Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 301 άτομα (31 μέλη και 270 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Αποσπασματικές αναφορές - παρατηρήσεις για την κίνηση στη Φυλής

1) Πολλά πορνο-καταστήματα ήταν κλειστά

2) Σε αρκετά περίμενε η τσατσά την κοπέλα που δεν ήρθε τελικά και αναγκαστικά έκλεισε το μπουρδέλο

3) Αρκετές κοπέλες ήταν κάτω του μέσου αποδεκτού όρου

4) Σε αρκετά μπουρδέλα δεν λειτουργούσαν καθόλου τα κλιματιστικά ή υπολειτουργούσαν
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
αθηνα εχει πολυ καλα μπυρδελα με 15 ευρο φρεσκο κουλουρακι τελεια :kissass: :kissass2: :pipa3: :fuck2: :cum:
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πήγα την Παρασκευή και ήταν μία Μαρία. Την πήρε ένας φίλος και λέει μάπα το καρπούζι. Χθες ήταν πάλι η Μαρία απ' ότι διάβασα. Πήγα σήμερα και ήταν εκεί. 20' τρομπόνι μάγκες...Δεν με αφησε να τη γαμήσω...
Cacofonix δεν ξερω αν λεμε την ιδια, ομως ουτε εμενα η κοπελα που αναφερθηκα με αφηνε να την γαμησω. Επαιρνε συνεχως απαραδεκτες στασεις με αποτελεσμα να μην μπορω να διήσδεισω. ολο εστριβα εγω εστριβε και αυτη. Παραλιγο να ζαλιστω απο το γυρο γυρο. στο τελος την εβαλα απο κατω, εφερα τα ποδια της στους ωμους μου τα επιασα σφυχτα, αλλα και παλι εστριβε. Απαραδαχτη. Επαγγελματιας λαμογιο. Αν συνεχισει ετσι στο τελος θα της επιβληθει και κωλος στις υπηρεσιες της, για να σωσουν την κατασταση. Εκει να την δω την πονηρη
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Εγώ φίλε δεν έβαλα τον πούτσο μου στο μουνί της ΚΑΘΟΛΟΥ...

Μάλλον κάτι είχε σήμερα, γιατί δεν άφηνε άλλον έναν σήμερα...δες στις κριτικές στο Φ134Α...

 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ φίλε δεν έβαλα τον πούτσο μου στο μουνί της ΚΑΘΟΛΟΥ...

Μάλλον κάτι είχε σήμερα, γιατί δεν άφηνε άλλον έναν σήμερα...δες στις κριτικές στο Φ134Α...
Τι λες τωρα. Και την παρουσιαζουν για εργαλειο. Δεν ειναι και ασχημο κορμι
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Εγώ φίλε δεν έβαλα τον πούτσο μου στο μουνί της ΚΑΘΟΛΟΥ...

Μάλλον κάτι είχε σήμερα, γιατί δεν άφηνε άλλον έναν σήμερα...δες στις κριτικές στο Φ134Α...

Φίλε μου, ο Επιθεωρητής μιλάει για μία στο 134 υπόγειο.
Εσύ αυτή που πήρες ήταν η Μαρία από Φυλής 134Α(ισόγειο);;;
Μία μελαχρινή με ωραίο σώμα, πρόσωπο και κώλο;;
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου, ο Επιθεωρητής μιλάει για μία στο 134 υπόγειο.
Εσύ αυτή που πήρες ήταν η Μαρία από Φυλής 134Α(ισόγειο);;;
Μία μελαχρινή με ωραίο σώμα, πρόσωπο και κώλο;;
Σωστος.. Για το υπογειο ελεγα Opeth. Μετα το μηνυμα μου πηγα να δω την κριτικη και καταλαβα οτι μιλαγαμε για διαφορετικα προσωπα. Opeth η ωρα ειναι κοντα 16:00 [size=16pt]Δεν προλαβαινουμε[/size]  :2funny: :2funny: :2funny:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Σωστος.. Για το υπογειο ελεγα Opeth. Μετα το μηνυμα μου πηγα να δω την κριτικη και καταλαβα οτι μιλαγαμε για διαφορετικα προσωπα. Opeth η ωρα ειναι κοντα 16:00 [size=16pt]Δεν προλαβαινουμε[/size]   :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα όχι. Αλλά μάλλον θα πάω στην απογευματινή βάρδια στο μετάξι. Αλλά εκεί δεν ενημερώνω γιατί δεν ξερώ καλά τα σπιτάκια και τις κοπέλες και θα τα κάνω πουτάνα  :grin:
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα όχι. Αλλά μάλλον θα πάω στην απογευματινή βάρδια στο μετάξι. Αλλά εκεί δεν ενημερώνω γιατί δεν ξερώ καλά τα σπιτάκια και τις κοπέλες και θα τα κάνω πουτάνα   :grin:
Το ιδιο συμβαινει και με μενα. Αλλα στην φυλης συνηθως ξερω τι προκειτε να δω πριν το δω. Δεν εχει καθολου σασπενς πλεον
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
απογευματινη βαρδια στο ελλης ξαναγυρισε η αννιτα η πολωνεζα που δουλευε παλαιοτερα διδυμου 18
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
To απογευμα Φυλης 40 μια αδυνατη ξερακιανη με χωρις βυζι.Ωραιο σωμα και καλη φατσα το μονο που αξιζε ειναι οτι στα 20 εδινε κολο.Διδυλου 8 πανω.Μια Αννα ειχε.Ωραιο ξανθο γκομενακι με ξανθο μαλλι.Ρωτησα για τη Καρμεν και μου ειπαν οτι ειναι μονο πρωι.Στο 8 κατω ηταν η Γιανα.Καλο βυζι και κωλαρα.Αλλα δεν μου αρεσε πολυ η φατσα της σαν να βαριοταν που ζουσε.
Στο Σολωμου 32.Αυτο δεν ειναι ντελο αλλα αφου πηγα.Το κατω ηταν κλειστο και πηγα στο πανω.Η Μπιανκα ηταν και της εδωσα 50.Πραγματικα αξιζει η γκομενα και ας μην ειναι το τοπ γκομενακι αλλα το γαμησι το χει!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Σημερα στις 22,00 παρουσια αρκετων μελων ξεκινησαμε βολτα στους γνωστους δρομους,απο Διδυμου 20,Εβα με γιαλια στυλ γραμματεας φουλ προγραμμα.Στο 18Β Αλιονα,ελευθερο στοματικο,τελειωτικο.Στο 18Α Ειρηνη.Στο 16 Ξανθο μιλφ με σουτιεν και κοντο παρεο,τιποτα το ιδιαιτερο.Στο 8Β νταρτανικο με απλο προγραμμα.Στο 8Α Ξανθο κοντο με ροζ σετ εσωρουχων.Στο Φ.40 ψηλο αδυνατο με ζαρτιερες φουλ προγραμμα,η τσα ελεγε οτι δεν υπαρχη λογος βιασυνης αφου δεν κτυπα την πορτα.Στο 54Α αδιαφορο ξανθο κακομουτσουνο με ροζ μπειμπιντολ και ακαποτο.Στο 54β Ντενιζα ξανθια ψηλη με στητο στηθος.Φ.66 Δεξια ξανθο ομορφη παρουσια Σουζη με τατου,ολα ροζ μεχρι και τα νυχια,δεν βιαζοταν στο δωματιο,αλλα η τσα φωναξε διακριτικα στα 8 λεπτα.Στο Φ.66 αριστερα η Αλεξια,συνιστατε για αυτους που δεν τρων το φαγητο τους,με στυλ παλεστη.Στο 74 δυο χωροι δεξια κοντο ξανθο με ολοσωμο δικτυωτο,αριστερα παλι ξανθο αδιαφορο και τα δυο απλο προγραμμα.Και τελος στο Φ.59 Κατω,ο τσατσος ο χαβαλετζης με τρεις υπαρξης,μια σαν ουραγκοταγκος μιλφ,με ελευθερο στοματικο και κουλουρι και η σαμπρινα η ξεπετα και σαλινα με παρτουζα και τελειωτικο.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Σε σημερινή μου τσάρκα στο Μετάξι είδα καινούριο μπουρδελάκι απέναντι απο το Κολωνού 48. Υποθέτω ότι είναι ίδιας ιδιοκτησίας με το καινούριο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 γιατί είχε τα ίδια χρώματα.
Παρακαλείται ο συναγώνιστης farkeli να το φωτογραφήσει για να μπει στους καταλόγους...  :grin:
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
Πραγματικα μου κανει φοβερη εντυπωση πως τις πηδατε αυτες στο μεταξουργειο ?
Δεν βλεπονται εμφανισιακως ουτε και με σακουλα και εκτος αυτου οι χωροι ειναι παναθλιοι και βρωμεροι
Σε μερικα εχει και κατι γριες που θα επρεπε να ειναι συνταξιουχες, ζητημα να ειδα μια δυο που να ηταν λιγο ομορφες σε 50+ μπουρδελα
Εντυπωση μου κανει που καθε τρυπα ετοιμοροπο κτισμα εχει γινει μπουρδελο με το αναλογο δηθεν φρεσκαρισμα
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Σε μερικα εχει και κατι γριες που θα επρεπε να ειναι συνταξιουχες, ζητημα να ειδα μια δυο που να ηταν λιγο ομορφες σε 50+ μπουρδελα
Δωσε στοιχεια τυπε,γιατι τα ξερης καλα!
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
μετα απο μια πρωινη βολτα στην Ιασωνος και λιγο στα περιξ αυτα που αξιζαν ειναι στα 2 πρωτα της Ιασωνος 2 νεαρες ομορφες κοπελες μελαχρινες με ωραια σωματα περιπου στα 1.65. Η μια απο τις 2 ηταν με πονηρό χαμογελο ολο νοημα.
Ισως επρεπε να μπω. σιγουρα μπηκε στη λιστα το υπ' οψην.....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ενημερωση τωρα από φυλης
80 μπιανκα η ισπανιδα από φωκαιας 25α οπου πρωτοξεκινησε,όχι η γλυκια πιπινα μπιανκα
84α αλεξανδρα,κοριτσακι με πλαδαρο σωματακι με τα κιλακια του,αλλα πολύ αθωο στην οψη,μελαγχροινο και σαφως μετριο
84β ραμονα,πρεπει να τη δειτε,κοντη ασχημη με μεγαλη μυτη,ανετα μπορουσε να ηταν στη ριψη σφαιρας η’ στην αρση βαρων,δε μπορω να καταλαβω με ποιο κριτηριο την επελεξαν γι αυτή τη δουλεια,να ναι καλα η κοπελα βεβαια γιατι και το να κριτικαρεις δεν είναι σωστο και ζητω εκ των προτερων συγγνωμη
86α ιρινα,εδώ μαλιστα,μπορει από προσωπο να μη λεει αλλα από κορμι και σεξαπηλ ελεγε πολλα,αν δεν εκανε φουλ προγραμμα θα εμπαινα,σ εμφανιση μιλαμε για γυφτοπουλα αλλα με δυνατο κορμι
86β η ερικα μαλλον του farkeli γιατι δεν την ειδα απλα μου ανεφερε τα ονομα της η τσατσα
65β αννα,ωραιο σφριγηλο σωματακι,μελαγχροινη κοπελιτσα που ειχα δει στη μονης προδρομου τις προαλες
67 αντινα
Αλκιβιαδου
16α κατερινα η κρητικια προφανως με τη μεγαλη περιφερεια
16β δυο κοριτσια, ανιτα,η χαμογελαστη ξανθουλα με το τροφαντο για την ηλικια της σωματακι απο φυλης 84β και μονης προδρομου και η πατριτσια,ξανθο mlf με καλο σωματακι
16γ δυο κοριτσια επισης,η αλινα,και αυτή με καμπυλες,είναι νομιζω η αλινα η μελαγχροινη από φυλης 71α και φωκαιας 19,μετριο αναστημα και η ναταλι,η ξανθια mlf από ελλης 3 που εχω παρει και εχω γραψει και κριτικη,μεχρι να συνειδητοποησω ότι ηταν αυτή με προλαβε συναδελφος και επειδη δεν ηθελα να περιμενω εφυγα,πολύ καλο μωρο
Κωνσταντινουπολεως 166 υπογειο η ευα από ρωσια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom