Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 481 άτομα (51 μέλη και 430 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg2937652#msg2937652]Χθες στο Φυ109[/url] πήρα τη φωτογραφία όπου φαίνεται το ξύλινο βάθρο που τοποθετούν μπροστά από τους νιπτήρες σε μερικά μπουρδέλα.

Ο ρόλος αυτής της μικρής εξέδρας είναι διττός:
Αφενός υπερυψώνει τους βραχύποδους πελάτες ώστε να δύνανται να φέρουν τα γεννητικά τους όργανα σε θέση πλησίον της βρύσης και να τα πλύνουν.
Αφετέρου απομονώνει τα πέλματα των πελατών από τα απόνερα και τα ψωλοχύματα των προηγούμενων πελατών τα οποία συνήθως είναι διασκορπισμένα στο πάτωμα γύρω από το νιπτήρα.

Όπως ο πολιτικός έχει το βήμα του, ο δικαστικός έχει την έδρα του, ο κληρικός έχει τον άμβωνά του, έτσι κι ο μπουρδελάκιας έχει το βάθρο του.
 

Συνημμένα

  • DSC00089.JPG
    DSC00089.JPG
    37,2 KB · Εμφανίσεις: 64

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg2937652#msg2937652]Χθες στο Φυ109[/url] πήρα τη φωτογραφία όπου φαίνεται το ξύλινο βάθρο που τοποθετούν μπροστά από τους νιπτήρες σε μερικά μπουρδέλα.


Όπως ο πολιτικός έχει το βήμα του, ο δικαστικός έχει την έδρα του, ο κληρικός έχει τον άμβωνά του, έτσι κι ο μπουρδελάκιας έχει το βάθρο του.
:2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
... ξεκινώντας από βυζί τορπίλη, γυμνασμένο και με σφιχτό κώλο. Πρόσωπο μέτριο, με γυαλάκια. Μου θύμισε κάτι πορνοστάρ που κάνουν τις γραμματείς σε Naughty America και λοιπά ριάλιτυ πορνοσάιτς. Κανονικό πρόγραμμα, μέσα στο δωμάτιο καλή πίπα, σφιχτό μουνάκι, όλες τις στάσεις αρκετά πρόθυμα. Τελείωμα με ιεραποστολικό, μετά από ανελέητο σφυροκόπημα.

Μας κατακαυλώσατε κύριε και ταυτόχρονα μας στοχοθετήσατε για αύριο...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Εχω μιά υποψία οτι το βάθρο σκοπό έχει, τα κάτουρα να πηγαίνουν μέσα στο νεροχύτη και να βολεύονται έτσι  και οι κοντοί !  :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ξανάνοιξε και όπως "πάει" θα ξανακλείσει ...
Όσο φτιαγμένος (σχετικά) είναι ο χώρος τόσο άφτιαχτα είναι τα πορνίσια κορμιά των "κοριτσιών" που παρέχουν υπηρεσίες ...
Εχης δικιο,πριν λιγο ηταν πασυχοντρη ευγενικη τσα,και κοντη μιλφ ουκρανιδα,σαν νοικοκυρα της διπλανης πορτας!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Γεια σας. Αν και έχω κάνα δυο χρόνια να πάω σε μπουρδελάκι (το έχω ρίξει στα studio) ,η κριτική του lex80 για τη Νικόλ από Φιλιππίδου 11Β μου κίνησε το ενδιαφέρον. Όχι τόσο για τα καλά λόγια που έγραφε για τη Νικόλ όσο για τα καλά λόγια που έγραφε για το χώρο. Έτσι όντας κάπως υποχόνδριος με το θέμα της καθαριότητας του χώρου και ξέροντας ότι δε θα παραμείνει για πολύ καιρό καθαρός είπα να πεταχτώ μια βολτίτσα μιας και μένω κοντά. Την ώρα που πήγα το σαλόνι ήταν άδειο όπως και τα δωμάτια. Η Νικόλ είναι μια καστανή κοπέλα με μπουκλέ μαλλί λεπτό σωματάκι και για τα γούστα μου πολύ καλό βυζί. Γενικώς σαν παρουσία θα την χαρακτήριζα μέτρια έχοντας πάντα ως κριτήριο τις κοπέλες που συναντώ στα studio. Είχα πάει αποφασισμένος να περάσω όπερ και εγένετo. Στα του δωματίου η κοπέλα ήταν σχετικά καλή. Δε μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα αλλά σε καμία περίπτωση δεν ήταν κομοδίνο ούτε έδειξε βιαστική. Για μπουρδέλο οι υπηρεσίες και η διάθεση της είναι από αποδεκτές έως ικανοποιητικές.
Ο χωρος τυπε ειναι ανακαινησμενος και πολυ καθαρος
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Εχης δικιο,πριν λιγο ηταν πασυχοντρη ευγενικη τσα,και κοντη μιλφ ουκρανιδα,σαν νοικοκυρα της διπλανης πορτας!

Παλι μπουρδελοτσαρκα προεδρε;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny:
Μην μου πεις οτι εσπρωξες εκεινη που λεγαμε;;;;;;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Εχω μιά υποψία οτι το βάθρο σκοπό έχει, τα κάτουρα να πηγαίνουν μέσα στο νεροχύτη και να βολεύονται έτσι  και οι κοντοί !  :2funny:

Σωστό κι αυτό!
Το "ψήλωμα" έχει πολλές εκδοχές...

Όπως το ψήλωμα με τους κοθόρνους, στο απόσπασμα του Αλέξανδρου Παπαδιαμάντη από το "Οι Χαλασοχώρηδες (1891)"

"Το τέρας το καλούµενον επιφανής τρέφει τη φυγοπονίαν, την θεσιθηρίαν, τον τραµπουκισµόν, τον κουτσαβακισµόν, την εις τους νόµους απείθειαν.

Πλάττει αυλήν εξ αχρήστων ανθρώπων, στοιχείων φθοροποιών τα οποία τον περιστοιχίζουσι, παρασίτων τα οποία αποζώσιν εξ αυτού...

Μεταξύ δύο αντιπάλων µετερχοµένων την αυτήν διαφθοράν, θα επιτύχει εκείνος όστις ευπρεπέστερον φορεί το προσωπείον κ' επιδεξιώτερον τον κόθορνον."
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Με προβληματιζεις στρατηγε μου με αυτα που λες.....
;)

Όπως ο πολιτικός έχει το βήμα του, ο δικαστικός έχει την έδρα του, ο κληρικός έχει τον άμβωνά του, έτσι κι ο μπουρδελάκιας έχει το βάθρο του.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Πριν λιγο απο Φωκαιας 19 καιστο 25β κατω,ρουμανακια,αδυνατα με στητα στηθακια,στο 27β ουκρανιδα διμετρη γυμνασμενη με κοιλιακους ομορφο προσωπο,ετοιμη να σε φαι,ξερης καμης κατι? Φ.80 μπιανκα στο δεξι ποδι φοραγε μια κορδελα απο τον αστραγαλο ως το μπουτι επανω σε στυλ λαρα κροφτ,στο Φ.66Α η σουζη αλλαξε επιτελους το ροζ σε λευκο και νεο λουκ μαλιου σε στυλ αφανας,στο 92α δυο τεμαχια τοπλες,το ενα ποιο καυλιαρικο με ποιο μεγαλα βυζακι τα χαιδευε και σε κοιτουσε λαχνα γυρνωντας γυρω γυρω απο το στυλο στην μεση,στο διπλα υπογειο αδιαφορο τελειως,απεναντη η Ευα εκανε υπερθεαμα ενα ρωσσιδακι με καλο κορμι αλλα οχι καλο προσωπο,και στο μονης προδρομου στο υπογειο μια νεαρα υπερβαρη ανευ στηθους ετοιμη για κατς!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πρόεδρε η Σούζυ (που σκούζει), νομίζω φαίνεται καλή στο σαλόνι  ;)
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Πρόεδρε η Σούζυ (που σκούζει), νομίζω φαίνεται καλή στο σαλόνι  ;)
Τα σεβη μου,ναι απο οτι ειπε ο χειρογλυκανος ειναι καλη στο δωματιο,απο οσο περιμενα εκει,ηταν 10 λεπτα στο δωματιο και η τσα απλα ρωτησε αν ειναι καλα,βγηκε μετα 3 λεπτα,οποτε θεωρω καλο τον χρονο παραμονης στο δωματιο,και πραγματι σκουζη :2funny:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Μία ιδιότυπη πατέντα για το φωτορυθμικό του ΦΩΚ25ΠΑΝΩ για να έχει πολλά χρώματα...
Κολλήθηκαν ταινίες πράσινη και κόκκινη αντί να αγοραστεί ειδικό με φακούς τέτοιου χρώματος.
Ο Κύρος Γρανάζης των μπουρδέλων για άλλη μια φορά.

dsc00001bm.jpg
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μία ιδιότυπη πατέντα για το φωτορυθμικό του ΦΩΚ25ΠΑΝΩ για να έχει πολλά χρώματα...
Κολλήθηκαν ταινίες πράσινη και κόκκινη αντί να αγοραστεί ειδικό με φακούς τέτοιου χρώματος.
Ο Κύρος Γρανάζης των μπουρδέλων για άλλη μια φορά.

dsc00001bm.jpg
Νομιζω οτι ο γραναζης της φυλης ειναι ενας,και φυλης νομιζω εχω δη το κολπο αυτο!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μετάξι, part II σήμερα. Καταδρομική στην πρωινή βάρδια.

Ια46αρ (Β) - καστανόξανθο μπάζο
Ια44δε (Α) - μελαχροινή μέτρια και ξανθιά φράου Χέλγκα.
Ια37κα - Αλεξία του fark, από Φυ71κα, Φυ&ΜΠ, Φω22 κτλ. Ξανθό κοντό μαλλί. Κατάθεση.

Μετά, ομολογώ ότι βαρέθηκα να συνεχίσω, ελέω στραγγίσματος και αφόρητης ζέστης.
 

batigoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
5
Like
282
Πόντοι
280
ξερει κανεις ποια δουλευει στο φ65α τωρα?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινή βόλτα.

Φυλ. 109 πάνω: η Μαρία, μια αδύνατη γλυκιά κοπέλα, θυμήθηκα ότι την είχα δοκιμάσει παλιότερα στο Φ.134.
Φυλ. 134 Ισ.: η παλιά γνώριμη κρυόκωλη Ίνκα, η οποία έχει χαλάσει εμφανισιακά.
Φυλ. 92 νέο: μια ξανθούλα με φούλ
Φυλ. 92 παλιό: 2 κοπέλες: ένα καυλοράπανο μακρυμάλικο, και η Γκαμπριέλα με το καρεδάκι της.
Φυλ. 71 άνω: η Μαρία η χαμηλοκώλα με το φούλ.
Φυλ. 67: η Αντίνα
Φυλ. 65 ισ.: η ξανθιά μπαμπάτσικη Νατάσσα
Φυλ. 80: Μπιάνκα η Ισπανίδα
Φυλ. 40: μια αδύνατη μαυρομάλα με φουλ.
Φωκ. 17: κλειστά.
Φωκ. 19: μια ξανθιά γεματούλα χαμογελαστή ζουμπουρλούδικη.
Διδύμου 8 άνω: μια ξανθούλα.
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Απογευματινή βόλτα.

Φυλ. 109 πάνω: η Μαρία, μια αδύνατη γλυκιά κοπέλα, θυμήθηκα ότι την είχα δοκιμάσει παλιότερα στο Φ.134.
Φυλ. 134 Ισ.: η παλιά γνώριμη κρυόκωλη Ίνκα, η οποία έχει χαλάσει εμφανισιακά.
Φυλ. 92 νέο: μια ξανθούλα με φούλ
Φυλ. 92 παλιό: 2 κοπέλες: ένα καυλοράπανο μακρυμάλικο, και η Γκαμπριέλα με το καρεδάκι της.
Φυλ. 71 άνω: η Μαρία η χαμηλοκώλα με το φούλ.
Φυλ. 67: η Αντίνα
Φυλ. 65 ισ.: η ξανθιά μπαμπάτσικη Νατάσσα
Φυλ. 80: Μπιάνκα η Ισπανίδα
Φυλ. 40: μια αδύνατη μαυρομάλα με φουλ.
Φωκ. 17: κλειστά.
Φωκ. 19: μια ξανθιά γεματούλα χαμογελαστή ζουμπουρλούδικη.
Διδύμου 8 άνω: μια ξανθούλα.

Τελικα το φωκαιας 17 εκλεισε απο οτι φαινεται.Επιασε το κραξιμο που εφαγε η σκατοκαριολα τσατσα και δεν παταγε κανεις πλεον.Τελικα εχει μεγαλη δυναμη το σαιτ!!!!!!!!Προσοχη συναγωνιστες,η ιδια τσατσα εχει παει σο φυλης 71 πανω!!!!!!!
Βλεπω να κλεινει και αυτο :2funny:.Μα καλα τοσο μαλακες ειναι οι ιδικτητες των μπορδελων και δεν την σουταρουν επιτελους;;;;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom