλαμβανω, η Ρουσλανα και η Ευα ειναι συγκατοικες και φιλες εδω και χρονια απο το Καζακσταν.

Κατεβαινω κατω, το σκεφτομαι και κανω το λαθος και ξανανεβαινω. Λεω στη μικρη: "OK, να μπω?" Της λεει κατι εκει η τσατσα στα Ρωσικα και η Ρουσλανα της απανταει φευγοντας για την κουζινα. Μου λεει η τσατσα χαμογελαστα: "Μπες, θα ερθει." Της λεω πληρωνοντας: "Πραγματικα δεν την καταλαβαινω" και εκεινη σηκωνει τους ωμους της. Ερχεται η Ρουσλανα στο δωματιο μουτρωμενη, περναει απο μπροστα μου πηγαινοντας προς το κρεβατι και μου λεει: "Mην πεις τιποτα!" Τελος παντων, για να μην τα πολυλογω, με τη συμπεριφορα της ξενερωσα τελειως και δεν μπορεσα να τελειωσω. Ειχε μουτρα ολη την ωρα και δεν εσκασε ενα χαμογελο, αν και δεν βιαστηκε να φυγει και προσπαθησε εστω και τυπικα να με "σηκωσει". Ματαια ομως, γιατι η ολη φαση απο την αρχη δεν εξεπεμπε κανενα ερωτισμο.

Κανενα σχολιο?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Πριν απο καναδυο ωρες ηταν στο Ιασωνος 1β αριστερα η Εμμα και δεξια η Ευα. Πηρα τη γλυκια Ευα για πολλοστη φορα και μου ειπε οτι η Ρουσλανα - με την οποια ειναι φιλη και συγκατοικος - θα ειναι αποψε νυχτερινη.

Με τη Ρουσλανα παντως δεν ξερω αν θα το συνεχισω γιατι πριν απο 4 μερες σπαστηκα πολυ μαζι της. Ανεβηκα πανω δεξια ψαχνοντας την Ευα γιατι τη Ρουσλανα την ειχα παρει 2 μερες πριν και ηθελα να παω με την Ευα. Βγαινει η Ρουσλανα και μου λεει: "Θα μπεις?" Της λεω: "Θελω την Ευα σημερα." Νευριαζει και μου λεει: "H Eυα δουλευει σημερα κατω. Να πας σε εκεινη και να μην ξαναρθεις σε μενα!" Της λεω: "Tι επαθες τωρα? Προχθες δεν ημουν μαζι σου?" και δεν απανταει. Πεταγεται και η συμπαθητικη τσατσα και μου λεει: "Δεν μιλανε ετσι στα κοριτσια, ζηλευουνε!" Εν τω μεταξυ, επαναλαμβανω, η Ρουσλανα και η Ευα ειναι συγκατοικες και φιλες εδω και χρονια απο το Καζακσταν.

Κατεβαινω κατω, το σκεφτομαι και κανω το λαθος και ξανανεβαινω. Λεω στη μικρη: "OK, να μπω?" Της λεει κατι εκει η τσατσα στα Ρωσικα και η Ρουσλανα της απανταει φευγοντας για την κουζινα. Μου λεει η τσατσα χαμογελαστα: "Μπες, θα ερθει." Της λεω πληρωνοντας: "Πραγματικα δεν την καταλαβαινω" και εκεινη σηκωνει τους ωμους της. Ερχεται η Ρουσλανα στο δωματιο μουτρωμενη, περναει απο μπροστα μου πηγαινοτας προς το κρεβατι και μου λεει: "Mην πεις τιποτα!" Τελος παντων, για να μην τα πολυλογω, με τη συμπεριφορα της ξενερωσα τελειως και δεν μπορεσα να τελειωσω. Ειχε μουτρα ολη την ωρα και δεν εσκασε ενα χαμογελο, αν και δεν βιαστηκε να φυγει και προσπαθησε εστω και τυπικα να με "σηκωσει". Ματαια ομως, γιατι η ολη φαση απο την αρχη δεν εξεπεμπε κανενα ερωτισμο.

Κανενα σχολιο?

πουτανοκατασταση

ακομα και οι πουτανες διατηρουν τα ενστικτα ζηλειας , ξεχνωντας καμια φορα τι δουλεια κανουν
αλλα ειχε πολυ πλακα η ολη φαση  ;) :thumbsup:
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1

Έλα, ρε φιλαράκο, που θες και σχόλιο.

Όχι πιστοποιημένος μπουρδελιάρης σαν αυτούς που τσαρκάρουν εδώ,
αλλά και οποιοσδήποτε στοιχειώδους σοβαρότητας αρσενικός
θα σου έριχνε τρελό άκυρο.

Μα, σε Πουτάνα, η οποία μόλις σου την έχει πει, να μπεις- ΓΙΑΤΙ;

Θα σε εννοούσα, μόνον αν ήξερα ότι σκοπός σου είναι να χαλάς την πιάτσα
τροφοδοτώντας τον ήδη διογκωμένο κυνισμό των κοριτσιώνε.

Και ας πούμε ότι η σχέση εν προκειμένω δεν ήταν πουτανική και δε μεσολαβούσε ενοικίαση σώματος και τρυφερότητας,
αλλά δωρεά.
Θα ήταν ποτέ δυνατόν να περιμένεις καλύτερη έκβαση από έναν ερωτικό τιτανικό,
όταν η συναλλαγή σου με μια άγνωστη, με προορισμό το γύρο του κόσμου, ξεκινά από το λιμάνι της ξυνίλας;

Όσο για τη θρυλούμενη ζήλεια μεταξύ των θηλέων,
έχει στην προκειμένη περίπτωση σαφή επιχειρηματικά χαρακτηριστικά:
δεν παρεξηγούνται για συναισθηματικούς λόγους, αλλά επειδή χάνουν πελάτη,
πράγμα που συνιστά την ύστατη εμπορική αβαρία που μπορεί να υποστεί μια εργαζόμενη του Μεταξουργείου.
 

Επισκέπτης
Όσο για τη θρυλούμενη ζήλεια μεταξύ των θηλέων,
έχει στην προκειμένη περίπτωση σαφή επιχειρηματικά χαρακτηριστικά:
δεν παρεξηγούνται για συναισθηματικούς λόγους, αλλά επειδή χάνουν πελάτη,
πράγμα που συνιστά την ύστατη εμπορική αβαρία που μπορεί να υποστεί μια εργαζόμενη του Μεταξουργείου.

Φιλε δεν καταλαβες, με τη Ρουσλανα εχω παει πολλες φορες, περισσοτερες απο ο,τι με την Ευα. Απο πελατη σιγουρα δεν θα με εχανε και το ηξερε αυτο. Τωρα μονο μπορει να με χασει μετα απο αυτη τη συμπεριφορα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.750
Πόντοι
1.686
Φιλε δεν καταλαβες, με τη Ρουσλανα εχω παει πολλες φορες, περισσοτερες απο ο,τι με την Ευα. Απο πελατη σιγουρα δεν θα με εχανε και το ηξερε αυτο. Τωρα μονο μπορει να με χασει μετα απο αυτη τη συμπεριφορα.

Ρε φιλε ,οι κοπελες στη δουλεια αυτη εχουν πολυ τεντωμενα νευρα.
Αρκει μια λεπτομερεια για να εκραγουν .
Επισης ειναι κυκλοθυμικες .

Μην τις ξεσυνεριζεσαι.
Πηγαινε με τα νερα τους.

 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Καλέ (& αγαθέ) μου Πίκερ,
σου διαφεύγει (τελείως, όμως) ότι η ψυχοσύνθεση της μέσης μεταξουργιώτισσας ανακουφίστριας
δεν επιτρέπει την κατάρτιση μακρο-μεσοπρόθεσμων οικονομικών σχεδίων.

Το 15ρι ξέρει και αυτό μολογάει.

Το να της ρίχνεις Χ έστω και για μια φορά ισοδυναμεί στην ψυχολογία και τη οικονομική της αντίληψη
με προσβολή όλων των ιερών και όσιων που έχει.
Δε διαθέτει ούτε την ψυχραιμία ούτε την ποιότητα να σκεφτεί ως χρηματοοικονομικός σύμβουλος.

Μια λιγότερο σεμνότυφη Κοινωνιολογία της Αγοράς θα τεκμηρίωνε επιστημονικά και βάσει μελετών
ότι δεν υπάρχουν πιο δηλητηριώδεις ανθρώπινες σχέσεις μεταξύ εργαζομένων στο ίδιο εργασιακό περιβάλλον
από αυτές ανάμεσα στις εκδιδόμενες με το σύστημα των multiple choice στους Οίκους Ανοχής των Αθηνών: σκοτώνονται.

Αυτά γενικά, βέβαια, γιατί σε μια συγκεκριμένη περίπτωση ο,τιδήποτε μπορεί να προκαλέσει κυκλοθυμία,
από το ότι την παράτησε ο γκόμενος μέχρι ότι την τρων τα κουνούπια.



Πηγαινε με τα νερα τους
Το Πιστεύω του Νεοέλληνα.
Η απόλυτη βίβλος της κοινωνικής του συμπεριφοράς.
Κανονικά θα έπρεπε να μελοποιηθεί ως νέος εθνικός ύμνος,
αλλά μάλλον δεν υπάρχουν λεφτά για εργολαβίες, οπότε θα μείνουμε με τον παλιό.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Θα έγραφα ενημέρωση αλλά σκέφθηκα να ποστάρω την ίδια μαλακία που είχα ξαναποστάρει  :grin:

Έτσι κι αλλιώς (νομίζω ότι) λέμε μαλακίες ...  :2funny: :2funny: :2funny:


Δε μ' αρέσουν τα τραγούδια όταν λένε σ' αγαπώ
δε μ' αρέσουνε εκείνοι που γελάνε με σκοπό
δε μ' αρέσουνε οι φίλοι που με ανακρίνουνε
να δικάσουν την ψυχή μου και να φύγουνε.

Δε μ' αρέσουν οι πουτάνες που παρθένες ντύνονται
και ανάβουν άλλα φώτα που ποτέ δεν σβήνουνε
δε μ' αρέσουνε οι μεγάλοι σαν και μένανε
που όλο λένε πως θα φύγουν κι όλο μένουνε.

Κολλημένος στα ίδια τα λάθη
και να σέρνομαι
να ζητάω βοήθεια απ' τη λάσπη
και ν' ανασταίνομαι.

Δε μ' αρέσουν τα τραγούδια όταν λένε σ' αγαπώ
οι προφήτες που προβλέπουν τον αόρατο εχθρό
δεν μ' αρέσουν τα κεφάλια τα αγύριστα
που ακροατήρια θέλουν για κηρύγματα.

Κολλημένος στα ίδια τα λάθη
και να σέρνομαι
να ζητάω βοήθεια απ' τη λάσπη
και ν' ανασταίνομαι.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Την ναταλυ την μολδαβεζα στο κολωνου 30α την εχει δει κανεις?

Συνεχεια αυτη η ξεπέτα  η αννα ειναι  :jerking:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αλκαμενους 113 δουλευε μια θειτσα ονοματι ναταλια αποψε...θυμαμαι οτι εχει παρει το ματι μου κριτικες γι αυτη αλλα κοιταξα στο αλκαμενους και δεν ειχε εκει...που αλλου δουλευε?

καλουλα ηταν παντως...
Γαμαει ο νωντας, δεν παιζει  ;),γαμαει  :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλα δεν ειναι ξεπετα η αννα...χαλαρωσε...απλα δουλευει καθε μερα 17.00-05.00 (εκτος απο κανα δυο τεταρτες το μηνα που θα δουλεψει απογευμα η κατερινα) και ωρες ωρες δεν πρεπει να την παλευει...ειναι να μην την πετυχεις σε τετοια φαση...ετσι εχω καταλαβει...αλλιως κανει τρελο γαμησι

ναταλυ μολδαβεζα θυμαμαι μια πολυ ψηλη αλογο με κωλαρα και μικρο βυζακι παλια στη φυλης...δεν πιστευω να λες αυτη? :think:
Δεν ξερω τωρα ποια λες, εγω εχω χασει τα ιχνη της απο τον μαρτιο..

Οσο για την αννα, εδω και οταν με χαιδευε απλα ι φωναζε και καλα για να φανει σε αυτους στο σαλονι οτι ειναι καλη  :jerking:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Τίποτε δεν χρωστάει ο κόσμος σε μας ...

Εμείς του χρωστάμε ...

:)


σεβασμός και ειλικρίνεια ... 


:booty:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Για τις ζήλιες που γράφατε προηγουμένως, διαβάστε και από μένα:

Είναι καιρός που έχω «κολλήσει» με μια Ρουμάνα. 35 ετών, τίποτα έξτρα, αλλά για κάποιο λόγο (που δε θέλω να τον ψάξω περισσότερο) μου τον σηκώνει όσο καμία άλλη. Μα με τρεις να έχω πάει την ίδια μέρα, αν πέσω στο κρεβάτι μαζί της θα μου γίνει (πάλι) τούμπανο. Κάποια χημεία παίζει, ας το αφήσουμε αυτό. Το έχει καταλάβει πάντως, της το έχω πει άλλωστε.

Δουλεύει σε διάφορα σπίτια, αλλά εγώ την ξέρω από πριν, όταν ήταν στο Μέγαρο.
Τελευταία δούλευε και με δεύτερη γυναίκα στο σπίτι, ντουέτο Φυλής και Φωκαίας. Διάφορες, και όχι πάντα 2.
Μια μέρα υπήρχε μικρό τρυφερό καλούδι σαν δεύτερο, και της λέω:
-«Να πάρουμε και το μικρό μέσα να το μάθεις?»
Παίδες, ΛΥΣΣΑΞΕ! Λες και της είπα ότι θα την καρφώσω στο αλλοδαπών!

Νομίζω ότι τις πειράζει να βλέπουν κάποιον που τον θεωρούν «δικό τους» να δίνει λεφτά και σε άλλη γυναίκα. Νομίζω ότι αυτή είναι η πρώτη αιτία ζήλειας.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Παντως το μεταξουργειο ειναι το μονο μερος το οποιο εχω δει 35 διαφορετικες κοπελες μεσα σε μια εβδομαδα, τοση ενναλαγη ποια?

Μονο στα γνωστα ειναι σταθερες στα αλλα ολο αλλαζουν  :jerking:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Για τις ζήλιες που γράφατε προηγουμένως, διαβάστε και από μένα:

Είναι καιρός που έχω «κολλήσει» με μια Ρουμάνα. 35 ετών, τίποτα έξτρα, αλλά για κάποιο λόγο (που δε θέλω να τον ψάξω περισσότερο) μου τον σηκώνει όσο καμία άλλη. Μα με τρεις να έχω πάει την ίδια μέρα, αν πέσω στο κρεβάτι μαζί της θα μου γίνει (πάλι) τούμπανο. Κάποια χημεία παίζει, ας το αφήσουμε αυτό. Το έχει καταλάβει πάντως, της το έχω πει άλλωστε.

Δουλεύει σε διάφορα σπίτια, αλλά εγώ την ξέρω από πριν, όταν ήταν στο Μέγαρο.
Τελευταία δούλευε και με δεύτερη γυναίκα στο σπίτι, ντουέτο Φυλής και Φωκαίας. Διάφορες, και όχι πάντα 2.
Μια μέρα υπήρχε μικρό τρυφερό καλούδι σαν δεύτερο, και της λέω:
-«Να πάρουμε και το μικρό μέσα να το μάθεις?»
Παίδες, ΛΥΣΣΑΞΕ! Λες και της είπα ότι θα την καρφώσω στο αλλοδαπών!

Νομίζω ότι τις πειράζει να βλέπουν κάποιον που τον θεωρούν «δικό τους» να δίνει λεφτά και σε άλλη γυναίκα. Νομίζω ότι αυτή είναι η πρώτη αιτία ζήλειας.
Παρομοια περιπτωση δικε μου αλλα εμενα ειναι αλλιως το θεμα.

Σε αλλο σαιτ σαν αυτο ,απλα μονο με σχολια και φωτος των κοριτσιων που δουλευουν σε στουντιο,εχω να παω εναμιση μηνα σε μια που χα κολησει και γω, και επειδη εκανα και ενα σχολιο σε μια αλλη κοπελα και το ειδε εχει να μου μιλησει κανα 10ημερο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
ΠΟΥΤΑΝΟ ΖΗΛΙΕΣ...
 

Επισκέπτης
Οι ζήλιες δίνουν και παίρνουν ειδικά τώρα με την αναδουλειά.
Πριν κάνα μήνα, σε κορασίδα που είμαι συχνός πελάτης όταν έχυσα έβγαλα μικρή ποσότητα καθώς ήταν η τρίτη ή τέταρτη εκείνη τη μέρα.
Ε το βλέπει αυτό και αρχίζει. "Πήγες σε άλλη πριν. Το ξέρω εσύ πας σε πολλές. Και άμα θες μπορείς να πηγαίνεις και σε άλλες. Αλλά αφού εδώ περνάμε καλά. Και δεν με γαμάς τόσες φορές όσες παλιότερα. Και πότε θα ξανάρθεις εδώ"  :idiot:

Α ρε κρίση. Μεγαλύτερη πουτάνα εσύ από τις κορασίδες!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom