Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 335 άτομα (19 μέλη και 316 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
xα --- με τον ινδιάνο -ασιάτη τσάτσο εκ παρισίων .. δεν βγαζεις άκρη :headbang: :rockon: είναι άπαιχτος. τα έχουμε γράψει .,..
τα πρωινά μαγειρεύει και τα απογέυματα πάεί στο παρακάτω ουζερί
τώρα όμως που ξανα- αναφέρθηκε. βρε παιδιά
Αν τον φανταστείτε με  ..  κόκκινη περούκα
μήπως είναι ένας από τους δύο απίθανους παλαβούς που κάνανε ότί ρύθμιζαν την κυκλοφορία
πριν 10-15 χρόνια στην πιάτσα ταξι του Συντάγματος και στην ακαδημίας ? :think: :huh:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.371
Κριτικές
5
Like
64.659
Πόντοι
12.056
Ναι...αλλα εγω πρωτη φορα ηρθα φατσα-καρτα με τον δρακο του κομοντο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jimiwho

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
καμια με μεγαλες βυζαρες τωρα το απογευμα που παιζει ρε παιδια
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
1
χαι γκαις
καμια καλή πρόταση για σήμερα??
 

lekes

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παλικάρια-η Μιλένα αύριο πρωινή???








edit AssFille :τροποποίηση σε μικρούς χαρακτήρες


 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σήμερα Βραδυ επίσκεψη Φυλής 25Α.Νεαρό πορνίδιο μελαμψό και στρουμπουλό εν ονόματι Αντζελα.Μαλλί πρός το κεραμιδί χρώμα μέχρι τους ώμους.Εχει πιασίματα(+),αλλα και κοιλίτσα(-)..Ελληνίδα θαρρώ,την είχα ξαναδεί και παλιά και την είχα βάλει στο μάτι.Στο δωμάτιο απλώς μέτρια πρός καλή,ψιλοκαλή πίπα δηλαδή,και ψιλοκαλή συμμετοχή αλλά τίποτα το φοβερό.Δυό στάσεις κι έχυσα,τυπικό πιτσίλισμα της φυλής που λέει κι ο Πίτσι!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Βολτούλα απόψε! Μέτρια πράματα!!
Πολύ καλό πορνίδιο στην Ιάσωνος 20Α!
Μου θύμιζε λίγο gothic!! Το έσκιζα!!
Η Κατερίνα κλειστή, αλλά όταν άνοιξε ήταν μια κυλίτσα,
η Ούρσουλα με κάτι ωραίες κοτσιδούλες και high heels :rockon:!! Θα την έχω στα υπόψιν μου!!
Κατάθεση στην Ειρήνη Κολωνού 27Α!!! Απίθανη συμμετοχή,
ωραία βυζιά και πολύ καλή πίπα!! :rockon:
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
1
βόλτα σήμερα στις 23.30 απο φυλής. φ71 και τα δύο κλειστά. ένα που είχα ακούσει για κώλο, νομίζω το 66, κλειστό. πήγα είδα την Ζάνα στην αγκύρας και έφυγα τρέχοντας...
ρε παιδιά, σόρυ κιόλας, αλλά είναι άθλια εμφανισιακά.....
κάτι άλλο, στις αξιολογήσεις των οίκων, μήπως είναι καλύτερα να χωριστεί η εμφάνιση με τη συμπεριφορά σε δύο κατηγορίες? άλλο το ένα, άλλο το άλλο....
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Υπάρχει αυτή η διαφοροποίηση στη φόρμα κριτικών του καταλόγου. ;) Εμφάνιση κοπέλας και Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας είναι δύο ξεχωριστά πεδία...
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
1
σωστός
είμαι μαλάκας, τώρα το παρατήρησα
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
1
ξέρει κανείς κάνα πορνίδιο φυλής ή μεταξουργείο που να δέχεται τελείωμα στο πρόσωπο ή στο στόμα και αντικειμενικά να βλέπεται?
 

Επισκέπτης
Pε παιδια ξερετε κανενα "μαγαζι" που να ανογει στισ 9.00 το πρωι?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Λοιπον...εχουμε και λεμε...
Κατεβηκα κατα τις 3 διδυμου στο 3ο μαγαζι για να δω την Μιλφ Βικη...
Καθομουν στο σαλονακι και επαιζα με το κινητο οσπου βγαινει ενας τσατσος σαν σαυρα με ενα πολυχρωμο καπελακι...και που λεει να κλεισω αμεσως το κινητο γιατι τον ενοχλει...ΟΚ μαστορα λεω..οτι πεις..
Με ρωταει αν την ξερω την κοπελα και του απαντω ΟΧΙ και ηρθα να την δω..
Θα περασεις στο δωματιο με ρωταει??Κατσε να την δω και μετα απαντω...
Η περασε η φυγε ηταν η απαντηση τις σαυρας...
Εγω παντως του απαντησα ευγενικα λογω ανατροφης να παει να γαμηθει και να κατσει να την δει μονος του.. :dancing: :dancing: :2funny: :2funny:
Θα επανελθω στο εν λογω μαγαζι αλλη φορα...

αυτός ο τσάτσος - σαυρα με το καπελάκι στο κεφάλι είναι για πολλές κλωτσιές και κράξιμο. Χάνει πολλά λάδια.
το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να μην τον πέρνετε στα σοβαρά..
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Pε παιδια ξερετε κανενα "μαγαζι" που να ανογει στισ 9.00 το πρωι?

Το τυροπιτάδικο στην γωνία Φυλής & Χευδεν.

Στις 9:30 αν έχεις υπομονή συνηθως ανοιγουν τα Φυλης 66. Στις 10:00 έχεις σχεδόν τα μισά.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Οπότε τρως τυροπιτούλα (9:00-9:25) για να πάρεις δυνάμεις... και στις 09:30 βουρ για κατάθεση στο Φ66...

Μετά ξαναπάς για τυροπιτούλα για να ανακτήσεις τις χαμένες σου δυνάμεις... και στις 10:00 που θα έχουν ανοίξει και τα υπόλοιπα... φουλ επίθεση  :grin:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
H  Μαρία,  που τωρα χα'θηκε,  όταν ήταν στο Διδύμου  8 επάνω,  άνοιγαν  σχεδόν πάντα στις 9 το πρωί
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
χτες βραδυ πηδημα σε αντελοπλασμα. Της ειπα οτι εμαθα οτι ειναι καλη και παω και με ρωτησε απο ποιον. Απο ιντερνετ μου λεει? Ναι λεω εγω. Ρε τους τρελους τι γραφουν εκει μου λεει!!
Μουνακι σπεσιαλε η αντελα παιδια με ωραιο κορμι εξ ρουμανιας. Νοκ αουτ πισοκολητα.
Θα ξαναπαω.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παίδες όποιος έχει πάρει την Ειρήνη Κολωνού 27Α ας δώσει λίγες περισσότερες λεπτομέρειες. Είναι βυζαρού milf? Τι είναι Ρωσσίδα, Ελληνίδα? Και λίγα λόγια για το τι κάνει στο δωμάτιο θα βοηθήσει πολύ. Πάντως βλέπω πως κατά καιρούς γράφονται καλά λόγια για την εν' λόγω κοπέλα αλλά δεν δίνονται περαιτέρω λεπτομέριες.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ξέρει κανείς κάνα πορνίδιο φυλής ή μεταξουργείο που να δέχεται τελείωμα στο πρόσωπο ή στο στόμα και αντικειμενικά να βλέπεται?
φιλε μου αυτο που ζητας ειναι σαν ζητς να κερδισεις το λοττο.παρε ενα cg για φουλ προγραμμα να της κανεις οτι γουσταρεις..
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
1
έτσι είναι....το λόττο ζητάω να κερδίσω.. :)
αλλά για να πάρω ένα cg για φουλ πρόγραμμα και να της κάνω ότι γουστάρω και να την παίρνω και όσες φορές θα έπαιρνα το πορνίδιο του μπουρδέλου και πάλι πρέπει να κερδίσω το λόττο....
άρα καταλήγουμε ότι για όλα φταίει ο ΟΠΑΠ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom