Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 319 άτομα (19 μέλη και 300 επισκέπτες)

anomalos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες καλησπερα.ενα ωραιο μωρακι η αντρε απο ρουμανια παιζει γιου Πετρου πλατεια Αττικης.καλυτερα και απο την γκομενα σου...εχει παει κανεις.περιπου 22 ετων με τρελο κορμι.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ανωμαλε για πες καμια πληροφορια παραπανω γι'αυτη
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η μάυρη Λίλη (η αδερφή της Μπράντι) που δούλευε στο Ολγόσπιτο στη Ρεμούνδου , δεν γύρισε! Μας δουλεύετε? Πήγα και δεν τη βρήκα. Πάντως γύρισε η Ναταλί στο Διδύμου 18 , πρωί. Την τίμησα χθες και έγραψα κριτικές! Μου είπε ότι δεν είναι Τσέχα , αλλά Βουλγάρα! Από το Ρούσε , στα σύνορα με τη Ρουμανία! Πάντως είναικαλή!
 

anomalos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον 1,65 περιπου ,ωραιο στηθος,φοβερο κορμακι με τουρλα κωλο,στυλ σαντρα μπουλοκ.πολυ ανετη σαν γκομενα σου.το μαγαζι πεντακαθαρο και η τσατσα ανετη.μαλλον θα ξαναπαω συντομα.Αγιου πετρου καθετη στη ρεμουνδου,πλατεια αττικης.δεν εχω δει να το  αναφερει κανεις το μαγαζι.αξιζει παντως.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
λοιπον 1,65 περιπου ,ωραιο στηθος,φοβερο κορμακι με τουρλα κωλο,στυλ σαντρα μπουλοκ.πολυ ανετη σαν γκομενα σου.το μαγαζι πεντακαθαρο και η τσατσα ανετη.μαλλον θα ξαναπαω συντομα.Αγιου πετρου καθετη στη ρεμουνδου,πλατεια αττικης.δεν εχω δει να το  αναφερει κανεις το μαγαζι.αξιζει παντως.
Το σπιτι αυτο ειχε καταταγει στα στουντιο-λαθος βεβαια κατ'έμε-γιαυτο δεν βρισκεται στα μπουρδελα.Παντως δυο φορες που ειχα περασει απο κει παλιοτερα, μονο κατι τερατα ειδα. Μαλλον αλλαξε το σκηνικο.
 

Peiraiotis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
100
Like
8
Πόντοι
1
Αγ. Πετρου το ρουμανάκι παιζει πρωί ή απόγευμα?Καλη η πληροφορία αλλα να μη ξέραμε και πότε δουλεύει?
Επίσης για το Φυλής 67..την πατησα και εγώ...η ψηλή ξανθιά με το baby face μεγάλη απάτη...
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Καλημέρες σε όλους τους συναγωνιστές... σας παραθέτω το χθεσινό μου μίνι review απο σύντομη εφόρμιση στα γνωστά σοκάκια ηδονής...

πρωινή περίπολος, ώρα 12.00 -  13.30

ξεκινάμε.. Διδύμου 18, στο μεσαίο ήταν η γνωστή μας εδώ Ναταλί, με τις πολύ καλές ήδη κριτικές και 25 το ακάποτο. δίπλα, ήταν μια αφιάφορη ψηλη κοκκινομάλα, αλλα με ένα τσάτσο κορυφή.. ήμασταν 2 στο σαλόνι.. και μας λέει... "παλλικάρια σας βλέπω και καυλώνει το μουνάκι μου....Σας πέρνω πίπα τσάμπα. μου αρέσει να κανω πίπες!" ρίξαμε γέλιο...κορυφη ο πουστότσατσος... Στο υπόγειο, πάντα επι της Διδύμου, ήταν η Αλεξάνδρα...δεν χρειάζονται συστάσεις!!  :o  Ανεβαίνω τη Διδύμου, πάνω απο την αχαρνών...Επι τον Αριθμό 8. Στο ισόγειο, ήταν ένα αδύνατο με οντό μαλλί καλό σωματάκι, μετρίου αναστήματος, ρωσσιδάκι ονόματι Αννα, όπως τη σύστησε η τσατσα! ¨ηταν πολύ χαμογελαστή, και αεράτη. 20 γιούργια! Ανεβάίνοντας τις σκάλες στο 8 πάντα, εκεί όπου οι παλιότεροι θα θυμούνται το απίδτευτο Μαράκι, ήταν μία ψηλή ξανθιά, τιμή 20, πολύ όμνορφη, 2,5 ζακιβύ, αλλα φαινόταν πολύ ψυχρή.. ρώτησα πώς τη λένε τη τσατσα...." όπως θέλει μου απάντησε"... Αντε γεια... συνέχισα προς φυλής πλέον, με στόχο το Sofaki House.... Ευγενική όπως πάντα η τσατσά, μου παρουσίασε... την Αμαντα. Ωραίο κορμάκι με καλά πιασίματα, κάτι μου έκανε, αλλα βάση ονόματος θυμόμουν κάτι κακό που είχα διαβάσει εδώ, χωρίς να είμαι και σίγουρος, οπότε... την έκανα...το διπλανο΄ήταν κλειστο... το 66Δ επίσης κείστο, και στρίβω επι τις φώκαιας. Στα 2 καινούργια με τις λευκές πόρτες.... Στο πρώτο, ισόγειο, ήταν η τσατσα με ένα "πλασιέ" ο οποίος έφερε ....πιστολάκι για τα μαλλιά της κοπέλας!!!  :think: Πέπυ, την ονόμασαν.. δεν είχα ξανακούσει τέτοιο όνομα... ήταν στο δωμάτιο, οπότε αναψα τσιγαράκι...μετα απο περίπου 15 λεπτά βγαίνει ενα μελαχροινο 1,75 μωρό με ψηλοτάκουνα.......2+ βυζάκι και ενα λαρακι..........και όλα αυτά στα 20!!! μάλιστα βγήκε τραγουδωντας απ το δωμάτιο!!!! μα΄λλον θα το τιμήσω σε επόμενη εξόρμιση! Μπαίνω στο διπλανό, ανεβηκα τη σκάλα, όπου συναντά ενα μελαχροινο κοντοπούτανο....όλα τα λεφτά!! κολαράκι πανέμορφο, μικρό βυζάκι, το μαλλί κότσο, και τατου εσωτερικά του χεριού στο αριστερό της χέρι!!! τα ματακια του ελαμπαν, ζητώντας... τιμωρία..... Ακουσ kostasf16??  :huh: κτπ, μελαχροινούλι, και τα ματα΄κια του ήταν λίιιγο σχιστομάτικα..... μαλλον θα στο συνιστούσα.. εν συνεχεία, πήγα απέναντι στο λαβύρινθο, όπου συνάντησα την milf ελληνίδα Μαρία....Εχουν ειπωθεί σχετικά πράγματα για αυτήν...καλό για την ηλικία της σώμα..και έπαθα πλάκα με την ευγένεια... χαμόγελο, ευδιάθετη, γλυκομίλιτη... όλα τα λεφτά! φωσικά... πέρασα....( αν και σκεφτόμουν το μελαχροινο κοντοπούτανο!!) δεν το μετάνοιωσα..

πολύ καλή αργη βασανιστική πίπα, επικεντρωμένη στο πουτσοκέφαλο και δουλευε πολύ τη γλώσσα της... αφηνε πιασιματάκια, χαδάκια κτλ... ανέβηλε για λίγο απο πάνω...και στη συνέχεια την έστησα στα τέσσερα για το σφυροκόπημα τιμωρία - φινάλε!! τα πνιχτά της βογγητα, μεόδήγησαν στο ..πιτσίλισμα όπως λέει και ο φίλτατος Pitsilistis... 

αυτά, καλό.... πιτσίπλισμα σε όλους, ελπίζω να φανούν λίγο χρίσημα αυτα .... καλό μεσημέρι συναγωνιστές!!!
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
πήγα απέναντι στο λαβύρινθο, όπου συνάντησα την milf ελληνίδα Μαρία....Εχουν ειπωθεί σχετικά πράγματα για αυτήν...καλό για την ηλικία της σώμα..και έπαθα πλάκα με την ευγένεια... χαμόγελο, ευδιάθετη, γλυκομίλιτη... όλα τα λεφτά! φωσικά... πέρασα....( αν και σκεφτόμουν το μελαχροινο κοντοπούτανο!!) δεν το μετάνοιωσα..

πολύ καλή αργη βασανιστική πίπα, επικεντρωμένη στο πουτσοκέφαλο και δουλευε πολύ τη γλώσσα της... αφηνε πιασιματάκια, χαδάκια κτλ... ανέβηλε για λίγο απο πάνω...και στη συνέχεια την έστησα στα τέσσερα για το σφυροκόπημα τιμωρία - φινάλε!! τα πνιχτά της βογγητα, μεόδήγησαν στο ..πιτσίλισμα όπως λέει και ο φίλτατος Pitsilistis... 

αυτά, καλό.... πιτσίπλισμα σε όλους, ελπίζω να φανούν λίγο χρίσημα αυτα .... καλό μεσημέρι συναγωνιστές!!!
Φίλε scorpioking καλημέρα..Good Info... :thumbsup:

μπορείς να περάσεις την καταγραφή σου στο εν λόγω μαγαζί και στις κριτικές.. ;)

Thanks
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
καταθεση σημερα φωκαιας 17 κι στα δυο και λεω και στα δυο αφου ξεκινησα στο 17β το πανω η ξανθουλα αν και χαριτωμενη νομιζε οτι ετρεχε κατοσταρι και μεσα σε 5 λεπτα ειχε παρει πιπα ειχε αλλαξει 2 στασεις και χωρις να πει τιποτα συκωθηκ και εφηγε.ετσι λοιπον πηγα στο κατω για καταθεση 17α. εκει ενα μελαχροινο πολυ ωραιο με αγριο προσωπο.ερχετε μεσα και ξεκιναει πιπα αρκετη ωρα με βαθος στο λαρυγγα και επικεντρωση στο κεφαλι εννιοτε.παραλιγο να τελειωσω αφου την σταματησα και την εβαλα να με καβαλησει οπου και τελειωσα,αργα και εκει με καταπληκτικες κινησεις.ποτε δεν ακουσα αντε να τελειωνουμε ουτ βεβαια απο την τσατσα χτυπηματα και τετοια.ελευθερα φιλακια και χαδακια και πολυ γλυκια μεσα αν και δεν μιλαει ελληνικα.το 20ευρω αξιζε περα για περα
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
χτες Φ71. Πετυχαινω μιλενι,μινελι μιλενιουμ η κατι τετοιο. Αποτελεσμα?
Απιστευτο γκομενακι απο σλοβενια. Εν αρχη ην το μπουκιτσι. Απλα, απιστευτο διαρκειας και σε βαθος με τα χερια της να καπακωνουν τα @@ρια μου. Μετα ιεραποστολικο και τελικά πισοκολητα οπου  και το εργο τελειωσε. Θα ξαναπαω. Ακουσα οτι εκει ειναι και μια αλλη γκομενα αλλα δεν ξερω ωρες και ειναι και αυτη απο σλοβενια.
 

Επισκέπτης
πσσσσσσσ!!!πολλα πιτσιλισματα βλεπο αυτες τισ μερες !!!τα φλοκια σας σινιδοποροι τισ ιδονις εχουν καταπλιξει τιν μπουρδελοχορα !!!!!
ευγε χιστεςςςςς ευγε!!!!!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
ετσι ειναι αξιοτιμε Pitsilistis..!!!  :rockon:

...πιτσιλάτε γιατι χανόμαστε!!!!!!..

Φιλε assfiller, ευχαριστώ για τη βοήθεια σου ν ανεβασω τη κριτικη μου εκεί που έπρεπε!!!!! 
 

Επισκέπτης
ετσι ειναι αξιοτιμε Pitsilistis..!!!  :rockon:

...πιτσιλάτε γιατι χανόμαστε!!!!!!..

Φιλε assfiller, ευχαριστώ για τη βοήθεια σου ν ανεβασω τη κριτικη μου εκεί που έπρεπε!!!!! 
μπραβο καυλιαρετζο μου!εισαι αξιος εθελοντις τισ ιδονις!!!σινεχισε το μεγαλιοδες εργο σου!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σημερα τσεκαρα για ντανα ,αλλα βγηκε αραπινα, why?
επισης μιλενα γιοκ, ολα αυτα το απογευμα, ρε καλα κανω και εγκατελειψα το εγχωριο σπορ..  δεν χανω και τιποτα.
μεγα πιτσι, καλα εισαι?
ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ.
 

Επισκέπτης
σημερα τσεκαρα για ντανα ,αλλα βγηκε αραπινα, why?
επισης μιλενα γιοκ, ολα αυτα το απογευμα, ρε καλα κανω και εγκατελειψα το εγχωριο σπορ..  δεν χανω και τιποτα.
μεγα πιτσι, καλα εισαι?
ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ.
που εισαι εσι χαμενος κιτρινε χιστι μου????
περιμενο τσαρκααααα!!!!χεχε!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μεγαλη μου τιμη πιτση, αλλα θα με πας στα κοντοτερα πιπινια.
to υποσχεσαι?
 

Επισκέπτης
μεγαλη μου τιμη πιτση, αλλα θα με πας στα κοντοτερα πιπινια.
to υποσχεσαι?
ανετα!!!χεχε!θα παρουμε και το μεγα αρχοντα του φραπε μαζι!!!!ετσι να γουσταρουμε!!!θα βγαλουμε γουστα (οπος λεει και ο τρανος μποτοφιλος)χεχε!!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Κυριακη πρωι περι ωρα 11.00', στην Καλυμνου 36Α'-υπογειο-καμμια απο τις γνωστες Λαρισσα η Νανα, στην θεση τους,μια καινουργια,σαφως νεωτερη τους, μελαχροινη, αρκετα ευσωμη, με βυζο Νο 3.
Στο Καλυμνου 48-ισογειο-μια Ρωσιδα MILF, που ευκαιριακα ηταν και στο 36Α'.Ψηλη, με ωραιο προσωπο και τελειο κωλο,ΑΛΛΑ, βυζο Νο 1. Εξαιρετικη πιπα, με γλειψαρχιδι και προσεκτικο ακαποτο γλυψιμο μονο στην βαση του εργαλειου,μετα πισοκολλητο με την πλατη της προς εμενα και αναποδο καθισμα της.Προσφερει και χυσιμο στους βυζους, αλλα με Νο 1 μου φαινεται μαλλον ασκοπο. Τιμη Ε 25, ευπρεπης επιλογη για MILFοφιλους.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Η πρωινή μελαχροινή εκφυλόφατσα του Φωκαίας 17 κάτω, λέγεται Σάντρα και η τσατσά τη φωνάζει Σάντυ ή Σάντρα ή ότι της κατέβει. Πολύ καλό κορμί, καλή πίπα αλλά επικίνδυνη γιατί βάζει το προφυλακτικό πολύ νωρίς και καθώς ξεδιπλώνεται το όργανον, είναι σίγουρο ότι αν δεν επαναδιευθετηθεί η κατάσταση, θα οδηγήσει σε ατυχήματα. Μιλά μόνο Ρουμάνικα, και όταν της σήκωσα το κεφάλι από την πίπα και την ξάπλωσα ανάσκελα με ρώτησε "sex?" με ένα ύφος δυσφορίας. Αμέσως μετά όμως η συμμετοχή ήταν άνω του μετρίου.
Η συνάντηση τελείωσε λίγο μετά καθώς ένοιωσα να σπάει το προφυλακτικό οπότε και τραβήχτηκα για ένα καλό πλύσιμο/απολύμανση ενώ και η ίδια έφυγε μουρμουρίζοντας στα Ρουμάνικα.
ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ: Μην υπολογίζετε ότι τα κορίτσια γνωρίζουν να τοποθετήσουν το σκουφί. Βεβαιωθείτε μόνοι σας ότι έχει τοποθετηθεί σωστά και νάχετε πάντα το νού σας για ατυχήματα στη διάρκεια. 
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Παρεπιπτόντως μήπως μπορεί να μας πεί κάποιος από τους 1265 που περίμεναν το μελαχροινο κοντο/νο του Φωκαίας 17 επάνω, μερικά πράγματα για τις παρεχόμενες υπηρεσίες?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom