Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 557 άτομα (40 μέλη και 517 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σήμερον 21.30 - 23.00 μικρά περιήγησις.

Εις τον επί της οδού Φυλής αρ. 71 διαμέρισμα του ισογείου ειργάζετο η αληθώς ωραία ρωσίς ʼννα και η υπηρεσία Έφη. Τη επιμονή της δευτέρας, ήτις κατέχει χάρισμα εις τας δημοσίας σχέσεις, επέρασα εις το αρκούντως καθαρόν και εύτακτον δωμάτιον. Μετά μικράν αναμονήν εισήλθεν η νέα η οποία προέβη εις πεολειχίαν άτεχνον μεν, πλήρη καλής διαθέσεως δε. Κατόπιν της ορθίας στάσεως παρέλειψεν καθ'ύπόδειξίν μου το "πισωκολλητόν" και ετελείωσα με την νέαν υπτίαν αναστενάζουσα και ψιθυρίζουσα λέξεις πάθους εις την ρωσσικήν. 20 ευρώ. Συνιστάται ανεπιφυλάκτως, ιδιαιτέρως εις τους νεωτέρους συναδέλφους.

Εις τον πρώτον -και μοναδικόν- όροφον του Φυλής 71 υπηρεσία με περίεργον πρασίνην κόμην και εργαζομένη νέα όχι άσχημος αλλά με απλανές βλέμμα το οποίον προδιέθετε αρνητικώς.

Εις το υπόγειον της Μονής Προδρόμου 16 νέα άνευ θετικού τινος στοιχείου.

Εις το ισόγειον της Φυλής 67 υπηρεσία αδιάφορος προς την εργασίαν και νέα ονόματι Μαρία με μόνον θετικόν στοιχείον την ωραίαν βαθύχροον εκ του ηλίου ή του "σολάριουμ" επιδερμίδαν της.

Τέλος εις το ημιυπόγειον της Φυλής 66 η Αδριάννα, όπου κατέθεσεν ο συνοδεύων με συνάδελφος. Νέα σχετικώς συμπαθής με εικόναν καθημερινής κορασίδος και κάποιαν δροσιάν λόγω ηλικίας. Απαράδεκτος υπηρεσία η οποία μετά την παρέλευσιν 5λέπτου ίστατο προ της θύρας του δωματίου καλούσα την εργαζομένην να εξέλθη.

Αυτά και δια την σήμερον.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Συναγωνιστή bakalh,διατελείς έχουσων άπαντας τα αργύρια τέκνον μου,στη δημοτική:Είσαι όλα τα λεφτά ρε παιδί μου!!
Βραδυνό(σχεδόν μεσονύκτιο) 'Χτύπημα' σε Ρεμούνδου 21 και Ντενίζα.Τι να πώ γι'αυτή τη γυναίκα!Οι παλιοί τα γνωρίζετε, οι καινούριοι πρέπει να τα μάθετε(και γρήγορα)..Απίστευτη καύλα γι'ακόμη μια φορά,όσες ώρες κι αν περάσουν αυτή γαμιέται το ίδιο καλά.Δεν θα πώ στάσεις ,κλπ,αυτά είναι πολλά για να αναφέρω,θα πώ μόνο οτι τελείωσα παίρνοντας το...στόμα της(έτσι γι'αλλαγή!!) :grin: ,καθώς την είχα από κάτω κι αυτή συνέχιζε να γλύφει και να ρουφάει αργά κι ηδονικά το καυτό 'εργαλείο του Εγκλήματος'!  :2funny: :2funny:
Total value for money...Ντενίζα 4everrrr!!!  :dancing:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
αχ θα πληρωθω αυριο που θα παει.αντε γιατι ολο με την γυναικα μου παω τελευταια.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Συναγωνιστή bakalh,διατελείς έχουσων άπαντας τα αργύρια τέκνον μου,στη δημοτική:Είσαι όλα τα λεφτά ρε παιδί μου!!

Μ'αρέσει που στο site υπάρχει άνοδος του επιπέδου, περιμένω threads  αποκλειστικά στην καθαρεύουσα, στα αρχαία και μελλοντικά στα λατινικά. Α! και ξενόγλωσσα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Σήμερα το πρωί random έφοδος στην Φυλής.
Διδύμου 8α (της Μαρίας) μόνη της μελαχρινή με ωραίο βυζί.
Φ54 πάνω ξανθιά κοντό μαλί και σιλικόνη.
Φ71 πάνω Αντριάνα - καλή φαίνεται δεν έχω δοκιμάσει ή διαβάσει.
Φ71 κάτω με πιασίματα βαρια κιασήκωτη Γκλόρια - αρνητικά σχόλια έχω ακούσει.
Φ59 πάνω & κάτω - δράματα.
Φ65 πάνω ένακοριτσάκι λεπτό χαρούμενο ήθελα να περάσω αλλά με έκοψαν τηλέφωνα όπου με οδήγησαν προς Φωκαίας όπου πήγα για Κατερινάκι (στο 17 πάνω) αλλά περνώντας από το 17 το κάτω έμεινα.
Μαριαλένα ή κάπως έτσι (με έκανε και το ξεχασα το όνομα της) λεπτούλι μικρούλι 165 με τα 15ποντα μποτίνια της, κορμάκι χωρίς πραγματικά ψεγαδι και πολύ όμορφη (για τα γούστα μου). Η προισταμένη την διαφήμησε για πρωτάρα, ήταν στενή πολύ, deep πίπα αργή, όχι μπάλες, όχι γλυψίματα κλπ. από πάνω πηδηχτούλα κι έτσι την εβαλα κάτω. Σαν sex attitude μέτρια είναι όμως θεά... Θα πάω και άυριο  :rockon:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
και στο 17 πάνω περιμένει το κατερινάκι που ενω δεν εχει καλη φάτσα, κανει ωραιο γαμησάκι και συμφέρει... (20 ευρώ) ... για πρωτες βοηθειες στην κάβλα !!!

Το Κατερινάκι είναι απαιχτο όταν το βρεις στα κέφια του, GFE με μόλις 20 Ευρω
 

Επισκέπτης
Και στο κάτω κάτω σε όποιον δεν αρέσει το Κατερινάκι (σ' εμένα π.χ.), το πρωί υπάρχει η γλυκειά Αλεξάνδρα (Φ65 επάνω) η οποία ήταν και σήμερα ευγενική και γλυκειά (αν και έχει αρχίσει να έχει 1-2 άτομα αναμονή). Διαλιέχτε!
 

Επισκέπτης
ρε φιλε που ειναι αυτη η αλεξανδρα που λες καλο μωρο
 

Επισκέπτης
ρε φιλε που ειναι αυτη η αλεξανδρα που λες καλο μωρο
Οπως φαίνεται και στο post μου, σήμερα ήταν Φυλής 65 (Φ65) πρωί (10:00-17:00). Αν γράψεις Αλεξάνδρα στην Αναζήτηση του thread στο επάνω μέρος της σελίδας που διαβάζεις θα δείς όλα τα σχόλια που έχουν γραφτεί γι' αυτήν. Θέλει προσοχή όμως γιατί δεν είναι σα το Χριστινάκι (συνήθως Φυλής 65 κάτω πρωί) που παίζει και γερό παιχνίδι. Είναι πιό μπιμπελό για πιό ήπια χρήση.
Αν μου επιτρέπεις να σου πω κάτι που θεωρώ ότι θα σε βοηθήσει και σε άλλες περιπτώσεις, όποτε έχεις απορίες για διάφορα θέματα, το πιθανότερο είναι η Αναζήτηση να σου παράσχει ότι πληροφορία θέλεις πολύ συντομότερα απ' ότι θα σου απαντήσει καποιος και βλέπεις και 10 απόψεις ώστε να μη βασίζεσαι μόνο σε μία.
Καλή διασκέδαση!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον,

δεν ειμαι καλος στην ενημερωση για μπουρδελα, αλλα θα κανω μια προσπαθεια..

στη διδυμου, στα πανω, στο ισογειο, αναφερθηκε μια ελληνιδα που οταν την ειχα δει μου φανηκε πολυ γλυκια και ειχα υποσχεθει ενημερωση.

σημερα το απογευμα λοιπον πηγα και ψωνισα. τζενη τη λενε, ελληνιδα δηλωνει και θεσαλονικια (αμφισβητω και τα δυο)

τυπικο πηδημα φυλης, ομως το προσωπακι της ειναι απαιχτο, καθως και το κορμι της, το οποιο το μονο που του υπολειπεται ειναι οι μεγαλοι βυζοι (για τα γουστα μου βεβαια)..

ομιλητικη και ευχαριστη και ωραιο στησιμο στα τεσσερα, πιπα ικανοποιητικη, αλλα δεν αφηνει δαχτυλα κλπ..
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
... και αναρωτιόμουνα γιατί μύριζε λιβάνι το απόγευμα στη Φυλής...  :2funny: :2funny: :2funny:

Απογευματινή, σύντομη βολτούλα στη Φυλής.
Αγκύρας 12 - η γνωστή Ζάνα από Αλκαμένους & Περγάμου.
Φ65 (κάτω) - oriental Χριστινα, της την χάρισα μιας και την "πήρα" την προηγούμενη εβδομάδα.
Φ65 (επάνω) - Ρενάτα, όπου και κατέθεσα... πολύ καλό κορμί, τρελό κωλαράκι, αρκετό καλό service, περιέργη συμπεριφορά...
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
... και αναρωτιόμουνα γιατί μύριζε λιβάνι το απόγευμα στη Φυλής...  :2funny: :2funny: :2funny:

Απογευματινή, σύντομη βολτούλα στη Φυλής.
Αγκύρας 12 - η γνωστή Ζάνα από Αλκαμένους & Περγάμου.
Φ65 (κάτω) - oriental Χριστινα, της την χάρισα μιας και την "πήρα" την προηγούμενη εβδομάδα.
Φ65 (επάνω) - Ρενάτα, όπου και κατέθεσα... πολύ καλό κορμί, τρελό κωλαράκι, αρκετό καλό service, περιέργη συμπεριφορά...
τι εννοείς περίεργη συμπεριφορά?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η ρενατα ειναι τρελλη, κριμα γιατι ειναι κουκλα, θα μπορουσε να δωσει πολλα..
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Εγω εκανα μια βολτα παρασκευη βραδακι.περπατησα ολη τη φυλης.Μετρια πραγματα.Σ ενα υπογειο πετυχα κι ενα τραβελι του κερατα.Στο σπιτακι με τον τσατσο τον πουστη μονο που δεν μου ορμηξε η γκομενα που ταν και απαισια.Μ αρεσε μια ξανθουλα που ηταν στο σπιτακι απεναντι ακριβως απο το βενζιναδικο,αλλα ειχε πολυ δουλεια και δεν μπηκα.Αλλα δεν μου βγηκε σε κακο.Μπηκα στο 65 νομιζω ακριβως διπλα στο βενζιναδικο,που χα παρει και τη ρενατα πιο παλια....Ηταν μια ομορφη πιτσιρικα.Οχι ρενατα σε ομορφια αλλα καλη.Μπηκα στο δωματιο.Ουτε γκομενα δεν εχω παρει ετσι μαγκες.Φοβερη πιπα,ολες τις στασεις και συμμετοχη σην πραξη με κραυγες και ομιλια.Απολυτα ευχαριστημενος.Αντιθετα πριν καμια βδομαδα ειχα παρει μια ξανθια σε ενα αλλο απεναντι,πρωινη βαρδια.Ωραια γυναικα,αλλα μονο που δεν με εδειρε.με πονας και πως το κανεις ετσι και τετοια.Αφηστε που η πιπα κρατησε 10 δευτερα με το ρολοι..
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Επισης επειδη ειμαι νεος στο χωρο,αν μπορει καποιος ασ στειλει ενα πμ με τα κλασικα καλα μαγαζια της φυλης...να αρχισω το ψαξιμο με καποιεσ πληροφοριες γιατι η αναζητηση στο σαιτ πρεπει να χει προβλημα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Σήμερα Φωκ17 κάτω δεν ηταν η Μαριαλένα αλλα ήταν κλειστό. Μπήκα και μόλις εφευγε ένα μωρό 18-19 με πολιτικά. Η προισταμένη μου ειπε οτι μολις αδιαθέτησε και δεν ξέρει αν θα στειλουν άλλη και ότι ηταν και αυτή 1η μερα στην δουλειά.(!?) Θα επανέλθω αυριο να δω τι νέο αλλιώς Αλεξάνδρα στο Φ65 πάνω που ήταν και σημερα.
 

Επισκέπτης
Σήμερα κατά τις 12:00 Φωκαίας 17 κάτω ήταν με εμφάνιση εργασίας σε πλήρη επιχειρησιακή ετοιμότητα ένα κοντοπούτανο με τσουπωτό διαφορικό και ψηλοτάκουνες πλατφόρμες παραλίας. Αν φόραγε ψηλοτάκουνα πέδιλα θα δοκίμαζα, αλλά δεν... Κόσμος στην αναμονή. Αν είχε μπασκέτα θα παίζαμε ένα μονό μέχρι να βγεί. Τελικά στη Φωκαίας 17 κάθε μέρα μετράει ως πρώτη γιατί και σήμερα όπως και χθές ήταν η πρώτη μέρα στη δουλειά για το νεαρό βραχύσωμο πορνίδιο.
Το Φυλής 65 ως όαση πρόσφερε στο γνωστό δίδυμο Αλεξάνδρα επάνω και Χριστίνα "Θέλω π..ο" κάτω.

Ασχετο με το thread αλλά επειδή μου λείπει φρέσκο κείμενο bakalh, δε συμφωνείτε να τον επιχορηγήσουμε να κάνει μία συνολική επισκόπηση και σε περίπτωση που δεν το επιθυμεί να του αντιπροτείνουμε να πάρει ένα παλιό thread και να το διασκευάσει?  :dancing:Ως πρόσθετο στοιχείο απόλαυσης προτείνω να ζητήσουμε να του παρασχεθεί η δυνατότητα να γράφει με πνεύματα και όλους τους τόνους κ.λ.π. Ρε τι διαστροφή είν' αυτή που έχω να θέλω να διαβάζω reviews για πορνίδια σε λόγια φόρμα γραφής!! :think:
 

Επισκέπτης
έχω πληροφορίες ότι μια Βουλγάρα που καμακώνετε μέσω του βουλγάρικου site γνωριμιών με επιλεκτικούς πελάτες ( στο ) εκεί έχει και φωτογραφίες της δεν ξέρω όμως αν επιτρέπεται η δημοσίευση τους είναι με το λογότυπο του site επάνω για να την δείτε αν την έχει πάρει κανένας συναγωνιστής.   
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom