Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (29 μέλη και 223 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ξέρει κανείς αν είνει εκεί η Κατερίνα στο Φυλής 134Α;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
καλησπερα,κανεις φιλος καμια καλη προταση για σημερα μεταχουργειο καποια πολυ τολμηρη ? ας στηλη πριβε.ευχαριστω.

τυπε σου εχω εγω μια ακομα καλυτερη τολμηρη προταση.
Ανεβα πανω στην ΑΘηνων παρε φορα απο την γεφυρα και κανε
μια ωραια βουτια στο κενο με το κεφαλι  :grin:

Υ.Γ Σας το ειπα κυριοι οτι θα ξανα επιστρεψει.
Και η Φυλης δεν θα ειναι ασφαλης πλεον πρεπει
να ανασυνταχθουμε και να τον αιχμαλωτισουμε και να τον στειλουμε
πισω στην ζουγκλα.



 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    10,9 KB · Εμφανίσεις: 19

batigoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
5
Like
282
Πόντοι
280
εχεις ιδεα ποτε?thanks για την απαντηση
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν είνει εκεί η Κατερίνα στο Φυλής 134Α;
Απο οτι βλεπω το μαγαζακι τωρα τελευταια αντιμετωπιζει καποια προβληματα στις βαρδιες. Το εχω πετυχει αρκετες φορες κλειστο.  Οταν την ξανα πετυχεις ζητα το τηλεφωνο της. Αν σε γνωριζει φανταζομαι δεν θα σου αρνηθει. [size=18pt] ΠΡΟΣΟΧΗ[/size] Στο 134υπ καλο κορμι, πολλα υποσχομενο βλεμμα, αλλα επιεικως[size=20pt] ΚΟΜΟΔΙΝΟ [/size]
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Απο οτι βλεπω το μαγαζακι τωρα τελευταια αντιμετωπιζει καποια προβληματα στις βαρδιες. Το εχω πετυχει αρκετες φορες κλειστο.  Οταν την ξανα πετυχεις ζητα το τηλεφωνο της. Αν σε γνωριζει φανταζομαι δεν θα σου αρνηθει. [size=18pt] ΠΡΟΣΟΧΗ[/size] Στο 134υπ καλο κορμι, πολλα υποσχομενο βλεμμα, αλλα επιεικως[size=20pt] ΚΟΜΟΔΙΝΟ [/size]

Για ποια λες συναγωνιστή;;;;
Κάνε μας μία περιγραφή
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
εχεις ιδεα ποτε?thanks για την απαντηση
[size=11pt] Η τσα² στο Φυλ 65 κάτω πάνω σημερα το πρωί είπε οτι σήμερα το απόγευμα θα δούλευε η Κάρμεν.Οπότε αν αληθεύει μπορεί και να τη προλάβεις[/size]
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Για ποια λες συναγωνιστή;;;;
Κάνε μας μία περιγραφή
Δεν γνωριζω ονομα, επισης η περιγραφη μου γνωριζω εκ΄των προτερω οτι δεν θα ειναι βοηθητικη, παντος. Σχετικα κοντουλα (με τα τακουνια ειναι κατω του 1.70) ομως εχει θεωρεια. Μαυρα σπαστα μακρια μαλλια (οχι πολυ μακρια, λιγο πιο κατω απο το κουμπωμα του στηθοδεσμου). Αποδεκτο, χωρις καμια ιδιαιτερη ομορφια, προσωπο. Την ειχα παρει προ 1ος μηνος περιπου στο 134ισ.Η υπηρετρια ανεφερε ελ. πιασηματα, τρομερη περιποιηση, οχι βιασυνη στο δωματο. Τα πολυ ωραια,(για τα γουστα μου) ψωμομενα μπουτια της, καθως και το καυλωτικο και πολλα υποσχομενο βλεμμα της σε συνδιασμο με τα λεγομενα της υπηρετριας με παγιδευσαν. Δεν αφηνε χαδια στο προσωπο, υπερβολικα πολυ κρεμα την οποια εφερε μαζι της στο δωματιο και το ματι μου επεσε στην λεξη xylocaine. Δεν ηθελε με τιποτα να βγαλει το ενισχιμενο στηθοδεσμο και με εκανε να το ζητησω στο τελος με αυστηρο υφος. Δεν αφηνε ελ πιασιματα στο μ.. αν και ειχε ηδη μουδιασει απο το φαρμακο. Δεν εκανε καλη πιπα, η οποια ηταν κυριολεκτικα μαλακια. Εχω πολλα δεν να αναφερω απο την συνευρεση αλλα θα το τελειωσω με το τελευταιο[size=20pt] δεν ηθελε να γαμηθει με τιποτα.[/size]Παρολη την ξυλοκαινη που ειχε βαλει δεν σταματησε να βογγαει πολυ αληθοφανη. Οποιος συναθλητης περασει ας μαθει ονομα για να προστατευθουν και οι υπολοιποι απο την απατεωνισα
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
[size=11pt] Η τσα² στο Φυλ 65 κάτω πάνω σημερα το πρωί είπε οτι σήμερα το απόγευμα θα δούλευε η Κάρμεν.Οπότε αν αληθεύει μπορεί και να τη προλάβεις[/size]
Η Καρμεν αποχωρισε απο το μαγαζι γυρω στις 6:30 με 7. Μη πας πουθενα, σημερα εκτος αν εχεις κατι αλλο στο μυαλο σου
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Σημερινη βολτα στους δρομους της ακολασιας και της ηδονης με αρκετα μελοι του σαιτ γυρω στις 20,45.Σουζι στο Φ.66α, ψηλο ξανθο με τατου στην μεση αδυνατο ολα πλην ακαποτο τελειωτικο. Φ.59 κατω 2 κοριτσια μελαχρινα, σαμπρινα 165 1 1/2 βυζι ξεπετα και σοληνα αν ακουσα καλα 1,72 2 βυζι γεματο κωλαρακι+παρτουζα ολα πλην ακαποτο ο τσατσος με το μουστακακι με ακουσε που ελεγα στους συναγωνισυες για το νουμερο του στηθους,και στο τελος μου λεη εμεις γαμαμε καλυτερα απο τους νεους :2funny:.Στο  πανω 1.65 αδυνατο μελαχρινο 2 βυζι πεταλουδα στην μεση.Φ.61 2 κοπελες ξανθες ρωσιδες 2 .1/2 βυζι 1 1/2 η αλλη απλο προγραμμα,ο τσατσος ειπε οτι η μια ηταν πεντε μηνες και η αλλη νεα αφιξη,και εδινε εγγυηση επιστροφης χρηματων αν δεν περναγαμε καλα,το βερμουδακι παραλαγης ηταν ολα τα λεφτα :2funny:Φ.84 μελαχρινο με κωλο 2 βυζι 1,60. Φ.86 μελαχρινο αδυνατο 1 1/2 βυζι,παιχνιδιαριζε στην σωληνα.Φ.65 πανω-κατω κλειστο. Φ.86 κατω φουλ προγραμμα 1,70 2 1/2 βυζι.Φ.67φουλ προγρ. Ξανθια αδυνατη 1 1/2 προ μιλφ. Ξανθια 1,69 κατω αδυνατο ξανθο 1.67 1 1/2 βυζι.Φ.71 αδυνατο μελαχριντο 2 βυζι.Φ.92α καστανο 1,63  με τατου στην κοιλια απλο προγραμμα. Μονης Προδρομου 1 κατω μελαγρινο 1 1/2 βυζι απλο προγρ. Πανω κλειστο. Φ.71 πανω μελαχρινη  1,67 απλο προγραμμα τσατσα απο φωκαιας 17 μας εκραξε :2funny:.Αγκυρας 12α μιλφ νταρντανα ξανθια πληθωρικη κοιλια και βυζια.Αγκυρας12β νταρντανα καστανη μιλφ.Αγκυρας 1 τραβελοσπιτο πιπα κωλο στα 30 η Βικη η  ξανθια 1 1/2 βυζι 1 67. Φωκαιας 27 ξανθο ψιλη  πολωνη 2 βυζι απλο προγ.φωκ 25 2 κοπελες ρωσσιδες χριστινα σαμπρινα μιλφ ξανθα και παρτουζα.Φωκαιας 27 μελαχρινο αδυνατο απλο πεσμενο  βυζι αυτο παρουσιαστηκε στο σαλονι.Φωκ 22 20 ευρω με τελειωτικο στο σωμα μινιον και κοντο με τατου στη μεση αδυνατο με την αλοιφη ανα χειρας. Φωκ 19 μυριζε πιτογυρα ο οικος,συν οτι ηρθε και μια μακαροναδα εκεινη την στιγμη. Μελαγρινη καρε μαλλι αδυνατη 1 1/2 βυζι.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Σημερινη βολτα στους δρομους της ακολασιας και της ηδονης με............  Μελαγρινη καρε μαλλι αδυνατη 1 1/2 βυζι.
Ανθρωπε μετραγες και υψος...... Αυτο κι αν ειναι πρωτοπορεια. Μου εβαλες ιδεες για αυριο. Θα σκασω μυτη με μπλοκακι και μεζουρα. Τετοιες μαλακιες κανω και στο τελος θα το φαω το ξυλο.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ανθρωπε μετραγες και υψος...... Αυτο κι αν ειναι πρωτοπορεια. Μου εβαλες ιδεες για αυριο. Θα σκασω μυτη με μπλοκακι και μεζουρα. Τετοιες μαλακιες κανω και στο τελος θα το φαω το ξυλο.
Αν η γκομενα σου χουφτωνε τα αρχιδια και ηταν μπροστα σου,ξερης το υψος σου,οποτε μπορης να συγκρινης της γκομενας τυπε.
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια εγω βασικα ψαχνω για rimming απο τοτε που 'εχασα' την φωτηνη απο καλημνου 36 και δεν μπορο να την βρω. εχω διαβαση εδω και για καπια βυκη αλλα κανεις δεν ξερει που βρησκε στα σηγουρα.
οπιος ξερςι ας βοηθηση...
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Δεν γνωριζω ονομα, επισης η περιγραφη μου γνωριζω εκ΄των προτερω οτι δεν θα ειναι βοηθητικη, παντος. Σχετικα κοντουλα (με τα τακουνια ειναι κατω του 1.70) ομως εχει θεωρεια. Μαυρα σπαστα μακρια μαλλια (οχι πολυ μακρια, λιγο πιο κατω απο το κουμπωμα του στηθοδεσμου). Αποδεκτο, χωρις καμια ιδιαιτερη ομορφια, προσωπο. Την ειχα παρει προ 1ος μηνος περιπου στο 134ισ.Η υπηρετρια ανεφερε ελ. πιασηματα, τρομερη περιποιηση, οχι βιασυνη στο δωματο. Τα πολυ ωραια,(για τα γουστα μου) ψωμομενα μπουτια της, καθως και το καυλωτικο και πολλα υποσχομενο βλεμμα της σε συνδιασμο με τα λεγομενα της υπηρετριας με παγιδευσαν. Δεν αφηνε χαδια στο προσωπο, υπερβολικα πολυ κρεμα την οποια εφερε μαζι της στο δωματιο και το ματι μου επεσε στην λεξη xylocaine. Δεν ηθελε με τιποτα να βγαλει το ενισχιμενο στηθοδεσμο και με εκανε να το ζητησω στο τελος με αυστηρο υφος. Δεν αφηνε ελ πιασιματα στο μ.. αν και ειχε ηδη μουδιασει απο το φαρμακο. Δεν εκανε καλη πιπα, η οποια ηταν κυριολεκτικα μαλακια. Εχω πολλα δεν να αναφερω απο την συνευρεση αλλα θα το τελειωσω με το τελευταιο[size=20pt] δεν ηθελε να γαμηθει με τιποτα.[/size]Παρολη την ξυλοκαινη που ειχε βαλει δεν σταματησε να βογγαει πολυ αληθοφανη. Οποιος συναθλητης περασει ας μαθει ονομα για να προστατευθουν και οι υπολοιποι απο την απατεωνισα

Δεν λες για την Πάολα έτσι;;;
Μινιόν πιπινάκι αδύνατο, μελαχρινό με σπαστα μαλλιά, που στην προηγούμενη τσάρκα μου είχαν γίνει ίσα ξανθα;;;
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
καλησπερα παιδια εγω βασικα ψαχνω για rimming απο τοτε που 'εχασα' την φωτηνη απο καλημνου 36 και δεν μπορο να την βρω. εχω διαβαση εδω και για καπια βυκη αλλα κανεις δεν ξερει που βρησκε στα σηγουρα.
οπιος ξερςι ας βοηθηση...
Καλημνου 48 Μαρινα,και αυτη κανη!
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Δεν λες για την Πάολα έτσι;;;
Μινιόν πιπινάκι αδύνατο, μελαχρινό με σπαστα μαλλιά, που στην προηγούμενη τσάρκα μου είχαν γίνει ίσα ξανθα;;;
Οχι opeth, οχι η Παολα, την γνωριζω την Παολα. Πως να την ξεχασω αλλωστε αφου μου την ειπε κιολας την τελευταια φορα που με ειδε (Ο παππους γαμαει οχι σαν και σενα)  :2funny: :2funny: Το θυμασε. Το ειχα γραψει στην ημερισια ενημερωση πριν μερες. Παιδια συγνωμη αλλα προεκυψε ενα τηλ απο μια κοπελα που με ενδιαφερει παρα πολυ και πρεπει (θελω σαν τρελος) να την συναντησω. Θα περασω αυριο το πρωι, που δουλευει η Ελληνιδα τσα2 και τα λεμε λιγο, οποτε θα προσπαθησω να μαθω το ονομα του κομοδινου, για να προφυλαχθειτε απο κακοτοποιες
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:coffee:

Παραλειπόμενα για σήμερα 26/6/2011 στις 11.30’

43085921695317621718.jpg


ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 13 ΟΡΟΦΟΣ
Μπέτυ στα οριακά σημεία της εμμηνόπαυσης, λαϊκό ήθος και πορνικό ύφος με προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή, νταρντανοειδές σωματότυπο, ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 13 ΙΣΟΓΕΙΟ
:crazy:
Μουροχαυλίτισα τσατσά με μοχθηρό βλέμμα, σκοντάψαμε όταν μας κοίταξε και κοντέψαμε να σκοτωθούμε. Αν γλυτώσουμε από τους Πακιστανούς θα μας πεθάνουν με το στραβομάτιασμα αυτές οι υπηρεσίες.
Δεν περάσαμε ούτε απέξω ...

ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 11 ΙΣΟΓΕΙΟ
Μουκαυλίτισα περπατημένη κυρία με κοντά καρέ μαλλιά, λεπτή μυτερή μύτη, με συνηθισμένα χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, συνηθισμένο σώμα και αχλαδοειδή κώ(ο)λο σε χαμηλή θέση

ΦΩΚΑΙΑΣ 22 ΟΡΟΦΟΣ
Κατερινάκι το απόλυτο κοντοπούτανο από Φυλής 66Δ (παλιό) με γκριζαριστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αρκετά κοντή, λεπτή με αόρατα βυζιά και υπερ-τεντωμένο μικορκαμωμένο κω(ο)λαράκι

ΦΥΛΗΣ 71 ΟΡΟΦΟΣ
Βίκυ με τα βυζιά του Ναβαρόνε ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια προς ψηλή, χορταστικών σωματικών διαστάσεων κατά πλάτος και ενδιαφέρουσες υπερ-περι-φέρειες κώ(ο)λου

ΦΥΛΗΣ 71 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αλεξάνδρα με κοντά μαλλιά (αυτή την φορά πιασμένα πίσω), προκλητικό και ετοιμοπόλεμο ύφος, μάλλον ψηλή, λεπτή με αποδεκτά βυζιά και μικροκαμωμένο κώ(ο)λο σε χαμηλή θέση και  tattoo στην ραχοκοκαλιά της μέσης ...

 
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Απο οτι βλεπω το μαγαζακι τωρα τελευταια αντιμετωπιζει καποια προβληματα στις βαρδιες. Το εχω πετυχει αρκετες φορες κλειστο.  Οταν την ξανα πετυχεις ζητα το τηλεφωνο της. Αν σε γνωριζει φανταζομαι δεν θα σου αρνηθει. [size=18pt] ΠΡΟΣΟΧΗ[/size] Στο 134υπ καλο κορμι, πολλα υποσχομενο βλεμμα, αλλα επιεικως[size=20pt] ΚΟΜΟΔΙΝΟ [/size]
Πήγα την Παρασκευή και ήταν μία Μαρία. Την πήρε ένας φίλος και λέει μάπα το καρπούζι. Χθες ήταν πάλι η Μαρία απ' ότι διάβασα. Πήγα σήμερα και ήταν εκεί. 20' τρομπόνι μάγκες...Δεν με αφησε να τη γαμήσω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom