Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (7 μέλη και 108 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αυτό στη φυλής και πιπίνου τι λέει...;;; είναι μέσα μια Γιάνννα, ντανρντάνα...
 

Επισκέπτης
!!!!!!!!!!!!!!!χιστε πουτσαραδες μου τσολιαδες !!!!!
[/quote]

Πίτσι +10000 φίλε :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
μπουαχααχααχ!!!!γεια σου ρε παθιαρι καβλερε ανδρα!!!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
πιτσι εσυ πως και δεν πιτσιλισες σημερα?
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
παιδια ψαχνω μια ρενατα στη φυλης εψαξα σημερα ολο το μεσημερι αλλα τιποτε ξερετε ωρες?
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
παιδια ψαχνω μια ρενατα

Κι εγώ ψάχνω να πάρω μια (σε)ρενάτα αλλά δεν έχουν τα περίπτερα λόγω ζέστης!!!!!!

Στο επάνω 65 τα απογεύματα απ΄ότι θυμάμαι παίζει.Αλλά αν δεν τη βρεις μπορεί να έχει ρεπό.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Πρωινη βολτα στη Φυλης, γυρω στις 11.00'.Διπλα στο βενζιναδικο, στο μεν πανω μια ξανθια με καλο σωμα, στο κατω με την πρασινη πορτα, μια μινιον, αβυζη, με Ασιατικα χαρακτηριστικα, εχει αναφερθει παντως για καλη αποδοση. Στο Φ 59 κατω, καλο σωμα, μακρυ μαυρο μαλλι και βυζος Νο 3, στο πανω, μινιον μεν αλλα με εξαιρετικο προσωπο και μαυρο μαλλι. Φωκαιας, στο "διδυμο", καλες και οι δυο, αλλα σχετικα μικροσωμες.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.851
Πόντοι
6.925
Την Ασιάτισα άβυζη ή Χριστίνα ή Χρ. Οριεντάλ την πήρα προχθες πρωτη απογευματινή στο 65 κάτω έτσι για τεστ. Γενικά καλή αλλά δεν έβαζε γλωσσα μέσα όταν ήταν ξεμπουκωτη. Σκίσε με, γαμαμε, κανεμε δειξεμε κλπ. με φωνή μονότονη + η βρώμα του δωματίου από την απλυσιά της πρωινής βάρδιας με χάλασε και δεν απήλαυσα το καλοστημένο πισωκολλητάκι. Θεωρώ την Αλεξάνδρα που δούλευε εκει πρωινή αλλά είχε αναμονή 2-3 έξω πολύ καλύτερη της. Οχι ξανά οριεντάλ.
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Γεια σας σε ολους παιδια!Ειμαι νεο μελος αλλα χρονια επισκεπτης του site!Ειναι κορυφαιο ομως.Θα ηθελα να μου πειτε ρε παιδια πως θα παω στη φυλης με τρενο γιατι θελω να παω και δεν γνωριζω,ειδικα οταν κατεβω απο το τρενο για βικτορια!Περιμενω απαντηση παιδια!
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Περνας στην πλατεια απεναντι εκει που μπαινουν για πειραια.κατεβαινεις στο τελος της πλατειασ.το απο πισω στενο ειναι η φυλης.ουτε 2 λεπτα
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Ωραια φιλε μου,σε ευχαριστω πολυ!Πανω-κατω καταλαβα!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Εγώ πάντως τελευταία φορά που έκανα πρωινή βόλταν γινόταν διαγωνισμός miss Bazo 2007...
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
γεια σας παλικαρια.
μολις επεστρεψα απο την αθηνα και οι εντυπωσεις μου ειναι αναμικτες
λοιπον.εγω κατεβηκα κατω,μετα απο τισ εντυπωσεις των συναγωνιστων απο εδω μεσα, για αλκιβιαδου 16,για καλυμνου,για φυλης 65,για την προεδρο,για την ζανα,για διδυμου στην βικυ και για την κατερινα στην κολωνου'η οτι αλλο καλο εβρισκα.
το λοιπον.....καρντασια...αλκιβιαδου= απογοητευση τραγικη.ΔΕΝ  πηδιεται αυτη η θεια.--->ακυρο
καλυμνου=περασα απο εκει κατα τις 11 πατα το πρςι και η νανα ελειπε.ειπε η θεια οτι θα ερχοταν στις 11κ15
ξεχασα να περασω μετα γιτι ηδη ειχα παει στη ζανα που για να βρω την πουτανα την αγκυρας μου εφυγε ο τακος.και τελικα ηταν πολυ ευκολο να την βρω αν ηξερα οτι ηταν καθετη στην αχαρνων και στην τελικα ειχα  περασει απο εκει το σαββατο το βραδυ...μετα απο ενα γαμησι με την προεδρο,αλλα οπωσ ημουν βιαστικος σιγα μην προσεξω την οδο οτι ηταν εκει διπλα
η ζανα οπως την ηξερα καλη.απλα εχω την εντυπωση οτι ηταν λιγο πιο βιαστικη αυτη τη φορα
η προεδρος αρκετα καλη αν και αρκετα γεματη.καλα κολπα με τσιμπθκι αναποδο για να βλεπεισ την τεραστια κολαρα της.αναποδα απο πανω παλι.και  ανεκτικη.για ΜΙΑ  και μονο φορα να παει καποιος ειναι καλα.και  φυσικα πολυ καθαρα μεσα και με παραβαν για να  μη μασ  βλεπει οταν  πλενομαστε ¨) γιατι αλλιωσ ντρεπομαστε.
στη διδυμου δεν υπηρχε η βικυ.ειχε αδεια...(ανευ αποδοχων),γυριζει αυγουστο(που ειναι παχιες οι μυγες.και τελος,επειδη κατεβηκα με εναν βλακα φιλο και ειχε φαει κολλημα απο την  τ.ν και ηθελε να παει στην καλθτερη πιστα τησ αθηνασ, με ετρεχε βραδιατικα στο αλλοθ φαν παρκ για να τρεξει με τα σαραβαλα.και μετα πηγαμε στις μαυρες πισω απο την βαρβακειο και πηγε και πηδηξε την αδερφη του μπιλ κοσμπι.εχει ωραια κομματια εκει,με αποτελεσμα να μην παμε καθολου για τσαρκα απο φυλησ για βραδυ και δεν καταφερα να δω την χριστινα στο 65.γμτοπως επισησ και κατι αλλεσ.
ευτυχωσ που την κυριακη το πρωι στα μουλοχτα κατεβηκα και ειδα το μωρο που λεγατε οτι σου πιανει τα @ @ παπαρια.εχασα πολλα που δεν ειδα το χριστινακι?
να σας πω την αληθεια ψιλοξενερωσα που δεν καταφερα να  τα δω ολα οσα ηθελα.τσαμπα οι σημειωσεις τοσουσ μηνες.με τον μαλακα που εμπλεξα.α!ξεχασα να πω οτι πηγα απο κολωνου και δεν βρηκα την κατερινα.
τελικα μπηκα σε μια γυρω στο 27 τησ κολωνου.
αλλα απο την απεναντι μερια.μια ελληνιδα ξανθια καλο κορμι.απο τις γυναικες που θα δεις στο δρομο και θα γυρισεις να τισ κοιταξεις.μικρη σχετικα.στο διπλανο ειχε μια μαυρομαλλα  ψηλη με μεγαλα βυζια αν αυτο βοηθαει.αλλα δεν ειχε πολυ ορεξη για γαμησι.πηγα και κολοκινθουσ γοα κωλο αλλα δεν μου αρεσε.σε εκεινο ποθ παλια ειχε κωλο ηταν.αυτα λοιπον απο το ταξιδι στην πρωτευουσα και να σας πω  οτι δεν θα πολυμπαινω μεσα για να γραφω εντυπωσεις αλλα θα σας παρακολουθω διακριτικα ναι νοερα.
καλη συνεχεια σε ολουσ και λευτερια στον παοκ.παω και για ενα συνθημα που μου ηρθε τωρα και σας αποχαιρετω.καλα να περνατε μπαγασηδες

 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
λοιπον απο φυλης σημερα.το απογευματακι κατεβηκα και αφου εκανα μια μικρη βολτα κατεληξα στο φωκαιας 19.η μονικα εκει οταν μπηκε μου ειπε οτι ισως με θυμωταν.καμια σχεση δεν ειχα ξαναπαει με αυτην και αφου το λυσαμε ξεκινησε με π... καλη και deep.μετα εκατσε απο πανω με καταπληκτικες κυκλικες κινησεις και αφου την πηρα απο πισω (οχι κ....)και απο μπροστα τελειωσα.πολυ καλη ευγενικη με ωραια λογακια να σε φτιαξει και ωραιο μωρο με ελευθερα χαιδεματα.εγω σιγουρα θα την ξαναπαρω και θα γινω πελατης μου αρεσουν ξερετε αυτες με ναζι.το αντιτιμο 20 ευρω απο οτι ρωτησα ειναι εκει καθε απογευμα.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Για τους απανταχού fans της Ντενίζας η οποία δραστηριοποιείται Ρεμούνδου 21 ενημερώνω ότι υπάρχουν έντονες φήμες ότι θα είναι στο εν λόγω σπίτι μέχρι και 23/07. Μετά από Οκτώβριο..


 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Για τους απανταχού fans της Ντενίζας η οποία δραστηριοποιείται Ρεμούνδου 21 ενημερώνω ότι υπάρχουν έντονες φήμες ότι θα είναι στο εν λόγω σπίτι μέχρι και 23/07. Μετά από Οκτώβριο..

κι εσυ, που τα ξερεις αυτα ???? :grin:
 

Επισκέπτης
Για τους απανταχού fans της Ντενίζας η οποία δραστηριοποιείται Ρεμούνδου 21 ενημερώνω ότι υπάρχουν έντονες φήμες ότι θα είναι στο εν λόγω σπίτι μέχρι και 23/07. Μετά από Οκτώβριο..

Tην Ντενίζα θέλω να την πάρω σίγουρα μια φορά πριν την κάνει. Ευχαριστούμε για το tip.

Α, σήμερα πέρασα από Μεταξουργείο (δεν κατέθεσα) και θέλω να σας πω ότι εκείνος ο μπιχλάς, ξεδοντιάρης με το βουλωμένο μάτι είναι και πάλι εκεί. Καιρό είχα να τον δω. Πάλι σε πλησιάζει και σου λέει για μικρούλες. Την είχα πατήσει πιο παλιά με αυτόν οπότε τον έγραψα στην πούτσα μου. Ούτε καν γύρισα να τον κοιτάξω κι αυτός μου μίλαγε. Πότε θα τον πετύχω μόνο να τον σαβουριάσω τον μπινέ... Για τους νέους: Μακριά του. Είναι καριόλης. Θα σας πάρει τα λεφτά και μετά θα σας ζητήσει άλλα τόσα για να γαμήσετε. Και μετά άλλα τόσα και άλλα τόσα, κτλ, κτλ.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
λοιπον απο φυλης σημερα.το απογευματακι κατεβηκα και αφου εκανα μια μικρη βολτα κατεληξα στο φωκαιας 19.η μονικα εκει οταν μπηκε μου ειπε οτι ισως με θυμωταν.καμια σχεση δεν ειχα ξαναπαει με αυτην και αφου το λυσαμε ξεκινησε με π... καλη και deep.μετα εκατσε απο πανω με καταπληκτικες κυκλικες κινησεις και αφου την πηρα απο πισω (οχι κ....)και απο μπροστα τελειωσα.πολυ καλη ευγενικη με ωραια λογακια να σε φτιαξει και ωραιο μωρο με ελευθερα χαιδεματα.εγω σιγουρα θα την ξαναπαρω και θα γινω πελατης μου αρεσουν ξερετε αυτες με ναζι.το αντιτιμο 20 ευρω απο οτι ρωτησα ειναι εκει καθε απογευμα.

Φωκαίας 19 απόγευμα Μόνικα; Μη μου πείτε ότι σταμάτησε η Μαρία!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom