Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 247 άτομα (22 μέλη και 225 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
psolaras κανε ενημερωση αν το πιτσιλισεις σημερα !!! Εγω ακομα δεν ξερω αν θα παω σημερα η αυριο !! περιμενουμε καυτη ενημερωση !!
Καθε φορα κανω ενημερωση φιλε χυστη-Το Σ/Κ εριξα διπλη ενημερωση
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
εγω πηγα χθες αλλα δεν ηξερα οτι ειναι μετα της 12 το βραδυ και πηγα 22.35 και ηταν κλειστο .... το μονο που ειδα ηταν αμετρητους ζηταδες και πολυ αστυνομια γενικα
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
εγω δεν την εχω δει ...... το μονο που ξερω ειναι οτι ειναι κοντοπουτανο και αυτα γουσταρω
 

Επισκέπτης
Λοιπον για τον φιλο stergio και οποιον ενδιαφερεται.

Η milf Βικυ-Ξανθια με πιασηματα και μεγαλα βυζια και σχιστοματα-πριν φυγει για διακοπες δουλευε στο πρωτο υπογειο της Διδυμου απογευμα.Μετα τις διακοπες της δεν ξερω που δουλευει αν και θα ειναι η στο 18 πανω η κατω.Μπορεις να πας κατα τις 16.30 και να κανεις μια βολτα μεχρι τις 17.30 και να δεις σε ποια βαρδια παιζει.

Εχω παρει και την Ολγα και την Βικυ.Η Βικυ ειναι εμφανισιακα ανωτερη της Ολγας και πιο extreme και power στο κρεβατι.Η Βικυ αρεσκεται στα extreme sports(69,ακαποτα....) αλλα ειναι πολυ καθαρη,πλενεται μπροστα σου(γαργαρες και σαπουναδα).Η Ολγα ειναι πιο στοργικη και πιο "αργη" ενω η Βικυ ειναι πιο γρηγορο μοντελο στο κρεβατι και δεν μενει στην ανηφορα.Ισπανικη η Βικυ κανει ανετα βεβαια ζητα της το και αν το καταλαβει να μου τρυπησεις την μυτη αν δεν καταλαβαινει ομως κανε self-service δεν θα σου δειξει κοκκινη καρτα.Και η Ολγα και η Βικυ παντως οταν δεν εχει πολυ κοσμο καθονται στο δωματιο δεν δεν αρχιζουν τα σπαστικα του τυπου χυσε πρεπει να φυγω η θα χτυπησει η πορτα.

Προσωπικα ψηφιζω Βικυ και βαζω 8,5/10 ενω στην Ολγα 6/10.Παντα για την κατηγορια milf-βυζαρου.

Τωρα αμα πας και δεν σου αρεσει θα εχεις χασει απλα ενα 20 ευρω αν και δεν νομιζω να μην σου αρεσει.
 

Επισκέπτης
Ελπιζω να δικαιουμε να κανω μια απορια και να μην μου την πεσετε.

Στο Διδυμου 18 το μεσαιο με τα σκαλακια απογευμα δεν δουλευει μια μελαγχροινη milf με μεγαλα σχετικα βυζια που λεγεται Μαρινα.Διαβασα την κριτικη που εκανε ενα μελος και ελεγε ελληνιδα.Η Μαρινα δεν ειναι τσεχα?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Eμένα η Μαρίνα δεν μου άρεσε / ΠΟΛΥ δουλεμένη και όταν πήγα μύριζε ,  και ιδρωτίλα.. και ....Γενικά στο μεσαίο  και το  τρίτο τα πράγματα από υγιεινή και  ..πάτωμα .. είναι  συχνά προβληματικά
 

Επισκέπτης
καλησπερα ξερει κανεις αν και τι ωρες δουλευει η κελλυ στην καλυμνου30??
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
φιλε χυστη βραδυνη ενημερωση για παρτυ σου!!!καταθεση στην λολα στην κεραμεικου!!πολυ ευγενικη κοπελα και προσχαρη!!οτι σταση ηθελα χωρις στραβομουτσουνιασματα!!!

μολις τελειωσα κιολας με ρωτησε τι κανω εγω στα μπουρδελα!!δειχνω λεει πολυ καλο παιδι για αυτα τα πραγματα!!!

α ρε λολα και που να ξερες........!!!κατα τα αλλα τιποτα ενδιαφερων απο μεταξουργειο!!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
α ρε λολα και που να ξερες........!!
---
;)  μεγάλη κουβέντα .. Αυτό και μόνο μπορεί νά είναι  τιτλος μυθιστορήματος - ή ενος τοπικ βέβαια  :boobies: :boobies: : :headbang: :think: :headbang:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Kατα τις 3 παρα αποψε βγηκα απο το ιντερνετ,μπηκα στο αυτοκινητο και σε χρονο dt εφτασα στα σκαλοπατια της Κεραμεικου 13α-Στοχος βεβαια αλλη μια φορα για το νυχτερινο δρομολογιο στην πορνοντισνευλαντ η Λολα :rockon:-Στο σαλονακι η υπηρεσια ειχε κεφια και ανοιξε πολιτικη κουβεντα με ενα τυπακι cool ''ψιλολιωμιδη'' αλλα μιλαγανε και οι 2 σωστα-Εκει παρενεβην και με τη βοηθεια 3 αλλων συνμπουρδελιαρηδων που περιμεναν στο σαλονακι ανοιξαμε κουβεντα που εφτασε και στο champions league αλλα και στο uefα(Mιλατε ωρε αδερφια αν ειστε μελη,μαλλον ειστε) :rockon:
3 η φορα δοκιμη το εκφυλο αλλα και πολυ-μα παρα πολυ μικροκαμωμενο Ρουμανακι >:cheesy:-ευχαριστο και παιχνιδιαρικο ειδικα στην πιπα που κανεις οτι θες :cool2:-Θυμιζει castings με teen που γλυφουνε μεχρι να τα κουμανταρεις εσυ στην επομενη κινηση-Ειχε προβλημα με το καυλι μου και μου ελεγε''δεν το μπορω ολο μεσα,ποναω΄΄αλλα παρολα αυτα το δεχοταν και κουνιονταν στο ρυθμο του :knockinb:
Βαθμολογια σε ολα σε αυτο το σπιτακι,απο το ευρυχωρο σαλονι,την ευγενικη υπηρεσια ειναι 8/10  αλλα και τη Λολα ειναι value 4 money-18€-Τα δωματια μεταξυ φθορας και αφθαρσιας-Ενα 5 αρακι θα βαλω εκει
Ξερεις τι ειναι να παιρνεις και ρεστα για ενα πρωινο εsspresso?( :headbang2:γαμω το πρωινο μου ξυπνημα στις 8)
:zzzzz: :piss:Τις επομενες μερες θα λειψει λογω περιοδου μαλλον απ`οτι μου ειπε
Το συγκεκριμενο βραδυνες ωρες εχει γινει must σε αυτη την hardcore περιοχη της Αθηνας
0:) >:cheesy: *P :badair: :thumbsup:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Κώστας ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Δευτερα, περι ωρα 20.00'επισκεψη στο Φυλης 104-αδιεξοδο, η Αντζελα, πολυ καλη επιλογη, στα ΕΥΡΩ 50 και el loco.Το εν λογω "σπιτι" φερνει περισσοτερο σε στουντιο,λογω προγραμματων και χωρου/καθαριοτητας, που καμμια σχεση δεν εχει με τα υπολοιπα της Φυλης.
 

fotis63

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες ξερει κανεις που είναι η Σαρα? Μεχρι πριν λίγο καιρό δουλευε πρωινή στο Φυλης 71Α επάνω
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
άμα λές μία σάρα ρωσίδα μελαχρινή, μικρή σχετικά στην ηλικία με ωραίο κωλαράκι ήταν χτές βραδινή βάρδια στην φυλής σε ένα μπουρδέλο στις αρχές τησ φυλής που έχει ξύλινες στροφογυριστές σκάλες (δέν θυμάμαι νούμερο)
 

elsoon

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
θελω να πετακτω σημερα το βραδακι πριν τον αγωνα για κανα γρηγορο
τι προτεινετε ???
πχ αυτο στην φυλης 71 με την Μιλένα ... εχω ακουσει καλα λογια για την κοπελα, για το χωρο ομως για τον κοσμο
πχ μην ειναι γεματο βρωμιαρηδες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παει, μας μπερδεψες..
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
παιδια η βικυ milf σε ποιο απο τα τρια στη διδυμου ειναι και τι βαρδια?εχο μπερδευτει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom