Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 371 άτομα (44 μέλη και 327 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πηγα και δεν ηταν στην Περγαμου η Ριτα αλλα μια ξανθια κατω του μετριου.Ομως ο ανιχνευτης βυζιου επετυχε το σκοπο του.Η Ριτα βρισκεται Διδυμου 18 στο υπογειο.20 ευρω η 25 ευρω με ακαποτο.Την πηρα δειχνοντας μηδενικη ανοχη
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Χθες το απόγευμα, βολτούλα από ρεμούνδου. Στο 21 μια μαυρούλα  με ωραίο φυσικό βυζί και τρομερό κωλαράκι. Πίπα μέτρια, όπως και η συμμετοχή της στο κυρίως πιάτο, αλλά η επιδερμίδα της απίστευτα απαλή. Δεκτική σε αλλαγές στάσεων, πιασίματα και πολύ ομιλητική. Γενικώς το τίμησε το 20αρικο. Δυστυχώς όνομα δεν συγκράτησα
 

Επισκέπτης
Xθες το απογευματάκι είχα σηκωμάρες και αφού περνούσα που περνούσα από Φυλής, είπα να κάνω μια στάση στο Σοφάκι στο Φυλής 54 στο κάτω. Λοιπόν, αυτήν είχα ΠΟΛΥ καιρό να την δω. Έχει αδυνατίσει σημαντικά (αφού φαίνεται ψηλότερη και μπερδεύτηκα!!!).

Anyway, με ένα 20αρικάκι πέρασα στα ενδότερα. Καταρχήν θα αναλύσω το... :knockinb: και μετά θα γράψω κάποια σχόλια.

Ξεκινάμε με πίπα η οποία, όπως πάντα, ήταν φανταστική. Ξεκινάει σιγά-σιγά και μετά με πλακώνει στα deepthroat, όλο μέχρι κάτω. Της τραβάω το χέρι που μου τον κράταγε (γιατί άλλο το deepthroat με χέρι και άλλο χωρίς ;)) και αρχίζω να την γαμάω στο στόμα. No problem, δεν μασούσε. Σε κάποια φάση που μου είχε φτάσει στο σαγόνι από την κάβλα λέω να τραβηχτώ για να πάμε στο κυρίως "θέμα". ΟΜΩΣ, όταν έκανα να τραβηχτώ αυτή μου τον ρουφάει αλά-hoover, δεν με αφήνει και συνεχίζει ακάθεκτη. "Έτσι μου είσαι?", σκέφτομαι και της ρίχνω ένα γερό μπάσιμο να τον καταπιεί όλο! Βράχος το Σοφάκι, δεν κατάλαβε μία...  :think: Και το φοβερό είναι ότι έχει την ικανότητα να ρουφάει ΔΥΝΑΤΑ ενώ σου κάνει deepthroat... αυτό το πράγμα λίγες το καταφέρνουν! Επειδή όμως είμαι πολύ fan του deepthroat και αισθανόμουν ότι έφτανε η ώρα να τα αδειάσω στην πίπα, της έπιασα το κεφάλι και την τράβηξα σιγά-σιγά. Την γυρνάω στα 4 και βλέπω την θέα της υπέροχης κωλάρας της (κρίμα που δεν την δίνει). Μπαίνω μέσα και αρχίζω τα μπασίματα. Λόγω της πίπας δεν νομίζω να άντεξα πέρα από το 5λεπτο και την στιγμή που της τα άδειαζα σφίγγει την μουνάρα της και με τρέλανε κανονικά... Αισθανόμουν τον πούτσο μου να ρουφιέται ρε σεις... μα την Παναγία! Εμένα αυτό το πράγμα δεν μου το είχε κάνει παλιότερα πάντως. Αφήστε που όταν της τα άδειαζα μου λέει "να, για να μάθεις!!!" και με έσφιγγε με το μουνάκι της. Όταν τελειώσαμε μου είπε "ευχαριστώ" (όπως πάντα) με χαιρέτησε (στον πληθυντικό, όπως πάντα!) και έφυγε.

Τα σχόλια λοιπόν τώρα... έχω την εντύπωση ότι ΙΣΩΣ έχει πάρει λίγο ψηλά τον αμανέ. Καταρχήν, ενώ δεν είχε κόσμο, με άφησε και περίμενα τουλάχιστον ένα 10λεπτο στο δωμάτιο. Αφού την άκουσα να βγαίνει στο σαλόνι τουλάχιστον 5-6 φορές. Άκουσα λοιπόν να την λέει (μονολογώντας) στα άτομα που δεν μπαίνανε. "Χαζός είσαι εσύ", "άντε τον μαλάκα", "εσύ έχασες", κτλ. Αυτά τα έλεγε μονολογώντας όταν έμπαινε πάλι μέσα από την κουρτίνα. Με λίγα λόγια "στόλιζε" όλους όσους μπαίναν στο μπουρδέλο για να την δούνε, αλλά δεν περνούσαν στο δωμάτιο. Στον τελευταίο που δεν πέρασε και μπήκε καπάκι σε μένα, λέει "αυτός έχασε!!!" και μετά χαμογελαστή μου λέει "καλησπέρα σας!". Highlight ήταν η φάση όπου κάποιος (συνάδελφος από εδώ ίσως???) μπήκε στο μπουρδέλο και μιλούσε στο κινητό. Γυρνάει και του λέει "καλά εσύ με το κινητό μπαίνεις στα μπουρδέλα?". Γυρνάει και της λέει "ε, τι να κάνω... αφού μιλάω!!!". Έφυγε κι αυτός και τον "στόλισε" αναλόγως!

Anyway, όχι ότι με απασχολούν τόσο πολύ αυτά από την στιγμή που στο δωμάτιο είναι μια χαρούλα, δεν έχει βέβαια GFE attitude αλλά είναι σε ανεκτά επίπεδα. Και το γαμήσι της είναι από τα καλύτερα στην Φυλής. Νομίζω ότι αυτή την στιγμή το Σοφάκι στο 54 και το Χριστινάκι στο 65 (κάτω) είναι σταθερές αξίες. Τώρα αν με "στόλισε" κι εμένα όταν έφυγα... δικό της πρόβλημα!!!

Αυτά!
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Χθές βράδυ, λίγο μετά τις 11 Κεραμικού 13 α και β μπάζα.
Πέρασα από Κολωνού και ήταν τα 4 στη σειρά (από της Κατερίνας) κλειστά.
Πιθανόν λόγω τον 2 περιπολικών στην Πλατεία Καραισκάκη και τον 6 μπάτσων που κόβαν βόλτες.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε liomas με καύλωσες μεσημεριάτικα! Θέλω να παω να το γαμήσω κιεγώ αυτό το Σοφάκι... ξέρεις μήπως ποιές μέρες και ώρες είναι στο 54;
 

Επισκέπτης
Σοφια ειναι απογευμα στο Φυλης 54 στο κατω.Προσωπικα δεν ειναι του γουστου μου και δεν εχω περασει ποτε αλλα αντικειμενικα ειναι καλη εμφανισιακα.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Τίποτα το ιδιαίτερο στο Μεταξουργείο απόψε!!
Στης Κατερίνας συνεχίζονται οι εργασίες!
Απέναντι, τίμησα για ακόμα μία φορά την Ειρήνη και τις βυζάρες της! Ομιλιτικότατη, και με όρεξη!
Τις άρεσε που της είπα να μου ρίχνει κωλοσκάμπιλα (άλλο φετίχ μου) και ήταν μες στην καύλα!!
Άξιζε τα 20 ευρά;)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Τίποτα το ιδιαίτερο στο Μεταξουργείο απόψε!!
Στης Κατερίνας συνεχίζονται οι εργασίες!
Απέναντι, τίμησα για ακόμα μία φορά την Ειρήνη και τις βυζάρες της! Ομιλιτικότατη, και με όρεξη!
Τις άρεσε που της είπα να μου ρίχνει κωλοσκάμπιλα (άλλο φετίχ μου) και ήταν μες στην καύλα!!
Άξιζε τα 20 ευρά;)
Σε ποια διευθυνση man?MILF ειναι ή πιτσιρικα?
 

Επισκέπτης
Προ της σημερινής αναφοράς ολίγα περί της χρησιμοποιουμένης γλώσσης ήτις αντιλαμβάνομαι ότι εξένισεν ωρισμένους.

Πρόκειται περί της απλής καθαρευούσης ή επισήμου η οποία αποτελεί το απάνθισμα των φιλολογικών κόπων επιφανεστάτων γλωσσολόγων και λογοτεχνών καθ' όλον τον 19ον αιώνα. Είναι μέσον απαραμίλλου ακριβείας και ανεξαντλήτου δυνατότητος παραγωγής νέων λέξεων οίτινες καλύπτουν κατά τον ιδεωδέστερον τρόπον πάσαν ανάγκην εκφράσεως. Ακριβώς αυτή αύτη η πρώτη ιδιότης - η ακρίβεια - παρέχει εις τους αναγνώστας την δυνατότητα διαμορφώσεως ακριβούς εικόνος εκ των λεγομένων του αφηγητού.

Αλλά ας περάσωμεν εις το προκείμενον.

Σήμερον εις τον επί της οδού Φυλής 65 οικίσκον, εις το ισόγειον, επαρκής υπηρεσία και η περίφημος Χριστίνα. Είναι τόσα τα λεχθέντα περί της νέας αυτής ώστε αισθάνεται τις υποχρεωμένος να δοκιμάση παρά την κάπως ιδιότυπον εμφάνισιν, την χαρακτηριζομένην υπό μεγάλης ισχνότητος. Ωστόσο συνεκρατήθην.

Εις την Φωκαίας 8 η ιδία γνωστή Ελληνίς συμπαθής ολίγον πληθωρική νέα.

Εις τον μοναδικόν οικίσκον της οδού Έλλης ετέρα Χριστίνα, 35+ ετών, πιθανώτατα Αλβανικής καταγωγής, ενθυμίζουσα όμως τας πληθωρικάς κυρίας των παιδικών μας φαντασιώσεων κατά την δεκαετίαν του '70. Ο συνοδεύων με έμπειρος συνάδελφος ωδήγησεν τα βήματά μας εις τον εν λόγω οικίσκον έχων δοκιμάσει τον στοματικόν έρωτα της εργαζομένης αυτής. Κεκμηκώς εκ της πολυώρου εργασίας απεφάσισεν να ολοκληρώση τοιουτοτρόπως και, ως εδήλωσεν, ηυχαριστήθη ιδιαιτέρως. Ωστόσο δεν κατενόησα τόν λόγον της ηυξημένης τιμής (25 ευρώ αντί για 20).

Εις την Φυλής 71 όροφος υπηρεσία απαράδεκτος, με κιτρίνην μισάνθρωπον όψιν. Η εργαζομένη δεν ήτο άσχημος. Είχεν ξανθήν (τεχνητώς κεχρωσμένην) κόμην, ήτο ολίγον βραχύσωμος και εκ πρώτης όψεως τουλάχιστον προδιέθετε ευμενώς.

Όμως πάντα τα ανωτέρω ωχριούν ενώπιον των αναμενόντων πάντα συνάδελφον μέλλοντα να διασκελίση την θύραν του ισογείου διαμερίσματος του οικίσκου, εάν - όπως σήμερον - ευρίσκεται εντός η γνωστή Ρωσίς Άννα. Η νέα αποτελεί την καλυτέραν ίσως επιλογήν  εις τον πληρωμένον έρωτα την παρούσαν χρονικήν στιγμήν. Εύχαρις και ομιλητικωτάτη εισήλθεν εις το δωμάτιον και ήρχισεν να με θωπεύη και να με ασπάζεται. Οι αναπόφευκτοι χρονικοί περιορισμοί ενός ευθηνού οικίσκου την ωδήγησαν εις κάπως αδρά πεολειχίαν (άνευ συμπεριλήψεως των όρχεων). Τέλος ωδήγησεν το πέος μου εις διείσδυσιν εντός της, αυτής ούσης εις ορθίαν στάσιν επ' εμού. Ήτο πολύ αργά δια να αλλάξω στάσιν, πλήρως κυριευμένος ων εκ της ηδονής. Μετά την ολοκλήρωσιν παράμεινεν επί χρονον τινά εις το δωμάτιον ερωτούσα περί της ακριβούς αποδόσεως τινών Ελληνικών λέξεων. Επαναλαμβάνω την ανεπιφύλακτον σύστασίν μου εις όλους τους συναδέλφους κάτω των 30 και την μετά γενικών επιφυλάξεων - ισχυόντων δια τους οικίσκους εν γένει - εις συναγωνιστάς υπερβάντας την ηλικίαν αυτήν.

 

Επισκέπτης
Εις τον μοναδικόν οικίσκον της οδού Έλλης ετέρα Χριστίνα, 35+ ετών, πιθανώτατα Αλβανικής καταγωγής, ενθυμίζουσα όμως τας πληθωρικάς κυρίας των παιδικών μας φαντασιώσεων κατά την δεκαετίαν του '70. Ο συνοδεύων με έμπειρος συνάδελφος ωδήγησεν τα βήματά μας εις τον εν λόγω οικίσκον έχων δοκιμάσει τον στοματικόν έρωτα της εργαζομένης αυτής. Κεκμηκώς εκ της πολυώρου εργασίας απεφάσισεν να ολοκληρώση τοιουτοτρόπως και, ως εδήλωσεν, ηυχαριστήθη ιδιαιτέρως. Ωστόσο δεν κατενόησα τόν λόγον της ηυξημένης τιμής (25 ευρώ αντί για 20).

Εννοεις το Ελλης 3?

Και χωρις παρεξηγηση αλλα και στο προφορικο λογο χρησιμοποιεις καθαρευουσα?
 

Επισκέπτης
Προ της σημερινής αναφοράς ολίγα περί της χρησιμοποιουμένης γλώσσης ήτις αντιλαμβάνομαι ότι εξένισεν ωρισμένους.

Πρόκειται περί της απλής καθαρευούσης ή επισήμου η οποία αποτελεί το απάνθισμα των φιλολογικών κόπων επιφανεστάτων γλωσσολόγων και λογοτεχνών καθ' όλον τον 19ον αιώνα. Είναι μέσον απαραμίλλου ακριβείας και ανεξαντλήτου δυνατότητος παραγωγής νέων λέξεων οίτινες καλύπτουν κατά τον ιδεωδέστερον τρόπον πάσαν ανάγκην εκφράσεως. Ακριβώς αυτή αύτη η πρώτη ιδιότης - η ακρίβεια - παρέχει εις τους αναγνώστας την δυνατότητα διαμορφώσεως ακριβούς εικόνος εκ των λεγομένων του αφηγητού.

Αλλά ας περάσωμεν εις το προκείμενον.

Σήμερον εις τον επί της οδού Φυλής 65 οικίσκον, εις το ισόγειον, επαρκής υπηρεσία και η περίφημος Χριστίνα. Είναι τόσα τα λεχθέντα περί της νέας αυτής ώστε αισθάνεται τις υποχρεωμένος να δοκιμάση παρά την κάπως ιδιότυπον εμφάνισιν, την χαρακτηριζομένην υπό μεγάλης ισχνότητος. Ωστόσο συνεκρατήθην.

Εις την Φωκαίας 8 η ιδία γνωστή Ελληνίς συμπαθής ολίγον πληθωρική νέα.

Εις τον μοναδικόν οικίσκον της οδού Έλλης ετέρα Χριστίνα, 35+ ετών, πιθανώτατα Αλβανικής καταγωγής, ενθυμίζουσα όμως τας πληθωρικάς κυρίας των παιδικών μας φαντασιώσεων κατά την δεκαετίαν του '70. Ο συνοδεύων με έμπειρος συνάδελφος ωδήγησεν τα βήματά μας εις τον εν λόγω οικίσκον έχων δοκιμάσει τον στοματικόν έρωτα της εργαζομένης αυτής. Κεκμηκώς εκ της πολυώρου εργασίας απεφάσισεν να ολοκληρώση τοιουτοτρόπως και, ως εδήλωσεν, ηυχαριστήθη ιδιαιτέρως. Ωστόσο δεν κατενόησα τόν λόγον της ηυξημένης τιμής (25 ευρώ αντί για 20).

Εις την Φυλής 71 όροφος υπηρεσία απαράδεκτος, με κιτρίνην μισάνθρωπον όψιν. Η εργαζομένη δεν ήτο άσχημος. Είχεν ξανθήν (τεχνητώς κεχρωσμένην) κόμην, ήτο ολίγον βραχύσωμος και εκ πρώτης όψεως τουλάχιστον προδιέθετε ευμενώς.

Όμως πάντα τα ανωτέρω ωχριούν ενώπιον των αναμενόντων πάντα συνάδελφον μέλλοντα να διασκελίση την θύραν του ισογείου διαμερίσματος του οικίσκου, εάν - όπως σήμερον - ευρίσκεται εντός η γνωστή Ρωσίς Άννα. Η νέα αποτελεί την καλυτέραν ίσως επιλογήν  εις τον πληρωμένον έρωτα την παρούσαν χρονικήν στιγμήν. Εύχαρις και ομιλητικωτάτη εισήλθεν εις το δωμάτιον και ήρχισεν να με θωπεύη και να με ασπάζεται. Οι αναπόφευκτοι χρονικοί περιορισμοί ενός ευθηνού οικίσκου την ωδήγησαν εις κάπως αδρά πεολειχίαν (άνευ συμπεριλήψεως των όρχεων). Τέλος ωδήγησεν το πέος μου εις διείσδυσιν εντός της, αυτής ούσης εις ορθίαν στάσιν επ' εμού. Ήτο πολύ αργά δια να αλλάξω στάσιν, πλήρως κυριευμένος ων εκ της ηδονής. Μετά την ολοκλήρωσιν παράμεινεν επί χρονον τινά εις το δωμάτιον ερωτούσα περί της ακριβούς αποδόσεως τινών Ελληνικών λέξεων. Επαναλαμβάνω την ανεπιφύλακτον σύστασίν μου εις όλους τους συναδέλφους κάτω των 30 και την μετά γενικών επιφυλάξεων - ισχυόντων δια τους οικίσκους εν γένει - εις συναγωνιστάς υπερβάντας την ηλικίαν αυτήν.

Ρε φιλαράκο, γράφε τα εις την δημοτικήν! Μας εκούρασε να διαβάζομεν τόσον μακροσκελή κείμενα εις την καθαρεύουσαν!!!
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.337
Πόντοι
6.195
Περαστικός χθές από Μεταξουργείο (18:30) είπα να ρίξω μιά βιαστική ματιά.
Λοιπόν Κεραμεικού 30 , αυτό το φρεσκοβαμένο, η Αντι (από το Αντριάνα) από Μόσχα. Μελαχρινό με 2+ βυζάκι, πράσινα ματάκια (ματάρες), κορμάκι φιδίσιο και πρόσχαρο. Το τίμισα και είχαμε όμορφη και επίμονη πίπα , βαθιά και μέχρι κάτω, και στα 4 με υπέροχη κολάρα και άπαιχτα κουνήματα. Φιλική και πρόσχαρη θα την ξανατιμήσω.
Και ερχόμαστε στην εκπληξη.....
Στο διπλανό (προς την μεριά της Λεωνιδίου) , ξανθό , όχι πολύ όμορφο , με μικρό βυζί αλλά πεταχτη και λίγο μεγάλη κολάρα και με ύφος ψιλοχαμένο....... έδινε κολαράκι.... Το τίμησα of course. Μόλις μπήκε είχε ένα ύφος ψιλοχαμένο και μου χαμογελούσε , ήρθε από πάνω και μου τριβόντανε με τα βυζιά (μικρα) στη  μούρη μου , έκατσε από πάνω αρκετή ώρα και μετά ,όπως ήταν φυσικό, την πήρα από την κολάρα της στα 4. Αρκετά παιχνιδιάρα , κοιτιόνταν και στον καθρέφτη και μου τον κούναγε, όχι και άσχημα και θα ξαναπάω για πάρω την κολάρα και με τα πόδια ψηλά.
Στα απένταντι ήταν 2 νταρντάνες , η μία milf (15 ευρώ) και η άλλη πιό νέα , ήθελα από περιέργια να πάω αλλά βιαζόμουνα , οπότε το βλέπω για σήμερα.
Όπότε λάτρεις του κόλου προφτάστε.....
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Mεγάλε όμως δεν μας λες ποια είναι η τιμή της κολάρας της.(χιχιχι)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Που είναι ακριβως θα την τιμησω σήμερα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom