Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (38 μέλη και 253 επισκέπτες)

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ειναι ωραια η αλεξαντρα επισης εμενα μου αρεσει και στο65 η χριστινα καθεται μεχρι τις 12 το βραδι.και δεν βιαζεται στο δωματιο
 

Επισκέπτης
Σήμερα κατά τις 19:30 ήμουν στην Φυλής. Μπήκα στο 66 και το μωράκι φαινόταν ΚΑΛΟ! Μικρούλα, σφιχτό κορμάκι, λίγο πεσμένο βυζί και μας τα χάλαγε λίγο στην μούρη! Αλλά κορμί θανατηφόρο. Η τσατσά επίσης πολύ ομιλητική, με "έψηνε" κανονικά! Τελικά επειδή δεν γουστάρω να με παρακαλάνε, έφυγα και πήγα Φ65 για την Ρενάτα. Έκανα δύο τσιγάρα στο μπουρδέλο και σηκώθηκα κι έφυγα μόλις έσβησα το δεύτερο τσιγάρο! Η Ρενάτα μέσα στο δωμάτιο ακόμη, προσπαθούσε φαίνεται να κάνει έναν δύσμοιρο να χύσει!!!

Τελικά το ξανασκέφτηκα, μου άρεσε το μωρό στο 66 και ξαναπήγα. Φυσικά όταν πας για δεύτερη φορά μέσα σε 10 λεπτά, σημαίνει ότι πήγες να σπρώξεις! Οπότε η τσατσά με οδήγησε κατευθείαν στο δωμάτιο. Μετά από λίγο σκάει μύτη το μωρό, με χαιρετάει και μου λέει ότι την λένε Αλεξάνδρα. Μετά  ξεκινάει να κωλοτρίβεται πάνω μου με το κορμί της και συνέχισε με πίπα πολύ καλή.... γλύψιμο τον πούτσο γύρω-γύρω, καλό ρούφηγμα και ενίοτε deepthroat αλλά όχι σαν της Σοφίας ας πούμε. Μετά την γύρισα στα 4 και το κωλαράκι της με το tattoo στην μέση με έφτιαξε. Την έσπρωχνα κάνα 10λεπτο και με το που χύνω κολλάει την κωλάρα της πάνω στην πούτσα μου για να με τραβήξει μέσα. Φοβερή κάβλα! :)

Για 20αρικάκι είναι μια χαρά. Μικρούλα, μελαχροινούλα, ωραίο κορμί. Θα ξαναπήγαινα.
Η Αλεξανδρα μαζι με το Ρενατακι ειναι οτι καλυτερο κυκλοφωρει στην πιατσα και σε κοκκινοσπιτα και σε στουντιο απο θεμα ομορφιας.
Η Αλεξανδρα τα αξιζει τα λεφτα της με το παραπανο.
Τωρα το Ρενατακι ειναι πως θα το βρεις σε τι φαση.
Εγω παντως τα τιμαω και τα δυο οποτε βρισκομαι στην περιοχη, τυχερη αυτη που συνανταω πρωτη.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λοιπον χαιρετω την μπουρδελοκοινοτητα τους αγαπουληδες και τις αγαπημενες μου ....τανες του site.
Yστερα απο λιγο τζοκιγκ στο γυμναστηριο και υστερα απο το ...μημενο χθεσινο διαβασμα μου ηρθε ορεξη να :knockinb:
Τιμησα μια Ελληνοιταλιδα στο Διδυμου 8 η οποια ειχε ωραιο μαυρισμα το ονοματακι της..Ειρηνη
Τελος απο τη μινι τσαρκα μου,μου εκανε εντυπωση ενα κοντοπουτανο ξανθουλι στο φ80 αν θυμαμαι καλα μου ρχοτανε οχι να το ξεσκισω αλλα να το φαω ολοκληρο...
Αλλα το ....μημενο το διαβασμα μου ρουφαει τη libido...,θα το εχω στα υποψιν!
Αυτα απο μενα!
 

Επισκέπτης
σιγχαριτιρια στους μεγαλουσ χιστες και σκιστες για τα καυτα τουσ πιτσιλισματα!!!!παντος ι αλεξανδρα και ι χριστινα ειναι πολι προθιμα πορνιδια για τρελο πιτσιλισμα ! ΑΞΙΖΟΥΝ!πιτσιλιστε καυλιαριδες τις ατιθασες αμαζονες που αυτες μονο μπορουν να μασ καθισιχασουν τις αγριες ορμες μας!!!!!!!!!!!!!!!χιστε πουτσαραδες μου τσολιαδες !!!!!
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
καλησπερα σ'ολους.περασα και εγω απο φυλης τελικα υστερα απο μια γυρα κατεθεσα φωκαιας αυτο προς το τελος με τα σκαλια που ανεβαινεις.οχι ο λαβθρυνθος(δεν θυμαμε νουμερο).ηταν η μιλενα απο οτι μου ειπε το ονομα της.ωραιο παιδακι με σφηκτο βυζακι ολες οι στασεις αλλαξαμε αρκετες.ξεκινησε με χαδακια και ωραιες μαλαξεις και μετα τον πηρε στο στομα καλη πιπα.το μονο που δεν μου αρεσε ηταν οτι δεν μιλουσε και πολυ.αλλα δεν βιαζοταν και ουτε δυσανασχετησε καθοτι αργω λιγο.20 ευρω το δωρο της.
 

Επισκέπτης
μιπος λες το γονιακο ?φοκεασ και αχρνον γονια κυλιαρι μου?αυτο ειναι κανονικα το αχαρνον 86!νεο μπουρδελοσπιτο!μαλλον αυτο θα λες!
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
δυο σπιτια νωριτερα φωκαιας ειναι αυτο που λεω εχει αμεσως ενα ακομα με δυο τρια σκαλακια και μετα το υπογειο
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ειδε κανεις τι παιζει στα σπιτακια(ερχονται και τα κανουρια :rockon: :rockon:)μεταξυ 65 -71 σημερα? :helpplea:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
πάντως το μεταξι εχει αρχισει να παιρνει την κατιουσα.χθες βραδυ μεταμεσονυχτιο patrol και αφου ξεποδαριαστηκα βρηκα τανα καλη.
 

bluesbreaker

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον παιδες μολις γυρισα απο φυλης,20.00.συνοπτικά στο65 πανω η ρενατα και μου φανηκε σε καλο mood κατω η αλεξανδρα.εγω πηγα στην σοφια στο 54.απο εμφανιση μετρια,λιγο σιτεμενη,μικρο βυζι,κοντουλα κλπ.αλλα αυτη η πιπα που κανει δεν παιζετε.επισης ειναι και ευχαριστη και ομιλητικη και δεν βιαζεται αλλα στο γαμησι ειναι ψοφια,λες και γαμας πλαστικη κουκλα.ετσι και γω αφου την πηρα στα 4 και λιγο απο μπροστα την εβαλα και τρομπαρισε.στους λατρης τησ πιπας συνηστατε ανεπιφυλαχτα.τελος!!!!
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
πάντως το μεταξι εχει αρχισει να παιρνει την κατιουσα.χθες βραδυ μεταμεσονυχτιο patrol και αφου ξεποδαριαστηκα βρηκα τανα καλη.

Βασικά όλο τα ιδια κ τα ίδια, τπτ μεταγραφές δεν θα έχουμε???? Το μεταξουργείο περνάει την κρίση "Τζίγγερ", κάθε πέρσι κ καλύτερα...
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Το Μεταξουργειο φερνει κατι καλα κατα καιρους αλλα κ αυτα χανονται γιατι δεν εχουν χαρτια. Εγω παντως θυμαμαι ακομα την ιστορια στην Ιασωνος 19 στο κατω με την κοπελα απο την Αρμενια (παρακαλω) να μου κανει απιστευτο γαμησι :rockon: (να γαμιεται σαν λυσσασμενη) και απ εξω να ειναι 2-3 ασφαλιτες να ζητανε χαρτια και μαλακιες. Και οταν με ρωτησε στα αγγλικα τι θελουν και φωναζουν? Της λέω με νοημα .. sorry honey, I 'll never see you again  :2funny:
 

bluesbreaker

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
τιποτα απο ανταποκριση.μιλαμε στηθηκε στα 4,καλο στησιμο,και μετα στρατιοτακια ακουνητα αμιλητα.μιλαμε ουτε ενα αχ βρε παιδι μου!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Λοιπον χαιρετω την μπουρδελοκοινοτητα τους αγαπουληδες και τις αγαπημενες μου ....τανες του site.
Yστερα απο λιγο τζοκιγκ στο γυμναστηριο και υστερα απο το ...μημενο χθεσινο διαβασμα μου ηρθε ορεξη να :knockinb:
Τιμησα μια Ελληνοιταλιδα στο Διδυμου 8 η οποια ειχε ωραιο μαυρισμα το ονοματακι της..Ειρηνη
Τελος απο τη μινι τσαρκα μου,μου εκανε εντυπωση ενα κοντοπουτανο ξανθουλι στο φ80 αν θυμαμαι καλα μου ρχοτανε οχι να το ξεσκισω αλλα να το φαω ολοκληρο...
Αλλα το ....μημενο το διαβασμα μου ρουφαει τη libido...,θα το εχω στα υποψιν!
Αυτα απο μενα!

ποτε εγιναν αυτα billk ?
πρωινη ή απογευματινη βαρδια?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερινη βολτα στη Φυλης
Ξεκινησα απο τους δρομους-παρακλαδια επι της Φυλης και συγκεκριμενα στην Αγκυρας περνωντας απο ολα ειδα οτι τελικα υπαρχουν πατσαβουρια για σαβουρογαμηδες. :uglystupid: :uglystupid:
Η και καλα φιρμα Ζανα στο 12(περιγραφη στο thread της)και στο πρωτο επι της Αγκυρας ηταν μεσα μια γιαγια(καπου στα 80)με καντηλακι(τρομαξα προς στιγμην)αλλα περισσοτερο τρομαξα οταν βγηκε στο σαλονι ενα μπαζο απο αυτα μαλλον που ξεμειναν σε καποια χωματερη(Ψυτταλεια-Φυλή) :headbang: :uglystupid:οπου με μηδεν αυτοπεποιθηση λεει''15 ευρω και θα περασουμε καλα''
Ουτε για πιπα δεν ηταν
Μετα κατεβηκα επι της Φωκαιας ολα τα ρδελα οπου σε ενα υπηρχε κατα τα δικα μου γουστα καπως ενα ωραιο τσιγγγανοΡουμανακι,η Αννα,αλλα δεν περασα.
Η ωρα περνουσε και οι προσδοκιες μου εστω για ενα μπουκιτσι σε καπου μειωνοντας σε Φωκαιας-Αγκυρας και τοτε ολοι οι βρωμεροι δρομοι οδηγησαν τα βηματα μου στο 59 πανω-Αναμονη μηδεν-Κοπελα η Λεα απο Τσεχια-Πιτσιρικα -Στο δωματιο καλο DEEPTHROAT :rockon: :rockon: και καλο στησιμο στο κρεβατι-Σκεφτηκα να παρω και 2η φορα κολλητα την ιδια αλλα το αφησα-Ηθελα ενα αλλο μουνακι που να σβησει για 2η φορα τις καυλες μου και ανεβαινοντας στο 65 πανω ειχε''κινηση'το μαγαζι οπου βγηκε η γνωστη και μη εξαιρετεα Ρενατα(εχει τιμηθει 5 φορες με χρυσο πουτσο)και σημερα το αφησα.
Φυλης 71 πανω - η Σλοβενα Σαρα-Γαματο σωματακι και προσωπο-παρουσιαστικο αλλα η τυπικοτητα του στουντιο την κυνηγαει-Τυπικη και για να σπασει λιγο ο παγος της ειπα οτι ειχα παει Σλοβενια περισυ(ασχετο)και μετα μπηκε στο ορθιο αλλα και στο κρεβατι στην''φιλρμονικη''για κανα 3λεπτο.Μετα απο ενα καλο και βαθυ-αργο μπουκιτσι :rockon: της ζητησα να ανεβει απο πανω και εκει πηγε να με ''σταυρχσει''στο κρεβατι βαζοντας μου χερια και ποδια στις γωνιες αλλα δεν το ανεχτηκα και της ζηταω doggy style-Γελασε αλλα που να ηξερε οτι αφου τον ειχα ''σφυριξει''και πριν θα αργουσα να χυσω-Επιμονο πισωκολλητο σε μια κωλαρα :rockon: :rockon: που το σημαδακι απο το μικροσκοπικο της στρινγκακι διακρινονταν και μετα αλλαγη για ιεραποστολικο-Αργουσα αλλα το μουνακι της ειναι ζορικο-Δεν την συστηνω για αλλη φορα(την ειχα ξαναπαρει στο μεσαιο στο 134)
Αυτα για σημερα :rockon: :tickedoff:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Φυλης 71 πανω - η Σλοβενα Σαρα-Γαματο σωματακι και προσωπο-παρουσιαστικο αλλα η τυπικοτητα του στουντιο την κυνηγαει
Δηλαδη η Σαρα του 71 εχει κανει σε στουντιο? Ποια ειναι αυτη που αναφερεται στο Καρεα 30?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Δηλαδη η Σαρα του 71 εχει κανει σε στουντιο? Ποια ειναι αυτη που αναφερεται στο Καρεα 30?
Συμπεριφορα ''κυριας''καυλιαρας αλλα προσεκτικης πιπατζους δειχνει-Ειναι τυπικη αλλα στενομουνα και θελει να καθοδηγει αυτη ολη τη φαση.Δειχνει να φρικαρει που την χυνουν αλλα να γουσταρει που ειναι φραγκατη.2 η φορα και τελευταια-Παντως στο γαμησι μια κωλαρα με θεα ολα τα λεφτα!Ωραιο φυσικο βυζι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom