Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 241 άτομα (19 μέλη και 222 επισκέπτες)

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
και όταν της σήκωσα το κεφάλι από την πίπα και την ξάπλωσα ανάσκελα με ρώτησε "sex?"

Όχι...βάλε μου ένα ουίσκυ!
"Για να ήρθα στο μπουρδέλο σου τί λες να θέλω μωρή" έπρεπε να της πεις...
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ξερει κανεις τι ωρες δουλευει η χριστινα απο φυλης 65?
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ρε παιδια ειδα στη φυλης οτι ανοιγει ενα νεο στεκι, περασα απο εξω και ειδα οτι κατι χτιζανε. Ειναι απο τα πρωτα σπιτακια οπως κατεβαινουμε. ξερει κανεις?
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
ANNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πωπω ρε παιδια.διαβαζα τοσες μερες εδω τις κριτικες για την αννουλα απο φυλης 71β...οποτε πηγαινα ηταν φισκα ξενερωνα και δεν εμπαινα.σημερα εγραφα και λεω στο γυρισμο να περασω και θα περιμενω οσο κοσμο κι αν εχει...τελικα πηγα και ηταν μονο 2 πριν απο μενα..αυτα ειναι..τι κμωρο ειναι αυτο?τι κρεβατι ειναι ατο?ξεκιναμε με το τριψιμο αλα στριπερ και τα φιλακια σε ολο το σωμα..κα μετα πιπα!αλλο πραμα..ερχεται και καθεται πανω μου.μου τον ελιωσε η πουτανα..αχχχχχχχχχχχχχχκαι εμτα πισωκολληοτ.και πεφτει μπρουμυτα και μου λεει σκισε με...αρχιζς να την κοπανω και να φωναζει κι αλλο.και ελικα επιτσιλιστη!!!οτι καλυτερο εχω παρει σε μπουρδελο!!!!απλα απιστευτη!!!
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, καλημέρα. Χτες πήγα να τσεκάρω το καινούριο "πράμα" που αναφέρθηκε παραπάνω από τον COMMANDER, στα δύο ρδέλλα της Καλύμνου, πρωινές ώρες. Αγαπητέ, COMMANDER, δεν είναι καθόλου καινούρια. Όντως δεν ήταν η Λαρίσσα στο Καλύμνου 36, αλλά η Ρίτα, που παίζει και στη Διδίμου απόγευμα. Δεν είναι κακή, αλλά άμα την έχεις πάρει και κάποιες φορές, δεν την ξαναπέρνεις. Επίσης, στο Καλύμνου 48 ήταν μία Άντζελα,ρωσίδα milf, η οποία είναι εκεί αρκετό καιρό. Δεν έχω μπει ποτέ, γιατί μου φέρνει σε ρωσίδα θείτσα, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για τις υπηρεσίες της.
Στη συνέχεια πήγα στο φ40, να δω μήπως είχε τίποτα καλό για κουλούρι. Δυστυχώς, τίποτα. Ήταν ένα κακόμοιρο, που έδινε κουλούρι, αλλά ήταν ένα μουτρωμένο ξενάκι. Άντε να καυλώσεις!!! Απορώ. Λες και φταίμε εμείς που έγινε πουτάνα. Πόσο εκνευρίζομαι και με αυτές και με τον εαυτό μου, όταν έχω μπει σε καταστάσεις που εκτιμώ ότι θα είναι μαλακισμένες. Κι εντάξει όταν είναι μία που έξω βγαίνει χαρούμενη και καυλιάρα, και μέσα είναι ένα μαύρο χάλι: την πάτησες. Έπεσες έξω. Όταν, όμως, τη βλέπεις μουτρωμένη, αγέλαστη, και σε βρίζει από μέσα της, λες και φταις εσύ που είναι πουτάνα, τι μπαίνεις μέσα? Δεν καταλαβαίνουν οι μαλακισμένες ότι 20 ευρώ είναι μισό μεροκάματο κι ότι δεν το βρίσκουμε στο δρόμο? Γι' αυτό, θα πρέπει να μαυρίζουμε όσα μπουρδέλλα και όσες πουτάνες είναι αγέλαστες, απεριποίητες, βρώμικες, και δεν παρέχουν υπηρεσίες που μας ικανοποιούν. Το πιο απαραίτητο θέμα και το πιο διάσημο, θα έπρεπε να είναι το "black list", που ενώ υπάρχει, έχει δυστυχώς, ατονίσει. Να μάθουν, οι μαλακισμένες, να σέβονται τα χρήματα που παίρνουν.
Τελικά, νευρίασα κι έφυγα, χωρίς να γαμίσω. 
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Συναγωνιστές στα Φυλής 84 & 86 πάνω - κάτω πάει κανείς? Υπάρχουν μόνιμες οι ίδιες πουτάνες αλλά δεν με έχουν εμπνευσει ποτέ. Στο 86κάτω η p.r.-τζου διαφημίζει το ωραίο βυζάκι της (το μονο ωραιο). Πανω αλλάζει κατα καιρους χθες μία ιδια με την κάτω χωρίς ωραιο βυζακι. Στο 84 πάνω η μελαχρινή με το μπουστάκι φουστακι και υφος απαξιωτικόν και μπλαζε. Στο κάτω η μελαχρινή με τα πιασιματα.

Επίσης η Αλεξανδρα στο 65 κάτω σταθερή τα πρωινά από τις 9:30 πιάνει πλεον δουλειά. Πάνω στο 65 μία με ξανθό μαλί.

Βεβαια κατεθεσα Μιλένα!
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
καλησπερα. όλα τα καλα ειναι πρωινές ώρες? για σήμερα κατα τις 10 το βράδυ τι καλό παίζει?
και κατι ακόμα. οι βαρδιες ποτε αλλάζουν? ειναι στανταρ σε όλα τα μαγαζιά?
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
ANNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πωπω ρε παιδια.διαβαζα τοσες μερες εδω τις κριτικες για την αννουλα απο φυλης 71β...οποτε πηγαινα ηταν φισκα ξενερωνα και δεν εμπαινα.σημερα εγραφα και λεω στο γυρισμο να περασω και θα περιμενω οσο κοσμο κι αν εχει...τελικα πηγα και ηταν μονο 2 πριν απο μενα..αυτα ειναι..τι κμωρο ειναι αυτο?τι κρεβατι ειναι ατο?ξεκιναμε με το τριψιμο αλα στριπερ και τα φιλακια σε ολο το σωμα..κα μετα πιπα!αλλο πραμα..ερχεται και καθεται πανω μου.μου τον ελιωσε η πουτανα..αχχχχχχχχχχχχχχκαι εμτα πισωκολληοτ.και πεφτει μπρουμυτα και μου λεει σκισε με...αρχιζς να την κοπανω και να φωναζει κι αλλο.και ελικα επιτσιλιστη!!!οτι καλυτερο εχω παρει σε μπουρδελο!!!!απλα απιστευτη!!!

ακριβως οπως τα λες φιλε μου.. την πηρα για αλη μια φορα την δευτερα το απογευμα. :dancing:
καπου ομως μου φανηκε σαν να κανει συγκεκριμενο προγραμμα και τελος :think:, καθε φορα το ιδιο ακριβως πραγμα χωρις αλλαγη σα να την εχεις προγραματιση, καπως ετσι μου φανηκε.

.....οτι καλυτερο εχω παρει σε μπουρδελο.... δοκιμασε αμα θες και τη Μελινα  :cum: στο 71 πανω πρωι τις περισοτερες φορες (τουλαχιστων την παρασκευη που πηγα ηταν τυπικη στα καθηκοντα της) πολυ καλιτερο στοματικο και τελειωμα στο στομα  :cum: παντα με προφυλακτικο. αξιζη να το δεις και να το παρεις  :knockinb:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Βραδυνή ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ τσάρκα με τον υπέρλαμπρο πρωταγωνιστή του Site,πιτσιλιστή!
Λουκά νίκα 1 και το πορνίδιο της 'Μεταλλαγμένης' ηδονής ονόματι Αλίκη.Σεξοβόμβα πολλών μεγατόννων που έσκασε επάνω στήν ηβική μου χώρα και ικανοποίησε το βασικό ένστικτο,με πολλή μανία και προστυχόλογα.Προσοχή!Συστήνεται μόνο για σκληροπυρηνηκούς κι αμετανόητους λάτρεις της παράνομης ηδονής..Για να χάσετε το φώς σας.  :rockon:
Μετά καυλωτική βόλτα στα στενά του ψυρρή(α,ρε πίτση με τις φίλες σου)  :headbang:,μετά εντεταλμένη αποστολή σε παράνομο οίκο,μετά βόλτα από καποδιστρίου είδαμε εκτός από πουτανάκια δύο σκληροπυρηνηκούς αμετανόητους καυλιάρηδες τους οποίους και στρατολόγησε ο πίτσι στο site,και τέλος σε γνωστό στεκι γνωστής λεοφώρου ποτάκι μετά οφθαλμόλουτρου και τηλ. επικοινωνία με άλλο αψιοσέβαστο μέλος το site.Αυτά καυλιάρηδες..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Βραδυνή ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ τσάρκα με τον υπέρλαμπρο πρωταγωνιστή του Site,πιτσιλιστή!
Λουκά νίκα 1 και το πορνίδιο της 'Μεταλλαγμένης' ηδονής ονόματι Αλίκη.Σεξοβόμβα πολλών μεγατόννων που έσκασε επάνω στήν ηβική μου χώρα και ικανοποίησε το βασικό ένστικτο,με πολλή μανία και προστυχόλογα.Προσοχή!Συστήνεται μόνο για σκληροπυρηνηκούς κι αμετανόητους λάτρεις της παράνομης ηδονής..Για να χάσετε το φώς σας.  :rockon:
Μετά καυλωτική βόλτα στα στενά του ψυρρή(α,ρε πίτση με τις φίλες σου)  :headbang:,μετά εντεταλμένη αποστολή σε παράνομο οίκο,μετά βόλτα από καποδιστρίου είδαμε εκτός από πουτανάκια δύο σκληροπυρηνηκούς αμετανόητους καυλιάρηδες τους οποίους και στρατολόγησε ο πίτσι στο site,και τέλος σε γνωστό στεκι γνωστής λεοφώρου ποτάκι μετά οφθαλμόλουτρου και τηλ. επικοινωνία με άλλο αψιοσέβαστο μέλος το site.Αυτά καυλιάρηδες..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
πουτανες στα κρεβατια σας!ο πατερ γκομενιος επεστρεψε δριμιτερος και ανανεομενος με πολες ατακτες και διχασμενες ορεξεις!
μια μιχανι σπερματος!ενας πιτσιλοτος πατερ τισ κολασμενις ιδονις!
ενας επεξεργαστις εξαρσις!ενα προπαντορικο αμαρτιμα για τιν καθε ιγροκαυλομενι πορνι!μια πιγι λιτροσις καθε ατακτις κορασιδας!
ολες οι ανιθικες πορνες αποζιτουν τιν ιγρι λιτροσι απο τον μεγαλοτιτανιο καθοδιγιτι τισ ευσεβουμενις ιδονις!
πατερ γκομενιο τεραστιο respect!απλα ασιναγονιστος!και προτοπορος τισ καυλας!!!!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
πουτανες στα κρεβατια σας!ο πατερ γκομενιος επεστρεψε δριμιτερος και ανανεομενος με πολες ατακτες και διχασμενες ορεξεις!
μια μιχανι σπερματος!ενας πιτσιλοτος πατερ τισ κολασμενις ιδονις!
ενας επεξεργαστις εξαρσις!ενα προπαντορικο αμαρτιμα για τιν καθε ιγροκαυλομενι πορνι!μια πιγι λιτροσις καθε ατακτις κορασιδας!
ολες οι ανιθικες πορνες αποζιτουν τιν ιγρι λιτροσι απο τον μεγαλοτιτανιο καθοδιγιτι τισ ευσεβουμενις ιδονις!
πατερ γκομενιο τεραστιο respect!απλα ασιναγονιστος!και προτοπορος τισ καυλας!!!!!!!
Χεχε,σ'ευχαριστώ πίτσι μου.Είμαι απλώς ένας οδοιπόρος κι αμαρτωλός εκπεσών στήν σκοτεινή άβυσσο της πληρωμένης ηδονής..
Είμαι σε αναζήτηση της άτακτης κορασίδας που θα δαμάσει το αρχέγονο πάθος και θα λυτρώσει τον πρότερο αμαρτωλό βίο μου μέσω της καθαρτικής ψυχικής και σαρκικής επαφής.Οταν τα σώματα μας έρθουν 'εις σάρκα μίαν' τότε θα γίνει το όγδοον θαύμα! Εως τότε θα προσεύχομαι για την σωτηρία των ψυχών και των σωμάτων ημών.Ωβερ!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Στη συνέχεια πήγα στο φ40, να δω μήπως είχε τίποτα καλό για κουλούρι. Δυστυχώς, τίποτα. Ήταν ένα κακόμοιρο, που έδινε κουλούρι, αλλά ήταν ένα μουτρωμένο ξενάκι. Άντε να καυλώσεις!!! Απορώ. Λες και φταίμε εμείς που έγινε πουτάνα. Πόσο εκνευρίζομαι και με αυτές και με τον εαυτό μου, όταν έχω μπει σε καταστάσεις που εκτιμώ ότι θα είναι μαλακισμένες. Κι εντάξει όταν είναι μία που έξω βγαίνει χαρούμενη και καυλιάρα, και μέσα είναι ένα μαύρο χάλι: την πάτησες. Έπεσες έξω. Όταν, όμως, τη βλέπεις μουτρωμένη, αγέλαστη, και σε βρίζει από μέσα της, λες και φταις εσύ που είναι πουτάνα, τι μπαίνεις μέσα? Δεν καταλαβαίνουν οι μαλακισμένες ότι 20 ευρώ είναι μισό μεροκάματο κι ότι δεν το βρίσκουμε στο δρόμο? Γι' αυτό, θα πρέπει να μαυρίζουμε όσα μπουρδέλλα και όσες πουτάνες είναι αγέλαστες, απεριποίητες, βρώμικες, και δεν παρέχουν υπηρεσίες που μας ικανοποιούν. Το πιο απαραίτητο θέμα και το πιο διάσημο, θα έπρεπε να είναι το "black list", που ενώ υπάρχει, έχει δυστυχώς, ατονίσει. Να μάθουν, οι μαλακισμένες, να σέβονται τα χρήματα που παίρνουν.
Τελικά, νευρίασα κι έφυγα, χωρίς να γαμίσω. 

Αυτή φίλε μου πρέπει να παίζει εκεί καιρό. Πάνω από χρόνο. Θυμάμαι την πρώτη φορά που την είχα γαμίσει ήταν αρκετά καλή. Την κάρφωσα από τον κώλο πάνω στο καβαλητό! Και μάλιστα με πλάτη προς εμένα ;) Το πήγαινε καλά. Μετά την ξαναγάμησα, μετά από κάτι μήνες, και την γάμησα (παλι από τον κωλο εννοείται) στα 4. Μέτρια. Ε, την τρίτη φορά, τον έφαγε μεν, μου τα έπρηξε δε! Και από τότε δεν ξαναπήγα.

Είναι ένα αδύνατο μικρό, 23-24 χρονών, μελαχροινό με μαλλί ως τους ώμους και κάπως καμπουριαστή. Το μόνο που σε εμπνέει είναι το μικρό της κωλαράκι έτσι όπως την βλέπεις. Σου έρχεται η όρεξη να το ξεσκίσεις. Αλλά στο δωμάτιο δεν το ευχαριστιέσαι όσο θα 'πρεπε.
 

Επισκέπτης
Είμαι σε αναζήτηση της άτακτης κορασίδας που θα δαμάσει το αρχέγονο πάθος και θα λυτρώσει τον πρότερο αμαρτωλό βίο μου μέσω της καθαρτικής ψυχικής και σαρκικής επαφής.Οταν τα σώματα μας έρθουν 'εις σάρκα μίαν' τότε θα γίνει το όγδοον θαύμα! Εως τότε θα προσεύχομαι για την σωτηρία των ψυχών και των σωμάτων ημών.Ωβερ!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :grin: "Αμήν", λένε στο τέλος, όχι "όβερ"!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Βραδακι κατα τις 2 μια βολτα στα σοκακια του Μεταξουργειου
Η περιοχη ειναι το απολυτο must underground της πολης,δρομοι με παρεες αλλοδαπων μαζεμενοι-πολλοι εξ`αυτων ετοιμοι για τσαμπουκα-και απο νταβαδες ανα γωνια-κατα τα αλλα εξω απο τα''σπιτακια''απλετος χωρος για παρκινγκ
Στο δια ταυτα,πρωτη επισκεψη στο 30α οπου ηταν η Ουρσουλα-ουτε κρυο,ουτε ζεστη-ειχε λιγο χαβαλε ομως ο οποιος σε συνδυασμο με την ατακα΄΄στον στραγγιξα καλα,γραψτο στο site''ηταν ολα τα λεφτα-δεν πιανει ομως το ρυθμο και το παθος αλλων συναδελφων της
Στα συν οτι φοραγε τις πορνοτακουναρες της
Δευτερη επισκεψη στην Κεραμεικου 13α οπου με 18€ παρεχει υπηρεσιες η πιτσιρικα μικροκαμωμενη Ρουμανα εν ονοματι Λολα-crash fuck test για 4η φορα-βαθμολογια 8/10 και Ουρσουλα 5/10
Λολα περνας στην επομενη φαση
 

Επισκέπτης
Το απίστευτο μουνι κατ εμέ ήταν χτες πρωινη βαρδια στο 19 Διδυμου το μελαχροινο!
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Χθεσινή επίσκεψη κατά τις 17:10 Φ71Β τι κάτω.Ήταν η Αννούλα εκ Ρωσίας.Δεύτερη επίσκεψη και μάλλον τρίτη δεν θα υπάρξει όχι ότι είναι άσκημα αλλά γιά μένα μέχρι εκεί είναι.Το πρόβλημα είναι αλλού.Είναι στην έκφυλη τσατσά κα Εύα που χθές φορούσε κατάμαυρα κολλήτα ρούχα με την κωλάρα της το μπούστο νααα τις έντονα βαμένες χειλάρες της το τατουάζ στο στήθος.Άραγε την επόμενη φορά να της ζητήσω να βγούμε ραντεβού μεταξύ αστείου σοβαρού ή θα φάω ξύλο ? ή να της προτείνω το 20αρι euro  να το τσιμπήσει η ίδια ? Ξέρει κανείς συναγωνιστής τίποτα επί του θέματος ? Μήπως η κα Εύα το πνίγει το κουνέλι και αυτή ? Κοίτα να δείς βίτσια που με έπιασαν !!!
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
Ναι ναι τρέλα η Αννούλα. τελεια και η πίπα τέλειο και το γαμήσι.
καλα αυτη η τσατσά μες την καύλα ήταν στις 10:30 το βράδυ που πήγαα.
Η τσατσά πείραζε τους πελάτες. Περιμέναμε κανα δεκαρια άτομα. σε κάποια φάση λέει σε έναν να περάσει στο δωμάτιο χωρις να την δεί την κοπέλα. εκείνος λέει γουρούνι στο σακί θα πάρω...
και του απαντά αν δεν του αρέσει η κοπέλα θα κάτσω να με γαμήσεις
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Φίλε μου megasakis τι μου είπες τώρα.Θα πάω να μπώ χωρίς να δω το εμπόρευμα του μαγαζιού και μετά ???? Τι λες ? Θα τηρήσει αυτό που είπε χε χε χε !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom