Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 287 άτομα (28 μέλη και 259 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:coffee:

Διδύμου 26/6/2011 στις 11.30’

47602772071992898913.jpg


ΔΙΔΥΜΟΥ 8 ΟΡΟΦΟΣ
http://[URL unfurl="true"]www.multimediaservice.biz/animazioni/donne/DONNE12.gif[/img[/URL]]
[color=green]Κάρμεν η πεταχτο-κώ(ο)λα[/color] με μπουκλωτά σκούρα μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητικό πρόσωπο με ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά, μάλλον μέτρια προς κοντή στο ύψος, χορταστικές σωματικές αναλογίες με υπερ-εξογκωμένο  καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο
[i]Σε επικοινωνία μέσω ασυρμάτου με τον συνάδελφο Hilnik με παρότρυνε να μπω στο δωμάτιο
Δεν έχασα![/i]

[color=red]ΔΙΔΥΜΟΥ 8 ΙΣΟΓΕΙΟ[/color]
Η χιτσκοκική τσατσά, βγήκε παραμερίζοντας θεατρικά την κουρτίνα της πορνοκουζίνας και παρουσίασε τα παρεπόμενα του οίκου με ελαφρύ χαμόγελο
[img]http://[URL unfurl="true"]www.multimediaservice.biz/animazioni/donne/Donne059.gif[/img[/URL]]
[color=green]Κατερίνα[/color] πρασινο-γαλανομάτα πορνίσια μεγαλοκοπέλα με υπερ-περι-φέρειες κώ(ο)λου, κοντά ξανθά μαλλιά αλα γκαρσόν, ψηλο-κάπουλη, μέτρια στο ύψος, αποδεκτά βυζιά και συνηθισμένο σώμα
Μάλλον υπερτερεί στο δωμάτιο ... 

[img]http://imagerous.com/images/55769178106864872290.jpg

ΔΙΔΥΜΟΥ 16 (ΥΠΟΓΕΙΟ)
Εύα η πρωτόπλαστη συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, ξανθά μαλλιά, χαμόγελα μεγαλοκοπέλας.
Επιλέξιμη για τις υπηρεσίες της και όχι για την σωματική της εμφάνιση

ΔΙΔΥΜΟΥ 18 ΥΠΟΓΕΙΟ
Τζούλια μελαχρινό πορνίδιο με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητική έκφραση προσώπου, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με αποδεκτά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

ΔΙΔΥΜΟΥ 18 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αντριάννα (η γνωστή μεγαλοκοπέλα) μέτρια προς ψηλή, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με έκδηλη την εμπειρία στο επάγγελμα, κανονικό σώμα
Επιλέξιμη για τις υπηρεσίες της

ΔΙΔΥΜΟΥ 20
Εύα η νεόκοπη με καστανά μπουκλωτά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου, φορώντας γυαλιά (μου πέρασε από το αμαρτωλό μου μυαλό να περάσω στο δωμάτιο για της τα χύσω, συμφωνώ ότι είναι αποθηκεμένες εικόνες απόρροια κάποιων πορνο-ταινιών), μάλλον ψηλή, λεπτή μέση με αποδεκτά βυζιά και αχλαδοειδή κώ(ο)λο σε χαμηλή τοποθέτηση

ΔΙΔΥΜΟΥ 25 (ΟΡΟΦΟΣ) και Διδυμου 27 (ΙΣΟΓΕΙΟ) κλειστά

26920893249266896409.jpg


Αυτά προς το παρόν

Πάω να την πέσω για λίγο να ξεκουραστώ γιατί με κούρασε η Κάρμεν και τα λέμε μετά τα υπόλοιπα ...

Θυμάστε το παλιό μπουρδέλο στην Αχαρνών 72 ;

75904003252538035066.jpg

     
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κατερίνα
Γνωστη στους στουντιακηδες απο την θητεια της στο Αγιου Μελετιου 37, Δροσοπουλου 95, Σερβιων 26, Κωνσταντινουπολεως 132.
Οι υπηρεσιες της στο studio πολυ υψηλου επιπεδου.
Στο Διδυμου 8 δεν μπορω να γνωριζω.

Σαφως και θυμομαστε το Αχαρνών 72 στρατηγε μου.
Οπως και τρια ακομα ιδρυματα στην διασταυρωση Φερρων και Φυλης (2 υπογεια και ενα ημιοροφος) :thumbsup:

Οπως και το εριπειο απεναντι απο το Διδυμου 27
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
και εμενα δεν με αφηνε να φυγω και ηθελε να μου πιασει την πουτσα αλλα δεν την αφηνα την μπουρου,και το εκανε μετα με ταχυτητα και καλα για να προλαβει ελα ομως που εχουμε καλα αντανακλαστικα
cool0044.gif
και ουτε εμενα με αφηνε να φυγω και οταν μπηκε καποιος αλλος της απεσπασε την προσοχη και την εκανα  :grin:
εγω ειχα βάλει κατι πινέζεσ μεσ στο σώβρακο πριν παω και οταν πηγε να τον πιασει τησ μπήκαν στα δακτθλα και την ειπα ο μποθτνζον μοθ δαγκώνει !!!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Πρωινή βολτούλα στα πέριξ της Φυλής.
Πολλά σπιτάκια κλειστά και άλλα τόσα με μέτριες παρουσίες.
Φυλ. 80, 92 νέο, 65κάτω, 74 = κλειστά
Φωκ. 17, 27 ισ, 22 υπ., = κλειστά

Φυλ. 109 κάτω: Άννα πίτσος
Φυλ. 109 άνω: Μια ξανθούλα χαμογελαστούλα καλλίγραμη. Ξέρει κανείς κάτι ? :helpplea:
Φυλ. 71 Ισ.: Αλεξάνδρα
Φυλ. 71 άνω: Βίκη η Πολωνέζα. Έχει χάσει κάποια κιλάκια, για όποιον ενδιαφέρεται.
Φυλ. 67: Μια μέτρια καινούργια, καλύγραμμη.
Φυλ. 65 άνω: η Ούνα
Φυλ. 84/86 : κάτι μέτριες παρουσίες. Οι 3 ήταν μαυρομάλλες, η μία η Μπεμπέ-Λιλή.  :badair:
Φωκ. 25 άτω: η Έλα από Φυλ. 84
Φωκ. 25 άνω: το Τερεζουλίνι

Κατέληξα στο Αχαρνών 106 όπου έπαιζε μπάλα η Αλίνα, πρώην Ντιάνα από Μ. Πρ. 16 & Φυλ. 134.

Καλή συνέχεια . . . ..  . .
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Εγω την τιμησα το πρωι αυτη στο 109 πανω.. Μαρια απο ρουμανια 23 ετων.. εγω περασα καλα αλλα δεν ξερω αν μπορω να την προτεινω.. χειρομαλαξη πιπα μετρια και μετα ιεραποστολικο οπου παιζει να ηταν η πιο στενομουνα που εχω γαμησει, παιζει να μουν κι ο πρωτος της για σημερα, παντως και παλι.. μιλαμε για φοβερη αισθηση.. αυτο σε συνδυασμο με αληθοφανη διακριτικη συμμετονη εκ μερους της ειχανε κανει τον πουτσο μου να κοντευει να εκραγει.. τελειωσα ετσι μετα απο μερικα λεπτα.. στα μειον πριν αρχισει η ιστορια μου ειπε να μην αργησω.. ωστοσο εκανε πιπα για αρκετη ωρα συγκριτικα και στο γαμησι δεν εδειξε κανενα ιχνος βιασυνης, οχι οτι αργησα βεβαια.. δοκιμασε τη, ξερω γω κ βλεπεις αν εχετε κ χημεια
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
:coffee:

Διδύμου 26/6/2011 στις 11.30’

47602772071992898913.jpg


ΔΙΔΥΜΟΥ 8 ΟΡΟΦΟΣ
http://[URL unfurl="true"]www.multimediaservice.biz/animazioni/donne/DONNE12.gif[/img[/URL]]
[color=green]Κάρμεν η πεταχτο-κώ(ο)λα[/color] με μπουκλωτά σκούρα μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητικό πρόσωπο με ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά, μάλλον μέτρια προς κοντή στο ύψος, χορταστικές σωματικές αναλογίες με υπερ-εξογκωμένο  καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο
[i]Σε επικοινωνία μέσω ασυρμάτου με τον συνάδελφο Hilnik με παρότρυνε να μπω στο δωμάτιο
Δεν έχασα![/i]

[color=red]ΔΙΔΥΜΟΥ 8 ΙΣΟΓΕΙΟ[/color]
Η χιτσκοκική τσατσά, βγήκε παραμερίζοντας θεατρικά την κουρτίνα της πορνοκουζίνας και παρουσίασε τα παρεπόμενα του οίκου με ελαφρύ χαμόγελο
[img]http://[URL unfurl="true"]www.multimediaservice.biz/animazioni/donne/Donne059.gif[/img[/URL]]
[color=green]Κατερίνα[/color] πρασινο-γαλανομάτα πορνίσια μεγαλοκοπέλα με υπερ-περι-φέρειες κώ(ο)λου, κοντά ξανθά μαλλιά αλα γκαρσόν, ψηλο-κάπουλη, μέτρια στο ύψος, αποδεκτά βυζιά και συνηθισμένο σώμα
Μάλλον υπερτερεί στο δωμάτιο ...   

[img]http://imagerous.com/images/55769178106864872290.jpg

ΔΙΔΥΜΟΥ 16 (ΥΠΟΓΕΙΟ)
Εύα η πρωτόπλαστη συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, ξανθά μαλλιά, χαμόγελα μεγαλοκοπέλας.
Επιλέξιμη για τις υπηρεσίες της και όχι για την σωματική της εμφάνιση

ΔΙΔΥΜΟΥ 18 ΥΠΟΓΕΙΟ
Τζούλια μελαχρινό πορνίδιο με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητική έκφραση προσώπου, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με αποδεκτά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

ΔΙΔΥΜΟΥ 18 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αντριάννα (η γνωστή μεγαλοκοπέλα) μέτρια προς ψηλή, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με έκδηλη την εμπειρία στο επάγγελμα, κανονικό σώμα
Επιλέξιμη για τις υπηρεσίες της

ΔΙΔΥΜΟΥ 20
Εύα η νεόκοπη με καστανά μπουκλωτά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου, φορώντας γυαλιά (μου πέρασε από το αμαρτωλό μου μυαλό να περάσω στο δωμάτιο για της τα χύσω, συμφωνώ ότι είναι αποθηκεμένες εικόνες απόρροια κάποιων πορνο-ταινιών), μάλλον ψηλή, λεπτή μέση με αποδεκτά βυζιά και αχλαδοειδή κώ(ο)λο σε χαμηλή τοποθέτηση

ΔΙΔΥΜΟΥ 25 (ΟΡΟΦΟΣ) και Διδυμου 27 (ΙΣΟΓΕΙΟ) κλειστά

26920893249266896409.jpg


Αυτά προς το παρόν

Πάω να την πέσω για λίγο να ξεκουραστώ γιατί με κούρασε η Κάρμεν και τα λέμε μετά τα υπόλοιπα ...

Θυμάστε το παλιό μπουρδέλο στην Αχαρνών 72 ;

75904003252538035066.jpg

     
Ειστε η κορυφη της ενημερωσης, ακολουθει ο jockerx και μετα ο.... μαλλον υπαρχουν πολλοι συναθλητες για την 3η θεση.[size=16pt]ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ[/size] :thumbsup:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ακριβως,οδοιπορε..στο ιδιο,υπαρχει αλλο ενα παρομοιο καδρο-ποστερ,που εκφραζει απολυτα τη σεξοδεκαετια των΄70..

Ο πίνακας στην πλάτη του τοίχου της εισόδου όμως είναι ο καλύτερος. Abstract art.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Κυριε οδοιπορε,συμφωνω και υποκλινομαι...δεν κρυβω δε,πως αυτοι οι 2 πινακες με σπρωχνουν παντα να περασω στα ενδοτερα,του συγκεκριμενου οικισκου... :grin:
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
τεληκα παιδια που δουλεβη η βυκη? επησις (για τον ιδιο λογο) ψαχνο την φωτηνη που δουλεβε παλια καλυμνου 36 οπιος φιλος ξερει ας στηλη π.μ.
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
καλησπερα,κανεις φιλος καμια καλη προταση για σημερα μεταχουργειο καποια πολυ τολμηρη ? ας στηλη πριβε.ευχαριστω.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
τεληκα παιδια που δουλεβη η βυκη? επησις (για τον ιδιο λογο) ψαχνο την φωτηνη που δουλεβε παλια καλυμνου 36 οπιος φιλος ξερει ας στηλη π.μ.

Για τη Βικυ κοιτα στα Ρεμουνδου συνηθως πρωινες ωρες.

Για την Φωτεινη δεν θυμαμαι ακριβως. Ρωτα τον CHEYENNE.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα,κανεις φιλος καμια καλη προταση για σημερα μεταχουργειο καποια πολυ τολμηρη ? ας στηλη πριβε.ευχαριστω.
Κατι πολυ μα πολυ τολμηρο εχω να σου προτεινω, αλλα φυλης οχι μεταξουργιο. Θα σου κοστισει βεβαια. Οσο πιο πολλα πληρωσεις τοσο πιο τολμηρο μπορει να γινει
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ακαποτα και χυσοκαταστασεις τυπε?                                                                                                                    
Ο ανθρωπος μιλαει για τολμηρα πραγματα SPEED οχι απλα για full προγραμμα
 

batigoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
5
Like
282
Πόντοι
280
καμια αξιολογη προταση απο φυλης για σημερα?με την καρμεν απο φυλης 65α ξερει κανεις τι γινεται γιατι τωρα τελευταια δεν την βρισκω εκει
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
καμια αξιολογη προταση απο φυλης για σημερα?με την καρμεν απο φυλης 65α ξερει κανεις τι γινεται γιατι τωρα τελευταια δεν την βρισκω εκει

Η τσατσά είπε ότι έχει κάποια προβλήματα, αλλά θα επιστρέψει...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom