Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 172 άτομα (16 μέλη και 156 επισκέπτες)

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.088
Like
1.264
Πόντοι
216
Σε ποιο ρε Μπρο να τσεκαρουμε?
Μπας και γαμησουμε κάνα κώλ

Ρε αλάνια, ας μην είμαστε αφελείς, τα κορίτσια πουλάνε το κορμί τους στον καθένα μας για 5/10 € (στην καλύτερη των περιπτώσεων) το 50% του παράβολου, Λατίνες κλπ. ίσως και λιγότερα, λογικό είναι όπου και όπως μπορούν να τα αρπάζουν.
Με κουβέντα που έχω κάνει με 2 στανταράκια μου, αυτό που καταλαβαίνω είναι πώς τα "15€" ή τα "20+10€" είναι κόλπα των "αφεντικών" συνήθως, εδώ οι ιδιοκτήτες στην Ιάσονος, ζητάνε 3Κ ενοίκιο ή 50-100€ ("τζαζ"?) ανά βάρδια ανά ημέρα που τα πληρώνει ΟΛΑ η κοπέλα, δλδ για μια κοπέλα στο μετάξι τα πρώτα 10 γαμήσια είναι να πληρώσει τον οίκο ... ο οποίος οίκος συνήθως είναι και σάπιος, είμαι 100% σίγουρος πως οι κοπέλες είναι που φταίνε λιγότερο για τις τιμές.
Ντάξ, τώρα αυτή η Sunny μπορεί να είναι υπερβολική αλλά καλά κάνει αν η "αγορά" τα σκάει, εδώ τα σκάτε σε onlyfans και camsites και κάνετε follow τις Τούνηδες (και τις κάνετε πλούσιες).
Αν ειναι ετσι, ας ερθουν με καποιον απο εμας για μια ολοκληρη μερα, με 150, ποιό πολλά θα τους μεινουν.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.088
Like
1.264
Πόντοι
216

Rodos 87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
303
Πόντοι
280
Καλημέρα στην ομάδα, 2 καταθέσεις στα Λιοσίων 73α,β
Έμμυ κοντοπουτανο ζυμαρακι όπως λέει και ο πορνό ρεπόρτερ, σταθερό στις πολύ καλές του υπηρεσίες, μουνακι για ατελείωτο γλυφομούνι, πίπα αρκετά ηδονική πρώτη στάση από πάνω μου με γρήγορο Ρυθμό, είχε πέσει πάνω μου και ένιωθα την ανάσα της στο αυτί μου δεν άντεξα και πολύ και κατέθεσα στε αυτή την στάση, λίγο σοσιαλ στα καθαριστικά και γεια σας. Η αλήθεια είναι ότι ενώ την έχω πετύχει σε άσχημες μέρες οι υπηρεσίες της είναι ανεκτές για να χύσεις όμορφα, στις καλές της μέρες δείνει το κάτι παραπάνω... Εντάξει άνθρωποι είναι αυτές

2η κατάθεση Εύα, που ενώ έχω περάσει τόσες φορές δεν έχω φάει φόλα αλλά οι υπηρεσίες της έχουν πάρει την κατηφόρα, το πρόγραμμα το κάνει ρομποτικά πλέων, εάν δεν είχε κολάρα και βυζάρες η κατάθεση θα ήταν πιο δύσκολη
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
344
Κριτικές
11
Like
3.069
Πόντοι
731
πέρασα μια βόλτα σαν bbwfan αλλά ξέφευγε ακόμα και για τα γούστα μου η φάση.
Φοβερή πίπα αλλα ως εκεί. και όταν έκατσε στα 4 , βουνό !
ασε που ήταν ξυπόλυτη και τα πόδια της ήταν σαν του θείου μου του αγρότη!
Και αυτή αγρότισσα είναι από το Αγρίνιο
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
499
Πόντοι
20

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.283
Κριτικές
95
Like
11.156
Πόντοι
17.885
οκ η χαρά του αυτιστικού... Πήρα παπούτσια που τα γούσταρα τρελά και θα περιμένω Πέμπτη Παρασκευή να τα προβάρω στο ρεπό μου...Θα πάω περίπατο, θα πάω Λίντλ θα πάρω να φάω και να πιω μαλακιουλες, θα δω το σούπερ καυλακι στο ταμείο, θα πάω στις πουτανες, θα γυρίσω πίσω περπατώντας κάνοντας ένα τσιγάρο! Τώρα πάω να μαγειρέψω γιατί πάω τρελάδικο σε λίγο (δουλεύω εκεί)
 

Συνημμένα

  • IMG_20240910_130637.jpg
    IMG_20240910_130637.jpg
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 18

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
618
Κριτικές
19
Like
6.212
Πόντοι
2.036
οκ η χαρά του αυτιστικού... Πήρα παπούτσια που τα γούσταρα τρελά και θα περιμένω Πέμπτη Παρασκευή να τα προβάρω στο ρεπό μου...Θα πάω περίπατο, θα πάω Λίντλ θα πάρω να φάω και να πιω μαλακιουλες, θα δω το σούπερ καυλακι στο ταμείο, θα πάω στις πουτανες, θα γυρίσω πίσω περπατώντας κάνοντας ένα τσιγάρο! Τώρα πάω να μαγειρέψω γιατί πάω τρελάδικο σε λίγο (δουλεύω εκεί)
1)Με γειά
2)Θα πας τσάρκα με τα άσπρα παπούτσια στα χεσμένα κατουρόστενα ? δεν τα λυπάσαι ?
3)Θα καρφώσεις από τις βολές σε κανά Λατίνι ? :cheesy:
4)Πολύ προσωπική πληροφορία δίνεις, αλλά οκ, ότι γουστάρει ο καθένας :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.283
Κριτικές
95
Like
11.156
Πόντοι
17.885
1)Με γειά
2)Θα πας τσάρκα με τα άσπρα παπούτσια στα χεσμένα κατουρόστενα ? δεν τα λυπάσαι ?
3)Θα καρφώσεις από τις βολές σε κανά Λατίνι ? :cheesy:
4)Πολύ προσωπική πληροφορία δίνεις, αλλά οκ, ότι γουστάρει ο καθένας :2funny:
σιγά την προσωπική πληροφορία! ούτε παντρεμένος είμαι ούτε φοβάμαι κάτι. ναι κάτι σκέφτομαι δύο λατινες και μια που δίνει κωλο. Είδα και την κριτική για Ειρήνη ναι είναι τρελή κάπως δεν κάνει, γενικά είναι μοντελοπαγιδα αυτη. Το έχω περάσει και εγω με αυτήν, από τότε σε μπουρδέλο τσάρκες έχω πάντα προσπαθήσει να σώσω κοσμο
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.212
Κριτικές
16
Like
14.776
Πόντοι
3.246
οκ η χαρά του αυτιστικού... Πήρα παπούτσια που τα γούσταρα τρελά και θα περιμένω Πέμπτη Παρασκευή να τα προβάρω στο ρεπό μου...Θα πάω περίπατο, θα πάω Λίντλ θα πάρω να φάω και να πιω μαλακιουλες, θα δω το σούπερ καυλακι στο ταμείο, θα πάω στις πουτανες, θα γυρίσω πίσω περπατώντας κάνοντας ένα τσιγάρο! Τώρα πάω να μαγειρέψω γιατί πάω τρελάδικο σε λίγο (δουλεύω εκεί)
στο τρελάδικο με jordans??? ωραίος μύσταρε!
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
62
Like
19.879
Πόντοι
13.636
Δύο είναι τα υπόγεια όλα κιόλα στην Ιάσωνος
Ιάσωνος 31 και 27
Με στενή σκάλα μάλλον το 31 θα λες
Άντε για να τελειώνουμε την ιστορία με το καημένο το κοριτσάκι, οποίος θέλει δουλεύει πρωί στο Μέγα Αλέκου 22 μαζί με την ξανθιά Βουλγάρα η οποία με 10€ plus δίνει και κώλο.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Άντε για να τελειώνουμε την ιστορία με το καημένο το κοριτσάκι, οποίος θέλει δουλεύει πρωί στο Μέγα Αλέκου 22 μαζί με την ξανθιά Βουλγάρα η οποία με 10€ plus δίνει και κώλο.
Είναι ΑΜΕΑ ; Δίνει κωλο; Τι φάση; Να εξηγήσει καποιος αν θέλει.

Επισης αν έχει πρόβλημα και δεν κατανοεί και την γαμάνε κάποιοι πραγματικά κρίμα , είναι μαλακια
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Κριτικές
35
Like
3.535
Πόντοι
2.831
Έχω στείλει κριτική για Λάουρα Φυλής 71 όροφο που την είχα πάρει τέλη Αυγούστου. Δεν έχει εμφανιστεί η κριτική. Που να είναι άραγε?:undecided:
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
165
Κριτικές
3
Like
1.240
Πόντοι
361
Εψές Αργούτσικα έκανα ένα χαλαρό περασματάκι από φυλής και έπεσα ανάμεσα σε βραδυνές αλλαγές.
3 Ευτράπελα
- Aurora που είχα να δω πάνω από ένα χρόνο και επειδή ήμουν με ένα φίλο είπα να πάω να την δεί αυτός, έβαλε τις φωνές ότι "αυτοί μόνο κοιτάνε, δεν βλέπουν πρώτη φορά, γιατί δεν φεύγουν"
-μια υπηρεσία σε έναν οίκο μου έκανε μαθήματα πως το να παίρνω 2 κοπέλες είναι πεταμένα λεφτά γιατί έχω μόνο μια πούτσα ! και τι να τις κάνω? να μου γλείφει η μια την πούτσα και η άλλη τα αρχίδια ? σιγά το πράμα ? ή μήπως ή μια την βάλανο και η άλλη την ρίζα? δεν έχει νόημα, μετά από αυτό ζήτησε να την κεράσω μπύρα γιατί με έσωσε από κακές οικονομικές επιλογές
-φεύγοντας το 71β είχε τελικά αναλάβει την 3η βάρδια είπαμε να ρίξουμε μια ματιά , η τσατσόγρια που ήταν εκεί μες τα νεύρα δεν σαλονάρισε την δεύτερη από τις 2 κοπέλες , μίλαγε μέσα από τα δόντια της δεν καταλαβαίναμε τίποτα από όσα έλεγε για το πρόγραμμα , αλλά τα μπινελίκια που έλεγε μετά τα καταλάβαμε σε άπταιστα Ελληνικά

ψιλοπρόχειρα για το τυπικό ότι θυμάμαι :

φυλής 71α μικρό, μέτριου ύψους, μελαχρινό, μακρυμάλικο λατινάκι μέτριο βυζάκι αδύνατο κορμάκι καλοσχηματισμένο μεγαλούτσικο κολαράκι όνομα δεν συγκράτησα
φυλής 69α Αννα Ται
φυλής 86β Εβλίνα Ξανθιά μετριοψηλή καλοσχηματισμένη ζουμερή νεαρή γυναίκα
φυλής 86α Κατερίνα ανακοινώθηκε ως λατίνα ξανθό poket size μπιμπελό, μην μου το χαλάσετε το θέλω όταν ξαναπεράσω (υποψιάζομαι ότι θα είναι παγωτό αλλά δεν με νοιάζει)
Φυλής 67 Έλενα η γνωστή Milf bibibo
φυλής 84Α Μια καλλίγραμμη μέτριο ύψους ξανθιά 2,6 βυζί μακρύ ίσιο μαλλι που τσαντίστηκε γιατί δεν τισ απαντήσαμε στο καλησπέρα, αυτό παρουσιαστικά, δεν είπε τίποτα για πρόγραμμα 'η όνομα
φυλής 65β Νικολ μέτριου ύψους 3άρι καλοσχηματισμένο πεταχτό βυζί κωλό λίγο λίγο χαλαρό μελαχρινή/καρέ
φυλής 65α Χρηστίνα, μετρίου μήκους σγουρό ξανθό μαλλί καλλίγραμμη νεαρή 2,5 σφιχτόβυζι μέτριου μήκους
φιλιππιδου 11α 2 κοπέλες και οι 2 καστανούλες η μια μέτριο ύψος κανονικό σώμα 1,5 βυζί η άλλη λίγο πιό ψηλή αρκετά πιο αδύνατη και πειραγμένο πιο μεγάλο βυζί
φιλιππιδου 11β 2 κοντούλες μια καστανούλα ελαφρώς μελαμψή είτε λατίνα είτε ρομά και μια ξανθούλα με λίγο κοιλίτσα που έκανε lap dance σε όλους όσους μπαίνανε μέσα, για λίγα δευτερόλεπτα
φυλής 61 2 λατίνες, ψίλοβαριεστημένες μέτριο ύψος μελαχρινές μέτρια όλα , λίγο μεγαλούτσικους κόλους, ονόματα μάλον σαρα, πάολα
φυλής74 αριστερα Γιαννα μελαχροινή skinny 1 βυζι μετριο υψος
φυλης 74 δεξια αννα ξανθια σγουρομαλα 2 βυζι
Φυλής 72 υπόγειο καστανό σκίννυ πιπινάκι μικρό βυζάκι
φυλης 66δ κάποια τζαμαικανή στο δωμάτιο
φυλης 56 2 κοπέλες μια νεαρή μελαχρινή νταρντανέ με πολλά τατού και 2μισάρι βυζί, μέτριο ύψος, δεν συγκράτησα όνομα, και Άντζελα ψηλή αδύνατη καστανομάλα 2άρυ βυζί ακόμα νεότερη
Φωκαίας 27Β πάνω 2 κοντούλες λατίνες μία νεαρή με 1,5 βυζί και ένα πιπινάκι με 2,5 που η ίδια η τσατσα έλεγε ότι είναι μάλον αμάθευτο
Φωκαίας 27Β υπόγειο σαρα ξανθια πλεον skinny μετριοψηλη
Φωκαίας 27Β σκαλάκια Ναταλί ξανθιά νταρντανε
φωκαίας 25β μελαχρινή νεαρή μέτριο ύψος και βυζί που χαμογέλαγε όλη την ώρα μόνη της
οκ η χαρά του αυτιστικού... Πήρα παπούτσια που τα γούσταρα τρελά και θα περιμένω Πέμπτη Παρασκευή να τα προβάρω στο ρεπό μου...Θα πάω περίπατο, θα πάω Λίντλ θα πάρω να φάω και να πιω μαλακιουλες, θα δω το σούπερ καυλακι στο ταμείο, θα πάω στις πουτανες, θα γυρίσω πίσω περπατώντας κάνοντας ένα τσιγάρο! Τώρα πάω να μαγειρέψω γιατί πάω τρελάδικο σε λίγο (δουλεύω εκεί)
Γαμανε τα gratitude φίλε, καλοφορετα
 

ApollwnasNX

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα
27
Like
98
Πόντοι
0
Άντε για να τελειώνουμε την ιστορία με το καημένο το κοριτσάκι, οποίος θέλει δουλεύει πρωί στο Μέγα Αλέκου 22 μαζί με την ξανθιά Βουλγάρα η οποία με 10€ plus δίνει και κώλο.
Πώς είναι αυτή η Βουλγάρα; Με 10 ευρώ δίνει κωλο;
 

ApollwnasNX

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα
27
Like
98
Πόντοι
0
Δύο είναι τα υπόγεια όλα κιόλα στην Ιάσωνος
Ιάσωνος 31 και 27
Με στενή σκάλα μάλλον το 31 θα λες
Στο Ιάσονος 31 υπόγειο δούλευε η Άντζελα με μεγάλη κωλαρα καί τώρα δουλεύει στο Μ.Αλεξανδρου 22 ισόγειο. Όντως με 20 ευρώ συνολικά δίνει κωλο
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
403
Like
2.226
Πόντοι
441
Γρήγορο περασμα από την περιοχή της Φυλής ώρα 20:30
Μπήκα μόνο σε 2 σπιτάκια σήμερα:
Φωκαιας 25 όροφος κοπέλα ήταν η Αλεξία, Ρωσίδα κατά την Νελλη τσατσά, αδυνατη με πιασίματα, ελευθερο στοματικό, 69, ελεύθερα πιασίματα και φιλάκια στο σώμα
Φώκαιας 27 υπόγειο ήταν η Ελένη London, ολοι την ξερετε πχια, βγήκε γυμνή στο σαλόνι, πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό λέει και 69
Επειδή δεν την είχα ξαναπάρει είπα να δοκιμάσω
Δίνω το 20αρικο μπαίνω δωμάτιο, φρεσκαριζομαι και έρχεται η κοπέλα..
Πιπα κακή θα έλεγα, κρατούσε επίμονα τον κορμό του πέους σε όλη την διάρκεια της πιπας μονοτονα.. Είχε κρατήσει μια στάση στο κορμί της να μην πιάνω πολλά πολλά
Της ζήτησα 69 αρνήθηκε λέγοντας μου ότι μπορώ να πιάνω μόνο μπούτι χαχα ενώ το είχε ανακοινώσει η υπηρεσία
Φιλάκια δεν δέχεται σε στήθος, σώμα κτλ..
Η αγαρμπη Πιπα κράτησε κάνα 5λεπτο και μετά ιεραποστολικο μια και μοναδική στάση περίπου ένα 3λεπτο..
Ευτυχώς που τελείωσα σήμερα λέω εγώ
Από την συγκεκριμένη εύκολα την τρως την φόλα κατά την γνώμη μου
ΔΕΝ θα την ξαναπροτιμησω την συγκεκριμένη ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom