Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 361 άτομα (39 μέλη και 322 επισκέπτες)

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
αν το φυλης 65 ειναι αυτο διπλα απο το βενζιναδικο που ανεβαινεις σκαλια,τοτε και εγω χτες τιμησα μια μελαχροινουλα,19χρονη ρωσιδα με πολυ ωραιο σωματακι πιπινι.αλεξανδρα νομιζω...πολυ καλη ευγενικη στην αρχη χαιδολογηματα και μου τον χαιδευε με τους βυζους της..μετα ανεβηκε απο πανω και το δουλευε καλα υστερα την απραζω στα τεσσερα οπου και επηλθε τελειωμα...σιγουρα θα την ξανατιμησω γιατι ουτε βιαζεται στο δωματιακι και ειναι και πολυ γλυκο πουτανακι
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα περασα στο 65 πανω στον μουναρο την ρενατα ετσι για την δοκιμη...
Στο γαμησι την ψιλοακουσε,ηταν πολυ στενη ,βογκουσε σαν γατι που το πνιγουν και εκανε και την μαλακια να μου βαλει 2 νυχιες στην κοιλια,απορω πως γλυτωσε την μπατσα, που εκαναν 36 ωρες να φυγουν...οχι πολυ βαθειες ευτυχως.
Οι παντρεμενοι λοιπον να προσεχουν...εγω απλα απεφευγα την κοπελα μου 2 μερες.

Παίδες και μένα μου είχε κάνει εντύπωση γιατί η ρενατα ποναει τόσο πολύ κάθε φορά ..και φαινόταν ότι δεν το κάνει ψέματα ... οπότε την ρώτησα ..  :)

Και μου είπε ότι από τότε που ξεκίνησε δουλεύει και πρωί και απόγευμα κάθε μέρα ..
τα πρωινά κάπου που δεν θυμάμαι και τα απογεύματα φυλής ... γιαυτο και οι ξυλοκαινες γιαυτο και το βλέμμα αγελάδας ..
πολλά δεν τα καταλάβαινα από αυτά που μου έλεγε .. αλλά κάτι προσπαθούσε να μου πει για κάτι μαύρους
δεν ξέρω αν την λυπήθηκα η αν ξενέρωσα
οταν την ειχα παρει πρωτη φορα μου εδειχνε κι εμενα οτι ποναει πολυ,παρα πολυ,και την της πιανω το μουνακι και ητανε μουσκεμα,οταν λεμε μουσκεμα το εννοουμε,πρωτη φορα πιανω τοσο μουσκεμα νακιμου σε μπουρδελο μεσα,οποτε μαλλον δεν υποκρινεται!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
αν το φυλης 65 ειναι αυτο διπλα απο το βενζιναδικο που ανεβαινεις σκαλια,τοτε και εγω χτες τιμησα μια μελαχροινουλα,19χρονη ρωσιδα με πολυ ωραιο σωματακι πιπινι.αλεξανδρα νομιζω...πολυ καλη ευγενικη στην αρχη χαιδολογηματα και μου τον χαιδευε με τους βυζους της..μετα ανεβηκε απο πανω και το δουλευε καλα υστερα την απραζω στα τεσσερα οπου και επηλθε τελειωμα...σιγουρα θα την ξανατιμησω γιατι ουτε βιαζεται στο δωματιακι και ειναι και πολυ γλυκο πουτανακι
ναι φιλε εχω γραψει πολλες φορες για την αλεξανδρα και εχω επισημανει αυτα που γραφεις,οτι ειναι ευγενεστατη δηλαδη και απο τις καλυτερες της φυλης σε συμπεριφιρα και σερβις!
 

Επισκέπτης
οταν την ειχα παρει πρωτη φορα μου εδειχνε κι εμενα οτι ποναει πολυ,παρα πολυ,και την της πιανω το μουνακι και ητανε μουσκεμα,οταν λεμε μουσκεμα το εννοουμε,πρωτη φορα πιανω τοσο μουσκεμα νακιμου σε μπουρδελο μεσα,οποτε μαλλον δεν υποκρινεται!
Υπάρχει και το ενδεχόμενο η αίσθηση του υγρού να προέρχεται από την ξυλοκαίνη που βάζουν οι περισσότερες όπως έχω παρατηρήσει. Δεν ισχυρίζομαι ότι έτσι συνέβη με τη συγκεκριμένη απλώς παραθέτω το ενδεχόμενο. Επιπλέον η συγκεκριμένη σίγουρα προσποιείται ότι πονάει γιατί κατ' αρχήν το κάνει σε όλους και εκτός αυτού, σε ιεραποστολική και ενώ κόντευε να μου πέσει τελείως λόγω της συμπεριφοράς της έκανε ότι πονάει.
Προφανώς η κατάθεση προσωπικής εμπειρίας δε σημαίναι ότι δεν κάνουν πολύ καλά όποιοι συναγωνιστές την επιλέγουν λόγω της πολύ καλής της εμφάνισης αγνοώντας τη συμπεριφορά της. Οι προτεραιότητες του καθενός είναι προσωπική του υπόθεση και το forum υπάρχει για να λέμε όλοι την άποψή μας.
 

Επισκέπτης
Τελικα περασα στο 65 πανω στον μουναρο την ρενατα ετσι για την δοκιμη...
Στο γαμησι την ψιλοακουσε,ηταν πολυ στενη ,βογκουσε σαν γατι που το πνιγουν και εκανε και την μαλακια να μου βαλει 2 νυχιες στην κοιλια,απορω πως γλυτωσε την μπατσα, που εκαναν 36 ωρες να φυγουν...οχι πολυ βαθειες ευτυχως.
Οι παντρεμενοι λοιπον να προσεχουν...εγω απλα απεφευγα την κοπελα μου 2 μερες.

Παίδες και μένα μου είχε κάνει εντύπωση γιατί η ρενατα ποναει τόσο πολύ κάθε φορά ..και φαινόταν ότι δεν το κάνει ψέματα ... οπότε την ρώτησα ..  :)

Και μου είπε ότι από τότε που ξεκίνησε δουλεύει και πρωί και απόγευμα κάθε μέρα ..
τα πρωινά κάπου που δεν θυμάμαι και τα απογεύματα φυλής ... γιαυτο και οι ξυλοκαινες γιαυτο και το βλέμμα αγελάδας ..
πολλά δεν τα καταλάβαινα από αυτά που μου έλεγε .. αλλά κάτι προσπαθούσε να μου πει για κάτι μαύρους
δεν ξέρω αν την λυπήθηκα η αν ξενέρωσα
Πρωί-απόγευμα δούλευε και η Χριστίνα (65 κάτω) και η Αλεξάνδρα (65 πάνω) και αυτές δε τις κουλαντρίζει ο Χαρυ Πότερ, αλλά όποιοι κουλαντρίζουν και τη Ρενάτα (μαύροι, κίτρινοι κ.λ.π.). Η κοπέλα είναι έτσι πάντοτε και οι άλλες δεν είν' έτσι ποτέ. Και η Αλεξάνδρα μόλις μαζεύει λίγα € κάπου τρέχει να τα στείλει (ποιός ξέρει  γιατί...) αλλά δε μας πρήζει τα @@. Τέλος πάντων κάποιοι πρέπει να την επιλέγουν και αυτή γιατί αλλιώς πως θα ζήσει αφού έχει μπει σ' αυτό το trip. Άλλά σίγουρα δεν αξίζει βαθυστόχαστες αναλύσεις γιατί ενώ είναι πολύ εμφανίσιμη φέρεται κουκουρούκου.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Oι αδειοι δρομοι σε συνδυασμο με τις καυλες με εφεραν να κατεβαινω με 100 τη Λ.Αλεξανδρας :rockon: και σε μολις λιγα λεπτα ειχα παρκαρει εξω απο τα σπιτακια της Φυλης οπου αρχισε και ενα σκαουτινγκ-Ειχα γραψeι και σ παλαιοτερο μηνυμα για την ανεγερση νεων οικων ανοχης αναμεσα απο το 65 και το 71 και με μεγαλη μου εκπληξη ειδα οτι οι εργασιες προχωρουν-Αντε να''μυρισει''λιγο Red Light District οπως στο Αμστερνταμ :rockon: και μια επισκεψη μου εκει το 2001 που θα μου μεινει αξεχαστη :rockon:
Φυλης 59 κατω μια κοκκινομαλλα με προστυχο στυλακι(μοιαζει με την πορνοσταρ Katja Kassin
) :o
Φυλης 65 πανω το γνωστο και μη εξαιρεταιο μωρακι Αλεξανδρα :rolleyes:
Φυλης 65 κατω το πιο εκφυλο σε συμπεριφορα πουτανακι της Φυλης,η Χριστινα με ασιατικα χαρακτηριστικα,σημερα μου εκανε''παπαδες΄΄με πιπα στριφογυριστη στο ορθιο και κουλουριασμενη σα φιδι γυρω απο τον εαυτο του και μετα τα πισωκολλητα και τα ιεραποστολικα οπου μετα κραυγων :rockon: και μπινλικιων εκ μερους της :rockon:(Λογικα ακουγοταν και εξω)φωναζε''σκισε μου το μουνακι ολο-Θελω ολο τον πουτσο μεσα''πραγμα το οποιο εκανε με βαθυτατο deepthroat αγγιζοντας μπαλες :rockon:-Μεγαλο στοματακι εχει αυτο το καυλακι- :rockon: :rockon: :rockon:
Προηγουμενως ειχα καταθεσει στο 71 καtω και στην Αννα απο τον Καυκασο,ξανθια,στεγνο σωματακι με ωραιο βυζακι και σαν πρωτος πελατης η τσατσα Ευα(σεξυ γυναικαρα-Της το ειπα)μου λεει''Φιλα με 3 φορες στο μαγουλο για να κανεις καλο ποδαρικο σημερα'' :think:Το εκανα :rockon:
Μεγαλεια του Σαββατου με δυνατες συγκινησεις,ετσι για να γουσταρουμε περισσοτερο :rockon: :rockon: :rockon:
Στο 71 επανω επισης ειδα ενα νεο μωρακι- απο Ολλανδια ειπε η τσατσα- αλλα next time
Καλα Γαμησια
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Φίλε αυτή η Χριστίνα είναι Ρουμανάκι? σχετικά κοντό αλλά με ωραία χαρακτηριστικά?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Δεν ειναι το καυλακι Ρουμανακι με το καρε μαλλι αλλα μια αλλη σχιστοματα(απο Σιβηρια μερια)που σημερα με το που μπαινει στο δωματιο χορευε ενα τραγουδι της Ζηνα(δεν ακουω ελληνικα)και της λεω''τι κανεις,εχεις κεφια''και μου λεει ''θελω πουτσο-να μου τον βαλεις ολο μεσα)Ισως ειχε απωθημενο απο κανενα πελατη ή ελεγε μαλακιες ή οντως που πιστευω και το οτι ειναι αληθεια ειναι οντως ενα πολυ δυνατο καυλιαρικο μουνι που εχει μαθει στο ΒΙΑΙΟ σεξ,σημερα πραγματικα το ευχαριστηθηκα με την ενταση+τη μανια που της τον καρφωνα-Αυτο αξιζει και αυτο να δινετε στο κοριτσακι-Πιπα μεχρι τις μπαλες τοσο βαθια εκανε που τα ειδα ολα κωλυωμενα-Αξιζει τα λεφτα του-Ειδικα αν ειναι αδειο το μπουρδελακι οπως σημερα ριξτε μια καταθεση για το κωλαρακι αυτο...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Δεν ειναι το καυλακι Ρουμανακι με το καρε μαλλι αλλα μια αλλη σχιστοματα(απο Σιβηρια μερια)που σημερα με το που μπαινει στο δωματιο χορευε ενα τραγουδι της Ζηνα(δεν ακουω ελληνικα)και της λεω''τι κανεις,εχεις κεφια''και μου λεει ''θελω πουτσο-να μου τον βαλεις ολο μεσα)Ισως ειχε απωθημενο απο κανενα πελατη ή ελεγε μαλακιες ή οντως που πιστευω και το οτι ειναι αληθεια ειναι οντως ενα πολυ δυνατο καυλιαρικο μουνι που εχει μαθει στο ΒΙΑΙΟ σεξ,σημερα πραγματικα το ευχαριστηθηκα με την ενταση+τη μανια που της τον καρφωνα-Αυτο αξιζει και αυτο να δινετε στο κοριτσακι-Πιπα μεχρι τις μπαλες τοσο βαθια εκανε που τα ειδα ολα κωλυωμενα-Αξιζει τα λεφτα του-Ειδικα αν ειναι αδειο το μπουρδελακι οπως σημερα ριξτε μια καταθεση για το κωλαρακι αυτο...
Τρεχω,σε ποιο κοκκινοσπιτο ειναι αυτο το ατακτο πορνιδιο?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Φυλης 65 κατω-Αναφερεται και σε 2 ποστ πιο πανω
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Επιτέλους! Μετά από πολλή περιπλάνηση βρήκα την oriental Χριστίνα στο Φυλής 40 απόγευμα , πριν κάποιες μέρες .
"Πού κρύβεσαι μωρή? Ε,θα σε γαμήσω"
. Ρε παιδιά έχει αρχίσει να μιλάει ιδιαίτερα άσχημα. Τί λεξιλόγιο! Θυμίζει τη Νένα Χρονοπούλου, όταν ανακαλύπτει ότι ο από πάνω στην πολυκατοικία ,της έκανε χάλια τα απλωμένα ρούχα πετώντας τα σκουπίδια του!
"Χύσε με, σκισε με, το μουνί μου θέλει σκίσιμο " και άλλα! Μπράβο εξέλιξη το Χριστινάκι!!!
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Μηπως ξέρει κανείς που είναι η αγαπημένη μου π@υτ@ν@ Μαρία(ΞΑΝΘΙΑ ΝΤΑΡΝΤΑΝΟΡΩΣΙΔΑ)από φωκαίας 25Β :(?Τα πρωινά βλεπω μια άλλη στη θέση της μικρη μελαχρινή με ωραίο σωματακι.Αν ξέρει κανείς κατι ας πει γίατι κοντευει να μου  :idiot:.να στε καλά
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
τι εννοειτε οταν λετε  oriental  ?
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
σημερα 11 η ωρα περασα απο φυλης,τελειως ερημια δυο τρια ατομα κυκλοφορουσαν αντε και εγω πηρα και εγω την χριστινα που τοσα εχω ακουσει γι΄αυτην.οντως ελεγε διαφορα και φωναζε καλη ηταν εχει κατι στο βλεμμα της καθως με κοιταγε λες και μου ελεγε θα σε ξεσκ......ω.πολυ καλη οποιος δεν εχει δοκιμασει να παει.την βρηκα φ65 κατω.κατα τα αλλα η γυρα αν και μικρη λογω χρονου δεν ελεγε και πολλα.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Ενας απο τους 2-3 πρέπει να είμουν εγώ χεχεχεχε , εκείνη την ώρα εγώ πήγα στο 84 το κάτω, ωραίο γκομενάκι δεν θυμάμαι όνομα. Φανταστική πίπα...πολύ ασχολεία με το κεφάλι ... αργά και βασανιστικά ! πολλά χάδια και αγκαλιές στο σεξ...20€ , ξαναπήγαινα άνετα.
 

Επισκέπτης
Επιτέλους! Μετά από πολλή περιπλάνηση βρήκα την oriental Χριστίνα στο Φυλής 40 απόγευμα , πριν κάποιες μέρες .
"Πού κρύβεσαι μωρή? Ε,θα σε γαμήσω"
. Ρε παιδιά έχει αρχίσει να μιλάει ιδιαίτερα άσχημα. Τί λεξιλόγιο! Θυμίζει τη Νένα Χρονοπούλου, όταν ανακαλύπτει ότι ο από πάνω στην πολυκατοικία ,της έκανε χάλια τα απλωμένα ρούχα πετώντας τα σκουπίδια του!
"Χύσε με, σκισε με, το μουνί μου θέλει σκίσιμο " και άλλα! Μπράβο εξέλιξη το Χριστινάκι!!!
Κάθε φορά που πάω της μαθαίνω και μία άλλη φράση. Αν υπολογίσουμε ότι το ίδιο κάνουν και πολλοί άλλοι, καταλαβαίνουμε πως εξελίσσεται το Χριστινάκι. Βέβαια είμαι περίεργος τι θα λέει μετά από επίσκεψη του επιφανούς bakalhs...
 

Επισκέπτης
τι εννοειτε οταν λετε  oriental  ?
Εχει λίγο τραβηγμένα χαρακτηριστικά όπως οι ανατολίτες. Χαρακτηριστικό των φυλών του Κιργιστάν (τέως σοβιετική δημοκρατία) σε έντονο βαθμό αλλά σε ηπιότερο βαθμό το συναντάμε σε όλη την έκταση της τέως Σοβιετίας όπου είχαν δράσει μογγολικά φύλα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.373
Πόντοι
41.447
σήμερα το μέσημέρι χτύπησα το Ρενατάκι Φυλής 85 (επάνω).
Η ρενάτα εμφανισιακά είναι υπέροχο μωρό.
Άψογο προσωπάκι, φοβερό κορμάκι, ακόμα πιο φοβερό στήθος (θεόστητο), υπέροχο δέρμα, αλλά τι να το κάνεις ρε παιδια που η κοπέλα είναι έπιπλο στο γαμίσι...
πολύ μικρή συμμετοχή και φαινότανε εντελώς στον κόσμο της...
κρίμα γιατι έχει φοβερα φυσικά προσώντα που αν τα δουλέψει θα κάνει πάταγο στο μέλλον
 

Επισκέπτης
Κάθε φορά που πάω της μαθαίνω και μία άλλη φράση. Αν υπολογίσουμε ότι το ίδιο κάνουν και πολλοί άλλοι, καταλαβαίνουμε πως εξελίσσεται το Χριστινάκι. Βέβαια είμαι περίεργος τι θα λέει μετά από επίσκεψη του επιφανούς bakalhs...
--------------
"Διάρρηξον μοι το αιδοίον, μετα του τρισμεγίστου  προύχου της εμβολής σου.Εκχυσον  τον  διάπυρον  οχετόν σπέρματος εντός του καθύγρου υμένος μου ...
 

Επισκέπτης
Κάθε φορά που πάω της μαθαίνω και μία άλλη φράση. Αν υπολογίσουμε ότι το ίδιο κάνουν και πολλοί άλλοι, καταλαβαίνουμε πως εξελίσσεται το Χριστινάκι. Βέβαια είμαι περίεργος τι θα λέει μετά από επίσκεψη του επιφανούς bakalhs...
--------------
"Διάρρηξον μοι το αιδοίον, μετα του τρισμεγίστου  προύχου της εμβολής σου.Εκχυσον  τον  διάπυρον  οχετόν σπέρματος εντός του καθύγρου υμένος μου ...
μπουαχχαχχχααχαχαχαχαχ!!!!καλοοοοοοοοοοο!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom