Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 380 άτομα (52 μέλη και 328 επισκέπτες)

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Η Ντενίζα είναι στη Ρεμούνδου αλλά στο "απέναντι" σπίτι. Εκείνο που είναι μόνο του δηλαδή , όχι στα δύο κολλητά.
 

akis2486

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες υπαρχει καμια στην απογευματινη βαρδια με γλωσσοφιλα; ανεβαινω αθηνα!
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Από ενημέρωση συναγωνιστή για την Ανδριάνα, Ιάσωνος 37β, 2η βάρδια απογευματινή
«Έτσι, την επισκέφθηκα χθες. Είναι ξανθιά, λεπτή, ψηλή θα έλεγα. Στο δωμάτιο τίποτα. Κατευθείαν προφυλακτικό και πίπα χωρίς να φτάνω να πιάσω τίποτα, μετά λίγο εγώ από πάνω όπου δεν καταλάβαινα τίποτα και μετά μια μαλακία για το τελείωμα. Αμίλητη, αγέλαστη.»
Θα έλεγα να λάβουν γνώσει οι συναγωνιστές για τι παιχνίδι παίζει η εν λόγω κυρία...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
ημερησια ενημερωση τσατσων.. :2funny: :2funny:

Αυτά γίνανε χθες με το τσατσοπουστρόνι Άρη.  Όμως εμένα εχθές βράδυ στη Μεγ. Αλεξάνδρου   22 Α  μου την έπεσε πολύ άσχημα μία χοντρούλα περί τα 24-25, συμπαθητικιά και ενώ ήθελα να τη κάνω  άρχισε τα γλυψήμορουφίγματα στο σαλόνι και τα @@πιασίματα. Μετά έχωσε το χέρι της μέσα από το παντελόνι μου και άρχισε το κανονικό άρμεγμα. Η πόρτα χτυπούσε (κουδούνι) άνοιγε έβλεπε και την έκλεινε πάλι και συνέχιζε να μου τον παίζει κανονικά κι΄ εγώ χούφτωνα τη κωλάρα της. Με έσπρωχνε μακριά από τη πόρτα να μην βγω έξω, ώσπου στο τέλος δεν άντεξα  και τις έριξα όλα τα φλόκια στη χούφτα της μέσα στο παντελόνι . Τσάμπα μου ήρθε χθες. Γαμώ τις λυσσάρες γκόμενες. Μία τέτοια περίπτωση μου είχε τύχει πάλι το χειμώνα στη Κασσάνδρας, μόνο που εκεί έπεσε κανονική πίπα μέσα στο σαλόνι. Απίθανες ιστορίες αλλά τυχαίνουν που και που.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Αυτά γίνανε χθες με το τσατσοπουστρόνι Άρη.  Όμως εμένα εχθές βράδυ στη Μεγ. Αλεξάνδρου   22 Α  μου την έπεσε πολύ άσχημα μία χοντρούλα περί τα 24-25, συμπαθητικιά και ενώ ήθελα να τη κάνω  άρχισε τα γλυψήμορουφίγματα στο σαλόνι και τα @@πιασίματα. Μετά έχωσε το χέρι της μέσα από το παντελόνι μου και άρχισε το κανονικό άρμεγμα. Η πόρτα χτυπούσε (κουδούνι) άνοιγε έβλεπε και την έκλεινε πάλι και συνέχιζε να μου τον παίζει κανονικά κι΄ εγώ χούφτωνα τη κωλάρα της. Με έσπρωχνε μακριά από τη πόρτα να μην βγω έξω, ώσπου στο τέλος δεν άντεξα  και τις έριξα όλα τα φλόκια στη χούφτα της μέσα στο παντελόνι . Τσάμπα μου ήρθε χθες. Γαμώ τις λυσσάρες γκόμενες. Μία τέτοια περίπτωση μου είχε τύχει πάλι το χειμώνα στη Κασσάνδρας, μόνο που εκεί έπεσε κανονική πίπα μέσα στο σαλόνι. Απίθανες ιστορίες αλλά τυχαίνουν που και που.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μια μαυριδερη με πολυ μεγαλη περιφερεια και πατσιες,που φοραει ενα σαν νυχτικο και οταν το σηκωσει ειναι ξεβρακωτη?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Μπουρδέλο ή Στούντιο ;;;  :think:
Υπάρχει αναρτημένη διαφήμιση  στο μπουρδελόσπιτο 134 πάνω,  όπου στην "Αχαρών 80 πλέον παίζει μπουρδέλο με πολύ ωραία κορίτσια ( :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:) με 20 ευραίους, Σας περιμένουμε"
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
μια μαυριδερη με πολυ μεγαλη περιφερεια και πατσιες,που φοραει ενα σαν νυχτικο και οταν το σηκωσει ειναι ξεβρακωτη?
Ναι μάλλον αυτή είναι που περιγράφεις αλλά ούτε όνομα θυμάμαι ούτε τίποτα. Μόνο ένα σκουλαρίκι στο άνω αριστερό χείλος έχει. Γαμώ τα πατσούρια είναι και λυσσασμένη. Εγώ πάντως δε ξαναπατάω εκεί ούτε και τσάμπα.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Ναι μάλλον αυτή είναι που περιγράφεις αλλά ούτε όνομα θυμάμαι ούτε τίποτα. Μόνο ένα σκουλαρίκι στο άνω αριστερό χείλος έχει. Γαμώ τα πατσούρια είναι και λυσσασμένη. Εγώ πάντως δε ξαναπατάω εκεί ούτε και τσάμπα.
και εμενα δεν με αφηνε να φυγω και ηθελε να μου πιασει την πουτσα αλλα δεν την αφηνα την μπουρου,και το εκανε μετα με ταχυτητα και καλα για να προλαβει ελα ομως που εχουμε καλα αντανακλαστικα
cool0044.gif
και ουτε εμενα με αφηνε να φυγω και οταν μπηκε καποιος αλλος της απεσπασε την προσοχη και την εκανα  :grin:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
και εμενα δεν με αφηνε να φυγω και ηθελε να μου πιασει την πουτσα αλλα δεν την αφηνα την μπουρου,και το εκανε μετα με ταχυτητα και καλα για να προλαβει ελα ομως που εχουμε καλα αντανακλαστικα
cool0044.gif
και ουτε εμενα με αφηνε να φυγω και οταν μπηκε καποιος αλλος της απεσπασε την προσοχη και την εκανα  :grin:

Σωστή κίνηση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
παιδια κανενα στανταρακι αποψε για φυλης??
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
-ιασ.46 αριστερο,η μιραντα (μεγα-καβλα,η καλυτερη αυτη τη στιγμη μαλλον) να δινει σοου στο σαλονι,μονο πιπες δε μας πηρε, μας εδεσε με τις ζωνες,μας κατεβασε παντελονια μας εγδυσε απο τη μεση και πανω,στο μικρο σαλονι ημασταν καμια 10αρια...μαζι της η κοντουλα η ξανθια που ειναι συνηθως εκει...

-μεγ.αλεξανδρου 22 πανω,αντζελα,καταθεση (ξαναγυρισα spiderdom),και ναι σιγουρα εχει βελτιωθει απο τοτε που ηταν φωκαιας 27,πιπα και κολο κατευθειαν,καλη συμμετοχη...αξιζε...σωστος ο speed...

Ta στανταρακια μου γι'αποψε!
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Η Κατερίνα Φυλής 134Α δουλεύει απόψε;
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
[size=18pt]Εκτακτη Ενημέρωση από οδό Φυλής[/size]

ΣΟΒΑΡΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ

Μόλις τώρα ομάδα παντοφλοφόρων μαύρων ( Αφρικανών , Αλγερινών και λοιπών κατακαθιών ) προέβησαν σε κυνηγητά και έντονα ποδοβολητά γύρω γύρω από το τρίγωνο Αχαρνών - Φυλής - Ιουλιανού - Σμύρνης κλπ. Δε ξέρω ποιος ή τι τους κυνηγούσε πάντως θα μπορούσε να χαρακτηριστεί ως ένας ιδιότυπος Μαραθώνιος.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
[size=18pt]Εκτακτη Ενημέρωση από οδό Φυλής[/size]

ΣΟΒΑΡΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ

Μόλις τώρα ομάδα παντοφλοφόρων μαύρων ( Αφρικανών , Αλγερινών και λοιπών κατακαθιών ) προέβησαν σε κυνηγητά και έντονα ποδοβολητά γύρω γύρω από το τρίγωνο Αχαρνών - Φυλής - Ιουλιανού - Σμύρνης κλπ. Δε ξέρω ποιος ή τι τους κυνηγούσε πάντως θα μπορούσε να χαρακτηριστεί ως ένας ιδιότυπος Μαραθώνιος.
ο λακης33 ξερει κανεις που βρισκεται αυτη την ωρα τυποι μου?
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
[size=18pt]Φυλής και διακοπές ρεύματος - Απλή σύμπτωση ή μία ιδιότυπη μασωνία?
[/size]
Τελευταία , στην ευρύτερη περιοχή Βικτώριας - Αγ. Παντελεήμονα κόβεται το ρεύμα σε καθημερινή βάση.
Καλά ως εδώ.

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΦΥΛΗΣ ΟΜΩΣ , ΑΠΟ ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ ΩΣ ΔΕΡΙΓΝΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ , ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ.

Τι συμβαίνει με την οδό Φυλής?Μήπως παράγει το δικό της ρεύμα?Μήπως υπάρχουν κρυφά λιγνιτορυχεία κάτω από τα μπουρδέλα , ή μήπως κρύβεται κάποια μασωνία των μπουρδέλων?

Τροφή για σκέψη...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

φιλε χειρογλυκανε σοφη η ερωτηση σου..


οπως ξερεις η ακροπολη φωτιζεται και απο μονη της λογω της πηγης ενεργειας που υπάρχει στο βαθος..

δεν την χτισανε και τυχαία εκει οι αρχαιοι ελληνες  ;)

οπως και δεν βάλανε τα περισσοτερα μπουρδέλα τυχαια στην φυλης..


κατι ξέρανε και τα βάλανε εκει...

υπάρχει μια αρχαια δύναμη..

πρεπει να λυθει το μυστηριο  :zfuck:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom