Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 319 άτομα (39 μέλη και 280 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
φιλε CHRIS μιλας μηπως για την Αγγελικη που δουλευε παλια στο φωκαιας 19?μια ρωσιδα κοντουλα με βυζαρες?
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Χιστες !!! Πηγα χθες μεταξουργειο για να βρω τη Λολα ...... αλλα ηταν μια αλλη οχι τοσο πετιτ με μαύρο κοντο μαλλί αγορίστικο. Πειτε μου πως δεν ηταν αυτή η λόλα .......... ε ;;;
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εγω παντως σημερα γυρω στις 2:30 πηρα ενα ξανθο ψηλο ρωσακι μουρλια.μου εκανε πιπα και αφου παει να στηθει της ζηταω ευγενικα λιγο ακομα και συνεχισε το μωρακι.ξαπλωνει και παω απο πανω.στενο αλλα μια χαρα με την ησυχια μας γουσταρε βογκουσε λιγακι ψιθυριστα και φαινεται πως γουσταρε.σιγουρα θα το ξανατιμησω μιας και εχω μια ιδιαιτερη αδυναμια σε αυτη την χωρα καθως κα στις ξανθες γαλανοματες γκομενες..
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
αλκαμενους πριν λιγο ιβανκα με στην ευγενεια πηρε τα χοντρα καλο κομματι σε σχεση με τις υπολοιπες του εν λογω μαγαζιου.απαλο δερμα πιπα τα κλασσικα του οικου.
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα ρε παιδες.για λιγο καιρο ελειψα και δεν μπηκα μεσα.αλλαβλεπω αλλαγες.γιατι εγινε ετσι το forum?γιατι να πηγαινουμε και να βαζουμε την κριτικη μας σε καθε ενα σπιτι ξεχωριστα?ειναι πολθ βαρετο νομιζω.γι'αυτο και δεν υπαρχουν κριτικες στα σπιτια ξεχωριστα.αν υπαρχει προβλημα χωρου ας σβησετε τις πρωτες 100-150 κριτικες απο το "ημερησια ενημερωση για μουρδελα"  και να αφησετε τα υπολοιπα 150.δεν ξερω αν κανω λαθος ποθ αναφερω κατι τετοιο
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
παιδια η βικυ στη διδυμου ξερει κανεις τι βαρδια δουλευει?
 

Επισκέπτης
Παιδιά μετά από λαιρό πήγα για μπουρδελότσαρκα στην περιοχή του Μεταξουργίου και είδα κάποια κλειστά όπως το Αχιλέως 51.Ξέρετε αν έχει συμβεί κάτι;
 

Επισκέπτης
ΠΡΟΣΟΧΗ παιδιά!Στο μπουρδέλο στη Μυλλέρου 33 υπάρχει τρανσέξουαλ,ό,τι πιο σιχαμερό έχω δει ποτέ στη ζωή μου!Μόλις την είδα σηκώνομαι να φεύγω και εκείνη ορμάει και με γρανζουνάει(ευτυχώς στο μπράτσο και άφησε μικρό σημάδι).Να επιστήσετε την προσοχή και στους υπόλοιπους μπουρδελιάρηδες ούτε για αστείο να μην πλησιάζουν!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ναι εχει ενα τατου στη μεση.αν παντρευεται οντως ειναι μεγαλη απωλεια.αλλα απο τι εμαθα ειναι σε στουντιο στην ιππωνακτος τωρα
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
για την αγγελικη εγραψα στο ημερησια ενημερωση για στουντιο.παιζει στα στουντιακια της συγγρου 144, τριγγετα 3 και ιππωνακτος 14.τελευταια φορα εθεαθη στην ιππωνακτος.και φυσικα οπως εχουν πει και πολλοι συναγωνιστες επαιζε μπαλα και σε μπουρδελο στην φωκαιας 19.
τωρα εγω προσωπικα δεν πιστευω να παντρευτηκε. ειναι αδυνατον μια τετοια γυναικα που εχει φαει εκατομυρια πουτσες να ειναι νορμαλ.και φυσικα ενας ανθρωπος που θα ζητουσε απο μια τετοια γυναικα να παντρευτουνε επισης δεν πρεπει να ειναι καλα στα μυαλα του.αυτο περι γαμου μαλλον παραμυθι ειναι προφανως θα ξεκουραζετε η θα ειναι σε καμια επαρχια με αλλο nick name να τρωει φραγκα και πουτσες :2funny:
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα 
Παιδια Τι παιζει στα μπουρδελα στην περιοχη της ομονοιας πρωνες ωρες ?
Ξερει  κανεις 
ευχαριστω πολυ και καλο βραδυ 
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καλησπερα 
Παιδια Τι παιζει στα μπουρδελα στην περιοχη της ομονοιας πρωνες ωρες ?
Ξερει  κανεις 
ευχαριστω πολυ και καλο βραδυ 
μπουρδελα εχει στο μεταξουργιο στην κολωνου,ιασωνος και κεραμεικου 24ωρο.στην ομονοια αρχες γ'σεπτεμβριου εχει πιατσα με πουτανες διαλεγεις και παιρνεις.
 

Επισκέπτης
σιγνομι για τιν καθιστερισι αλλα ειχα σοβαρουσ λογουσ αργοποριας......
τριτι 18-9-07 !ι νιχτα αυτι ιταν μια εξαρσι ιδονις για τον ψολοσαυρο μου..!
επισκεψι στο κοκινοσπιτο στα σοκακια του πολισιχναστου ψιρι...το αμαρτολο μου κορμι κιλισθικε στο βουρκο τισ μεταλαγμενισ ιδονισγια ακομα μια φορα...στο πουταναδικο τισ λουκα νικα 1!
το γνοστο μεταλαγμενο πορνιδιο αλικι πιτσιλιοταν στο εν λογο κοκινοσπιτο ...ενα εκφιλο  πονιρο παιχνιδιαρικο τρανσ που διψαει για σπερμα και με μανια αρπαζει τιν ξιφολονχι του ιποτι!
ενα κορμακι θανατιφορο που ξιπναει τισ αβισαλεεσ και διχασμενες ορεξεις τον περιεργον και αλοκοτον μπουρδελιαριδον...
το αγριο πιτσιλισμα θα μεινει χαραγμενο για παντα στισ αναμνισεις του πουτσου μου..
μπενι λοιπον με εναν καυλοειδι αερα στο λαγνο δοματιο και αρχιζει σε στασι 69 να τσιμπουκονι το σκλιροτραχιλο πεος μου...
το ζουμερο και γιμνασμενο τισ κολαρακι στραμενο προσ το μεροσ μουκαι ταυτοχρονα να απολαμβανο τιν θεικι θεα και το θεσπεσιο τσιμπουκλοβερ τισ  ατακτισ αμαζονας..!
ι ιδονι στο κατακοριφο αφου απο μονι τισ σκαμπιλονε τι τρελι τισ κολαρα και αραδιαζε ενα σορο απο προστιχολογα!
ι ανιθικι και ατιμι πορνι επιδιοκε μανιοδοσ να καταπιει το μαγικο μου νεκταρ  και τσιμπουκονε δινατα και νευρικα το καυλι μου..
....οπου τιν σταματαο και και τιν βαζο πανο στιν πετρινι ψολαρα μου...εκει ι ξεβρακοκεφαλι πορνι ιποσχοταν ποσ θα με γαμισει  αλλα τισ ελεγα ποσ εγο θα τιν πιτσιλισο...!
αρχιζει λοιπον δινατες και αγριες βιθισεις ...μετα απο μερικα λεπτα το σφιροκοπιμασινεχιζετε σε dody style οπου τισ εχονα βαθια το μαρμαρενιο μου καβλι!
τελευτεα και φαρμακερι στασι ιεραποστολικο  οπου ιταν το τελευτεο σταδιο ιδονις και κατεθεσα το ψολοδες ασπρο και πικτο ιγρο πιρ!

σιστινετε σε πολι σκλιροπιρινικους χιστες  διοτι κανει πολι αγριο και εκφιλο γαμισι!
το τρανσακι πιτσιλιετε πολι ομορφα!
για οσους εχοντες περιεργα γουστα ειναι μια τρελι και καλι προκλισι!
νε επισιμανο ποσ πιτσιλιετε τριτι πεμπτι και σαββατο απο τισ 6 το απογευμα μεχρι τισ 1 το βραδι!
καλα πιτσιλισματα λοιπον!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ειναι τρομερο το Αλικακι  Πιτσι,παρολο που ειναι μεταλλαγμενο.

παμε στα δικα μου

Επισκεψη χθες στη φυλης
Φ65 κατω επεστρεψε η χριστινα,το απογευμα ηταν η Αλεξανδρα
Φ65 πανω το πρωι η λαρισσα
Φ71 πανω το πρωι ενα μπαζο και το απογευμα η Νελλυ
Μονης προδρομου μια ασχημη μαυρη
Στο 71 κατω το απογευμα η Αννα η ρωσιδα οπου και κατεθεσα...οι υπηρεσιες της εχουν αναλυθει πολλες φορες...ειναι εκπληκτικη
Στα υπολοιπα της φυλης τιποτα το ιδιαιτερο
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μπραβο! Εξαιρετικός ο pitsi, στις ερωτικές :2funny:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
σιγνομι για τιν καθιστερισι αλλα ειχα σοβαρουσ λογουσ αργοποριας......
τριτι 17-9-07 !ι νιχτα αυτι ιταν μια εξαρσι ιδονις για τον ψολοσαυρο μου..!
επισκεψι στο κοκινοσπιτο στα σοκακια του πολισιχναστου ψιρι...το αμαρτολο μου κορμι κιλισθικε στο βουρκο τισ μεταλαγμενισ ιδονισγια ακομα μια φορα...στο πουταναδικο τισ λουκα νικα 1!
το γνοστο μεταλαγμενο πορνιδιο αλικι πιτσιλιοταν στο εν λογο κοκινοσπιτο ...ενα εκφιλο  πονιρο παιχνιδιαρικο τρανσ που διψαει για σπερμα και με μανια αρπαζει τιν ξιφολονχι του ιποτι!
ενα κορμακι θανατιφορο που ξιπναει τισ αβισαλεεσ και διχασμενες ορεξεις τον περιεργον και αλοκοτον μπουρδελιαριδον...
το αγριο πιτσιλισμα θα μεινει χαραγμενο για παντα στισ αναμνισεις του πουτσου μου..
μπενι λοιπον με εναν καυλοειδι αερα στο λαγνο δοματιο και αρχιζει σε στασι 69 να τσιμπουκονι το σκλιροτραχιλο πεος μου...
το ζουμερο και γιμνασμενο τισ κολαρακι στραμενο προσ το μεροσ μουκαι ταυτοχρονα να απολαμβανο τιν θεικι θεα και το θεσπεσιο τσιμπουκλοβερ τισ  ατακτισ αμαζονας..!
ι ιδονι στο κατακοριφο αφου απο μονι τισ σκαμπιλονε τι τρελι τισ κολαρα και αραδιαζε ενα σορο απο προστιχολογα!
ι ανιθικι και ατιμι πορνι επιδιοκε μανιοδοσ να καταπιει το μαγικο μου νεκταρ  και τσιμπουκονε δινατα και νευρικα το καυλι μου..
....οπου τιν σταματαο και και τιν βαζο πανο στιν πετρινι ψολαρα μου...εκει ι ξεβρακοκεφαλι πορνι ιποσχοταν ποσ θα με γαμισει  αλλα τισ ελεγα ποσ εγο θα τιν πιτσιλισο...!
αρχιζει λοιπον δινατες και αγριες βιθισεις ...μετα απο μερικα λεπτα το σφιροκοπιμασινεχιζετε σε dody style οπου τισ εχονα βαθια το μαρμαρενιο μου καβλι!
τελευτεα και φαρμακερι στασι ιεραποστολικο  οπου ιταν το τελευτεο σταδιο ιδονις και κατεθεσα το ψολοδες ασπρο και πικτο ιγρο πιρ!

σιστινετε σε πολι σκλιροπιρινικους χιστες  διοτι κανει πολι αγριο και εκφιλο γαμισι!
το τρανσακι πιτσιλιετε πολι ομορφα!
για οσους εχοντες περιεργα γουστα ειναι μια τρελι και καλι προκλισι!
νε επισιμανο ποσ πιτσιλιετε τριτι πεμπτι και σαββατο απο τισ 6 το απογευμα μεχρι τισ 1 το βραδι!
καλα πιτσιλισματα λοιπον!!!!
μας ελειψες!χωρις εσενα δεν εχει χρωμα το σαιτ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom