Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 421 άτομα (42 μέλη και 379 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Και μια ενημέρωση από τη σύντομη τσαρκούλα μου στη λιοσίων. Κνίδου 18 πέτυχα μια σχετικά ψηλή και γεμάτη ξανθιά με κοντά μαλλιά,σγουρά ( 30-35 πρέπει να ήταν), ʼσχημη φάτσα και σώμα. Φόραγε heels.

Αδάνων 2 μια ξανθιά, νεαρή, ίσιο μαλλί, σχετικά γεμάτη στο σώμα και αυτή με heels.

Τροφωνίου 11 στο ισόγειο μια χοντρή μελαχροινή ελληνίδα και milf.Είχε κάτι βυζόμπαλα, απαπα τι πράμα ήταν αυτό! Γκρεμίζουν ντουβάρι να πούμε! :o

Τροφωνία 11 στο από πάνω η Αγάπη. Και αυτή χοντρή, με βυζάρες, ξανθό κοντό μαλλί και λίγο μεγάλη και αυτή σε ηλικία

Κωνσταντινπουλόλεως 206 μία αξιαγάπητη νεαρή χεχε. Δε θυμάμαι όνομα αλλά ήταν σχετικά ψηλή, καλό σωματάκι , γλυκιά φατσούλα, κοντό μαλλί και πολύ πρόσχαρη, χαμογελαστή και ευγενική. Φίλτατοι συαγωνιστές δόστε λίγο προσοχή σε αυτό το κάπως απομωνομένο μπουρδελόσπιτο. Όσε φορές έχω πάει, δεν είδα τα θεόμουνα αλλά χειρότερα από Φυλής δεν ήταν. Και μου κάνει εντύπωση που είναι πολύ ευγενικές και χαμογελαστές. Και βγαίνουν πάντα μόνες τους στο σαλόνι. Δε ξέρω αν έχει τσατσά, ίσως κάθεται μέσα. Αυτή μου έκανε ένα κλικ και ίσως την επισκεφτώ.
 

KRATOS

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ.Ετοιμ΄ζομαι για τσάρκα με ένα φιλαράκι σε καμιά πιάτσα.Υπάρχει καμιά καλή πρόταση;
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
με βαρια καρδια (για προσωπικους μου λογους)βολτα στην μιση φυλης αφου ειχε λαικη πιο πανω,μετριοτητες,μονο στην φωκαιας 17 το κατω μια καινουργια πετιτ ρουμανα μαλλον,αλλα μου φανηκε πολυ κακοκεφη και ψιλοθλιμμενη κι ετσι πηγα στην σταθερη αΞια που λεγεται αλεξανδρα στο 65 πΑΝΩ που ειναι avant garde κοπελα,και θα το ξαναπω ευγενεστατη(στο τελος μου λεει ευχαριστω κιολας!!!)σε αυτην την κοπελα μου κανει εντυπωση η απλοτητα της και το λεω αυτο γιατι οταν μπηκα στο ρδελο αυτην ητανε στο σαλονι και κολλαγε αυτοκολλητακια στους καναπεδες παρεα με την τσατσα την κυρια τζελα κι εναν υπερηλικα μαλλον θειο της κυριας τζελας!!!αα να μην ξεχασω να αναφερω οτι στο 65 κατω ητανε η χριστινα η "τουρκαλα" απο την μοσχα(οπως μου εχει πει η ιδια οτι ειναι απο κει)
 

Επισκέπτης
Σήμερα κατά τις 12:00 Φωκαίας 17 κάτω ήταν με εμφάνιση εργασίας σε πλήρη επιχειρησιακή ετοιμότητα ένα κοντοπούτανο με τσουπωτό διαφορικό και ψηλοτάκουνες πλατφόρμες παραλίας. Αν φόραγε ψηλοτάκουνα πέδιλα θα δοκίμαζα, αλλά δεν... Κόσμος στην αναμονή. Αν είχε μπασκέτα θα παίζαμε ένα μονό μέχρι να βγεί. Τελικά στη Φωκαίας 17 κάθε μέρα μετράει ως πρώτη γιατί και σήμερα όπως και χθές ήταν η πρώτη μέρα στη δουλειά για το νεαρό βραχύσωμο πορνίδιο.
Το Φυλής 65 ως όαση πρόσφερε στο γνωστό δίδυμο Αλεξάνδρα επάνω και Χριστίνα "Θέλω π..ο" κάτω.

Ασχετο με το thread αλλά επειδή μου λείπει φρέσκο κείμενο bakalh, δε συμφωνείτε να τον επιχορηγήσουμε να κάνει μία συνολική επισκόπηση και σε περίπτωση που δεν το επιθυμεί να του αντιπροτείνουμε να πάρει ένα παλιό thread και να το διασκευάσει?  :dancing:Ως πρόσθετο στοιχείο απόλαυσης προτείνω να ζητήσουμε να του παρασχεθεί η δυνατότητα να γράφει με πνεύματα και όλους τους τόνους κ.λ.π. Ρε τι διαστροφή είν' αυτή που έχω να θέλω να διαβάζω reviews για πορνίδια σε λόγια φόρμα γραφής!! :think:

Νέα ενημέρωσις την Παρασκευήν αγαπητέ. Αλλά θα αφορά σπουδαστήρια.

Δυστυχώς η ανέμελος νεότης παρήλθεν και μαζί της η δυνατότης καθημερινής περιηγήσεως. Τώρα βάλλομαι πανταχόθεν υπό οικογενειακών και επαγγελματικών απαιτήσεων (το παντοπωλείον πρέπει να επιβιώση).
 

Επισκέπτης
Νέα ενημέρωσις την Παρασκευήν αγαπητέ. Αλλά θα αφορά σπουδαστήρια.

Δυστυχώς η ανέμελος νεότης παρήλθεν και μαζί της η δυνατότης καθημερινής περιηγήσεως. Τώρα βάλλομαι πανταχόθεν υπό οικογενειακών και επαγγελματικών απαιτήσεων (το παντοπωλείον πρέπει να επιβιώση).
Προς επίρρωσιν των ανωτέρω λεχθέντων επιτρέψτε μου να τονίσω τη δυσκολία διεκπεραιώσεως ακόμη και αυτής της μοναδικής εδομαδιαίας ενημερώσεως λόγω της γεωγραφικής διασποράς των εν λόγω σπουδαστηρίων!
:rockon: :rockon: :rockon:
Ολα τα λεφτά το "επιβιώση" με "η " λόγω υποτακτικής :rockon:

Παρεπιπτόντως να συμφωνήσω με το φίλο CONSTANTLY ότι η Αλεξάνδρα στο 65 πάνω ακόμη και όταν τρέχει πανικόβλητη πάντα μπαίνει χαμογελαστή και πάντα λέει ευχαριστώ στο τέλος.
Το Χριστινάκι από "κινέζα" και oriental απέκτησε και το προσωνύμιο "τουρκάλα"! Καλά πάει πάντως, και σήμερα όταν ένα φαπίδι ξέφυγε από το όριο της το επισήμανε με νάζι χωρίς να διακόψει το χορευτικό και χωρίς ίχνος υστερίας που παρατηρείται πολύ συχνά σ' αυτή την περίπτωση.
 

Επισκέπτης
Ξερει κανεις πως λεγεται και απο που ειναι η κοπελα ατην απογευματινη βαρδια στην Φωκαιας 25α σε αυτο που ανεβαινεις σκαλες?Θα την ρωταγα αλλα δεν εδειχνε πολυ φιλικη.
Ειναι μελαγχροινη παχουλη.

Στο κρεβατι ηταν γενικα καλη με μετρια πιπα και καλη συμμετοχη.


Χαιρετώ.Ετοιμ΄ζομαι για τσάρκα με ένα φιλαράκι σε καμιά πιάτσα.Υπάρχει καμιά καλή πρόταση;

Σημερα δεν ξερω παντως χτες στο Φυλης 71 κατω ηταν η Αννα.Μαλλον θα ειναι και σημερα.
 

Επισκέπτης
Εννοώ ότι ακόμη και όταν τρέχει πανικόβλητη (από δωμάτιο σε δωμάτιο με όλα τα δωμάτια γεμάτα και τρείς στο σαλόνι) είναι πάντοτε προσηνής και χαμογελαστή και λέει και ευχαριστώ στο τέλος.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Απο χθεσινη-απογευματινη- βολτα στη Φυλης και περιξ, το μονο που αξιζε ηταν στο Φωκαιας 17-πανω-μια μαλλον κοντη,με εξαιρετικο σωμα και παραδοξως σιλικονη Νο 2. Επισης, στο Φυλης 134-ισογειο,τυπισσα μαλλλον μετρια, η οποια πηγε να χουφτωσει συναγωνιστη για να μπει, ο οποιος ομως την εκανε ταχεως. Φωκαιας-στο λαβυρινθο-μαυρη οχι κακη, περιπου στο στυλ της Κλαρας, στο απεναντι υπογειο. Αγκυρας 1 και Αχαρνων, γυναικα και οχι τραβελι, ξενη, ψηλη, λεπτη, με fuck boots, παρ'ολη την ζεστη.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Χθες το πρωί το Φωκ17 κάτω κλειστό (πηγή κοντοπουτανιδίων πρόσφατα) και πήρα Αλεξάνδρα στο Φ65 κάτω. Εργατική - καλή στην δουλειά της - με το καλύτερο στήσιμο στα 4 προσαρμοζόμενο ανά πάσα στιγμή για μεγαλύτερη απόλαυση. Τυπικά ευεγνική ... αλλά της λέιπει η φαντασία.
 

Επισκέπτης
Χθες το απόγευμα (μετά από πολύ καιρό) κατέβηκα προς Μεταξουργείο. Πήγα στην Ιάσωνος στο μπουρδέλο της Φωτεινής (μικρό κοντοπούτανο, ψιλογυφτάκι στα χρώματα - σίγουρα θα την θυμάστε!). Μές στην τρελλή χαρά ήταν. Καταρχήν με το που μπήκε με αγκάλιασε "τι κάνεις", "πως είσαι" και τέτοια...  :think:

Μετά μου λέει "δεν ξέρω αν με έχεις πάρει πρόσφατα αλλά έχω κάνει προόδους!!! Στο τσιμπούκι μπορώ και το βάζω όλα μέσα τώρα!!!".

"Σοβαρά? Άντε να σε δούμε", της λέω! Τελικά με προσπάθεια όντως το έβαλε (σχεδόν) όλο μέσα... άντε να περίσεψε 1 δαχτυλάκι! Γενικά η πίπα της ήταν πολύ καλή και σε συνδιασμό με το deepthroat με έφτιαξε! Από στάσεις όσες γούσταρα! Πισωκολλητά στην αρχή, μετά την έβαλα ανάσκελα, μετά στο πλάι, μετά μπρούμητα ξαπλωμένη... κανένα άγχος, καμιά βιασύνη.

Για 15 ευρουλάκια παραμένει σταθερή αξία. Έχει κόψει και τα μαλλιά της καρέ. Πιο πολύ μου άρεσε με μακρύ μαλλί αλλά εντάξει... εγώ είμαι και fan των μακρυών μαλλιών.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Ιάσωνος πόσο;
Μας έφτιαξες μεσημεριάτικα
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Χθες το απόγευμα (μετά από πολύ καιρό) κατέβηκα προς Μεταξουργείο. Πήγα στην Ιάσωνος στο μπουρδέλο της Φωτεινής (μικρό κοντοπούτανο, ψιλογυφτάκι στα χρώματα - σίγουρα θα την θυμάστε!). Μές στην τρελλή χαρά ήταν. Καταρχήν με το που μπήκε με αγκάλιασε "τι κάνεις", "πως είσαι" και τέτοια...  :think:

Μετά μου λέει "δεν ξέρω αν με έχεις πάρει πρόσφατα αλλά έχω κάνει προόδους!!! Στο τσιμπούκι μπορώ και το βάζω όλα μέσα τώρα!!!".

"Σοβαρά? Άντε να σε δούμε", της λέω! Τελικά με προσπάθεια όντως το έβαλε (σχεδόν) όλο μέσα... άντε να περίσεψε 1 δαχτυλάκι! Γενικά η πίπα της ήταν πολύ καλή και σε συνδιασμό με το deepthroat με έφτιαξε! Από στάσεις όσες γούσταρα! Πισωκολλητά στην αρχή, μετά την έβαλα ανάσκελα, μετά στο πλάι, μετά μπρούμητα ξαπλωμένη... κανένα άγχος, καμιά βιασύνη.

Για 15 ευρουλάκια παραμένει σταθερή αξία. Έχει κόψει και τα μαλλιά της καρέ. Πιο πολύ μου άρεσε με μακρύ μαλλί αλλά εντάξει... εγώ είμαι και fan των μακρυών μαλλιών.

Ποιό είναι αυτό το ρδέλο liomas;Και τί ώρες παίζει το κοντοπούτανο;
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
γεια σας αδερφεια, σημερα προβλεπεται εξορμιση σε περιοχη με κοκκινα φωτακια, μαλλον για φιλης. Ε χουμε κατι καλο στα υποψην για την βραδυνη βαρδια??
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αδερφε αλεξαντερ33 θα παω και εγω μια τσαρκα απο φυλλης κατα της 6 θα ειμαι εκει λεω να παω αλεξανδρα να την δοκιμασω.ισως σε πετυχω εκει.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Φιλε η λεξη και οδος ΦΥΛΗΣ ειναι γραμμενη τουλαχιστον ενα τρισεκατομμυριο φορες σε αυτο το φορουμ-Ειναι απαραδεκτο και εκνευριζομαι να βλεπω ανορθογραφια σε μια λεξη που και να μην ξερεις ελληνικα την βλεπεις γραμμενη παντου και παρολα αυτα την γραφεις λαθος-Οσο αφορα την τσαρκα τεσταρε τα καλα σπιτακια μεταξυ 65 και 71
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ρε παιδια τι πανα πει ,παιζει τιποτα καλο στη φυλης οπου σου καυλωσει γαμας,ειναι υποκειμενικο το θεμα.Παντως αντικειμενικα υπαρχουν καποιες που πρεπει να τους κανουμε εμπαργκο
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Χθες το απογευμα εκανα μια βολτα απο φυλης με σκοπο να πετυχω αλεξανδρα στο 65...
Τζιφος καθως δεν ηταν εκει,στην απογευματιην βαρδια του 65 ηταν η γνωστη πλεον και παντα χαμογελαστη  χριστινα που ειχε σηκωσει το μπουρδελο στον αερα με τις φωνες τις.
Στην διδυμου 80 πανω και κατω κατι μπαζα.
Φωκαιας 17 κατω ενα ωραιο μελαχροινο πετιτ με πολυ καλο λεπτο σωμα,οτι πρεπει για τον kostasf16,αλλα δεν με καβλωσε και προσπερασα.
Στο πανω ενα με καλο σωμα αλλα πολυ κακοφτιαγμενη σιλικονη.
Φ71 κατω ενα μελαχροινο επισης πετιτ επισης με πολυ καλο σωμα και με ενα παλικαρι που βγηκε να λεει πολυ καλα λογια...συμφωνα με την ευα την τσατσα δουλευε μολις 2 μερες.
Φ71 πανω η πολυ ομορφη με καταλευκο δερμα και πολυ ωραια φυσικα βυζια Σαρα...με τρωει να την δοκιμασω αλλα το  αποφευγω αφου μονο ασχημες κριτικες εχω διαβασει

Τελικα περασα στο 65 πανω στον μουναρο την ρενατα ετσι για την δοκιμη...
Πολυ ομορη κοπελα με ποδια και κωλαρακι πετρα και ΑΣΥΛΛΗΠΤΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ.Μιλαμε τετοια βυζια τοσο καλοσχηματισμενα σφιχτα και με αξιολογο μεγεθος πολυ δυσκολα βρισκεις,ουτε η σαμπρινα στα νιατα της πριν 6-7 χρονια.
Για του ς βυζολατρες επιβαλεται μια δοκιμη.
Στα υπολοιπα,το γνωστο  απλανες βλεμμα,χαδια στην αρχη για να γινει αναστηλωσει και μετα ενα μαλλον αδιαφορο τσιμπουκι.
Στο γαμησι την ψιλοακουσε,ηταν πολυ στενη ,βογκουσε σαν γατι που το πνιγουν και εκανε και την μαλακια να μου βαλει 2 νυχιες στην κοιλια,απορω πως γλυτωσε την μπατσα, που εκαναν 36 ωρες να φυγουν...οχι πολυ βαθειες ευτυχως.
Οι παντρεμενοι λοιπον να προσεχουν...εγω απλα απεφευγα την κοπελα μου 2 μερες.

θα ξαναδοκιμασω απλα και μονο γιατι ειναι πολυ ομορφη με τρομερο σωμα και στενη.
Αλλα οπως ειχε πει και καποιος αλλος ειναι σαν να γαμας σελιδα του playboy
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Χθες το απογευμα εκανα μια βολτα απο φυλης με σκοπο να πετυχω αλεξανδρα στο 65...
Φωκαιας 17 κατω ενα ωραιο μελαχροινο πετιτ με πολυ καλο λεπτο σωμα,οτι πρεπει για τον kostasf16,αλλα δεν με καβλωσε και προσπερασα.
Στο πανω ενα με καλο σωμα αλλα πολυ κακοφτιαγμενη σιλικονη.
Φ71 κατω ενα μελαχροινο επισης πετιτ επισης με πολυ καλο σωμα και με ενα παλικαρι που βγηκε να λεει πολυ καλα λογια...συμφωνα με την ευα την τσατσα δουλευε μολις 2 μερες.

Οντως έχει αρκετά κοντοπουτανάκια τον τελευταίο καιρό ...
 

paykiller

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
205
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα περασα στο 65 πανω στον μουναρο την ρενατα ετσι για την δοκιμη...
Στο γαμησι την ψιλοακουσε,ηταν πολυ στενη ,βογκουσε σαν γατι που το πνιγουν και εκανε και την μαλακια να μου βαλει 2 νυχιες στην κοιλια,απορω πως γλυτωσε την μπατσα, που εκαναν 36 ωρες να φυγουν...οχι πολυ βαθειες ευτυχως.
Οι παντρεμενοι λοιπον να προσεχουν...εγω απλα απεφευγα την κοπελα μου 2 μερες.

Παίδες και μένα μου είχε κάνει εντύπωση γιατί η ρενατα ποναει τόσο πολύ κάθε φορά ..και φαινόταν ότι δεν το κάνει ψέματα ... οπότε την ρώτησα ..  :)

Και μου είπε ότι από τότε που ξεκίνησε δουλεύει και πρωί και απόγευμα κάθε μέρα ..
τα πρωινά κάπου που δεν θυμάμαι και τα απογεύματα φυλής ... γιαυτο και οι ξυλοκαινες γιαυτο και το βλέμμα αγελάδας ..
πολλά δεν τα καταλάβαινα από αυτά που μου έλεγε .. αλλά κάτι προσπαθούσε να μου πει για κάτι μαύρους
δεν ξέρω αν την λυπήθηκα η αν ξενέρωσα



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom