Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 353 άτομα (37 μέλη και 316 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.586
Κριτικές
1.275
Like
231.475
Πόντοι
46.232
τώρα live


Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.


Κολωνού 48 Παολα μελαχρινή νταρντανοχοντρη με 2.5αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό .

Κολωνού 47 ισόγειο Τζούλια γκιλφ με καστανο σκούρο μαλλί, παχουλη με 4.5αρια βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 47 όροφος Άννα ξανθιά χοντρουλα μιλφ με 2 5αρι συν βυζί, τατουάζστοαριστερόμπούτικαιστην αριστερήωμοπλάτη,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κωλαράκι και αυταρχικό.
φωτογραφία από το σαλόνι του οίκου
20241020_121425.jpg


Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα Ρωξανη λατίνα μελαχρινή, παχουλη με 2 5αρι βυζι, τατουάζ κάτω από το σβέρκο, απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία Λαρίσα μελαχρινή κοπέλα χοντρουλα με 2αρι βυζι ,σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Αντζελινα χοντρουλα με κάστανο μαλλί, 4αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και Μαρίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ Βαλεντινα μελαχρινή λατινα με γυαλάκια, πάρα πολύ μακρύ μαλλί, ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, πάρα πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Μόνικα λατίνα, μελαχρινή κοντή μιλφ με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, τατουαζ ανάμεσα στα βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β 1ος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30β 2ος όροφος Νικολ καστανή νταρντανα λατίνα, με 2,5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Μπέλα η μελαχρινή Ρουμάνα, με πολύ μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά, γυαλάκια , ωραίο κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι και Ανναμπέλα χοντρή λατίνα με σφιχτό σώμα 2.5αριβυζι, μεγάλο πεταχτο κώλο, τατουάζ που πιάνειόλητηπεριοχήστο στομάχι της , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β Μαργαρίτα μελαχρινή χοντρή, με 2.5αρι συν βυζι , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Γιάννα κοκκινομάλλα νταρντανοχοντρη με 3.5αρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.586
Κριτικές
1.275
Like
231.475
Πόντοι
46.232
συνέχεια live


Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 & 17 κλειστά.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο Άντζελα ξανθιά μιλφογκιλφ νταρντανοχοντρη με τεράστια μπούτια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 όροφος κλειστο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Αντζι λατίνα, παχουλη με καστανο πάρα πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, 1.5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Αλεξάνδρα λατίνα μελαχρινή κοντή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, σώμα με πιασιματα αλλά σφιχτό, 2αρι συν βυζί, τατουάζ στη αριστερή κλειδα, στα χέρια και δύο μικρά αριστερά και δεξιά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25αρια κλειστά.

Μεγαλου 28α κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικκα 3α) Καρμεν μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο Άννα ξανθοκαστανη νταρντανοχοντρη μιλφ με 3.5-4αρι βυζί, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Αλεξάνδρα ξανθιά κατσαρομαλλα παχουλη μιλφ με 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ που πιάνει σχεδόν όλο το δεξί χέρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα .

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Αλινα μιλφ ,μελαχρινή πια, ψιλοκανονικο σώμα, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα 1 όροφος κλειστό.

Περδικκα 3α (που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) Καρμεν μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Περδικκα 3β κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.586
Κριτικές
1.275
Like
231.475
Πόντοι
46.232
σφηνάκι live

Ιάσωνος 1α Μαρίνα, καστανή μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β αριστερά Ντασα, γκιλφ με άσπρα μαλλιά σώμα με πιασίματα2- 2.5αρι βυζι και Άννα γκιλφ κοντό παχουλο με κάστανο κοντό μαλλί, 2.5αρι βυζί, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Η Τατιάνα έχει φύγει για τη χώρα της, ίσως έρθει στις γιορτές ίσως το Μάρτιο...

Ιάσωνος 1β δεξιά Μαργαρίτα ξανθιά χοντρή γκιλφ με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και μασαζακι.

Ιάσωνος 1γ Λαρα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

george_tzi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
133
Κριτικές
5
Like
424
Πόντοι
301
Λίγο πριν την λήξη της 1ης βάρδιας σε λίγα που μπήκα
Φωκαίας 19 η Κάρλα
Φυλής 71 ισόγειο η Μία
71 όροφος η Τζένη. Λατινες
65 ισόγειο Η Ντιανα μαζί με Νικόλ
65 όροφος η 2 Χριστίνες
Αγκύρας 12 η Ήρα
Φυλής 105 η Sunny Wild. Τιμήθηκε γιατί εξαρχής είχα σκοπό να την δοκιμάσω. Αν και από αυτά που είχα διαβάσει περίμενα να φάω φόλα και πήγαινα για το παλμαρέ, εξεπλάγην ευχάριστα. Πολύ καλά στησίματα και ίσως από τα καλύτερα reverse cow που μου έχουν κάνει. Στα 4 είναι απίστευτη η κωλαρα της. Απλό πρόγραμμα να σημειώσω.
Δείχνει ότι το κατέχει το άθλημα, λογικό καθότι έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα. Άνεση χρόνου καθότι πλέον από ότι μου είπε το μαγαζί θα το δουλεύει εκείνη και θέλει να το ανακαινίσει και να το φτιάξει.
Σόρρυ κατάλαβα καλά;
Η Sunny Wild η πορνοστάρ πλέον είναι στο Φυλής 105;
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.586
Κριτικές
1.275
Like
231.475
Πόντοι
46.232
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
16
Like
14.829
Πόντοι
3.246

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
139
Κριτικές
35
Like
3.621
Πόντοι
2.831
Μεσημεριανή τσαρκούλα στο Μεταξουργείο:uzi:
Πολύ πατσαβουρίλα δυστυχως:crazy:
Πήγα στο Κολωνού 32β. Δούλευε η Μόνικα, κοντό λατινομιλφάκι συμπαθητικό με πλαστικά βυζόμπαλα:gumtits:Πρόγραμμα απλό
Ολομόναχος στο σαλόνι!
Ρώτησα την υπηρεσία αν κάνει τίποτα παραπάνω με έξτρα λεφτά.
Της είπα για κωλαράκι και μου είπε όχι,όχι κι έφυγε. Τη φώναξα ξανα και της είπα να ρωτήσει τη κοπέλα αν θέλει κώλο με διπλάσια λεφτά (20€). Βαριεστημένα πήγε ρώτησε και η Μόνικα δέχτηκε:bounce:Προφανώς λόγω αναδουλειάς...

Έπεσε μόνο ωραίο κωλοξέσκισμα:zfuck:Μουνί δεν άγγιξα καθόλου, ούτε καν πίπα!
Λεπτομέρειες στη κριτική που θα ανεβάσω...
ΥΓ. Τώρα κάνω στάση για μεζεδάκια και 2η βάρδια θα πάω Φυλής και Φωκαίας...
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
346
Κριτικές
11
Like
3.089
Πόντοι
731
Κολωνού 47 όροφος Άννα ξανθιά χοντρουλα μιλφ με 2 5αρι συν βυζί, τατουάζστοαριστερόμπούτικαιστην αριστερήωμοπλάτη,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κωλαράκι και αυταρχικό.
φωτογραφία από το σαλόνι του οίκου
20241020_121425.jpg
Από τους πιο cult οικους. Αυτη η ξυλινη σκαλα μαζι με το τζακι απο Αγ. Πετρου 7 για οποιον θυμαται.!
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
653
Κριτικές
40
Like
5.574
Πόντοι
2.836
Μεσημεριανή τσαρκούλα στο Μεταξουργείο:uzi:
Πολύ πατσαβουρίλα δυστυχως:crazy:
Πήγα στο Κολωνού 32β. Δούλευε η Μόνικα, κοντό λατινομιλφάκι συμπαθητικό με πλαστικά βυζόμπαλα:gumtits:Πρόγραμμα απλό
Ολομόναχος στο σαλόνι!
Ρώτησα την υπηρεσία αν κάνει τίποτα παραπάνω με έξτρα λεφτά.
Της είπα για κωλαράκι και μου είπε όχι,όχι κι έφυγε. Τη φώναξα ξανα και της είπα να ρωτήσει τη κοπέλα αν θέλει κώλο με διπλάσια λεφτά (20€). Βαριεστημένα πήγε ρώτησε και η Μόνικα δέχτηκε:bounce:Προφανώς λόγω αναδουλειάς...

Έπεσε μόνο ωραίο κωλοξέσκισμα:zfuck:Μουνί δεν άγγιξα καθόλου, ούτε καν πίπα!
Λεπτομέρειες στη κριτική που θα ανεβάσω...
ΥΓ. Τώρα κάνω στάση για μεζεδάκια και 2η βάρδια θα πάω Φυλής και Φωκαίας...
Σε ποιο τρως μεζέδες? Εγώ συνήθως πατσά ,Λιοσίων 90, να φτιάξω στομάχι. :headbang:
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
929
Κριτικές
13
Like
2.474
Πόντοι
736
Πέρασα από φυλής 105 όπου έδινε πόνο μεσα η σανι κι ομολογώ ότι ήμουν οριακά να περάσω επειδή άκουγα τις κραυγές και γούσταρα! Ωστόσο μου ανακοίνωσε η υπηρεσία ότι έχει κι άλλο δωμάτιο πριν από μενα! Και κάνω κίνηση να φύγω και μου λέει η τσατσα « Είναι Πακιστανός σε δυο λεπτά θα έχει τελειώσει» . Χαμογέλασα κι έφυγα ! Τι διάολο λέω για καλό το είπε!
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
16
Like
14.829
Πόντοι
3.246
κατάθεση στη "διάσημη" πορνοστάρ της κακιάς ώρας Σάννυ μόνο για το παλμαρέ! πού να το φανταζόμουν όμως οτι θα πηδούσα αυτή την κωλάρα σε ένα δωμάτιο χειρότερο
κι από αποθήκη χωρίς καν χαρτί με ένα 20ρικο. ακριβώς όπως τα έχουν περιγράψει και οι συναγωνιστές: ανύπαρκτο βυζί, ΟΜΩΣ ΚΩΛΑΡΑ, μηχανικό πρόγραμμα, σκουφάτη πίπα με εκνευριστικες παύσεις και ανάποδο cow girl που δεν αντέχει για πολύ ώρα
βέβαια… παραθέτω φωτό από το δωμάτιο δεξιά με το που μπαίνεις
 

Συνημμένα

  • IMG_0738.jpeg
    IMG_0738.jpeg
    1 MB · Εμφανίσεις: 3

Madador

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2024
Μηνύματα
25
Like
36
Πόντοι
0
Να συμπληρώσω και εγώ.
Στοχευμενη επίσκεψη σήμερα σε Διδυμου 27 για βικτωρια. Μαζί της η τανια. Πήρα βικτωρια και παραμένει καλή.

Διδύμου 22 κάτω, μαρινα, ανέφερε ελεύθερο στοματικό, όχι τελειωτικό. Καρε κασταβοξανθο μαλλί, τσουπωτη, προς ψηλή με 2ρι στήθος όπως μου φάνηκε καθώς φόραγε σουτιάν(sic).


Δεύτερη επίσκεψη Τζέσικα από φυλής 86 κάτω, αρκετά άτομα σαλόνι και δωμάτια. Μπήκα για τον δεύτερο γύρο της ημέρας. Επίσης καλή.

2 clue της επίσκεψης, όσο ήμουν με Τζέσικα στο δωμάτιο, συναγωνιστής από το δίπλα δωμάτιο άνοιξε πόρτα και φώναζε ότι περιμένει ώρα.
Και επόμενο clue, εθεάθη ο πρόεδρος από δίπλα την ώρα που έστριβε φυλής, με στυλιστικο συνδυασμό που δεν χάνει, κόκκινο παλτό και μουσταρδι παντελόνι.
Ήμασταν για ενα μέρος της φυλής πλάι πλάι, απλά περπαταγε , δεν τον είδα να μπαίνει πουθενά..
Η φωτεινή λείπει? Έχω
Σε ποιο τρως μεζέδες? Εγώ συνήθως πατσά ,Λιοσίων 90, να φτιάξω στομάχι. :headbang:
Ρε συναγωνιστές η φωτεινή που χάθηκε Από Διδυμου 27 Λείπει πάνω από μια εβδομάδα Όποιος την δει Αλήθεια λέω τον κερνάω ένα πήδημα μαζί της Πάω συνεχώς λείπει Έχει βαρεθεί η τσατσά να με βλέπει
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
929
Κριτικές
13
Like
2.474
Πόντοι
736
Η φωτεινή λείπει? Έχω

Ρε συναγωνιστές η φωτεινή που χάθηκε Από Διδυμου 27 Λείπει πάνω από μια εβδομάδα Όποιος την δει Αλήθεια λέω τον κερνάω ένα πήδημα μαζί της Πάω συνεχώς λείπει Έχει βαρεθεί η τσατσά να με βλέπει
Κάτι είχα ακούσει πρόσφατα ότι είναι απόγευμα στο φυλής 109 το δεξιά!
 

torosidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2023
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
313
Πόντοι
280
Δεύτερη βόλτα για σήμερα, στο portomall στο μεταξύ, για Μαρία Μαυρούλα.
κλασσικά πολύ ρομαντική, αγκαλιές, πεταχτά φιλιά (που αρνήθηκα), και καλό στήσιμο.
Έχει πλέον πολύ ανοιχτό πωπο, αλλά δεν το δίνει λέει. Ο φίλος της μόνο τον έχει κάνει έτσι. Μαγκας
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
139
Κριτικές
35
Like
3.621
Πόντοι
2.831
Δύο ακόμα καταθέσεις στην Φωκαίας!
Φωκαίας 25 όροφος στην Αλεξάνδρα με το οσκαρικό deepthroat:pipa1:. Ωραίο γαμησάκι με ρομαντικά γλωσσόφιλα. Έχω γράψει κριτική, παραμένει σταθερά πολύ καλή:knockinb:
Τρίτη για σήμερα κατάθεση στο Φωκαίας 27 όροφο στη λατινίτσα Νικόλ. Μικράκι 22 ετών με απίστευτο κωλαράκι. Ωραίο μωράκι, χωρίς ιδιαίτερη πείρα που το πήδησα καλά!
Λεπτομέρειες στη κριτική!
Επίσης, στο Φωκαίας 13 ισόγειο ήταν η γνωστή λάτιν Σοφία με τη κατσουφιασμένη:birdman: Σαμάνθα. Η φόλα εδώ είναι δεδομένη! Μοιάζουν πάρα πολύ και ρώτησα αν είναι αδερφές. Απάντησαν καταφατικά:jealous:
Ποιος ξέρει...
Καλλιτεχνική photo από το Φωκαίας 27 με τον αυθεντικό :lying-face::lying-face::lying-face: Picasso...
 

Συνημμένα

  • IMG_20241020_192807.jpg
    IMG_20241020_192807.jpg
    720,2 KB · Εμφανίσεις: 3

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.442
Κριτικές
514
Like
70.311
Πόντοι
41.129
Φωκαίας 25 όροφος στην Αλεξάνδρα με το οσκαρικό deepthroat:pipa1:. Ωραίο γαμησάκι με ρομαντικά γλωσσόφιλα. Έχω γράψει κριτική, παραμένει σταθερά πολύ καλή:knockinb:
τυπε ελπιζω να μη γραφεις και αλλες πικαντικες λεπτομερειες οπως αυτη στην κριτικη και το καψεις το κοριτσι :confused::confused::confused:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom