Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 341 άτομα (35 μέλη και 306 επισκέπτες)

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
θελω να πετακτω σημερα το βραδακι πριν τον αγωνα για κανα γρηγορο
τι προτεινετε ???
πχ αυτο στην φυλης 71 με την Μιλένα ... εχω ακουσει καλα λογια για την κοπελα, για το χωρο ομως για τον κοσμο
πχ μην ειναι γεματο βρωμιαρηδες
πριν τον αγώνα δεν νομίζω να τη βρείς γιατί όπως έχει αναφερθεί δουλεύει πρωινά....
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
χιστες πειτε μου που μπορω να παρω τωρα κωλαρακι !! εκτος απο φ.40 , στο μεταξουργειο η μαρθα παιζει ακομα ? ξερει κανεις που μπορω να τη πετυχω τωρα η καμια αλλη καλη με κωλαρακι ;
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Kατα τις 3 παρα αποψε βγηκα απο το ιντερνετ,μπηκα στο αυτοκινητο και σε χρονο dt εφτασα στα σκαλοπατια της Κεραμεικου 13α-Στοχος βεβαια αλλη μια φορα για το νυχτερινο δρομολογιο στην πορνοντισνευλαντ η Λολα :rockon:-Στο σαλονακι η υπηρεσια ειχε κεφια και ανοιξε πολιτικη κουβεντα με ενα τυπακι cool ''ψιλολιωμιδη'' αλλα μιλαγανε και οι 2 σωστα-Εκει παρενεβην και με τη βοηθεια 3 αλλων συνμπουρδελιαρηδων που περιμεναν στο σαλονακι ανοιξαμε κουβεντα που εφτασε και στο champions league αλλα και στο uefα(Mιλατε ωρε αδερφια αν ειστε μελη,μαλλον ειστε) :rockon:
3 η φορα δοκιμη το εκφυλο αλλα και πολυ-μα παρα πολυ μικροκαμωμενο Ρουμανακι >:cheesy:-ευχαριστο και παιχνιδιαρικο ειδικα στην πιπα που κανεις οτι θες :cool2:-Θυμιζει castings με teen που γλυφουνε μεχρι να τα κουμανταρεις εσυ στην επομενη κινηση-Ειχε προβλημα με το καυλι μου και μου ελεγε''δεν το μπορω ολο μεσα,ποναω΄΄αλλα παρολα αυτα το δεχοταν και κουνιονταν στο ρυθμο του :knockinb:
Βαθμολογια σε ολα σε αυτο το σπιτακι,απο το ευρυχωρο σαλονι,την ευγενικη υπηρεσια ειναι 8/10  αλλα και τη Λολα ειναι value 4 money-18€-Τα δωματια μεταξυ φθορας και αφθαρσιας-Ενα 5 αρακι θα βαλω εκει
Ξερεις τι ειναι να παιρνεις και ρεστα για ενα πρωινο εsspresso?( :headbang2:γαμω το πρωινο μου ξυπνημα στις 8)
:zzzzz: :piss:Τις επομενες μερες θα λειψει λογω περιοδου μαλλον απ`οτι μου ειπε
Το συγκεκριμενο βραδυνες ωρες εχει γινει must σε αυτη την hardcore περιοχη της Αθηνας
0:) >:cheesy: *P :badair: :thumbsup:

Μια φορα ειπαμε να βγουμε αργα να το πιτσιλισουμε και αδιαθετησε ; γκρρρρρρ

psolaras εισαι αξιος πιτσιλιστις !! μακαρι να μπορεσω σημερα να παω μηπως και τη προλαβω πριν ερθουν ......"οι ρωσσοι"
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
Χθες απογευμα προς το βραδυ περναγα απο Καλυμνου 36 και ειπα να δοκιμασω :headbang: την Νανα που διαβαζω εδω μεσα.
Προσωπικα για μενα η τυπισα ειναι απαραδεκτη :cussing: απο την αποψη οτι ενω ητανε στο δωματιο διπλα στο σαλονι περασε αμεσως στον επομενο πελατη στο διπλα δωματιο που τα χωριζει μια πορτα,με το που τελειωσε παει στη κουζινα και αμεσως στο πισω δωματιο οπου απο εκει περασε παλι στο μεσεο χωρις να μπει καν στον κοπο να περασει απο το σαλονι. :idiot:
Πολυ την κανανε με ελαφρια πηδηματακια,εγω εκατσα να δω που θα το παει.
Τανα που δε σεβετε τον πελατη :idiot: ειναι για φτυσιμο και για  :fart-in-bed: ,αντε η παλιοχαμουρα :cussing: :cussing: :uzi:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ρε μαγκες αυτη στο φ66 που διαφημιζει η τσατσα και κωλαρακι.......ισχυει τελικο το κωλαρακι ; και η γκομενα πως ειναι εμφανισιακα ;; η αν παιζει καμια που με κατι εξτρα να δινει στο δωματιο.....π.χ. ντανιελα .... αλλα δεν ξερω που δουλευει πλεον ... !! πειτε ρε χυστες
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Έχεις λάθος με την Νανά διότι είναι από τις λίγες που τιμούν να χρηματά σου. Δεν πρέπει να ξεχνάς ότι δουλεύει με σταθερούς κυρίως πελάτες για αυτό και η αναμονή η οποία είναι το μόνο αρνητικό. Είναι πάντως γεγονός αυτό που λες πως στο σαλόνι δεν έρχετε πολύ συχνά, όμως δεν σημαίνει μη σεβασμός. Εννοείται πως θα βρεις πολύ πιο νέες και πολύ πιο όμορφες κοπέλες αλλά λίγες σαν την περιποίηση της νανάς
 

Επισκέπτης
καλησπερα εχει παρει κανεις την κελλυ απο κολωνου 30β?τι ωρες δουλευει?
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
Έχεις λάθος με την Νανά διότι είναι από τις λίγες που τιμούν να χρηματά σου. Δεν πρέπει να ξεχνάς ότι δουλεύει με σταθερούς κυρίως πελάτες για αυτό και η αναμονή η οποία είναι το μόνο αρνητικό. Είναι πάντως γεγονός αυτό που λες πως στο σαλόνι δεν έρχετε πολύ συχνά, όμως δεν σημαίνει μη σεβασμός. Εννοείται πως θα βρεις πολύ πιο νέες και πολύ πιο όμορφες κοπέλες αλλά λίγες σαν την περιποίηση της νανάς

Φιλε μου εγω απλος εγραψα αυτο που ειδα.  Το οτι δουλευει με στανταρ πελατες δεν σημενη οτι δεν ψαχνει και για νεους.
Τωρα για το εαν μεσα τιμα τα ευρω της δεν μπορω να σου πω και δεχωμαι την γνωμη σου που σιγουρα κατι θα ξερεις παραπανω

 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, συναγωνιστές! Πήρα εχθές τη Νανά, μετά από αρκετό καιρό. Σε αυτά που λένε τα παιδιά παραπάνω, έχουν δίκιο. Από τη μια είναι πολύ σπαστικό που μπαίνει στο δωμάτιο σαν κινηγημένη, χωρίς να περάσει καν από το σαλόνι, ενώ από την αλλη έχει σταθερή πελατία, που δείχνει ότι έχει καλές υπηρεσίες. Βεβαίως, εχθές δεν έμεινα ευχαριστημένος. Βασικά πήγα για λοκώ. Αφού μου πήρε τη χαρακτηριστική της πίπα, την πήρα λίγο από μουνί, και μετά τη γυρνάω. Δεν έφερε καμία αντίρηση, αλλά ήταν τόσο κολητά πάνω μου, που δεν μπορούσα να κουνηθώ. Πήγαινα λίγο πιο πίσω, το ίδιο και αυτή. Ήταν απαράδεκτο. Άσε που κάποια στιγμή μου το βγάζει απότομα και μου λέει "Άντε παίξ'τον για να χύσεις". Άσε που η "κοπέλα" είναι και 800 χρονών. Γενιώς, οι απόψεις διύστανται. Κάποιοι τη θεωρούν φοβερή, κάποιοι δεν την πλησιάζουν. Εγώ, πάντως, αν ξαναπάω, θα πάω μετά από πάρα πολύ καιρό.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.631
Πόντοι
12.056
Πρωινη καταθεση σημερα 10.30 στην Ρεμουνδου στην Ολγαρα.
Ανετα χωρις κοσμο και 20λεπτο μεσα χωρις πιεση...
Εχω μαθει για ενα μιλφ Βικη ..ξερει κανεις που παιζει?? :think: :think: :think:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά συνήθως δεν υπάρχει κοινή συνισταμένη μεταξύ των απόψεων και δεν είναι και παράλογο. Για μένα και πολλούς άλλους συναγωνιστές η Νανά είναι από τις καλύτερες, ενώ για άλλους το αντίθετο. Τώρα γράψατε κάποιοι για την Όλγα τα καλύτερα. Εγώ που την έχω πετύχει στα καλύτερα θα συμφωνίσω μαζί σας, απλά πιστεύω πως έχει χαλάσει πολύ. Ειδικά αν έχει κόσμο είναι η απόλυτη ξεπέτα σε αντίθεση με τη Νανά. Όλα βέβαια είναι υποκειμενικά
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα παιδιά.ποια είναι η γνώμη σας για τη ΝΤΑΡΙΑ?
εμένα με είχε τρελανει
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Αυτή σε στούντιο δεν δουλεύει?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
καλησπέρα παιδιά.ποια είναι η γνώμη σας για τη ΝΤΑΡΙΑ?
εμένα με είχε τρελανει
Συστηνω να μεταγραφει στο thread ιεροδουλες η στουντιο, γιατι εδω θα παει χαμενο.
Παντως, μια φορα που την πηρα στην Φραντζη,νωρις πρωι Κυριακης,ηταν καλη. Δευτερη φορα μαλλον δεν θα παρω, γιατι δεν συνηθιζω να "κολλαω".
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ναι φραντζή 47!!ξανθούλα με γυαλιά!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Πρωινη καταθεση σημερα 10.30 στην Ρεμουνδου στην Ολγαρα.
Ανετα χωρις κοσμο και 20λεπτο μεσα χωρις πιεση...
Εχω μαθει για ενα μιλφ Βικη ..ξερει κανεις που παιζει?? :think: :think: :think:

τσέκαρε πρωινή βάρδια στην Διδύμου, στο τρίτο στην σειρά κάτω απο την Αχαρνών...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ναι φραντζή 47!!ξανθούλα με γυαλιά!
φιλε για την Νταρια θα μπεις εδω να δεις κριτκες των συναγωνιστων
εγω προσωπικα μαζι της εχω παει 2 φορες και 3η δεν θα υπαρξει ουτε για πλακα.το μονο θετικο που κανει ειναι το deep throat τιποτε αλλο.στην αρχη ηταν γλυκουλα και πιο ομορφη οταν την ειχα χτυπησει στο στουντιο της λελα καραγιανη 35 που δουλευε.τωρα στην φρατζη μετα απο ενα χρονο την ειδα με κοιλια, σπασμενο προσωπο και κοκαλακι στα μαλλια για να μην φενεται η αραιωση μπροστα. εχει αρχισει και αυτο το σπαστικο στυλ με ερωτησεις ανακρισης που λενε και αρκετα παιδια που ειναι οτι πιο μαλακια υπαρχει κατα την γνωμη μου πανω σ' ενα κρεβατι για πηδημα.αλλα επειδη η συγκεκριμενη ειναι στουντιοπουτανα μηπως καποιος μοντ πρεπει να μεταφερει τα ποστ στο θρεντ των στουντιο ? :think:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.631
Πόντοι
12.056
Λοιπον...εχουμε και λεμε...
Κατεβηκα κατα τις 3 διδυμου στο 3ο μαγαζι για να δω την Μιλφ Βικη...
Καθομουν στο σαλονακι και επαιζα με το κινητο οσπου βγαινει ενας τσατσος σαν σαυρα με ενα πολυχρωμο καπελακι...και που λεει να κλεισω αμεσως το κινητο γιατι τον ενοχλει...ΟΚ μαστορα λεω..οτι πεις..
Με ρωταει αν την ξερω την κοπελα και του απαντω ΟΧΙ και ηρθα να την δω..
Θα περασεις στο δωματιο με ρωταει??Κατσε να την δω και μετα απαντω...
Η περασε η φυγε ηταν η απαντηση τις σαυρας...
Εγω παντως του απαντησα ευγενικα λογω ανατροφης να παει να γαμηθει και να κατσει να την δει μονος του.. :dancing: :dancing: :2funny: :2funny:
Θα επανελθω στο εν λογω μαγαζι αλλη φορα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom