Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 246 άτομα (39 μέλη και 207 επισκέπτες)

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά σήμερα 6 η ώρα πήγα τσάρκα Φυλής και στην Φωκαίας στο 17Β έπαθα την μουνόπλακά μου.
Είναι μία ρωσίδα 22 ετών ξανθιά με μπλε ματάρες καταπληκτικό κορμί και πολύ ωραίο πρόσωπο,έχει και ένα τατού πάνω από τον κώλο.
Την λένε Εμμανουέλλα.
Μου είπε ότι είναι η πρώτη της μέρα εκεί στην Φυλής γιατί δουλεύει σε στούντιο και δεν ξέρει πότε θα ξαναπάει εκεί.
Παιδιά μόνο ένα πράγμα θα σας πω: τέλειο μουνί-τέλειο γαμήσι.
Οποιος προλάβει σήμερα ας πάει.
Ελπίζω να μείνει φυλής γιατί είναι ένα από τα καλύτερα μουνιά που πέρασαν.
Παιδιά θα σας πω ότι είχα πάει απλά για τσάρκα γιατί σήμερα σηκώθηκα από το κρεβάτι(είχα πυρετό 2 μέρες) και δεν σκόπευα να μπώ σε κανένα γιατί ένιωθα ψιλοχάλια αλλά μόλις την είδα αναστήθηκα.
Αν μείνει θα γράψει ιστορία θυμηθείτε το!!!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Αν και δε γραφω συχνα για σπιτια και δε κατεβαινω φυλης καθημερινες λογω ελλειψης παρκιν,σημερα εχω να μοιραστω με τους υπολοιπους εμπειρια απο ενα ξανθο ρωσιδι στα 22 στη
φωκαιας 18 το ακριβως απεναντι σπιτι που εχει 2 ασπρες πορτες(δεξια πορτα)χωρις νουμερο.
Στα πλην η λαοθαλασσα στην αναμονη.
Στα συν ο καθαρος χωρος,το ρωσιδι με το αψογο κορμι,η ευγενεια της σε ολα τα επιπεδα(μεχρι και οταν την εβαλα απο πανω
και δε μπηκε καλα μου ζητησε συγνωμη!),και τελος το ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ στενο μουνακι που ειχε σε σημειο που κατα τη
διαρκεια του μπουλκουμε σταματησαμε για να βαλει εξτρα λιπαντικο!?!?!
Ενιωσα για μια στιγμη lexington steele,ειδικα τις στιγμες που δεν εβγαζε φωνη για 9-10 δεπτερολεπτα κραταγε την
ανασα της και μετα εβγαζε ενα τρελο αγκομαχητο!
Απο τις λιγες πουτανες στη φυλης που εχω δει και το ζουσε πραγματικα το σκηνικο.
Περιττο να πω οτι μολις την ειχα στα 4 και ειδα τα χερια της να τραβανε τα σεντομια φυγανε τα φλοκια χωρις δευτερη σκεψη αν και εκανα υπερπροσπαθεια να τα κρατησω.Χαλαλι..
Στα συν επισης και η τσατσα που ηταν ευγενεστατη.
Τελος ενα κακο συνηθειο ειχε το ρωσιδι(δε θυμαμαι ονομα) ελεγε ολη την ωρα "ετσι καβλακι μου!"
Προφανως καποιος συναγωνιστης της το κολλησε και επειτα απο τη 14η φορα που το ελεγε πανω στην πιπα
καπου καταντησε μαλακια,αλλα δεν με επαιρνε και για σεμιναριο ελληνικης γιατι ο κοσμος εξω ειχε κανει
ουρα στα 20 λεπτα που ημουν μεσα.
Το συνιστω ανεπιφυλακτα,προφανως τα απογευματα μετα τις 7 θα ειναι εκει.
20 ευρω.
Α ξεχασα το γκομενακι ειναι και για ποδολαγνους οτι πρεπει καθοτι ειχε τελεια πατουσακια και με ροζ βαμμενα νυχια!
Δε λεει οχι στην ποδομαλακια επισης!

PS ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ρε παιδία αυτή η ειρήνη πως είναι και τι ώρες δουλεύει?Πήγα εχτές κατα της 4 και η τσατσα δεν μου έλεγε το ονομά της.

Αρκετά όμορφη με ωραίο χαμόγελο, λίγα πιασιματάκια νομίζω, τα βυζιά της κοιτάω μόνο, χαχα!!!
ΠΟλύ ωραία βυζιά, ψηλή και Ρωσίδα!!
Μέχρι τις 22:30 είναι!
 

Επισκέπτης
καλησπερα ξερει κανεις που δουλευει η κελλυ που ηταν κολωνου 30β ???
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.685
Πόντοι
12.056
Σημερα στην Φ70 η Μιλενα..λαικο προσκυνημα..
Στην διδυμου στον σαυροτσατσο ενα τρελλο μπαζο η Μαρια..55+
Στην Φ54κατω ενα νεο φρουτο..ΑΜΑΝΤΑ εκ ρωσσιας (αλμπανισταν)  :2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Mετα απο μερες''αφλογιστιας΄''αποφασισα να κυλιστω παλι στα ιατρεια της καυλας επι της Φυλης
Πολυ ΔΥΝΑΤΟ τεμαχιο επι της Φωκαιας 17Β,μιλαμε για Αννα απο 71 σε κλωνοποιηση,οπως ανεφεραν και αλλοι συνμπουρδελιαρηδες η Εμμανουελα ειναι κορυφη για τα δεδομενα της περιοχης
Δεν ηθελε 2η εκτονωση(μαλλον πολιτικη για να μην καθεται ωρα στο δωματιο καθως ανεφερε''Τη δευτερη φορα αργουν'')
Ειναι 22 ετων,Ρωσιδακι και ξανθο πορνοδιαστροφικο φονικο σωμα στριππερ με τελεια χαρακτηριστικα οπως και στο προσωπο
Δευτερη καταθεση στην Αλεξανδρα στο 65Β,εψαχνα μετα απο καιρο την Χριστινα,Ρωσιδα με ασιατικα χαρακτηριστικα αλλα η πορνο-κορασιδα με εκανε να τα δω παλι ολα αναποδα με πιπαρα,gag throat και αλλαγη στασεων

Στην Αγκυρας 12 εψαχνα την μιλφ wannabe ''οικιακη βοηθος''Ζανα για χυσιμο στη μαπα ΧΩΡΙΣ σεξ εννοειται αλλα στη θεση της ηταν μια κακομοιρα που εβγαλε μαλακα την τσατσα η οποια ειχε υποσχεθει ακαποτη χυσια λεγοντας''Στο προσωπο δεν τα παιρνω,ουτε στα βυζια''
Οι διαπραγματευσεις οδηγησαν τελικα να τη χυσω στα βυζια αλλα ευτυχως που το μετανιωσα και πηρα ποδι και μετα τα βηματα με εβγαλαν στην Φωκαιας 17β
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
παιδια η χριστινα απο φ65 γυρισε?υπαρχει αλλη χριστινα στο 65 και αλλη στο 65β?
'Η δεν υπαρχει β και χριστινα ειναι μονο μια?αυτη που ελειπε σε ποιο δουλευει?και τι ωρες?ευχαριστω

Μήπως δεν υπάρχει τελικά 65 ???
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Χθεσινή επίσκεψη Φ71 στο κάτω όπου παίζει μπάλα το έλα μωρό μου όπως σκούζει η Αννούλα.Πολλύ καυλιάρικο πορνοδιαστροφικό μωρό αλλά παραλίγο να με καταστρέψει.Είχε βαφτεί με αυτές τις χρυσόσκονες και όταν τελείωσα δεν κοιτάχτηκα,δεν τις πήρα χαμπάρει και ευτυχώς που πέρασα απο έναν πελάτη πρίν πάω σπίτι και μου λέει τι είναι αυτά που έχεις στο πρόσωπό σου ? Με γκόμενα ήσουνα ? Κάγκελο εγώ,δικαιολογήθηκα αν με πίστεψε,πλύθηκα,σκουπίστηκα,τινάχθηκα ΠΑΡΑΛΙΓΟ και θα καιγόμουνα. ! !
Άξια όμως η Αννούλα και θα την ξανατιμήσω χωρίς χρυσόσκονες
 

NAFHAL

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είχε βαφτεί με αυτές τις χρυσόσκονες και όταν τελείωσα δεν κοιτάχτηκα,δεν τις πήρα χαμπάρει και ευτυχώς που πέρασα απο έναν πελάτη πρίν πάω σπίτι και μου λέει τι είναι αυτά που έχεις στο πρόσωπό σου ? Με γκόμενα ήσουνα ? Κάγκελο εγώ,δικαιολογήθηκα αν με πίστεψε,πλύθηκα,σκουπίστηκα,τινάχθηκα ΠΑΡΑΛΙΓΟ και θα καιγόμουνα. ! !
Άξια όμως η Αννούλα και θα την ξανατιμήσω χωρίς χρυσόσκονες
Την εχω πατησει και εγω ετσι παλιοτερα σε ενα Studio τιγκα στη χρυσοσκονη  και φουλ στο αρωμα. Μεκοιταγαν ολοι που λαμπιριζα και βρωμαγα
και δεν ηξερα το λογο. :think:
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Από studio έχω φύγει και εγώ αρωματισμένος και το καταλάβαινα την ώρα που μάμαγα αλλά τι να κάνω ? Να σταμάταγα ? Το μόνο που έκανα έκοβα βόλτα δύο ώρες με τη μηχανή και πήγα και κόλλησα πίσω από ένα δίχρονο παπί που κάπνιζε του κερατά για να πνίξω τη μυρωδιά του αρώματος με λάδι μίξης από δίχρονο.Γενικώς βρώμαγα !.Αλλά τι να κάνω πριν πάω σπίτι.Οι γυναίκες όντως με τη μυρωδιά σε καταλαβαίνουν.!!
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Για τα δικα μου γουστα, η  'Αμαντα' στο φ54 εχει χαλια σωμα, μετρια συμμετοχη αλλα η τσατσα ειναι ευγενεστατη.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Χθεσινή επίσκεψη Φ71 στο κάτω όπου παίζει μπάλα το έλα μωρό μου όπως σκούζει η Αννούλα.Πολλύ καυλιάρικο πορνοδιαστροφικό μωρό αλλά παραλίγο να με καταστρέψει.Είχε βαφτεί με αυτές τις χρυσόσκονες και όταν τελείωσα δεν κοιτάχτηκα,δεν τις πήρα χαμπάρει και ευτυχώς που πέρασα απο έναν πελάτη πρίν πάω σπίτι και μου λέει τι είναι αυτά που έχεις στο πρόσωπό σου ? Με γκόμενα ήσουνα ? Κάγκελο εγώ,δικαιολογήθηκα αν με πίστεψε,πλύθηκα,σκουπίστηκα,τινάχθηκα ΠΑΡΑΛΙΓΟ και θα καιγόμουνα. ! !
Άξια όμως η Αννούλα και θα την ξανατιμήσω χωρίς χρυσόσκονες

ωχ-ωχ χρησιμη πληροφορία γιατί την εχω γλυτωσει στο παραπεντε με χρυσοσκονες. Κιοτι ημουν ετοιμος για καταθεση σε Αννουλα.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Η Αννούλα είναι μικρόσωμη κι αδύνατη με τσατσά μια μελαχρινή που φέρνει της καυλιάρας Φιλίνη;
 

Ιπτάμενος

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.584
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
16
Ψωλοχυσιματίες γεια σας. Πηγα Ιάσωνος 37, Μεταξουργείο το Σάββατο κατα τις 2 η ώρα και πέτυχα ενα ξανθο ρωσάκι...καυλοφατσα, γλυκιά και πρόστυχη, πολύ καλές αναλογίες, 1.70 περίπου, πίπα δυνατή κ να με κοιτάει στα μάτια, συμμετοχή, χαδάκια, ζάχαρι το κορίτσι, Χριστίνα τη λένε.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Η Αννούλα είναι μικρόσωμη κι αδύνατη με τσατσά μια μελαχρινή που φέρνει της καυλιάρας Φιλίνη;
Η τσατσα που λες ειναι η Ευα η μελαχρινη φερνει της Φιλινη. Ασε ειναι πολυ καυλιαρα η Ευαρα.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ψωλοχυσιματίες γεια σας. Πηγα Ιάσωνος 37, Μεταξουργείο το Σάββατο κατα τις 2 η ώρα και πέτυχα ενα ξανθο ρωσάκι...καυλοφατσα, γλυκιά και πρόστυχη, πολύ καλές αναλογίες, 1.70 περίπου, πίπα δυνατή κ να με κοιτάει στα μάτια, συμμετοχή, χαδάκια, ζάχαρι το κορίτσι, Χριστίνα τη λένε.
Αυτή η χριστίνα είναι η γνωστή χριστίνα απο την κολωνού?
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Έτσι μου έρχεται καμιά φορά όταν το εν λόγω μπουρδέλο ( Φ71Β ) έχει μεγάλη αναμονή να πω της κας Εύας είσαι να τσακώσεις εσύ το εικοσαρικάκι ! και να κάνουμε παιχνίδι ?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Το ωραιότερο θα ήταν να πάρεις και τις δυο! Το σκέφτηκα, αλλά κώλωσα.
 

Επισκέπτης
διαβασα για ρην μιλενα..φυλης 71.ειναι οντως τοσο καλη??πως ειναι εμφανισιακα??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom