Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (29 μέλη και 234 επισκέπτες)

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
48
Like
113
Πόντοι
0
Και μια τζούρα από Φυλής, πρωινή βάρδια σημερα πάλι.

Κλειστά όλα από 66α έως 54
όπως και τα 72 και το 74 δεξιά.
Ανοιχτό από αυτά μόνο το 66δ,74β,59,61.

Φιλιππίδου 11α Βαλέρια και Νάταλι η γνωστή ξανθιά μίλφ.

Φιλιππίδου 11β Καρολίνα και Ντανιέλα, λεπτή νεαρή πιθανόν αφρολάτιν μαυρούλα με χαμογελαστό ήρεμο σαλόνι

Φ71α Κάτια συμπαθής καστανή λατίνα με κάποια πιασίματα.

Φ71όροφ. Μαριάννα και Τζένη λατίνες μελαχρινές καβλόφατσες ,η Μαριάννα πιο νεαρή ,σχετικά ή αρκετά εμφανίσιμη με άνετο σαλόνι αλλά κι η άλλη εξίσου πορνόφατσα κάνουν και παρτούζα ενδεχομένως με πορνώδη διάθεση αν κρίνουμε από τίς πορνικές φυσιογνωμίες τους...

Τα υπόλοιπα κεντρικά ανοιχτά αλλά χρόνος ελάχιστος, οπότε δάτσ ώλ φόλκσ.
Δεν πήγες μια βόλτα να μας πεις αν ήταν η Τζούλια εκεί ?
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
748
Κριτικές
7
Like
5.833
Πόντοι
1.326
Δεν πήγες μια βόλτα να μας πεις αν ήταν η Τζούλια εκεί ?
Την είδα πριν κάποιες βδομάδες λογικά όπου νάναι θα ξανασκάσει, μπορείς να ρωτήσεις και τις υπηρεσίες πρωί ή απόγευμα.
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
98
Κριτικές
26
Like
2.546
Πόντοι
2.590
Και βρωμουσε απλυσια ψαριλα. Κακές υπηρεσίες, ποτε ξανά.
Καλό είναι όταν βλέπουμε φόλες που φαίνονται από τη συμπεριφορά με το που μπαίνουν δωμάτιο, να τις διώχνουμε πριν αρχίσουμε και να ζητάμε τα λεφτά πίσω:bottom:. Το να συνεχίσουμε δεν θα αλλάξει κάτι, ίσα ίσα θα μας εκνευρίσει περισσότερο!
Το να φάει κάποιος φόλα κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης είναι μερικές φορές αναπόφευκτο και συμβαίνει σε όλους, αλλά αν φαίνεται εξ αρχής μπορούμε να το αποφύγουμε...
 

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
48
Like
113
Πόντοι
0
Την είδα πριν κάποιες βδομάδες λογικά όπου νάναι θα ξανασκάσει, μπορείς να ρωτήσεις και τις υπηρεσίες πρωί ή απόγευμα.
Η υπηρεσίες δεν ξέρουν τι λένε...πολλές φορές μου έχουν πει σταμάτησε και την έχω πετύχει πάλι εκεί...απλά έλειπα το καλοκαίρι για σεζόν και έχω χάσει αρκετά επεισόδια...η Τζούλια είναι από τα στανταρακια μου
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
856
Πόντοι
81
Και βρωμουσε απλυσια ψαριλα. Κακές υπηρεσίες, ποτε ξανά.

Συνήθως αυτό είναι σημάδι ΣΜΝ

Φιλιππίδου 11β Καρολίνα και Ντανιέλα, λεπτή νεαρή πιθανόν αφρολάτιν μαυρούλα με χαμογελαστό ήρεμο σαλόνι

Η Ντανιέλα είναι φόλα, την πάτησα τις προάλλες αφού μου κωλοτρίφτηκε στο σαλόνι.
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
123
Κριτικές
13
Like
676
Πόντοι
311
Συνήθως αυτό είναι σημάδι ΣΜΝ



Η Ντανιέλα είναι φόλα, την πάτησα τις προάλλες αφού μου κωλοτρίφτηκε στο σαλόνι.
Κωλοτριβετε στο σαλόνι και μέσα φόλα ολικής
 

Thanos240506

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα! Μηπως γνωριζει καποιος αν η ολγα στο χωματιανου 11α εχει γυρισει στην πρωινη βαρδια;
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.593
Πόντοι
11.020
Τι το ήθελα …. Επίσκεψη απογευματινής βάρδιας στο Φιλιππίδου 11 β κατά τις 9.30. Ανεβαίνω σκαλάκια. Είμαι μόνος. Βγαίνει η μαρίνα μελαχρινή λατίνα. Περιμένω Μίκαελα. Σε πέντε λεπτά ο χώρος έχει γεμίσει με 12-13 άτομα εκ των οποίων 8 Αλβανοί 4 Πακιστανοί κ ένας Έλληνας. Ο Τσάτσος ρωτάει τους Πακιστανός…. Πακιστάν ; Πακιστάν;;; yes λένε αυτοί. Εδώ όλους τους περνουμε απαντάει. Μεταβολή και γεια σας.
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
241
Like
1.577
Πόντοι
201
Τι το ήθελα …. Επίσκεψη απογευματινής βάρδιας στο Φιλιππίδου 11 β κατά τις 9.30. Ανεβαίνω σκαλάκια. Είμαι μόνος. Βγαίνει η μαρίνα μελαχρινή λατίνα. Περιμένω Μίκαελα. Σε πέντε λεπτά ο χώρος έχει γεμίσει με 12-13 άτομα εκ των οποίων 8 Αλβανοί 4 Πακιστανοί κ ένας Έλληνας. Ο Τσάτσος ρωτάει τους Πακιστανός…. Πακιστάν ; Πακιστάν;;; yes λένε αυτοί. Εδώ όλους τους περνουμε απαντάει. Μεταβολή και γεια σας.
Και γυφτοι....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.596
Πόντοι
19.505
Δεύτερη φορά σήμερα με το αγγελούδι Ειρήνη στο Διδύμου 22. Σε εμάς που είμεθα τζέντλεμεν και φερόμαστε με το γάντι στις κορασίδες, οι υπηρεσίες παρέμειναν σε υψηλότατο επίπεδο αισθησιασμού και γλυκύτητας. Το ξανθό αγγελούδι είναι gfe και όχι pse άγαρμποι και άξεστοι γαμιάδες. Η τσατσά μου είπε να την προσέξω γιατί "δεν παίρνει δεύτερη φορά άτομα με κακή συμπεριφορά" και αυτό έκανα. Και θα το έκανα ούτως ή άλλως. Θα ανεβάσω συνολική κριτική σύντομα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.506
Πόντοι
46.232
Δεύτερη φορά σήμερα με το αγγελούδι Ειρήνη στο Διδύμου 22. Σε εμάς που είμεθα τζέντλεμεν και φερόμαστε με το γάντι στις κορασίδες, οι υπηρεσίες παρέμειναν σε υψηλότατο επίπεδο αισθησιασμού και γλυκύτητας. Το ξανθό αγγελούδι είναι gfe και όχι pse άγαρμποι και άξεστοι γαμιάδες. Η τσατσά μου είπε να την προσέξω γιατί "δεν παίρνει δεύτερη φορά άτομα με κακή συμπεριφορά" και αυτό έκανα. Και θα το έκανα ούτως ή άλλως. Θα ανεβάσω συνολική κριτική σύντομα.
4 φορές πέρασα τις τελευταίες 10 μέρες καταδρομικη στη 1η βάρδια μόνο σε αυτό τον οίκο μπας και την πετύχω...ακόμα δεν την εχω δει, να δω πως είναι
 
Τελευταία τροποποίηση:

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.596
Πόντοι
19.505
4 φορές πέρασα τις τελευταίες 10 μέρες καταδρομικη στη 1η βάρδια μόνο σε αυτό τον οίκο μπας και την πετύχω...ακόμα δεν την εχω δει, να δω πως είναι
Σήμερα το πρωί την πήρα
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
98
Κριτικές
26
Like
2.546
Πόντοι
2.590
Κατάθεση σήμερα στη μελαχρινή πιτσιρίκα Άννα στο Χωματιανού 11 ισόγειο. Ουκρανάκι χαρούμενο με καλοσχηματισμένο κωλαράκι:kissass:. Υπηρεσία η γνωστή που παλαιότερα ήταν και Βέργας 3.
Καλή κατάθεση
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
98
Κριτικές
26
Like
2.546
Πόντοι
2.590
Η Άννα είναι ευχάριστη και με κέφι να εξυπηρετήσει :pipa1:
Οι υπηρεσίες της βέβαια παίρνουν βελτίωση :smoke:
Αρκετοί επενδυτές σήμερα Χωματιανού:turkydance:
Έρχεται η ανάπτυξη:piss:
Συνέχεια στη κριτική που θα ανεβάσω...
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
135
Like
312
Πόντοι
21
4 φορές πέρασα τις τελευταίες 10 μέρες καταδρομικη στη 1η βάρδια μόνο σε αυτό τον οίκο μπας και την πετύχω...ακόμα δεν την εχω δει, να δω πως είναι
Μόνο εσένα εμπιστεύομαι!
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
19
Like
5.782
Πόντοι
1.436
Πέρασε κάνεις με την βροχή μετάξι/Φυλής να δει αν είναι ανοιχτό τίποτα ?
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.857
Πόντοι
731
Μετα απο τη βροχη περασα μια βολτα μετα απο καιρο στο αθλιο Μεταξουργειο και γαμησα την Βανα απο Ι20Β, Πλαστικη κωλαρα και βυζια, μελαχρινη με μακρια μαλλια και τατου στο ποδι. Παρουσιαστηκε σαν Κολομβιανη αλλα κανει μπαμ οτι ειναι τσιγαννα. Αθλιος οικος και δωματιο που με ξενερωσαν. Η τυππισα ηταν μετρια προς κακη. Εκατσε και τον εφαγε χωρις μα και μου, καλο στησιμο στα 4 αλλα απο συμμετοχη μηδεν. Εμφανισιακα ειναι μια χαρα για το επιπεδο της περιοχης αλλα μην περιμενετε κατι παραπανω.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
906
Κριτικές
13
Like
2.404
Πόντοι
736
Κατάθεση σήμερα στη μελαχρινή πιτσιρίκα Άννα στο Χωματιανού 11 ισόγειο. Ουκρανάκι χαρούμενο με καλοσχηματισμένο κωλαράκι:kissass:. Υπηρεσία η γνωστή που παλαιότερα ήταν και Βέργας 3.
Καλή κατάθεση
Πρωινή βάρδια; Απλό πρόγραμμα άξιζε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom