Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (31 μέλη και 271 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ενημερωση τωρα το πρωι από φυλης
65α αννα ,η μελαγχροινη κοπελα με το σφριγηλο σωματακι που ειδα χτες το απογευμα στη μονης προδρομου
65β μιρελα με φουλ προγραμμα
67 καρολαιν,καταθεση,το πιο δυνατο καβλομουνο της περιοχης,τι χαμουρεματα στο κρεβατι,τι στα ορθια με φοβερο πηδημα,τι ιεραποστολικα,τι πλαγιαστα,πολύ καλο μωρο.Απορω με συναγωνιστη που νομιζω καποια στιγμη ανεφερε ότι δεν τον αφηνε να πιασει το στηθος της,όχι ότι αποκλειεται αλλα δεν το εχω για τετοιο παιδι
84β δυο κοριτσια,η ανιτα που ειδα χτες στην αλκιβιαδου 16β,ξανθια μπαρμπι λιγο φουσκωμενη βεβαια και η μελαγχροινη αλισια
86α ειρηνη,η δυνατη τσιγγανογυφτοπουλα που ειδα χτες το απογευμα με φουλ προγραμμα
86β η μαρινελα η’ σαντρα η’ λουλας η’ σουγιας εν πασει περιπτωσει από φυλης 84-86-59
Φιλιπιδου 11β νικολ,πολυς κοσμος το επισκεπτεται,η νικολ βγηκε στο σαλονι θυμιζοντας αστερω,το εργο με την αλικη βουγιουκλακη και τον δημητρη παπαμιχαηλ για οσους γνωριζουν,συγκεκριμενα θυμιζε τη σκηνη που η αστερω-βουγιουκλακη αρχιζει και τρελαινεται η’ αλλιως με υφος ξωτικου που βγαινει από τη λιμνη,καστανη λεπτουλα με μετρια εμφανιση
 

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
ΧΑΙΡΕΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ,Η ΤΑΝΥΑ ΑΠΟ ΦΥΛΗΣ 40 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ?ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΞΕΡΑΚΙΑΝΗ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ.....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ΧΑΙΡΕΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ,Η ΤΑΝΥΑ ΑΠΟ ΦΥΛΗΣ 40 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ?ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΞΕΡΑΚΙΑΝΗ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ.....
ξερακιανη?
για πες περιγραφη της τυπε
και ηλικια
 

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
ξερακιανη?
για πες περιγραφη της τυπε
και ηλικια
Καταρχην τα σεβη μου...Λοιπον ηταν μια καστανη πιασμενα μαλλια γυρω στα 22 την εκοψα με ζαρτιερεσ..ονομα δεν ρωτησα και δεν μου ειπανε..
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ξερακιανη?
για πες περιγραφη της τυπε
και ηλικια
Απολυτε δεν θελω να κανω σπαμ,αλλα στα φλοκαφε στην πλατεια βικτωριας νομιζαμε αρκετοι συναγωνιστες οτι ησουν εσυ :2funny:γιαγια ιδιου λουκ με σενα και φουλαρι,μαλι ιδιο αλλα βαφης χαλκοκοκκινου,ιδιο γιαλι,πινη καφε και καμακονι,τωρα σορυ αλλα δεν ειδα αν ηταν φαφουτα!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καταρχην τα σεβη μου...Λοιπον ηταν μια καστανη πιασμενα μαλλια γυρω στα 22 την εκοψα με ζαρτιερεσ..ονομα δεν ρωτησα και δεν μου ειπανε..
γιατι ξερακιανη?
δοντια ειχε?
καμια παραμορφωση στο σωμα ή στην μουρη?
 

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
γιατι ξερακιανη?
δοντια ειχε?
καμια παραμορφωση στο σωμα ή στην μουρη?
Ηταν πολυ λεπτη για αυτο την λεω ξερακιανη..χαχαχαχαχα και οχι δεν ειχε καμια παραμορφωση ουτε στο σωμα ουτε στο προσωπο..(ξενερα ε?) :2funny:
Γεια σου ρε απολυτε!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ηταν πολυ λεπτη για αυτο την λεω ξερακιανη..χαχαχαχαχα και οχι δεν ειχε καμια παραμορφωση ουτε στο σωμα ουτε στο προσωπο..(ξενερα ε?) :2funny:
Γεια σου ρε απολυτε!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
ειπα και εγω βρηκαμε λαυρακι
κριμα τυπε :(
 

Επισκέπτης
Πριν λίγο γύρισα από Φυλής. Ίσως προλαβαίνετε!!!!!!!!!!!!!!!!

Μόλις έφτασα είδα 2φίλους συναγωνιστές, που πήγαν να με πείσουν ότι ήταν εντελώς τυχαία στην περιοχή και ότι δεν ήθελαν να έρθουν, απλώς εδώ τους έφερε ο δρόμος...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Διδύμου:

8 δεξιά: Ξανθιά, ενδοιαφέρουσα περίπτωση, όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.
8 αριστερά: Λίλιαν: Ξανθιιά milf.
20 Εύα, καστανά σπαστά μαλλιά, ψηλή με γυαλιά.


Φυλής:

136: Άννα Πίτσος, μελαχρινή κοντή αδύνατη.
109 κάτω: Άνκα.
54 κάτω: Ντενίζα, ξανθιά με μοντελέ σώμα, πάρα πολύ γλυκό πρόσωπο. Κατάθεση. Θα ακολουθήσει κριτική.

Δεν ενημερώνω για τα άλλα στην Φυλής γιατί είδα ότι με κάλυψαν προηγούμενοι συναγωνιστές.
πορνιαρι που πορνοτριγιρνασ?
ψαχνισ να χοσεισ το κακοβουλο και διψασμενο πεοσ σου σε ατακτα αιδια? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
πορνιαρι που πορνοτριγιρνασ?
ψαχνισ να χοσεισ το κακοβουλο και διψασμενο πεοσ σου σε ατακτα αιδια? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Που είσαι χύστη;;;;;
Κανόνισε Παρασκευή ή Σάββατο να πάμε να εκδικηθούμε τα άτακτα πορνίδια!!!!!  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Γεια σας. Αν και έχω κάνα δυο χρόνια να πάω σε μπουρδελάκι (το έχω ρίξει στα studio) ,η κριτική του lex80 για τη Νικόλ από Φιλιππίδου 11Β μου κίνησε το ενδιαφέρον. Όχι τόσο για τα καλά λόγια που έγραφε για τη Νικόλ όσο για τα καλά λόγια που έγραφε για το χώρο. Έτσι όντας κάπως υποχόνδριος με το θέμα της καθαριότητας του χώρου και ξέροντας ότι δε θα παραμείνει για πολύ καιρό καθαρός είπα να πεταχτώ μια βολτίτσα μιας και μένω κοντά. Την ώρα που πήγα το σαλόνι ήταν άδειο όπως και τα δωμάτια. Η Νικόλ είναι μια καστανή κοπέλα με μπουκλέ μαλλί λεπτό σωματάκι και για τα γούστα μου πολύ καλό βυζί. Γενικώς σαν παρουσία θα την χαρακτήριζα μέτρια έχοντας πάντα ως κριτήριο τις κοπέλες που συναντώ στα studio. Είχα πάει αποφασισμένος να περάσω όπερ και εγένετo. Στα του δωματίου η κοπέλα ήταν σχετικά καλή. Δε μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα αλλά σε καμία περίπτωση δεν ήταν κομοδίνο ούτε έδειξε βιαστική. Για μπουρδέλο οι υπηρεσίες και η διάθεση της είναι από αποδεκτές έως ικανοποιητικές.
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Δώστε βάση στην ιστορία  :huh: :huh:
Χθεσινή επίσκεψη 28/06 κατά τις 18:00 στην διδύμου
Λίγο βιαστικός μια και είχα παρκάρει περίεργα μπαίνω στο τελευταίο  μαγαζί (Διδυμου 27) και βλέπω ένα  ευτραφές εκ Ρουμανίας με λίγα ελληνικά και καμπυλωτή περιφέρεια.
Η τσα2 αναφέρει όλες τις δυνατότητες και τρύπες και μια και ήμουν βιαστικός ακουμπώ 20 εουρος και μπαίνω στο μέσα περιοχή. I think is good value 4  price  :pipa2: :zfuck: :fuck2: :knockinb:
Μετά από κατάθεση σε όλες τις τρύπες κατά διάρκεια της αποχώρησης ακούω από το σαλόνι το εξής αμίμητο  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Να χύσεις χωρίς καπότα στο κωλαράκι μέσα – όχι αγόρι μου – δεν γίνετε .  :idiot: :idiot: :headbang: :headbang:
Και αναρωτιέμαι !!  αφού υπάρχουν ακόμη καμικάζι σε αυτήν εδώ την κοινωνία γιατί δεν τους οργανώνουμε να τους στείλουμε σε καμία πιο σοβαρή δουλεία π.χ. να πλακώσουν το Πάγκαλο στα γλωσσοφιλα  :s&m_3: :s&m_3:
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
ξανανοιξε το φιλλιπιδου?Αχχχχ...εχει περασει και η πρισκηπισσα απο εκει...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ξανανοιξε το φιλλιπιδου?Αχχχχ...εχει περασει και η πρισκηπισσα απο εκει...
Ξανάνοιξε και όπως "πάει" θα ξανακλείσει ...
Όσο φτιαγμένος (σχετικά) είναι ο χώρος τόσο άφτιαχτα είναι τα πορνίσια κορμιά των "κοριτσιών" που παρέχουν υπηρεσίες ...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ξανάνοιξε και όπως "πάει" θα ξανακλείσει ...
Όσο φτιαγμένος (σχετικά) είναι ο χώρος τόσο άφτιαχτα είναι τα πορνίσια κορμιά των "κοριτσιών" που παρέχουν υπηρεσίες ...
Με προβληματιζεις στρατηγε μου με αυτα που λες.....
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μικρή απογευματινή περιήγηση στους δρόμους του μεταξιού, σαν νέος Μάρκο Πόλο. Προλαβαίνετε™.
(Βασικά, για τον δρόμο της ακολασίας πήγαινα, αλλά αποφάσισα ότι δεν άξιζε να φάω καμιά ματσουκιά...)

Αχ51 - Τάνια ξανθιά μέτρια, φουλ πρόγραμμα
Αχ48 - Μαρία μελαχροινή και η πιο αλλήθωρη που έχω δει στην ζωή μου. Ακά
Κων166κα - Μελαχροινή, καυλιάρα κατά την τσα^2, αλλά αρκετών κυβικών
Κων166πα - Μπάζο
Ια46αρ (Β)- Καστανή, καλούτσικο πρόσωπο, χάλια σώμα. Με είχε περίπου 5' και με πασπάτευε μπας και περάσω.
Ια46δε (Α) - Δυο ξανθιές φράου Χέλγκες. Έφυγα τρέχοντας και δεν κάθισα ούτε για το πρόγραμμα
Ια44 - Δυο μελαχροινές, μια μπάζο και άλλη μπαζομίλφ, το τελευταίο με φουλ.
Ια37κα - Στο 10' βαρέθηκα να περιμένω
Ια33 - Ενδιαφέρουσα καστανή κοπέλα.
Ια30πα - Μελαχροινό μπάζο με φουλ.
Ια30κα - Τζουλια(ννα), κατάθεση

Λοιπόν η Τζούλια (κατά την ιδία)/ Τζουλιάννα (κατά τον τσάτσο) είναι άρτι αφιχθείσα από την Ρουμανία. Επειδή έχω πάνω από μήνα να πατήσω στο μετάξι, δεν μπορώ να διασταυρώσω. Τουμπανιάρικο σώμα, ξεκινώντας από βυζί τορπίλη, γυμνασμένο και με σφιχτό κώλο. Πρόσωπο μέτριο, με γυαλάκια. Μου θύμισε κάτι πορνοστάρ που κάνουν τις γραμματείς σε Naughty America και λοιπά ριάλιτυ πορνοσάιτς. Κανονικό πρόγραμμα, μέσα στο δωμάτιο καλή πίπα, σφιχτό μουνάκι, όλες τις στάσεις αρκετά πρόθυμα. Τελείωμα με ιεραποστολικό, μετά από ανελέητο σφυροκόπημα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom