Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 312 άτομα (20 μέλη και 292 επισκέπτες)

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα, συναγωνιστές! Πήρα εχθές τη Νανά, μετά από αρκετό καιρό. Σε αυτά που λένε τα παιδιά παραπάνω, έχουν δίκιο. Από τη μια είναι πολύ σπαστικό που μπαίνει στο δωμάτιο σαν κινηγημένη, χωρίς να περάσει καν από το σαλόνι, ενώ από την αλλη έχει σταθερή πελατία, που δείχνει ότι έχει καλές υπηρεσίες. Βεβαίως, εχθές δεν έμεινα ευχαριστημένος. Βασικά πήγα για λοκώ. Αφού μου πήρε τη χαρακτηριστική της πίπα, την πήρα λίγο από μουνί, και μετά τη γυρνάω. Δεν έφερε καμία αντίρηση, αλλά ήταν τόσο κολητά πάνω μου, που δεν μπορούσα να κουνηθώ. Πήγαινα λίγο πιο πίσω, το ίδιο και αυτή. Ήταν απαράδεκτο. Άσε που κάποια στιγμή μου το βγάζει απότομα και μου λέει "Άντε παίξ'τον για να χύσεις". Άσε που η "κοπέλα" είναι και 800 χρονών. Γενιώς, οι απόψεις διύστανται. Κάποιοι τη θεωρούν φοβερή, κάποιοι δεν την πλησιάζουν. Εγώ, πάντως, αν ξαναπάω, θα πάω μετά από πάρα πολύ καιρό.

Άκου εκεί παίξτον μόνο σου. Μωρή μ@λ@κισμένη εάν ήταν να τον παίξουμε μόνοι μας τον παίζαμε και στο σπίτι μας.... Αυτές είναι οι καλές υπηρεσίες που διαφημίζουν μερικοί;;;; Και είναι και 800 χρονών!!!
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Μαγκες χαιρετω την παρεα μιας και ειμαι καινουριος.
και μια ερωτηση,
Αγγελα milf απο φωκαιας 19 χαμενη εδω και μηνες ξερει κανεις αν παιζει πουθενα?
                     
                        :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
χτες βραδυ πηδημα σε αντελοπλασμα. Της ειπα οτι εμαθα οτι ειναι καλη και παω και με ρωτησε απο ποιον. Απο ιντερνετ μου λεει? Ναι λεω εγω. Ρε τους τρελους τι γραφουν εκει μου λεει!!
Αδερφε ξεχασες να της πεις οτι εδω μεσα γραφουμε πως ζηταει 25 γιουρια για να πηδιεται σα κομοδινο.Μαυρο στην Αντέλα μεχρι να βάλει μυαλο...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αδερφε ξεχασες να της πεις οτι εδω μεσα γραφουμε πως ζηταει 25 γιουρια για να πηδιεται σα κομοδινο.Μαυρο στην Αντέλα μεχρι να βάλει μυαλο...

παρολο που δεν ειναι ιδιαιτερα συμμετοχικη στο γαμησι,ειναι ενα απο τα πιο ομορφα μουνια ολων των εποχων στη φυλης...για μερικους αυτο εχει σημασια
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Παίδες όποιος έχει πάρει την Ειρήνη Κολωνού 27Α ας δώσει λίγες περισσότερες λεπτομέρειες. Είναι βυζαρού milf? Τι είναι Ρωσσίδα, Ελληνίδα? Και λίγα λόγια για το τι κάνει στο δωμάτιο θα βοηθήσει πολύ. Πάντως βλέπω πως κατά καιρούς γράφονται καλά λόγια για την εν' λόγω κοπέλα αλλά δεν δίνονται περαιτέρω λεπτομέριες.

Έλα! Την έχω πάρει αρκετές φορές!!
Ναι είναι βυζαρού, ψιλοπεσμένα αλλά καύλα βυζιά, milf, Ρωσίδα! Φοράει σέξυ ρούχα-εσώρουχα, με χαμόγελο πάντα! Πολύ καλή πίπα, (με deepthroat καμιά φορά, όχι τέλοια αλλά ικανοποιητική)! Προσωπικά τρελαίνομαι να την παίρνω ανάσκελα και να πιάνω τα βυζιά της! Θέλω 2 παλάμες για κάθε στήθος,χαχα!!!
Και μετά πισοκωλλητό είτε πιάνοντας τον ωραίο κώλο της είτε τα βυζιά της πάλι!!
Ομιλιτική εάν μιλάς κι εσύ και με ολύ καλή συμμετοχή!!!
Προσωπικά την συνιστώ για πάνω από 1 φορά;)
Κάτι άλλο;
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.371
Κριτικές
5
Like
64.659
Πόντοι
12.056
Ηeel ..μπας και ξερεις τιποτα για την Βικυ στη Διδυμου?? :think: :think: :think:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
παρολο που δεν ειναι ιδιαιτερα συμμετοχικη στο γαμησι,ειναι ενα απο τα πιο ομορφα μουνια ολων των εποχων στη φυλης
Οκ ,στο επιπεδο της ομορφιας μπορει να παιζει χωρις αντιπαλο στην Αθηνα
αλλα γενικα το πηδημα που κανει ειναι πλεον πολυ μουφα.Τουλαχιστον για
καποιον που το εχει δοκιμασει αρκετες φορες.Μακραν καλυτερο,τουλαχιστον  για μενα,  το πακετο ομορφιας-συμμετοχης που προσφερει η Λαρίσσα απο το 65.Αν και σε θεμα καθαρα ομορφιας η πιτσιρικα που ειναι στο καινουριο της φωκαιας ειναι πολυ δυνατη αν και αυτη γαμιεται χειροτερα και απο την Αντέλα!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Οκ ,στο επιπεδο της ομορφιας μπορει να παιζει χωρις αντιπαλο στην Αθηνα
αλλα γενικα το πηδημα που κανει ειναι πλεον πολυ μουφα.Τουλαχιστον για
καποιον που το εχει δοκιμασει αρκετες φορες.Μακραν καλυτερο,τουλαχιστον  για μενα,  το πακετο ομορφιας-συμμετοχης που προσφερει η Λαρίσσα απο το 65.Αν και σε θεμα καθαρα ομορφιας η πιτσιρικα που ειναι στο καινουριο της φωκαιας ειναι πολυ δυνατη αν και αυτη γαμιεται χειροτερα και απο την Αντέλα!!!

Στην φιλοσοφια συμφωνουμε...στα επιμερους οχι...Εγω τη Λαρισσα π.χ την θεωρω πιο κομοδινο,ομορφη μεν αλλα οχι σαν την Αντελλα.
Περι ορεξεως ομως  ουδεις λογος.
Εμενα η Αντελλα παντως μου κανει πολυ καλο κρεβατι μετα απο τις 3-4 πρωτες επισκεψεις,ταιριαξε η "χημεια"
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Μαγκες χαιρετω την παρεα μιας και ειμαι καινουριος.
και μια ερωτηση,
Αγγελα milf απο φωκαιας 19 χαμενη εδω και μηνες ξερει κανεις αν παιζει πουθενα?
                     
                         :helpplea: :helpplea: :helpplea:
η τελευταια φορα που την ειδα ηταν το γεναρη.μου ειπε οτι επροκειτο να παντρευτει και να σταματησει.μια ακομα μεγαλη απωλεια
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ Heel για τις πληροφορίες. Αν είναι βυζαρού και milf είναι πολύ καλό. Οι βυζαρούδες σε μπουρδέλα τείνουν να γίνουν είδος προς εξαφάνιση.  Κάθε μέρα δουλεύει και τι ώρες αν ξέρεις.
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Καταθεση στη λαρισα σημερα..τι πιπα ειναι αυτη ρε παιδια.την ευχαριστιεται κιολας...απιστευτη.και μετα γαμησι σε ιεραποστολικο και πισοκολλητο.κι εκει τελειωσα.καταπληκτικη
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Καταθεση στη λαρισα σημερα
---
είναι ( όχι η πόλη της θεσσαλίας) , αλλά η γνωστή  κοπέλα στο Φ65 επάνω ? Απογευματινή  βάρδια ?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ευχαριστώ Heel για τις πληροφορίες. Αν είναι βυζαρού και milf είναι πολύ καλό. Οι βυζαρούδες σε μπουρδέλα τείνουν να γίνουν είδος προς εξαφάνιση.  Κάθε μέρα δουλεύει και τι ώρες αν ξέρεις.

Καθημερινές 17:00 - 22:00!!
Σ/Κ δεν ξέρω...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Σόρρυ  φίλε poto  ----- την μπέρδεψα με την Ρενάτα... φταίει η νύστα,
Η λαρίσα που έιναι ?
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Εκει ειναι κι αυτη.σορρυ που δεν διευκρινησα..ξανθο με ματαρες και αξιογαμησιμο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom