Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 283 άτομα (22 μέλη και 261 επισκέπτες)

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
376
Πόντοι
20
Κατάθεση σήμερα στη μελαχρινή πιτσιρίκα Άννα στο Χωματιανού 11 ισόγειο. Ουκρανάκι χαρούμενο με καλοσχηματισμένο κωλαράκι:kissass:. Υπηρεσία η γνωστή που παλαιότερα ήταν και Βέργας 3.
Καλή κατάθεση

Επιβεβαιώνω τον κ. Μπάμπολα

Καινούργια, πιτσιρίκα, γύρω στα 20, κοντή, μελαχροινή, σφιχτό σώμα, ευχάριστη διάθεση.
Μέτριο πρόσωπο, πίπα άγαρμπη, καλή συμμετοχή.

Πριν μερικά χρόνια θα βάραγε μύγες στο 10άρικο, τώρα δε προλαβαίνει τα δωμάτια στα 20€

Ο tempora, ο mores :undecided-old:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.481
Πόντοι
10.686
Πέρασα να δω την νεοαναφερθείσα Ειρήνη στο Διδύμου 22 και μου άρεσε σαν παρουσία, όμορφη πετίτ λευκόδερμη κοπέλα με μακριά καστανόξανθα μαλλιά και σφιχτό νεανικό κορμί,με ψαρωμένο σαλονάρισμα,μου έκανε θετική εντύπωση ότι βγαίνοντας από το δωμάτιο πέρασε πρώτα από το μπάνιο για ντους. Καλώς -κακώς δεν μπήκα,το άφησα για άλλη φορά...
Διδυμου 27 μόνη της η Φωτεινή.
Χωματιανού 11 πάνω η Αντριάνα,κάτω η Όλγα.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
19
Like
5.796
Πόντοι
1.436
Επειδή στο Μ.Α 21 μου την έσπασε ο τραβελότσατσος που χτυπάει στα 7' όταν έχει κόσμο σαλόνι, έχετε πετύχει καμιά άλλη με τέτοια bubble-κωλάρα σαν της Αγάπης (Μ.Α 21 ισογ./όροφο, Ι20Β-Α) γιατί δεν θέλω να ξαναπεράσω στον όροφο με τον/την τρελή τσάτσο/α (προφανώς αν επιστρέψει στο Ι20 η Αγάπη θα την τιμήσω).

Έκανα μικρή βόλτα χθές πριν καταλήξω Μ.Α21 και πέτυχα συναγωνιστή με : Φόρμα εργασίας τίγκα στην μπίχλα/σκόνη/λεκέδες από σοβά/μπογιές, δίχαλο σαγιονάρα που πάταγε στα βρεγμένα βρωμμόστενα και προφανώς έζεχνε από τα 5 μέτρα, θα μπεί μετά εδώ και θα γράφει "Φόλα η τάδε, δεν ήθελε να με καβαλήσει" ...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
645
Πόντοι
366
Παιδια μια Μονικα Αλβανιδα απο πορνομολ Ιάσονος 39 που δουλευε περσυ, ξερει κανεις που μπορουμε να την βρούμε;
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
454
Κριτικές
195
Like
10.699
Πόντοι
30.733
Πέρασα με μπελα Ρουμάνα το πρωί στο κολονου 30 η Άλιος στο κελί 33.
Πολύ φιλότιμο κορίτσι και αν και έχουν περάσει χρόνια το κορμί της παραμένει σφιχτό χορις να βάλει ούτε ένα κιλό μπράβο της
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom