Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 255 άτομα (24 μέλη και 231 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775


:headbang: :headbang: :headbang:


ενα μηνα μετα την εμφανιση της και μετα απο 200+ ποστ στο θρεντ που εχει ανοιχτει για αυτην ακομα μερικοι εχουν αποριες...τι αλλο να ειπωθει ρε παιδια για το κοριτσι που δεν το ειπαμε...μονο τα οικογενειακα της δεν εχουμε μαθει
πηγαιντε δειτε την και αν σας αρεσει γαμηστε την
 

Επισκέπτης
γεια σου κοκο...δικιο εχεις αλλα ειχα προβλημα με το σιτε και 25 μερες ειχα χαθει.ξερεις αν δουλευει σημερα απογευμα,λεω να παω??
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
γεια σου κοκο...δικιο εχεις αλλα ειχα προβλημα με το σιτε και 25 μερες ειχα χαθει.ξερεις αν δουλευει σημερα απογευμα,λεω να παω??

μακαρι να ηξερα...αλλα δυστυχως δεν...
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
το κολωνου 30 κατερινα ειναι ανοικτο τωρα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
αυτη τη φραση εχω παντα στο μυαλο μου και με αυτη πορευομαι,
μπραβο κοκο :rockon:

μερικοι ομως για να γαμησουν πλεον θελουν να εχουν διαβασει 150 κριτικες οτι κανει καλο γαμησι,να εχει κερδισει τιτλο στα playmate και να δινει το μπουρδελο και εγγυηση επιστροφης χρηματων αν δεν σου αρεσει η επισκεψη.
αλλοι θελουν να ξερουν το ωραριο,μη τυχον και κατεβουν τζαμπα και χρειατει να κανουν τσαρκα για αλλη,και αν ειναι δυνατον να εχουμε και φωτο της κοπελας,μη τυχον και γαμησουν αλλη απο αυτη που γυρευουν.

πας
κανεις τσαρκα
και αν δεις κατι καλο  το γαμας
αν ειναι καλο...ολα καλα
φωλες εχουμε φαει ολοι...και θα φαμε και αλλες...πανε πακετο με το σπορ που κανουμε

Αυτα  :rockon: :rockon:

P.S εσυ σταματα να το παιζεις δυσκολος και αντε γαμα το μιλενακι
θα σου αρεσει :dancing:.

εχεις και ενα τιτλο να τιμησεις φιλε Κωστα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κοκο, ειμαι πλεον εθισμενος, το δηλωνω, αν δε βλεπω σχιστα ματια δεν..
asianfever
 

melenios7

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδελφοι..
Πρωί Τρίτης.. κ πήγα για μια βόλτα..
Καλό επίπεδο σε όλα τα σπίτια..
Αλλά ήμουν άτυχος στην επιλογή..
Όλα λίγο πολύ ήταν όπως περιγράφονται παραπάνω..
Μιλένα.. χαμός.. Διδύμου κυριλέ..
Τώρα πως μου ρθε κ μπήκα στο Φυλής 67..
Ήταν μια 2μετρη Ρωσσίδα, Νίνα, ξανθία, 20 χρονών..
Με απιστευτο baby-face..
Με τα πολλά περιμένω.. Μπαίνει μέσα.. με κάτι μούτρα.. έλεος..
Μέχρι το πάτωμα.. Έρχεται εντελώς βαριεστημένα.. 2 δευτερόλεπτα πιπ. ..
2 δευτερόλετα.. δεν υπερβάλω.. ΄δεν άφηνε να αγγιξεις τπτ..
κ μετα απο 5 λεπτα στα 4.. χωρίς να έχω τελειώσει..
σηκώθκε κ έφυγε στη ψύχρα.. Σχεδόν κλαμμένη..
Η τσατσα με περίμενε τι θα πώ.. είχε την υπεράσπιση έτοιμη..
Τεσπα, εγω της είπα ενα ντροπή σας κ λυπάμαι..
κ έφυγα.. δεν ξαναπλησιάζω εκεί..
κ αργά ή γρήγορα θα κλείσει.. Με τέτοια εξυπηρέτιση..
 

Επισκέπτης
Μαγκες εχετε χαλασει πολυ το στομα της Χριστινουλας θα ηθελα να ξερω ποιος ειναι ο δασκαλος της. :2funny: :2funny: :2funny:
Στα υπολοιπα οπως παντα καλο το Χριστινακι το σχιστοματικο για οσους δεν καταλαβαν. :rockon:
 

mpane

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια θελω μια βοηθεια  απο καποιον και συγνωμη που το ζηταω απο εδω.κατι εκανα λαθος με τονν κωδικο μου και δεν με βαζει μεσα με τον παλιο κωδικο.πηγα εκει ποθ λεει ξεχασατς τον κωδικο σας για να μου τον ξαναστειλουν στο μειλ ου και απο εχθες δεν ηρθε τπτ.ειμαι ο χρηστης  paok.ας βοηθησει καποιος παρακαλω 'η αν διαβαζουν οι ιδιοκτητες του site  να μου στειλουν τον κωδικο μου στο μειλ μου.θελω να δω τα post  μου. 'η ασ μου πουν πως μπορω να το αλλαξω.τωρα που δοκιμασα να δημιουργησω το νεο χρηστη,εβαλα εγω δικο μου κωδικο.ενω παλια με το πρωτο μου ονομα χρηστη μου εδωσε το site.plz  βοηθηστε.ευχαριστω και συγνωμη
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
τα καταφερα.μπηκα.απλα τωρα δεν ξερω πως να αλλαξω τον νεο κωδικο που μου εδωσαν......... χεχεχεχεεεχεχεε
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Γυρισα πριν απο λιγο απο τσαρκα στη Φυλης και ειπα να περασω να πω μια καλησπερα στην κυρια Ευα στο 71β. Κουκλαρα οπως παντα. Το μωρο σημερα ηταν η Βανεσα απο Βουλγαρια κοντοπουτανο μελαχρινο πορνιδιο. Η περιβοητη Αννα απουσιαζε. Στο δωματιο μετρια πραγματα επιπεδου Φυλης. Οχι τιποτα το ιδιαιτερο. Ακομα αταλαντο το μικρο πουτανιδιο.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γεια σου ρε bourdeliarh,καυλα της φυλής και των studio!!
Εγώ έκανα βραδυνή επίσκεψη Φυλής 71Α στη περιβόητη πλέον Μιλένα την Αρχιδογλύφτρα.Η περιποίηση περιποίηση βέβαια αλλά ήταν μάλλον κουρασμένη δεν ξέρω..Συμμετοχή ελάχιστη δεν μίλαγε,δεν βόγγαγε,χλιαρά πράγματα,πάντως το 20ρικο το άξιζε και μόνο για το γλύψιμο.
Για να την τσιμπήσει κανένα studio όπως ακούγεται εδώ μέσα συχνά πυκνά,χλωμό το κόβω.Η κοπέλλα εμφανησιακά δεν είναι επιπέδου Studio(σε υπηρεσίες είναι βέβαια),αλλά σε σύγκριση με άλλες δεν νομίζω να περνάνε και πολλοί αμα τη βλέπουν.Αυτά..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

Επισκέπτης
καλησπερα,επισκεψη χθες στην μιλενα...πολυ αναμονη αλλα τελικα αξιζε.Η κουκλα ειναι super γλυκιτατη με φοβερη συμμετοχη..αξιζει σιγουρα τα λεφτα της.ελπιζω μονο να μην την παρουν μετταγραφη σε κανενα studio
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά δείτε το Thread Μιλένα να διαβάσετε κριτική.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Η κοπέλλα εμφανησιακά δεν είναι επιπέδου Studio(σε υπηρεσίες είναι βέβαια),αλλά σε σύγκριση με άλλες δεν νομίζω να περνάνε και πολλοί αμα τη βλέπουν.Αυτά..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
και ομως φιλε μου θα διαφωνησω μαζι σου.η Μιλενα οχι απλως ειναι εμφανησιακα επιπεδου στουντιο αλλα και παραπανω τολμω να πω.Αρκει να δουμε αυτη τη στιγμη ποιες παιζουν στα στουντιο.Απο μπαζα μεχρι μετριοτατες που ζητανε και τα παραπανω απο τα διπλασια χρηματα απο την Μιλενα για μια ξεπετα του 5 λεπτου η του 15 λεπτου.Οι περισοτερες στα στουντιο κανανε το μεγαλο μπαμ στην αρχη.τωρα βγαλαν αρκετα χρηματα και μειναν στασιμες σε υπηρεσιες χωρια οτι εγιναν και ντιβες.παντως στα στουντιο εχω βρει πολλα μπαζα που ειλικρινα αν δεν εβλεπα την καψουρα καποιων με την παρτυ τους και το promotion που τις εχουν κανει στο σαιτ δεν θα πηγαινε κανενας οχι για να τις πηδηξει αλλα ουτε να τις δει σε τσαρκα.Η Μιλενα ειναι εμφανισημη, ομορφη και νεα.το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν μιλαει ελληνικα αλλα και παλι αυτο δεν ειναι μειον.και καλυτερα να μεινει στη φυλης να την απολαμβανουμε με 20 € παρα να την πανε οι νταβαδες της σε κανενα στουντιο να την χρυσοπληρωνουμε και να γινει και αυτη ντιβα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Το πρωί χθες πίκρα στην Φυλής και τα Φωκαίας 17 κλειστά.
Στο 71β μία με σπαστό μαλί λεγόταν πάντα Αννα ή βαφτίστηκε και αυτή λόγω της απογευματινής της επιτυχημένης συναδέλφου?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παιδιά δείτε το Thread Μιλένα να διαβάσετε κριτική.

Βρε κόλλημα με την Μιλένα!!!!!!!!!!
Προχθές Τρίτη μεσημέρι πέρασα και γώ να δώ τι γίνεται , και πριν βγεί η γκόμενα μ'ολις μπαίνω ακούω την τσατσα η Μιλένα η Μιλένα η Μιλένα ειναι πέρασε...   :huh: Μιλένα την λένε την κοπέλα! ( αλλο πελάτη  δεν είχε εκείνη την ώρα) Χαχαχαχαααααχα!
:think:
Βγαίνει σε λίγο μια ξανθιά αδύνατη γύρω στα 25 με μικρό βυζί τρέχοντας σχεδόν προς τα μέσα.Ούτε γεια...
Προσέξτε αδέλφια-μαγκες μήν παίζεται παιχνίδι σε βάρος μας. Κάποιοι βιαστικοκαύλοι σίγουρα την έχουν πατήσει!  :idiot:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom