Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 204 άτομα (18 μέλη και 186 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Για την ζουζη στο Φ.66 απογευματινη βαρδια με τα ροζ νυχακια και το τατου στην μεση,ξερης κανενας συναγωνιστης κατι?
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Μεσημεριανή επίσκεψη μιας και βρέθηκα στην ευρύτερη περιοχή. Μοναχικη τσαρκα σημερα!

Πισσα στο σκοτάδι η Φυλής. Κάποιοι από εσάς το μελετάγατε τις προάλλες, να που έτυχε σε μένα.  :2funny:

Εχουμε και λέμε λοιπόν:
Φωκαίας 25Β: Νέα, καστανά μαλλιά, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί, τίποτα το ιδιαίτερο.

Φωκαίας 25 Α: 2 κοπέλες. Μια ξανθιά με μικρό προς νορμάλ στήθος, αδύνατη, ωραίο κωλαράκι αλλα μέχρι εκει. Η μελαχρινή πάνω κάτω τα ιδια μονο που το στήθος ήταν πολύ μικρο. Απλό πρόγραμμα! Αδιάφορες περιπτώσεις αμφότερες.

Φωκαίας 24: Δεν μπήκα.

Φωκαίας 22: Δεν μπήκα καθώς συνήθως έχει πολύ αδύνατες κοπέλες για τα γούστα μου και ο ήλιος ήταν αμείλικτος!

Φωκαίας 19: Ανοικτό φως αλλα κλειστή πόρτα.

Φωκαίας 17: Δεν μπήκα λόγο αγενούς κοπέλας που δουλεύει εκει συνήθως!

Φυλής 74: Σφραγισμένο από τον Δήμο με χαρτί.

Φυλής 80: ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ. Αναφέρθηκε ελεύθερο πρωκτικό με τελείωμα στον κώλο χωρίς προφυλακτικό κτλ κτλ. Η κοπέλα ήταν ένα πρεζάκι μιλφ υπερβολικά αδύνατη. Κάντι ή κάντια, βέβαια περισσότερο θα ταίριαζε το καμπια αλλα τέλος πάντων. Όταν ρωτησα ο τσατσος σκαλωσε, προφανως ΜΟΛΙΣ την βάφτησε για χάρη μου! :cheesy:

Φυλής 59: Πάνω η σορένα-αφροδίτη αδύνατη, μελαχρινή με μεγάλο στήθος ωραίο κωλαράκι και φουλ προγραμμα. Την έχω πάρει, ουτε κρύο ουτε ζέστη. Μαζί της ήταν μια άλλη η οποία αρχικά νομιζα ότι ηταν τσατσά. Καθως το ρουχο που φορουσε δε ηταν και ιδιαιτερα αποκαλυπτικο και ηταν στα μετρα του speed ηλικιακα. Μονο όταν ο τσατσος την παρουσιασε σαν κοπελα καταλαβα τι παίχτηκε και τραπηκα σε ατακτη φυγη καθως παρολιγο να με πιασουν τα γελια!
Κάτω δυο κοπέλες. Στο σαλόνι μιλούσαν με τον τσάτσο αραχτες στον καναπε. Η μια ηταν πιο μπαμπάτσικη με ΜΕΓΑΛΟ στηθος. Γεματη περιφερεια. Απλό προγραμμα με ισπανικο, λογικο μου ακουγετε. Η άλλη ηταν μελαχρινη με πολύ ωραιο προσωπο αλλα μικρο εως καθολου στηθος. Απλο συν τελειωτικο στο στήθος.

Φυλής 65Α: Το clue της ημέρας. Ανοικτή πόρτα για να μπαίνει φώς. Μπαίνω, κάθομαι στο σαλόνι, περιμένω 2 λεπτά και πάω να φύγω. Η τσατσά ήταν στο δωμάτιο και κοιμόταν κανονικότατα. Όταν ειχα κατέβει την μισή σκάλα ακούω μια φωνή και βλέπω την κοπέλα που πήρε πρέφα ότι έφευγα και βγήκε. Αδύνατη, ξανθούλα με μέτριο προς μικρό στήθος. Απλο προγραμμα. Δεν ηταν η καρμεν.

Φυλής 69Α: Η γνωστή Χριστίνα που δουλεύει πάντα. Μεγαλούτσικο στήθος σιλικόνης. Αδύνατη. Δεν μου βγάζει το κάτι να περάσω μέσα.

Φυλής 84 Α: Καστανη χαρούμενη κοπέλα με μικρο στήθος και αδυνατο σωμα. Την εχω ξαναπετυχει εκει. Κατά την αποχώρηση μου ανακοινώθηκε πρωκτικό μπας και με κρατήσει αλλα δεν..

Φυλής 86 Α : Αν θυμαμαι καλα μια μελαχρινη με κανονικο στήθος και νορμαλ προγραμμα.

Φυλής 92 Α: 2 κοπέλες. Η μια μελαχρινη με καρεδακι, μικρο πεσμενο στηθος, αδυνατη με ωραιο κωλαρακι. Η άλλη δεν την πολύ προσεξα αλλα πανω κατω στα ιδια κυβικα νομιζω ηταν. Και οι δυο φουλ προγραμμα.

Φυλής 92 Β: Ξανθια κοπέλα με στήθος μεσαίο, αδύνατη με φουλ προγραμμα. Τιποτα το ιδιαιτερο εμφανισιακα.

Φυλής 71Α: Η βίκυ. Μιλφ(;) με μεγάλο στήθος που το έκρυβε από την κοινή θέα ο στηθόδεσμος. Καρέ μαλί, νομίζω καστανοξανθη. 

Φυλής 71Β: Ντορίν(;) αδύνατη με πολύ μικρό στήθος, ναζιάρα στο σαλόνι, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Το μόνο καλό ήταν το ρεύμα μόλις ήρθε και το αιρκοντίσιον ηταν στο φουλ.

Φυλής 71Γ κλειστο
Μονης προδρομου πανω και το διπλανο κλειστα.
Καθώς έφευγα λοιπών σκεφτομενος ότι άλλη μια τσαρκουλα ελειξε αδοξα, όταν φτάνω στην διαστάυρωση της φυλής με την φιλιππιδου βλεπω φωτακι αναμενο. Φυσικα μπαινω μέσα. Φιλιππιδου 11Β λοιπον. Ανεβαίνω τα σκαλάκια και φτανω στην πορτα. Κουδουνι με καμερα, χτυπαω και μου ανοιγουν. Ο χωρος απιστευτος, στουντιακος, ιδιος για Φυλης ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ. Κοπελα η Νικολ. Ρωσιδα δηλωσε. Καστανοξανθη, αδυνατη με ωραιο κωλαρακι παρολο που φαίνονταν ελαχιστα κατω από το ασπρο δαντελενιο φουστακι που φωραγε, με μεγαλο στήθος που φαίνονταν ακομα και ας φοραγε στηθοδεσμο. Απλο προγραμμα. Ακολουθεί κριτική. ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ!!!

Εάν δεν εχει ανοιξει ηδη τοτε επροκειτο να ανοιξει και δευτερο μπουρδελακι στο 11 Α το οποιο ηταν κλειστο με λουκετο.

Τυχών λάθη στην εμφάνιση των κορασίδων οφείλονται στο σκοτάδι.

Σε ολες ρώταγα για ονόματα και οι τσατσάδες μαζί με τις κοπέλες με κοιτούσαν με ένα βλέμα του στυλ: “να γαμισεις ηρθες ή να κάνεις απογραφή;”. ΡΕ ΟΥΣΤ……
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
ενημερωση προ 30' λεπτων απο φυλης.

Φ134α μια ξανθια, καινουρια κοπελα κατα την υπηρεσια. δεν μου εκανε σε κατι ιδιαιτερη εντυπωση.
στο διπλανο του οροφου μια πολυ καλη εμφανισιακα κοπελα με κοντο καρε ξανθο μαλλι. πολυ καλες εντυπωσεις. οποιος γνωριζει λεπτομεριες ας πει.
Φ71- τζουλια, οχι η γνωστη πορνοσταρ. καστανοξανθη κοπελα με ωραιο σωμα περιπου στο 1.70. με τελειωμα στα βιαζακια κατα την γνωστη υπηρεσια.
Φ 80 επιβαιωνω για την μπιανκα. θυμαμε τι ειχα παθει οταν την ειχα πρωτοδει στη φωκαιας. μετα την εχασα. προσεχως θα τιμηθει.
Φ65 μια καστανοξανθη κοπελα χαμογελαστη με μικρο στητό στηθακι. 1.70. μια χαρα και εδω.
Φ59 στο κατω 2 κοπελες. η σορινα (τουμπανο για τα γουστα μου) και η σαμπρινα που μετα απο 2 επισκεψεις εχει απορριφθεί.
στο επανω η κοπελα δεν μας ειπε το ονοματακι της παρολο που συναγωνιστης το ρωτησε. η κοπελα ηταν ολα τα λεφταμελαχρινη περιπου στο 1,65-1,70 με μαλλι μεχρι τις πλατες. σωμα λαμπαδα και εκπληκτικο στηθος

αλκιβιαδου 16γ 2 κοπελες. η μια η αλινα κατα την υπηρεσια και η αλλη που δεν ανεφερε ονομα. η δευτερη καλυτερη σε εμφανηση και σωμα. δεν ηξερα καμια τους.
αλκιβιαδου 16β παλι δυδημο και εκει με 2 Milf. η μια παιχνιδιαρα στα λογια με ωραιο τροπο.
αλκιβιαδου 16 α κατερινα....

σημερα κατεβηκα για συγκεκριμενη επισκεψη αλλα δυστυχως η κοπελα δεν ηταν εκει. ετσι εκανα μια βολτα.
παρολο που στα σπιτια που μπηκα το επιπεδο ηταν πολυ υψηλο στα περισσοτερα, δεν μπηκα σε κανενα λογο του οτι ειχε προηγηθει καταθεση πρωινη σε καταστημα του μεταξιου. ετσι δεν ηθελα να ρισκαρω επισκεψη σε κοπελα που δεν ξερω. τουλαχιστον οταν το κανω κοιταω να ειμαι στα πολυ UP ουτος ωστε και φολα να ειναι να μπορεσω να κανω την δουλεια μου.

το συγουρο ειναι λοιπον οτι απο την συμερινη βολτα βρηκα τουλαχιστω 5-6 κοπελα που εχουν ηδη μπει στο μπλοκακι των επομενων επισκεψεων.......
αντε και καλη συνεχεια....
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Μεσημεριανή επίσκεψη μιας και βρέθηκα στην ευρύτερη περιοχή. Μοναχικη τσαρκα σημερα!
...<Φυλής 80: ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ. Αναφέρθηκε ελεύθερο πρωκτικό με τελείωμα στον κώλο χωρίς προφυλακτικό κτλ κτλ. Η κοπέλα ήταν ένα πρεζάκι μιλφ υπερβολικά αδύνατη. Κάντι ή κάντια, βέβαια περισσότερο θα ταίριαζε το καμπια αλλα τέλος πάντων. Όταν ρωτησα ο τσατσος σκαλωσε, προφανως ΜΟΛΙΣ την βάφτησε για χάρη μου! :cheesy:>...
ευκαιρια να παει ο λιονταρης... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :grin: :grin:
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
...<Φυλής 80: ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ. Αναφέρθηκε ελεύθερο πρωκτικό με τελείωμα στον κώλο χωρίς προφυλακτικό κτλ κτλ. Η κοπέλα ήταν ένα πρεζάκι μιλφ υπερβολικά αδύνατη. Κάντι ή κάντια, βέβαια περισσότερο θα ταίριαζε το καμπια αλλα τέλος πάντων. Όταν ρωτησα ο τσατσος σκαλωσε, προφανως ΜΟΛΙΣ την βάφτησε για χάρη μου! :cheesy:>...
ευκαιρια να παει ο λιονταρης... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :grin: :grin:
κατι ακομα...ο lex λεει για το 80 οτι υπαρχει milf τωρα με ακαποτο πρωκτικο
ο xilnik για καποια μπιανκα...ειναι διαφορετικες κοπελς?πως γινεται την ιδια ωρα περιπου να ειδαν αλλες κοπελες? :think:
 

Επισκέπτης
κατι ακομα...ο lex λεει για το 80 οτι υπαρχει milf τωρα με ακαποτο πρωκτικο
ο xilnik για καποια μπιανκα...ειναι διαφορετικες κοπελς?πως γινεται την ιδια ωρα περιπου να ειδαν αλλες κοπελες? :think:
Πήγαν διαφορετικές βάρδιες.
[size=14pt]Κόψε τα σεντόνια-παραθέσεις.[/size]
 

Επισκέπτης
Φ71- τζουλια, οχι η γνωστη πορνοσταρ. καστανοξανθη κοπελα με ωραιο σωμα περιπου στο 1.70. με τελειωμα στα βιαζακια κατα την γνωστη υπηρεσια.
:2funny: 
Η ξιπασμένη τσατσομούμια Εύα στο Φυλής 71κάτω η η τσατσά μαντάμ Σουσού στο άνω; :think:

Φ 80 επιβαιωνω για την μπιανκα. θυμαμε τι ειχα παθει οταν την ειχα πρωτοδει στη φωκαιας. μετα την εχασα. προσεχως θα τιμηθει.
Απογευματινή βάρδια;...
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Πήγαν διαφορετικές βάρδιες.
[size=14pt]Κόψε τα σεντόνια-παραθέσεις.[/size]
δεν πηγαν διαφορετικες βαρδιες...ξεκιναει και γραφει <πισσα στο σκοταδι η φυλης>.αρα πηγε βραδυνες ωρες...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Μεσημεριανή επίσκεψη μιας και βρέθηκα στην ευρύτερη περιοχή. Μοναχικη τσαρκα σημερα!

δεν πηγαν διαφορετικες βαρδιες...ξεκιναει και γραφει <πισσα στο σκοταδι η φυλης>.αρα πηγε βραδυνες ωρες...
:2funny: :2funny: :2funny:
Θα με πνίξεις ρε φίλε...
Ακριβως μια σειρα απο αυτην που διαβασες ειναι αυτη.

Ο λογος που ηταν πισσα στο σκοταδι ηταν λογο της ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ!

Δεν το εγραψα γιατι νομιζα οτι ειναι προφανες εφοσον εγραψα οτι πηγα μεσημερι

Επισης γραφω:
Φυλής 71Β: Ντορίν(;) αδύνατη με πολύ μικρό στήθος, ναζιάρα στο σαλόνι, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Το μόνο καλό ήταν το ρεύμα μόλις ήρθε και το αιρκοντίσιον ηταν στο φουλ.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
δεν πηγαν διαφορετικες βαρδιες...ξεκιναει και γραφει <πισσα στο σκοταδι η φυλης>.αρα πηγε βραδυνες ωρες...

Εννοεί πίσσα σκοτάδι από τη διακοπή ρεύματος σήμερα το μεσημέρι στη Φυλής.
Ενώ μαγείρευα κοτοπουλο στο φουρνο.

Και δε ξεχνάμε :

ΑΥΡΙΟ ΟΛΟΙ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΛΑΙΚΗ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ!
ΨΩΝΙΖΟΥΜΕ ΓΑΥΡΟ ΣΑΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΡΑΔΙΚΙΑ ! 
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
δεν πηγαν διαφορετικες βαρδιες...ξεκιναει και γραφει <πισσα στο σκοταδι η φυλης>.αρα πηγε βραδυνες ωρες...
ακρι βως ομως απο πανω  :think: ή απο κατω γραφει μεσημεριανη βαρδια. Το πισσα σκοταδι μαλλον αναφερετε για μεσα στους οικους λογο blackout
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Ανθρωπε μετραγες και υψος...... Αυτο κι αν ειναι πρωτοπορεια. Μου εβαλες ιδεες για αυριο. Θα σκασω μυτη με μπλοκακι και μεζουρα. Τετοιες μαλακιες κανω και στο τελος θα το φαω το ξυλο.

Φιλε μαζι καναμε την τσαρκα :2funny: :2funny: :2funny:
Ο sotirof εχει ματι μεζουρα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Βγαλατε ετυμηγορια βλεπω κυριε εισαγγελεα. Τα σεβη μου
Μα...το "πίσσα σκοτάδι" ήταν...ηλίου φαεινότερον!

[size=14pt]ενημερωση προ 30' λεπτων απο φυλης.[/size]
Φ 80 επιβαιωνω για την μπιανκα. θυμαμε τι ειχα παθει οταν την ειχα πρωτοδει στη φωκαιας. μετα την εχασα. προσεχως θα τιμηθει.
Ο κ.Πρασινομεριάς όμως περιπλέκει την κατάσταση... :think:

Και δε ξεχνάμε :
ΑΥΡΙΟ ΟΛΟΙ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΛΑΙΚΗ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ!
ΨΩΝΙΖΟΥΜΕ ΓΑΥΡΟ ΣΑΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΡΑΔΙΚΙΑ ! 
Κύριε Χειρογλύκανε, έχετε πάγκο στην λαϊκή της Φυλής;
Την έχω καταγαμήσει , καλή ήταν.
Η Σούζι από Φυλής 134 1ος  όροφος που μετακόμισε στο Φυλής 66νέο;
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Πραγματικα μου κανει φοβερη εντυπωση πως τις πηδατε αυτες στο μεταξουργειο ?
Δεν βλεπονται εμφανισιακως ουτε και με σακουλα και εκτος αυτου οι χωροι ειναι παναθλιοι και βρωμεροι
Σε μερικα εχει και κατι γριες που θα επρεπε να ειναι συνταξιουχες, ζητημα να ειδα μια δυο που να ηταν λιγο ομορφες σε 50+ μπουρδελα
Εντυπωση μου κανει που καθε τρυπα ετοιμοροπο κτισμα εχει γινει μπουρδελο με το αναλογο δηθεν φρεσκαρισμα

Εισαι νεος ακομα,εχεις να μαθεις πολλα εδω μεσα :grin:
.....και να ξερεις πως οτι γυαλιζει δεν ειναι παντα χρυσος :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Πριν λίγο γύρισα από Φυλής. Ίσως προλαβαίνετε!!!!!!!!!!!!!!!!

Μόλις έφτασα είδα 2φίλους συναγωνιστές, που πήγαν να με πείσουν ότι ήταν εντελώς τυχαία στην περιοχή και ότι δεν ήθελαν να έρθουν, απλώς εδώ τους έφερε ο δρόμος...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Διδύμου:

8 δεξιά: Ξανθιά, ενδοιαφέρουσα περίπτωση, όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.
8 αριστερά: Λίλιαν: Ξανθιιά milf.
20 Εύα, καστανά σπαστά μαλλιά, ψηλή με γυαλιά.


Φυλής:

136: Άννα Πίτσος, μελαχρινή κοντή αδύνατη.
109 κάτω: Άνκα.
54 κάτω: Ντενίζα, ξανθιά με μοντελέ σώμα, πάρα πολύ γλυκό πρόσωπο. Κατάθεση. Θα ακολουθήσει κριτική.

Δεν ενημερώνω για τα άλλα στην Φυλής γιατί είδα ότι με κάλυψαν προηγούμενοι συναγωνιστές.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Για την ζουζη στο Φ.66 απογευματινη βαρδια με τα ροζ νυχακια και το τατου στην μεση,ξερης κανενας συναγωνιστης κατι?

Όταν πρωτο-εμφανίστηκε στην Φυλής και δή στο Φ.66α, δεν είχε και τα καλύτερα σχόλια.
Άν τώρα έστρωσε . . . .  . . ..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom