Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 510 άτομα (48 μέλη και 462 επισκέπτες)

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
σωστα ..αρχη της Ελ.βενιζέλου=Θησέως ..Καλλιθέα .. ειναι ευκολη η προσβαση καθως είναι κεντρικη που διασχίζει ολη την Καλλιθέα..

εσυ αν θυμάμαι καλα δεν ειχες πει οτι δεν θα ξαναπηγαινες Μιλάνα..??  :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
"εσυ αν θυμάμαι καλα δεν ειχες πει οτι δεν θα ξαναπηγαινες Μιλάνα..?? "
----
αμαν  βρε rotti μου , προκατειλημμένος και σύ .. αφού .. Δεν πήγε στην Μ ιλάνα
Πήγε στην  ...Μιλλένα - με δύο 'λλ" από  το millenium  κλπ ...
(και γώ λέω να  ξαναπάω στην  ΜιλλΝίνα ..)
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ωχ τώρα το πρόσεξα.. σωστος..!! αυτη η Μιλλένα μου έχει ξεφύγει..αλλα σύντομα θα τιμωρηθεί αναλογως..!! :rockon: :rockon: :rockon:

αα θα ξαναπας στην Νίνα εε...!!! εγω παντως δεν νομίζω να ξαναπάω..!!
να την τιμωρήσεις παραδειγματικα οταν πας ..!! :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
σωστα ..αρχη της Ελ.βενιζέλου=Θησέως ..Καλλιθέα .. ειναι ευκολη η προσβαση καθως είναι κεντρικη που διασχίζει ολη την Καλλιθέα..

εσυ αν θυμάμαι καλα δεν ειχες πει οτι δεν θα ξαναπηγαινες Μιλάνα..??  :grin: :grin:
ναι, το εχω δηλωσει!!
 

Επισκέπτης
Ω Rotti--
δεν ξαναπάω ---ούτε στην Νίνα ούτε στην ΜιλλΝινα, ούτε σε καμμιά  μπαρουτοκαπνισμένη ηθοποιό
Θα πώ κάτι  ...αστείο.. "Τελικά, ξέρετε .. πιστεύω ότι  αυτές  για τις οποίες  συζητούμε εδώ είνα  τλικά.... πουτάνες !!"
τεσπα .. μετά απ' όλα αυτά
Καταλήγεις σε μερικές εντάξει  και επαγγελματίες ( Σοφακι, Κατερινα, Μαρία  Διδύμου κλπ) και σταματάς  ν' ασχολείσαι
με διάφορα part- time φρούτα .
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί:
Φ134 ισόγειο Ντανιέλα. Ισχυρίστηκε ότι θα φύγει για Ρουμανία περίπου στις 15 τρέχοντος (ωπ! με επηρέασε θετικά η ανάγνωση του bakalh) και θα επιστρέψει περί τις 2 εβδομάδες αργότερα. Συνολική εντύπωση μέτρια γιατί εμφανισιακά είναι μέτρια αλλά πολύ γλυκειά. Δεν έβγαλε το σουτιέν αλλά ήταν πολύ GFE. Συνεχίζει το γνωστό πρόγραμμα (πρωί 134 απόγευμα Φωκαίας 17).
Στο 134 επάνω ήταν μία κυρία με alias Χριστίνα (ναι κι άλλη!), ψηλή ξανθιά ωραίο κορμί και καλό προσωπάκι.  Αν δοκιμάσει κάποιος ασ καταθέσει την εμπειρία του.
Στο Φωκαίας 17 η Κατερίνα. Νεαρή, κοντό μαλλί, tatoo στην ωμοπλάτη και άσχημα δόντια. Αν από την περιγραφή μπορεί κάποιος συναγωνιστής να μας πεί για την εμπειρία που δημιουργεί στο χρήστη, θα επιβεβαιώσουμε αν είναι η Κατερίνα για την οποία γράφτηκε ένας καλός λόγος πρόσφατα σε άλλο post.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
"Τελικά, ξέρετε .. πιστεύω ότι  αυτές  για τις οποίες  συζητούμε εδώ είνα  τλικά.... πουτάνες !!"
Καλόοο!! :2funny: :2funny: :2funny:

μετά απ' όλα αυτά
Καταλήγεις σε μερικές εντάξει  και επαγγελματίες ( Σοφακι, Κατερινα, Μαρία  Διδύμου κλπ) και σταματάς  ν' ασχολείσαι
με διάφορα part- time φρούτα .
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

LEON14

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μήπως ξέρετε το άτακτο πορνίδιο ονόματι Μιλλένα στο στούντιο Θησέως 35 με τι τιμές παίζει ???
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
λογικά ξεκινάνε απο 50 ευρώ και ανεβαίνουν..
 

LEON14

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Τι λες συνάδελφε αξίζει ? Μήπως έχεις δοκιμάσει το εν λόγο πουτανίδιο ?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
οχι δεν το έχω δοκιμάσει..αλλα εχουν γραφεί καλες κριτικες..από το μέλος Nasos. βέβαια σε επιπεδο ρδελου..
για στουντιο δεν ξέρω αν αξίζει τα 50.
αν δοκιμασεις γραψε εντυπωσεις..!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερινη βολτα κατα τις 2 το μεσημερι στον πορνοδρομο της Φυλης-Αναμεσα απο 67 και 71 γινονται εργασιες ανεγερσης 3 ΝΕΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ :rockon:-
Καταθεση στο 71 κατω οπου και ηταν η Γλορια-Ψηλη,νταρντανοπουτανοειδες με μεγαλους βυζους και κωλαρα αλλα στο δωματιο''μη μου απτου''και στραβωμενη γενικα :birdman:-Την΄΄έφαγα''απο την αρχη και της λεω''Βαριεσαι τελειως εσυ''-Εννοειται οτι ηταν πρωτη και τελευταια-(Μαλλον ηταν ξενερωτη χωρις ''ψιλες''και ξυλοκαινες)
Φυλης 65 πανω η Αλεξανδρα οπου και πηρα για πολλοστη φορα και για να γραψω κατι γι`αυτην δεν χρειαζεται-Οσοι δοκιμασαν ξερουν-Με φραπεδακι το 2ο τελειωμα.
Πρεπει να  ανανεωθει λιγο ο στολος των καυλοπορνιδιων πιστευω στη Φυλης με εσωτερικες μεταγραφες και να κοιταξουν λιγο τα χαφ και σεντερ φορ :rockon:
Καλα γαμησια και καλο μηνα
 

kouklos25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
τι εννοεις με φραπεδακι το 2 τελειωμα?την πηρες και 2 φορα πληρωσες αλλα 20??
 

Επισκέπτης
Μην ζηλεύεις του το κάνει δώρο, είναι και εκείνος γλυκοτσούτσουνος...
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
γεια σας ... καβλέουρες ... αναφέρω ότι στο 24 φωκαιας η αγγέλα πήγε διακοπές και στο 17 πάνω περιμένει το κατερινάκι που ενω δεν εχει καλη φάτσα, κανει ωραιο γαμησάκι και συμφέρει... (20 ευρώ) ... για πρωτες βοηθειες στην κάβλα !!!
χωματιανού γύρισε το Κλαουδιο το οποίο είναι γαμάτο σε όλα αλλά θέλει να σε ξεπετάει σε 5...λεπτα... !! οπότε δεν το εγγρίνω παρά μόνο για τρελλές καβλες!!!! αυτά τα ολίγα ... see you around!! 
 

Επισκέπτης
Προσωπικα εχω κολλησει με την Μαρια πρωινη βαρδια στο Φυλης 54 το κατω.
Κανει ισπανικο και γενικα στο κρεβατι ειναι πολυ ευχαριστη και ομιλιτικη σε βαθμο αμηχανιας.Ειναι μελαγχροινη γυρω στα 30.Το μονο αρνητικο οτι δεν αφηνει χαστουκακια στα οπισθια.20 ευρω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom