Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (23 μέλη και 231 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Γενική παρατήρηση που την έχω ξανακάνει βέβαια: περιγραφές μαγαζιών τύπου "αυτό που είναι δίπλα σ' εκείνο με τα μπεζ σκαλιά που είναι παραδίπλα απ' το άλλο με τα καθόλου σκαλιά" δεν βοηθάνε καθόλου. ΟΛΑ τα μαγαζιά υπάρχουν αναλυτικά στον κατάλογο. Τον συμβουλευόμαστε και μιλάμε συγκεκριμένα.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Γενική παρατήρηση που την έχω ξανακάνει βέβαια: περιγραφές μαγαζιών τύπου "αυτό που είναι δίπλα σ' εκείνο με τα μπεζ σκαλιά που είναι παραδίπλα απ' το άλλο με τα καθόλου σκαλιά" δεν βοηθάνε καθόλου. ΟΛΑ τα μαγαζιά υπάρχουν αναλυτικά στον κατάλογο. Τον συμβουλευόμαστε και μιλάμε συγκεκριμένα.

Έχιε δίκιο! Η αλήθεια είναι πως βαριόμουν να ανοίξω τον κατάλογο! Έτσι όμως δεν βοηθάμε κι άλλους που θέλουν πληροφορίες!!
Συγγνώμη.... :(
 

Επισκέπτης
για το κολονου 30β μιλαει ο φιλτατοσ χιστισ heellover για οποιον δισκολευετε να το βρει...!!!!
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
pitsi είσαι θεος! τρισμέγιστος και τρισυπόστατος! απανταχού παρών και πρόθυμος ! υποταγμένος στις υπηρεσίες των μπουρδελιάριδων!

Τα σέβη μου εξοχοτατε.
 

Επισκέπτης
pitsi είσαι θεος! τρισμέγιστος και τρισυπόστατος! απανταχού παρών και πρόθυμος ! υποταγμένος στις υπηρεσίες των μπουρδελιάριδων!

Τα σέβη μου εξοχοτατε.
ειμαι απλα ενασ μοχαχικος ταπεινος καουμποισ  ...που μαχετε με ατακτα πορνιδια στα πονιρα σαλουν τισ αγρια στισις!!!!!
μπουχαχαχαχα!!!!χεχε!!!!
 

Επισκέπτης
Πριν λίγο ήρθα από Μεταξουργείο!!
Μέτρια πράματα!! Το σπίτι της Κατερίνας ήταν
κλειστό! Πήγα στο δίπλα με τα πολλά σκαλιά!!
Κατερίνα μου είπε η κοπέλα πως την έλεγαν!!
Να σας πω την αλήθεια, τρανς μου φάνηκε!! Δεν με ένοιαξε!!
Έκανε ωραίο γαμήσι!! :rockon:
Καλή πίπα, high heels δε φόραγε ρε γαμώτο >:( :grin:!!!
Είχε και τατού στην πλάτη χαμηλά, τράιμπαλ καυλιάρικο!!! ;)
Πάντως για Σαββατόβραδη ανακούφιση, καλή ήταν!! :)
βρε καυλιαρετζο μιπος ιταν ξανθο το τρανσακι που τιμορισες????
 

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Προσοχη,
Σαββατο βραδυ 3μιση, Περγαμου 1, ξανθο ρουμανακι αλλα οχι και τιποτα ιδιεταιρο αλλα λεω τετοια ωρα, τετοια λογια. Ξεκιναμε χωρις πολλα,πολλα μεχρι που κανω το λαθος και την γυρναω πισωκολλητο....τετοια μποχα απο σκατιλα ειχα να μυρισω απο τον στρατο. Μαυρο.
 

Επισκέπτης
Προσοχη,
Σαββατο βραδυ 3μιση, Περγαμου 1, ξανθο ρουμανακι αλλα οχι και τιποτα ιδιεταιρο αλλα λεω τετοια ωρα, τετοια λογια. Ξεκιναμε χωρις πολλα,πολλα μεχρι που κανω το λαθος και την γυρναω πισωκολλητο....τετοια μποχα απο σκατιλα ειχα να μυρισω απο τον στρατο. Μαυρο.
χρισιμι πορνοπλιροφορια!!!ορεος ο παικτις!!
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
γεια και χαρα σας.
σημερα το πρωι επεστρεψα απο την αθηνα.
ηθελα να επισκεφτω 4-5 κοριτσακια να δω πως ειναι.
αν ειναι οντως οπως τισ περιγραφετε εδω.
λοιπον¨1η επισκεψη το πρωι κατα τις 12 στο χριστινακι στη φυλης.απλα  Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η.
μετα το απογευμα πηγα απο την βικη στη διδυμου οπου και απογοητευτηκα και εφυγα αμεσως για μια τυπισσα μεγαλη στην αλκιβιαδου.αυτη με το τριροτο στο βυζι.αρκετα καλη.
σαββατο πρωι πηγα να δω την λαουρα στην τροφωνιου.ειναι μια μελαχρινη?αν ναι.εξωτερικα δεν εντυπωσιστηκα και πολυ απλα αν ακουσω και αλλα καλα λογια θα τηνν εχω στα υποψην για αλλη φορα.
περασα και απο την κατερινα αλλα την  μια μερα δεν δουλεθε και την αλλη ηταν κλειστο ενω ηταν η λαμπα αναμμενη. και τελικα ξαναπηγα στο χριστινακι.πολυ γλυκια και παιχνιδιαρα.
περασα να δω και την προεδρο αλλα ηταν ενα ψηλο τρανς.φυλης 40 ειχε ενα που εδινε κωλο.
σλη λεωνιδου 6 μια ξανθια με γυαλια και εναν αθλιο πουσταρο χοντρο τσατσο.α!πηγα και απο λουκα νικα.ηταν η αλικη.πολυ αρπα κολα ομως η τυπισσα.δεν μπηκα.μουτο ειπε ενας πουβγηκε.καθολου θηλυκο.δεν ειναι αλλωστε.....καλυμνου 36 δεν ηταν η μαρθα την παρασκευη.ειχε περιοδο.θα ερχοταν το σαββατο.ξεχασα να παω γιατι εκανα τη μαλακια να παρω εναν φιλο μαζι και ηθελε να φυγουμε νωριτερα και ξεχασα να παω παλι.
ελλης 3 δεν ειχε κωλο.κεραμεικου 13 δεν ειχε κωλο
το βραδυ του σαββατου ειχε δυο πολυ δυνατα κομματια στην 3η σεπτεμβριου στη γωνια που πηγαιναν μαζι συνεχεια.ρωτησα τη μια ποσα εοερνε και ειπε βιαστηκα 65 επειδη περπατουσε και αφευγε.μετα εξαφανιστηκαν.
φορουσαν και οι δυο ασπρη φουστα ασπρο παντελονι και μαυρες μποτες.
στο φυλησ με το που κατεβαινουμε απο τον ηλεκτρικο...ευθεια κατω και στριβουμε αριστερα  στο πρωτο δεξια υπογειο ενα τραβεστι.
αυτα.αν θυμηθω κατι αλλο θα ξαναστειλω.
ευχαριστω οσους βοηθησαν για τισ σημειωσεις μου.

keep going τσακαλακια
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Κυριακη πρωι-περι 11.00'-στην Καλυμνου 48, Ρωσιδα MILF, Μαρινα, ψηλη, ξανθια, αρκετη ομοιοτητα με την σκαντζα της, Αντζελλα, η οποια θα λειπει για τρεις βδομαδες. Βυζος Νο 2, καλη πιπα και πισοκολλητο, ευπρεπης, δεν βιαζεται.Καλη επιλογη για φιλους των MILF.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Παιδια καλως σας βρηκα .... ειμαι νεος !!!!

Μηπως γνωριζει κανεις να μου πει αν και ποτε θα επιστρεψει η ΝΤΕΝΙΖΑ (φυλης 109)
Αυτο το εκφυλο πορνιδιο μου εχει λειψει πολυ και το γουσταρω !!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
βρε καυλιαρετζο μιπος ιταν ξανθο το τρανσακι που τιμορισες????

Ναι και δεν με χάλασε καθόλου!!
Στο πισωκολλητό έκανε κάτι κουνηματάκια, μούρλια!!!!
Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι πως οι τρανς μιλάνε πιο βρώμικα σε σχέση με τις αληθινές γυναίκες!!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Η Λόλα στην Κεραμικού 13α ποια είναι; Αυτή η Ρουμάνα με το κοντό μαλλί που μιλάει μόνο Ρουμάνικα; Αυτήν βρίσκω συνήθως στην βραδινή βάρδια.
Κάποιος είχε πει ότι είναι ξανθιά, αλλά εγώ δεν έχω δει καμιά ξανθιά σε αυτό το μαγαζί.

Και εγω ρε χιστι μονο αυτη εχω πετυχει, αλλα δεν ειναι τοσο petite ... Πειτε ρε χιστες αυτη ειναι η λολα ; με το κοντο μαυρο μαλλι ;
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Παιδια καλως σας βρηκα .... ειμαι νεος !!!!

Μηπως γνωριζει κανεις να μου πει αν και ποτε θα επιστρεψει η ΝΤΕΝΙΖΑ (φυλης 109)
Αυτο το εκφυλο πορνιδιο μου εχει λειψει πολυ και το γουσταρω !!!!
Ρεμουνδου 21-ισογειο,επεστρεψε και ηταν εκει σημερα.Δες και το σχετικο thread Ντενιζα-Φυλης 109
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ευχαριστω πολυ κομαντερ
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Απογευματινή επίσκεψη την περασμένη εβδομάδα στην Διδύμου.
Στο 18Α ήταν μια ΜΙΛΦ ξανθιά λεπτή ψηλή με χαίτη αλά 80's, αλλά δεν πέρασα γιατί αν και αρκετά καλή φαινόταν κάπως βαριεστημένη.
Στο υπόγειο 18Β ήταν η ξανθιά Βίκυ, ΜΙΛΦ με Ταταρικά χαρακτηριστικά, έκφυλη φάτσα, κωλάρα, καλούς βύζους. Στα 20 €.Κάνει και ακάπωτο με τελείωμα στο στόμα.
Συμπαθητική, ζεστή, γλύφει αρχίδια και πιο κάτω και μετά αρχίζει το ρούφηγμα.Καλή συμμετοχή, αλλά κάπως βιαστική, αφού είχε κι άλλους στην αναμονή.
Θα ξαναδοκίμαζα μόνο για ξεχαρμάνιασμα, αφού είναι value νομίζω.

Ερώτηση: Αυτή είναι η Βίκυ που σύμφωνα με μερικούς φίλους με δωράκι έξτρα δίνει κουλούρι?
 

Επισκέπτης
Σήμερα κατά τις 19:00, επίσκεψη στην Φυλής. Και... που αλλού? Μα στο Χριστινάκι στο 65 το κάτω. Είναι φοβερή ρε σεις!

Μέσα στο κέφι, με κάτι κόκκινα εσώρουχα-κάβλα και το μουνάκι της πρέπει να το είχε ξυρίσει πριν μερικές ώρες... ΟΛΟ!!! Μου ήρθε να της το γλύψω (κάτι που φυσικά δεν έκανα!!!).

Τσιμπούκι αθάνατο όμως, μετά από πάνω με πλάτη προς εμένα να "ιππεύει" το ατίθασο "άτι" μου, και μετά πισωκολλητό ΑΛΛΑ... μια στάση που είχα καιρό να κάνω: το ένα της πόδι να το έχει φέρει μπροστά και να πατάει στο κρεβάτι... δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός... Στα 4 αλλά όχι και με τα δύο γόνατα. Ε... δεν νομίζω να άντεξα πάνω από 5λεπτο. Κι αυτή να λέει όλα αυτά τα πρόστυχα "θέλω πούτσα", "έτσι στο μουνάκι μου", "χύσε με κάβλα", "σε θέλω όλο μέσα στο μουνάκι μου"... της τα πέταξα κι εγώ κι ηρέμησε! Κι αυτή κι εγώ!

Άλλο ένα 9 στα 10 πάλι από μένα. Να 'ναι καλά το Χριστινάκι μας να περνάμε καλά μαζί της.
 

LEON14

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές !!!!!
Καμμιά καλή πρόταση για κανένα καλό σπιτάκι για πρωϊνή κατάθεση υπάρχει ?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Βραδυ Τριτης-περι 20.30'-επισκεψη στο υπογειο της Καλυμνου 36Α', η γνωστη Νανα.Αν και δεν ειχε κοσμο-παραδοξο για την βαρδια της-αργησε περι τα 15 λεπτα να μπει στο δωματιο, γιατι συναθλητης, ο οποιος περιμενε να μπει η ειχε τελειωσει, εκανε οδοντιατρικη "εξεταση" στην Νανα, συστηνωντας της οδοντιατρο στην Κυψελη για τα σχετικα.Αφου λυθηκε το θεμα αυτο, μαζι με την τσα2, συζητησαν τα περι Βρωμοδουλου/μοσχευματος, εφυγε, αλλα ηρθε καποιος Αντωνης-μαλλον τσα2 απο αλλο μαγαζι η πλανοδιος εμπορος- για λογαριασμους, οποτε παει το 15λεπτο.Εν πασει περιπτωσει, ηρθε η Νανα, εγιναν τα "εξωτικα" που προσφερει.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ποιά εξωτικά προσφέρει η συγκεκριμένη τάνα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom