Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 480 άτομα (51 μέλη και 429 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πρωινη εφοδος στα κοκκινα σπιτακια της Φυλής που ηταν ΟΛΑ ανοιχτα
Φυλής 71-μελαχροινη απαραδεκτη-
Φυλης 71 επανω-Αντριαννα-Δοκιμασμενη
Μονης Προδρομου-Ενα ξανθο μπαζακι
Φυλης 65 πανω -Λιζα-Ουκρανεζα,ξανθια,την ειχα παρει παλαιοτερα οταν δουλευε στο 65 κατω-Ενα πρωτο πιτσιλισμα μετα απο καιρο και σημερα-Ωραιο βυζακι-Αδυνατη-Ανεκτικη σε παιχνιδια
Φυλης 65 κατω-Χριστινα απο Ρωσια-Asian χαρακτηριστικα ματιων(μου θυμισε μια στριπτιζου που γαμουσα παλια)Αδυνατη με λεμονατο βυζακι και στο δωματιο εκανε''παπαδες''(Δεν ειναι η Ρουμανα Χριστινα),GFE,γλειψιματα σε σωμα και στηθος και ελεγε''Μου αρεσει πολυ η πουτσα απο τοτε που ηρθα Ελλαδα''Τη ρωτησα αν γαμιοτανε και στη Ρωσια ετσι και μου ειπε οτι εδω γουσταρει να γαμιεται-Πιπα αλα πορνοσταρ κρατωντας σφιχτα τις μπαλες και στριφογυριζε με το χερι της με μανια το καυλι καταπινοντας το-Δεν αντεξα απο τα σκηνικα αυτα και αρχιζω να της γαμαω το προσωπο με σφαλιαρες στα κωλομερια-Γουσταρε και μετα ανεβηκε απο πανω οπου ιππευσε το ατιθασο και δαιμονισμενο καυλι σε ρυθμο με πολλα beat οπου και εχυσα-Αξιζει και 2η δοκιμη-Πολυ καλη
Αυτα απο πρωινο ΝΤΟΥ στη Φυλης-Νεοτερα συντομα
Καλα γαμησια μαγκες
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
μαγκες ΒΟΗΘΕΙΑ.ερχεται απο χωριο ξαδερφος και θελει να τον .....γυρισω λιγο,καταλαβαινετε...προτεινετε μου καποια καλη μη γινω ρεζιλι.διαβασα τα προηγουμενα σχολια αλλα δε μπορω να τον παω σε 3-4 και να διαλεξει.να τον παω σε ενα.
 

Επισκέπτης
Εχθές περί την 11ην νυκτερινήν περιήγησις ανα τας οδούς του έρωτος ομού μετ' εμπείρου συστρατιώτου.

1. Διδύμου 8 ισόγειον ομιλητικωτάτη υπηρεσία προκαλούσα τον γέλωτα εις τους πελάτας. Εργαζομένη νεαρά Ελληνίς (τουλάχιστον δεν είχεν ίχνος ξενικής προφοράς), μελαχροινή, όχι άσχημος, με ολίγον χαλαρόν στήθος. Εις τα υπ' όψιν.

2. Διδύμου 8 όροφος. Εμφανίσιμος νεαρά μελαχροινή αγνώστου προελεύσεως, ολίγον βραχύσωμος.

3. Φυλής 54. Ευρίσκεται επί ορόφου όπου μεταβαίνει τις δια στενής και ολίγον επικινδύνου κλίμακος. Εργαζομένη αδιάφορος, με περιττά κιλά και τεχνητήν ξανθήν κόμην.

4. Φυλής 66 υπόγειον. Ενδιαφέρουσα περίπτωσις. Μελαχροινή περίπου 30ετής με κόμην μαύρην "καρέ". Επιδιδομένη εις ακκισμούς και φιλοφρονήσεις μετά των πελατών. Αξίζει μιαν δοκιμήν.

5. Φωκαίας 17 ισόγειον. Η γνωστή δοκιμασμένη Ντανιέλλα. Εχθές όμως ήτο προφανώς καταβληθείσα εκ του εργασιακού καμάτου και δεν ενδιεφέρετο να προσελκύση πλείονας πελάτας. Η υπηρεσία έδιδε την εντύπωσιν δημοσίου υπαλλήλου: Εκάθητο παρακολουθούσα τηλοψίαν απαξιούσα έστω και να ομιλήση προς τους εισερχομένους.
66 υπόγειο η ακκιζομένη νεαρά είναι η Αντριάννα για την οποία υπάρχουν και καλές και κακές απόψεις και θα ήταν ενδιαφέρον να αυξηθεί το δείγμα ώστε να αποκτήσει στατιστική σημασία.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ο Κ.Κατακουζινός τελείωσε το σύγγραμμα του με το αποχετευτικό σύστημα του Βυζαντίου και τώρα ασχολειται με τα σκοτεινα δρομάκια της ηδονής.. :idiot: :idiot:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

bakalhs συνέχισε...!!
η ενημέρωση τώρα περνάει σε αλλο επίπεδο.. :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :dancing: :dancing:
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
μεσημεριανη σημερινη τσαρκα....ειχε κατι καλα μωρακια...τελικα μπηκα στο ρδελο που ειναι απεναντι απο το βενζιναδικο και εχει μια πρασινη πορτα..ειχε ενα απιστευτο μωρο την νατασσα...μελαχροινο,ψηλο,με απιστευτο  λεπτο κορμακι γυμνασμενο υπεροχο λοκο.και θεικα βυζακια νουμερο 4..παιδια μιλαμε ηταν μοντελακι το μωρο..πολυ αισθησιακη πιπα,και στα 4 η συνεχεια οπου με πολλη φορα και σκαμπιλια φαινοταν να το ευχαριστιοτανε...το κλου της υποθεσης τελειωνοντας μου λεει<<ησουν πολυ γλυκος και πολυ συνεργασιμος>>.στανταρ θα ξαναπαω δουλευει σαββατοκυριακα πρωινες ωρες
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Μεσημεριανη βολτίτσα Διδύμου,τελικά κατέθεσα στο 8 το επάνω.Ειρήνη,ξανθοκάστανη από Ρωσσία..Χάλια σε όλα,πολύ πλαδαρό σώμα και ξεπέτα.Δεν έχυσα!Μακριά.. >:(
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:


 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....1. Διδύμου 8 ισόγειον ομιλητικωτάτη υπηρεσία προκαλούσα τον γέλωτα εις τους πελάτας. Εργαζομένη νεαρά Ελληνίς (τουλάχιστον δεν είχεν ίχνος ξενικής προφοράς), μελαχροινή, όχι άσχημος, με ολίγον χαλαρόν στήθος. Εις τα υπ' όψιν....

προχθες το βραδυ που περασαμε με τον zero και τη ειδαμε παντως, μας εκανε πολυ καλη εντυπωση (για ελληνικο τεμαχιο..)
πολυ γλυκια, ευγενικη και χαμογελαστη και θα δωσω ενημερωση λιαν συντομως..
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Καλυμνου 36-υπογειο- Νανα,απογευματινη βαρδια, για πληρη "εκκαπνισμο λεβητων", ΕΥΡΩ 25.
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
καλησπερα,μια βολτα σημερα το μεσημερι και αναφερω:κολωνου 30 η Ουρσουλα 20 ευρω γλυκια κοπελιτσα Ιασωνος 20α 15 ευρω μια κοπελιτσα γυρω στα 30 μακρια μαυρα μαλλια ενας φιλος που μπηκε δεν του αρεσε πολυ δεν ρωτησα παραπανω γιατι βιαζονταν.διδυμου 8 κατω αν ειδα αυτη που λεει ο giorgospapa οντως μια χαριτωμενη μαυρομαλλα ελληνιδα ακουστηκε με πλακιτσα αργη μαλλον στο δωματειο γιατι περιμενα αρκετη ωρα για να την δω.
φ55 κατω μια αραπινα με 20 ευρω φωκ17 ενα ωραιο μωρο μικρο αντι της αντελλας αν θυμαμε καλα το ονομα της καστανοξανθη μακρυ μαλλι 20 ευρω
φωκ17 πανω ενα μινιον γυναικακι με τατου μια πεταλουδα στην ομοπλατη 20 ευρω κατερινα
φωκ 19 ενα επισης μικρο (ειδα αρκετα μικρα σημερα επειδη κατεβαινω συνηθως κυριακη πρωι και νεες φατσες)20 ευρω
φωκ 24 ο λαβυρηνθος αραπακι και εκει
φ80 και εκει ενα μινιον με 20 ευρω
φ84 η πρασινη πορτα διαβασα παραπανω για εναν φιλο που την πηρε.οντως τελειο μωρο για μενα πολυ ωραια αλλα δεν περιμενα λογω κοσμου σιγουρα ομως θα την παρω.20 ευρω
το ιδιο και η αλεξανδρα απεναντι φ65 κατω κατι εχει και με τραβαει αυτη η κοπελα πολυ καλη εμφανησιακα παντως.
φ71 ενα μινιον που δεν μου αρεσε και μου την ειπε η τσατσα γιατι δεν θελω.
απεναντι μονης προδρομου 15 μια milf 20 ευρω και 5 λεπτα παραταση δωρο απο την τσατσα ο καθενας τα συμπαιρασματα του.
φ134α η ντανιελλα που λεγαμε πρεπει να με θυμηθηκε γιατι με κοιταξε καπως εχω καταθεση λιγες φορες σε αυτην
φ134β μινιον κοπελα που γυριζε γυρω γυρω και καλα μοντελο καμια σχεση
στην γωνια με πιπινου μια milf που ζηταγε 25 εγω δεν τα εδινα
φ109 εκει που κατεληξα τιποτα ιδιαιτερο απο εμφανηση μαλλον για αλβανακι μου φανηκε αλλα το μ... ηταν θεοστενο.καπια στιγμη που το εβαλα αποτομα πρεπει να την ακουσαν και απεξω.φαινονταν να της αρεσε αν και πονουσε απο το μπες βγες. δεν ξερω ποσες απο αυτες αλλαζουν σημερα κυριακη για αλλη βαρδια αλλα αν κατεβητε και πετυχετε καμια μικρη πιστευω να την τιμησετε.
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
το ιδιο και η αλεξανδρα απεναντι φ65 κατω κατι εχει και με τραβαει αυτη η κοπελα πολυ καλη εμφανησιακα παντως.
Ρε παιδιά την Πέμπτη απόγευμα που είχα κατέβει για Αλεξάνδρα δεν ήταν εκεί και η τσατσα μου είπε οτι έφυγε εκτός ελλάδας.!Παπαργιές μου ελεγε.. η όντως εφυγε και ξαναγύρισε?
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
ισως ειναι πρωινη οταν δουλευε στο 88δ αν θυμαμε μου ειχε πει ο τσατσος οτι δουλευε μονο κυριακες απο το επομενο σαββατο απογευμα ομως την ειδα στο 65 κατω.τι να σου πω μονο αν εινα πρωινη.
 

Επισκέπτης
ι αλεξανδρα απο φιλις 65 ισογειο ειναι value for money!αξιζει ενα πιτσιλισμα καυλαντρες μου!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ι αλεξανδρα απο φιλις 65 ισογειο ειναι value for money!αξιζει ενα πιτσιλισμα καυλαντρες μου!

καλα ρε αθεοφοβε....εσυ πηρες το αστερι που μου αφαιρεσαν.....ο πορνορεπορτερ?οχι ρε γαμωτο....
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
συγχαρητηρια πιτσι για το αστερι εμεις οι καινουριοι θα σε εχουμε για πρωτυπο.ξερεις η αλεξανδρα πως ειναι μεσα;θελω να την παρω αλλα ολο κοσμο εχει και εγω οχι πολυ ωρα
 

Επισκέπτης
και τι πορνορεπορτερ???σκλιροπιρινικος πορνορεπορτερ!μποουχαχαχαχααχχα!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
pitsi το value το έδωσες πριν ή μετά τη παρτούζα με giorgospapa και vaso;
(πρέπει να γίναν αλλαξοκ...ς εκεί, αλλοί χάσαν αστέρια, αλλοί αλλάξαν χρώμα,τίτλο, αλλοί πήραν αστέρια)
 

Επισκέπτης
συγχαρητηρια πιτσι για το αστερι εμεις οι καινουριοι θα σε εχουμε για πρωτυπο.ξερεις η αλεξανδρα πως ειναι μεσα;θελω να την παρω αλλα ολο κοσμο εχει και εγω οχι πολυ ωρα
ι καυλα δεν εχει αστερια πουτσαρα μου!
ι αλεξανδρα ειναι απλα καλι στο κρεβατι σινιδοπορε μου!
αηιζει ενα πιτσιλισματακι!τιν εχο πετιχειι απογευματινες βαρδιες!ειναι προθιμο πορνιδιο και δε χαλαει χατιρι αφου ανεβενι και απο πανο!!!!επισιις δεχετε μπατσακια και στο κολαρακι το ατακτο και εκφιλο πορνιδιο!
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
πιτσι την απεναντι την νατασσα την εχεις παρει;ο φιλος που την πηρε λεει αξιζε βεβαια και η εμφανηση λεει πολλα.εκει να δεις αστερια και μαυρισμενο σωματακι απο τον ηλιο
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά την Πέμπτη απόγευμα που είχα κατέβει για Αλεξάνδρα δεν ήταν εκεί και η τσατσα μου είπε οτι έφυγε εκτός ελλάδας.!Παπαργιές μου ελεγε.. η όντως εφυγε και ξαναγύρισε?
μιν πιστευετε τισ πονιρες ιπιρεσιες!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom