Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 369 άτομα (44 μέλη και 325 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλημέρα,

Έχω να σας κάνω την εξής ενημέρωση (σήμερα το πρωί):

1. Στο μπουρδέλο στην Κολοκυνθούς (της Κατερίνας με το κουλούρι) ήταν μία GILF (=Grandmoms I 'd Like to Fuck!!!) η οποία πρέπει να ήταν λίγο νεότερη από την γιαγιά μου!!! "Τσιμπουκάκι χωρίς προφυλακτικό, σεξ από μπροστά και από κώλο με προφυλακτικό", έτσι τα είπε η ίδια. Φυσικά σηκώθηκα κι έφυγα τρέχοντας... πάλι καλά που έχουν φτιάξει τις σκάλες.

2. Στο Ιάσωνος 30 το πάνω, στο μπουρδέλο με τον χοντρό, ψαρομάλλη τσάτσο, υπήρχε νέο αίμα. Ένα κοντοπούτανο μικρούλικο (στυλ Φωτεινής) αλλά πιο όμορφο. Τα κλασσικά δηλαδή, κοντούλα, αδυνατούλα, μικρό βυζί, καρέ μαλλί, μελαχροινή και φαινόταν και "φοβισμένη". Ο τσάτσος μου είπε ότι είναι καινούργια και είπα να περάσω. Με το που μου λέει όμως "20 ευρώ", έτσι όπως είχα πάρει δρόμο προς τα ενδότερα, έκανα μεταβολή (στρατιωτική κιόλας!) και έφυγα... "Εεεεε, που πας!!!", μου λέει. "Ρε μεγάλε, 20 ευρώ? Με δουλεύεις?" (το συγκεκριμένο μπουρδέλο δεν έχει περάσει ΠΟΤΕ το 15άρι). "Μα για τέτοιο μικρούλι?", μου λέει. "Ναι", του λέω, "και τα άλλα μικρούλια που έχεις με 15 τα έχεις, όχι με 20". "Εεεε... καλά τώρα", μου λέει κι εγώ είχα ήδη αρχίσει να κατεβαίνω τις σκάλες. Να πα να γαμηθεί... θα δώσω 20 για να γαμήσω ένα ψαρωμένο μικρό? Nope! By the way... η μαύρη BMW X3 που συνήθως έχει παρκαρισμένη απέξω είναι δικιά του, τον έχω δει να μπαίνει στο αμάξι αυτό, δεν σας λέω μαλακίες.

Κατά τα άλλα μαλακίες. Τα πρωινά είναι λίγα μπουρδέλα ανοιχτά και όλες φώλες, σηκώθηκα κι έφυγα. Ίσως περάσω απογευματάκι που θα έχει περισσότερη "προσφορά"!!!

Και εις άλλα με υγείαν!!!
 

Επισκέπτης
Κάθε φορά που πάω της μαθαίνω και μία άλλη φράση. Αν υπολογίσουμε ότι το ίδιο κάνουν και πολλοί άλλοι, καταλαβαίνουμε πως εξελίσσεται το Χριστινάκι. Βέβαια είμαι περίεργος τι θα λέει μετά από επίσκεψη του επιφανούς bakalhs...

Παίδες, το Χριστινάκι το πήρα την προηγούμενη εβδομάδα στο Φυλής 65. Όντως πρόκειται από τα καλύτερα τεμάχια που κυκλοφορούν. Σφιχτό κορμάκι, γαμώ τα attitudes, τρομερό στήσιμο στα 4 και πολύ καλή συμμετοχή. Όντως έχει αρχίσει τα πρόστυχα... όταν την είχα στα 4 κι ήμουν έτοιμος να της τα αδειάσω μου έλεγε "έλα χύσε με βαθειά να κάνουμε παιδάκια!!!" :2funny: Της λέω μετά "ε, όχι και παιδάκια από τώρα!" και μου λέει "σε 3 χρόνια, σε 3 χρόνια!" (τα έχει βάλει κάτω και τα έχει υπολογίσει φαίνεται!).

Αφήστε που όταν μπήκε στο δωμάτιο έπαιζε μουσική απέξω ένα τσιφτετέλι στο ραδιόφωνο και ήρθε κουνιστή και λυγιστή, με έπιασε και με σήκωσε από το κρεβάτι και χορεύαμε τσιφτετέλι για 2-3 λεπτά...!!! Πρώτη φορά που χορεύω στην ζωή μου τσιφτετέλι!!! :cheesy:

ΠΟΛΥ καλό το Χριστινάκι, άξιο και σταθερή αξία γενικά στην Φυλής. Κι είναι όντως Ρωσίδα, αυτό μου είπε.
 

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Επειδη γραφτηκαν πολλα για το Χριστινακι
την πηρα την Παρασκευη το βραδυ κατα τις 11 και 10 και ενω η πιπα της ειναι σταθερη αξια κατι την ειχε πιασει και βιαζοντανε υπερβολικα, 2 στασεις και παραπονεθηκε ενω μου ελεγε συνεχεια να τελειωνω γιατι δεν ειχε χρονο κτλ. Σημειωση - η επισκεψη δεν κρατησε πανω απο 6 λεπτα.
Μολις εχασε εναν πελατη.

Για τη Ρενατα τωρα. Δεν με νοιαζει που ειναι επιππλο (σαν την Αντελλα) αλλα απο συμπεριφορα ειναι οτι χειροτερο. Τελευταια φορα με εσπρωξε να βγω απο μεσα της οταν τελειωνα. Εχασε και αυτη εναν πελατη.

Τελος, Σαββατο αργα στη Χωματιανου- πανω, ειναι ενα μωρο μα τι μωρο, Στελλα , Ρωσιδακι με τεραστιες βυζαρες και πολυ γλυκια. 2η φορα την πηρα και ειναι πολυ καλη αλλα οχι τιποτα ιδιαιτερο απο συμπεριφορα. ΑΛΛΑ στο 5λεπτο η τσατσα (ξανθια και τεραστια χτυπησε την πορτα) η  κοπελα απαντησε ΝΑΙ αλλα δεν μου ειπε τιποτα. Αν την πετυχω αλλου θα την ξαναπαρω αλλα ποτε ξανα στο Χωματιανου επανω.

Αυτα...
Α... στο
Φ134 επανω ηταν ενα πολυ κοντουλη πουτανακι με heels (ξερω οτι καποιοι θα τρεξουν), επισης
Περγαμου 1 ηταν μια ξανθουλα που δουλευε στο Φ200
Φ134 μεσαιο - μια μετρια που οπως εκανα να φυγω μου πιανει τα παπαρια και της λεω - Σε μωρη και κατουργιεμαι, καποιοι συναγωνιστες ξεσπασαν σε γελια.
Φ65 - πανω  η Αλεξανδρα
Φωκαιας 17 - κατω μια MILF
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Ρε παιδια τι πιπα κανει αυτη η χριστινα?την πηρα σημερα τομεσημερακι.η κοπελα με κανε σχεδον να τελειωσω μονο με πιπα...απιστευτα πραγματα.τελικα δεν αντεξα για πολλαδυστυχως.ανεβηκε πανω μου μου λεει ελα να σε σκισω και το κανε...στο τσακ μπαμ τελειωσα.απιστευτη!!!!!και δεν της φαινεται
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
κανα καλο μεταμεσονυκτιο για σημερα παιζει πουθενα ρε μαγκες???
 

Επισκέπτης
Σήμερα πρωί  Φ134 Ισόγειο η Ελενα νεαρή με ωραίο κορμί αλλά περίεργο στόμα, δε μου έκανε κούκου παρά το ότι πλησιάζει τους υποψηφίους και τους ρίχνει ένα χάδι στα @@!.
Στον επάνω όροφο η Μιλάνα που δεν μπορώ να επιβεβαιώσω αν είναι η γνωστή ή αν είναι συνωνυμία γιατί δε μου έχει ξανατύχει το όνομα. Νεαρή ξανθιά με ωραίο πρόσωπο και κορμί, και ένα "μισοσβησμένο" tatoo χαμηλα στην πλάτη. Καλή συμμετοχή.
 

radiohead72

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
201
Like
157
Πόντοι
1
Παίδες,
Ξερει κανείς τι παιζει αυτο το καιρο στο Κολωνού 30Α τα πρωινά;;;;;;

Ευχαριστώ....
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
παιδες το κατερινακη ποτε επανερχεται στα κολπα?ξερει κανεις?
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
χθες κατα τις 8 επισκεψη στο τελευταιο της φωκαιας πριν το μαγαζι της κλαρας!!
με τον τσατσο τον πουστακο που λεει το κοριτσι του και 25 ευρω!!

ωραιο το ρουμανακι! αντελα φανταζομαι εχετε γραψει πολλα.. εγψ δεν ηξερα... εμαθα!!
καλη φαση το μωρακι!! και τελειο προσωπο!! καιρο ειχα να δω τοσο ομορφη πουτανα!
και η ρενατα καλη ειναι... αλλα προτιμω αυτην!!!
θα με ξεκολλησει και απο τις βυζαρουδες.. :boobies: λολ.. λεμε τωρα...  :dancing:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.845
Πόντοι
6.925
Ρε παιδια τι πιπα κανει αυτη η χριστινα?την πηρα σημερα τομεσημερακι.η κοπελα με κανε σχεδον να τελειωσω μονο με πιπα...απιστευτα πραγματα.τελικα δεν αντεξα για πολλαδυστυχως.ανεβηκε πανω μου μου λεει ελα να σε σκισω και το κανε...στο τσακ μπαμ τελειωσα.απιστευτη!!!!!και δεν της φαινεται

Που και τι βάρδια την βρήκες συνάδελφε ?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.845
Πόντοι
6.925
Σήμερα πρωί  Φ134 Ισόγειο η Ελενα νεαρή με ωραίο κορμί αλλά περίεργο στόμα, δε μου έκανε κούκου παρά το ότι πλησιάζει τους υποψηφίους και τους ρίχνει ένα χάδι στα @@!.
Στον επάνω όροφο η Μιλάνα που δεν μπορώ να επιβεβαιώσω αν είναι η γνωστή ή αν είναι συνωνυμία γιατί δε μου έχει ξανατύχει το όνομα. Νεαρή ξανθιά με ωραίο πρόσωπο και κορμί, και ένα "μισοσβησμένο" tatoo χαμηλα στην πλάτη. Καλή συμμετοχή.

Αυτή η Ελενα αφού τα έπιασε στον συνάδελφο που ήταν μέσα ενώ εγώ είχα πάρει την άγουσα έτρεξε και μου τα έπιασε και μένα λίγο πριν βγω στον δρόμο. Ωπα ρε παιδί μου !!! Ωραίο βυζάκι εχει πάντως.

Στο πάνω έχω και γω απορία αν είναι η Μιλάνα αυτή.
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Που και τι βάρδια την βρήκες συνάδελφε ?
2 το μεσημερακι την πετυχα.δεν ειχε και κοσμο και ασχοληθηκε αρκετα αν και δεν αντεξα εγω τοσο που με καυλωσε...Φυλης 65 κατω...
 

Επισκέπτης
Η Ελενα ειναι ρωσσιδα και σχετικα νεα στο εππαγγελμα.Εχει οικογενεια στην Ρωσσια και αυτο ειναι το κινητρο της.Την Παρασκευη ειχε 42 πελατες.Μενει στο Περιστερι.Μια φορα την πηρα οταν δουλευε στο 109.Παρα πολυ γλυκια και φιλοτιμη.Για μια φορα καλη ειναι.,
 

Επισκέπτης
Σημερα μεσημερι πριν απο λιγο πηγα Φυλης 54 στο κατω για την Μαρια.Δεν ηταν εκει επιστρεφει την Πεμπτη.Η παντα ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Αννα απο Βραζιλια.
Επειδη γνωριζω καπως την τσατσα της λεω αν ειναι καθαρη επειδη φοβαμαι λιγο της μαυρες και μου λεει οτι ειναι δηλωμενη και δουλευει 2 χρονια στο συγκεκριμενο σπιτι.Καλα λεω και πληρωνω και περιμενω.Μπαινει η Αννα λοιπν και αρχιζει τις αγκαλιες και τα φιλακια,περιττο να πω οτι μοσχοβολουσε οσο για το σωμα της και ειδικα τον πατο της μια λεξη μονο πετρα.Πιπα διαρκειας με δυνατο ρουφηγμα.Αλλαξαμε παρα πολλες στασεις.Συνολο 9-10 λεπτα.Μεχρι αυριο δουλευει και μετα απο 6 Αυγουστου.


Κατα τ'αλλα¨

Διδυμου 8α πανω γλυκια μελαχροινη μαλλον ελληνιδα με μπουκλες.Παρα πολυ ωραια για γκομενα ομως..
Διδυμοθ 8β κλειστα
Διδυμου 18 υπογειο Αλλεξανδρα 20 ευρω απλο και 25 ακαποτο
Διδυμου 18 ισογειο Ναταλι  :knockinb:
Διδυμου 20 πουστης τσατστος με γλυκια ρωσσιδουλα Μαρια.
Διδυμου 27 σκεφτηκα να μπω αλλα δεν μπηκα.

Φωκαιας 17 milf μελαγχροινη καλη
Φωκαιας 19 αδιαφορη και πολυ αδυνατη
Φωκαιας διπλα Ελλη
Φωκαιας 25β ζουμερη κοπελα
Φυλης 109 στο κατω η αλλιως εκει που τα απογευματα ειναι ο τσατσος Χαρης
Επαθα την πλακα μου.Κοντη αδυνατη νεα με μεγαλο πατο και με βλεμμα που ελεγε ελα και ξεσκισε με απο παντου.Οπωςσδηποτε θα καταθεσω τις επομενες μερες σε αυτην.
Μαγνησιας 11 μαυρη.


Το απογευμα θα παω Περγαμου 1 και Αχαρνων.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Archie82 συνάδελφε τι ωρα θα πας?
 

Επισκέπτης
Μετα τις 17.00 για να πιασω την απογευματινη βαρδια ελπιζοντας να βρω καμια βυζαρου αφου το συγκεκριμενο σπιτι φυμιζεται γι'αυτο.
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
ετσι φιλε archie82 ετσι!

ΡΙΤΑ!! ΟΕΟΕΟ!! :rockon:

ελα μουρο μου.. τι μοθ κανς μουρο μου.. ναι μουρο μου.... πορωση!!!

ευλογια και μηδενικη ανοχη!!! πανω της!!!! :rockon:
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
κοιτα... τα γουστα φιλε μου εδω... ειναι περιεργα.... φατσα δεν λεει... απλα πως να το εξηγησω.. ειναι καυλα.. εχει αυτο το καυλε που εχει μια 40αρα και λυσσαρα... ρωσιδα μανα φιλου σου που γουσταρει να γαμηθει... ελα μουρο μου.... σκισε με και πετα με στα βραχια... λολ πηγαινε και δες!!!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
απο κατερινα είχαμε κανενα νέο για το πότε επιστρέφει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom