Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 148 άτομα (7 μέλη και 141 επισκέπτες)

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Ξανθιά , ωραίο πρόσωπο, γκόμενα που τη βλέπεις στο δρόμο καθημερινά αλλά θα ήθελες πολύ να τη πηδήξεις, α επίσης μ'αρεσε παραααααα πολύ η πίσω κίνηση...ειδικά στα 4 ..... υπέροχη !
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Ρε παιδια σκεφτομαι αυριο να κατεβω φυλης μονος μου αλλα ειμαι λιγο ψαρωμενος!Δεν ξερω γιατι!Πρωτη φορα θα παω μονος μου με τρενο και ολο λεω θα παω αλλα δισταζω!Εσεις πηγαινετε ποτε μονοι σας?Πως νιωθετε? :helpplea:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Ρε παιδια σκεφτομαι αυριο να κατεβω φυλης μονος μου αλλα ειμαι λιγο ψαρωμενος!Δεν ξερω γιατι!Πρωτη φορα θα παω μονος μου με τρενο και ολο λεω θα παω αλλα δισταζω!Εσεις πηγαινετε ποτε μονοι σας?Πως νιωθετε? :helpplea:

Χθες μου τη πέσανε στην αχαρνών κάτι αλμπάνια...αρχίσανε ψιτ και ψιτ αλλά δεν ψάρωσα. Μετα άρχισαν να λένε διάφορα στη γαμωδιάλεκτο τους αλλά ευτύχως λίγο πιο πάνω έστριψα για φυλής και δεν ακολούθησαν...

Οσο για τα σπίτια μεγάλε μη κολλάς...Ολοι για τον ίδιο λόγο πάμε ;)
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια σκεφτομαι αυριο να κατεβω φυλης μονος μου αλλα ειμαι λιγο ψαρωμενος!Δεν ξερω γιατι!Πρωτη φορα θα παω μονος μου με τρενο και ολο λεω θα παω αλλα δισταζω!Εσεις πηγαινετε ποτε μονοι σας?Πως νιωθετε? :helpplea:


Πηγαινε μονος και μπες σε ολα τα σπιτια,προσεχοντας παντα αυτα που εχουν τραβεστι και τρανς (δες τον καταλογο) εκτος και σου αρεσουν.Βλεπεις την κοπελα ακους το τσατσο λες ευχαριστω και φευγεις.Μετα οπου σου αρεσε ξαναπας αν θες την ξαναβλεπεις η μπαινεις στο δωματιο.Αν ειναι η πρωτη σου φορα το λες στην κοπελα,πηδας η σε πηδαει και φευγεις.Τοσο απλα...
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Δεν παω πρωτη φορα,εχω παει αλλες δυο αλλα με φιλους!Αυτοι εχουν ξενερωσει και ετσι πρεπει να παω μονος αλλα φοβαμαι μην μου την πεσουνε τπτ μαλακες που συχναζουν εξω!πρωι υπαρχουν βλακες?
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
σημερα απογευμα σοφακι στο 66 το ξανθουλι με το υπεροχο τσιμπουκι ισως το καλυτερο που μου εχουν κανει στην ζωη μου.ειδικα οταν της το ελεγα φτιαχνοτανε και δωστου κι αλλο...αυτη και η αλεξανδρα ειναι τοπ
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

H Αλεξανδρα που δουλευε σήμερα?Ηταν πρωί ή απόγευμα?Ρωτάω για να δω τι ώρα θα την πετύχω αύριο
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
H Αλεξανδρα που δουλευε σήμερα?Ηταν πρωί ή απόγευμα?Ρωτάω για να δω τι ώρα θα την πετύχω αύριο

απο οσα εχουν αναφερθει αυτη την εβδομαδα πρεπει να ειναι πρωινη βαρδια...

MasterC ευχαριστω για την περιγραφη,καταλαβα ποια λες.
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστω







edit AssFiller :τροποποίηση σε μικρούς χαρακτήρες
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε πουτανολάτρη πήγαινε.. Οι πρώτες 2-3 φορές είναι δύσκολες.. μετά θα σου αρέσει και θα θες συνέχεια.  :rockon: Αρκεί να ρέει το χρήμα βέβαια..  :2funny:
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
Ρε παιδια σκεφτομαι αυριο να κατεβω φυλης μονος μου αλλα ειμαι λιγο ψαρωμενος!Δεν ξερω γιατι!Πρωτη φορα θα παω μονος μου με τρενο και ολο λεω θα παω αλλα δισταζω!Εσεις πηγαινετε ποτε μονοι σας?Πως νιωθετε?

βρουρ στο πατσα :knockinb: τραβα και καλο βολι :headbang2:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Πρωί αυτή την εβδομάδα στο Φ71 κάτω μπλέ πόρτα Αννα Μαρία. Φρέσκο αγουρο λίγο άγαρμπο, αλλά πολύ φρέσκο, αδύνατο 1,60 χωρίς τακούνια πολύ ωραίο κορμί και καλό πρόσωπο. Τραγανό τραγανό! Μμμμ...
Αν το δοκίμασε κάποιος συναγωνιστής οπαδός του συγκεκριμένου είδους ας δώσει ανταπόκριση.
(Σημείωση δε μιλάει Ελληνικά, επικοινωνεί με κάτι κουτσοαγγλικά)
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
βρε παιδια κανενας εχει παει καμια βολτα στο Μεταξυ ολο για φυλη λεμε...οποιος συνεταιρος ας κανει καμια ενημερωση.Τα λεμε!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
περασα χθες αδερφε,οι δρομοι του μεταξιου ειναι πολυ down. Θα ξανα περασω και σημερα για πλακα....
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
μπραβο βρε billk,παντα σε θεωρουσα ενα απο τα σημαντικοτερα στελεχη της μπουρδελοκοινοτητας και οχι μονο...Τα σεβη μου ανωτατε χυστη!!!!!!
 

Επισκέπτης
Σημερα βολτα σε ολα τα σπιτια της Φυλης,της Πλατειας Αττικης και λιγο Μεταξουργειο.Δεν τα θυμαμαι ολα αλλα θα γραψω τι μου εκανε εντυπωση.

Λοιπον Φυλης 54 πανω ωραια ψηλη ρωσσιδα.Κατω μαλλον η Σοφια αλλα το συγκεκριμενο σπιτι εκλεισε γυρω στις 19.00.
Φυλης 66δ μακρια,δοκιμασα και δεν μου αρεσε.Το μονο καλο οτι βαζει το προφυλακτικο με το στομα.Μετα στο 59 κατω μια Αλεξανδρα.Στα αλλα απο το βενζιναδικο και κατω τα ιδια.
Μετα Διδυμου 8α πανω μια ρωσσιδα ξανθια που δουλευει και πρωι στο αλλο 8β κατω δεν ηταν η θεσσαλονικια αλλα μια αλλη αδιαφορη.Κατω απο την Αχαρνων στα Διδυμου τα ιδια εδω και καιρο μονο καινουργιο η Βαλερια στο 20.Φωκαιας τα ιδια προσοχη στο 25α αυτη με την κωλαρα,λιγο παχουλη με μια φουντα στο string,στο κρεβατι μαπα.Στα 134 τιποτα το ιδιαιτερο.Καποιος πρεπει να πει στην Ελενα στο μεσαιο οτι οι αντρες αμα τους ζουλας τους ορχεις πονανε.Ελεος πια.Στα 109 στο κατω μια με ωραιο προσωπο και ο τσαστος Χαρης με κολαν.Περγαμου 1 βυζαρου Ριτα στο αλλο της Περγαμου τιποτα Ρεμουνδου 20σε αυτο με την καφε πορτα πραγματικα μοντελο.Μελαγχροινη με σωμα κολαση.Δεν κατεθεσα γιατι κομπλαρω με δ'αυτες.Στο απεναντι Ντενιζα.Μπαινω μεσα και ακουω τα γνωστα αχ-βαχ.Μεχρι την Αχαρνων ακουγοντουσαν,ειχε πολυ κοσμο.Ολα τα λεφτα ο τσατσος που μοιαζει στον Χορταρεα :2funny:
Η Ντενιζα δεν μου αρεσε.Στο Μεταξουργειο το σπιτι της Κατερινας κλειστο και κατεθεσα απεναντι σε μια βυζαρου.

Αυτα ειναι που μου εκαναν εντυπωση.Βεβαια μπηκα και σε πολλα αλλα τα οποια βεβαια δεν με εντυπωσιασαν για να τα θυμαμαι.Κοστος τσαρκας 60 ευρω+10 ευρω σε φαγητο και νερο.
 

Επισκέπτης
Το είχα πει ότι θα επισκεφτόμουν την Ντενίζα soon. Ο λόγος? Μα φυσικά το έκφυλο γαμήσι που κάνει, ψεύτικο ή όχι. Πήγα λοιπόν Ρεμούνδου. Δεν έκανα τον κόπο να μπω σε κανένα άλλο (ήμουν και βιαστικός) οπότε... βουρ στο ψητό... εεε... στην Ντενίζα ήθελα να πω!

Μπαίνω μέσα και κατά περίεργο τρόπο δεν άκουγα κιχ!!! Βγαίνει ο τσάτσος και μου λέει το πρόγραμμα και να περιμένω γιατί η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο. "Ποια είναι?", τον ρωτάω, "η Ντενίζα", μου λέει. Βγάζω επί τόπου πορτοφόλι, το πιάνει το νόημα ο τσάτσος και με οδηγεί στο δωμάτιο. Μετά από κάνα 5λεπτο μπαίνει η Ντενίζα, κουνιστή-λυγιστή και χαμογελαστή. Εμένα μου φάνηκε πιο ωραία, είχα καιρό να την επισκεφτώ! Το πρόσωπό της πιο λαμπερό και όχι τόσο σπασμένο όσο παλιά (ή έκανε μπότοξ ή έκοψε το πιώμα!!!). Κατά τα άλλα η ίδια, με το καλούλι το κορμάκι. Αρχίζουμε με πίπα λυσσασμένη. Μου βάζει την καπότα με πίπα και αρχίζει τα δικά της. Γλυψίματα στα παπάρια, ρουφήγματα, βογγητά και deepthroat μέχρι κάτω και να μένει εκεί για 5-6 δευτερόλεπτα... κι εγώ να σπρώχνω σιγά-σιγά μέχρι να αντιληφθώ ότι αρχίζει να ψιλοπνίγεται και να τραβιέμαι!!! :cheesy: Βράχος πάντως η Ντενίζα, δεν έδειξε καμία δυσφορία. Την ξαπλώνω ανάσκελα (πρέπει να έκανε και στα μουνόχειλα μπότοξ, τεράστια!) και την καρφώνω. Εκεί τυλίγει τα πόδια της στην μέση μου και να με τραβάει παράλληλα με το να ουρλιάζει. Λες κι ήμουν ο γαμιάς όλης της οικουμένης! Επειδή όπως έκανε θα με ξεπέταγε λες κι ήμουν 16χρονος, την γυρνάω στα 4 και δώσ' του πάλι. Στην αρχή στα 4 και μετά τελείως ξάπλα μπρούμητα από τις πολλές "πιέσεις". Να κοντράρει κι αυτή με την κωλάρα της και να γίνεται χαμός. Είχα κατά νου να της τα πετάξω στα βυζόμπαλα αλλά... δεν κρατήθηκα και τα άδειασα μέσα! Value for money για μένα. Παραμένει.

Μου είπε ότι θα δουλεύει και το weekend και από βδομάδα... asta la vista baby! Την κάνει για Τσεχία (και μου το είπε με πολύ χαρά!). Oπότε όσοι πιστοί προλάβετε!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Τελικά η Ντενίζα δίνει κώλο ; Είτε έτσι είτε με κάτι έξτρα... ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom