Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 235 άτομα (24 μέλη και 211 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626
Πώς είναι αυτή η Βουλγάρα; Με 10 ευρώ δίνει κωλο;

Στο Ιάσονος 31 υπόγειο δούλευε η Άντζελα με μεγάλη κωλαρα καί τώρα δουλεύει στο Μ.Αλεξανδρου 22 ισόγειο. Όντως με 20 ευρώ συνολικά δίνει κωλο
Καλημέρα βρε φίλε μου.
Στον εαυτό σου απαντάς?
:think::think::think:
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.857
Πόντοι
731
IMG_6239.jpeg
IMG_6239.jpeg

Έχω στείλει κριτική για Λάουρα Φυλής 71 όροφο που την είχα πάρει τέλη Αυγούστου. Δεν έχει εμφανιστεί η κριτική. Που να είναι άραγε?:undecided:
Την δοκιμασα χτες με μέτριες προς κακές εντυπώσεις. Οκ είναι ένα ωραίο μουνι αλλά μέχρι εκεί. Πιπα κακή και μουνι πηγάδι! Σαν να γαμας αέρα. Δεν μπορώ να πω πως έφαγα φόλα αλλά δεν θα ξαναπερναγα. Το καλό είναι πως τα δωμάτια είναι φωτεινά και χαζεύεις καλύτερα το σώμα της κορασιδας
 

vitorino

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανείς που έχει λατινες στην πρωινή βάρδια ; Ποια είναι σταθερά τα "λατινοσπιτα';
 

ApollwnasNX

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα
26
Like
98
Πόντοι
0
Καλημέρα βρε φίλε μου.
Στον εαυτό σου απαντάς?
:think::think::think:
Καλημέρα φίλε. Ρώτησα νά δω αν όντως είναι η Άντζελα η κάποια άλλη γιατί έγραψες ότι κάνει κωλο με 10 ευρώ καί εμένα μου παίρνει 20 ευρώ.
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
748
Κριτικές
7
Like
5.833
Πόντοι
1.326
Μήπως ξέρει κανείς που έχει λατινες στην πρωινή βάρδια ; Ποια είναι σταθερά τα "λατινοσπιτα';

Γενικά,όχι μόνο πρωινή βάρδια τουλάχιστον στα μισά και βάλε σπίτια λατίνες θα βρεις.
Ακόμα και φιλιππίδου 11άρια τό απόγευμα και νύχτα τουλάχιστον.
Τσέκαρε και
Φ71 ισόγειο και όροφος
Φ61
Φ59 ισόγειο (συνήθως)
Φ86α, ο όροφος
Φωκαίας13 υπόγειο όταν δεν είναι η Σάννυ ουάλντ
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
748
Κριτικές
7
Like
5.833
Πόντοι
1.326
Φιλιππίδου άνω ,τον ρώτησα τι πρόγραμμα κάνει μια καινούργια σκιννυ μαυρουλα που έχει φέρει
Μάλλον την Κρυστάλ λες μια πιτσιρίκα άβυζη που δουλεύει και απόγευμα στο ισόγειο.
Δε νομίζω να κάνει κάτι παραπάνω από απλό πρόγραμμα.
 

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
48
Like
113
Πόντοι
0
Περασμα με Κορίνα πριν 3 μέρες...η μεγαλύτερη φόλα είναι αυτή η κοπέλα πάντα με ξεγελάει η εμφάνιση της αλλά μέσα στο δωμάτιο είναι χάλια...αλλά λέει η τσατσά έξω αλλά κάνει μέσα...μακριά από τις χειρότερες εμπειρίες που μπορείς να έχεις
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626
Άντε για να τελειώνουμε την ιστορία με το καημένο το κοριτσάκι, οποίος θέλει δουλεύει πρωί στο Μέγα Αλέκου 22 μαζί με την ξανθιά Βουλγάρα η οποία με 10€ plus δίνει και κώλο.

Καλημέρα φίλε. Ρώτησα νά δω αν όντως είναι η Άντζελα η κάποια άλλη γιατί έγραψες ότι κάνει κωλο με 10 ευρώ καί εμένα μου παίρνει 20 ευρώ.
Αφού το γράφω ξεκάθαρα.
Με + 10 €...
:hi:
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
566
Κριτικές
3
Like
1.587
Πόντοι
486
Περασμα με Κορίνα πριν 3 μέρες...η μεγαλύτερη φόλα είναι αυτή η κοπέλα πάντα με ξεγελάει η εμφάνιση της αλλά μέσα στο δωμάτιο είναι χάλια...αλλά λέει η τσατσά έξω αλλά κάνει μέσα...μακριά από τις χειρότερες εμπειρίες που μπορείς να έχεις
δώσε λεπτομέρειες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.506
Πόντοι
46.232
τώρα live


Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με πεσμένα 3.5αρια βυζια, τατουάζ πάνω από το δεξί στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 48 Νικόλ ξανθιά κοπέλα χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Ντίνα δηλαδή Ντίνος ο Σπανιολος από Ιάσωνος 27α ,με μελαχρινό καρέ μαλλί, σώμα μέ πιασίματα, 2αρι συν σιλικονατο βυζι, με κωλαράκι.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια γκιλφ με καστανο σκούρο μαλλί, παχουλη με 4.5αρια βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα Τζέσικα, μελαχρινή ψηλή κατσαρομαλλα νταρντανα με 3.5αρι βυζί απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία Εμμανουέλα, μελαχρινή λατινα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζί, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και Κατερίνα καστανή μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Αντζελινα χοντρουλα με κάστανο μαλλί, 4αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ Βαλεντινα λατίνα, μελαχρινή με γυαλάκια και πάρα πολύ μακρύ μαλλί, ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, πάρα πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Μόνικα, μελαχρινή κοντή λατίνα με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β 1ος όροφος Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με κοντό μαλλί, νταρντανα και βάλε με 2αρι βυζι,διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.


Κολωνού 30β 2ος όροφος Σοφία καστανο κοντοπουτανο λατινακι με κανονικό σώμα από τη μέση και πάνω, λατινοκωλαρα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Ανναμπέλα μελαχρινή λατινα, σώμα με πιασιματα, κωλαρα μεγάλο τατουάζ στο, σχεδόν 3αρι βυζι και Μπέλα η μελαχρινή Ρουμάνα, με πολύ μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά, γυαλάκια , ωραίο κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι ,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β Μαργαρίτα μελαχρινή χοντρή, με 2.5αρι συν βυζι , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο & 11α όροφος κλειστά.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Ναι το ξέρω, εγώ απάντησα μέχρι τι ώρα δουλεύει.
Την Κυριακή 1η Σεπτέμβρη πήγα,είχε φύγει όμως νωρίτερα, 15:50 κι έμεινα με το πουλί στο χέρι...Χα χα..
Το site έγραφε μέχρι τις 17:00..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.640
Πόντοι
1.936
Να ενημερώσω ότι η Άννα από Ιωαννίνων 3 έφυγε διακοπές και γυρνάει Οκτώβρη όπως με ενημέρωσε η τσατσά. Το περίεργο ήταν ότι όταν την ρώτησα για την Άννα, μου λεει "δεν είδες στο διαδίκτυο; Σήμερα έφυγε διακοπές και γυρνάει Οκτώβρη". Δεν κατάλαβα που ακριβώς εννοούσε ότι θα μπορούσα να το δω και ούτε ρώτησα!!
Εχει σελιδα αυτη η συνομοσπονδια καταστηματων.
Αθενςσεξστουντιο στα αγγλικα και βρισκεις τα παντα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.506
Πόντοι
46.232
συνέχεια live


Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 & 17 κλειστά.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο Άντζελα ξανθιά μιλφογκιλφ νταρντανοχοντρη με τεράστια μπούτια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Με Αλεξάνδρου 22 όροφος Μαρία πού δουλευε Ιάσωνος 31β ,μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, νταρντανα με 2αρι βυζι, τατουάζ που πιάνει δεξί ώμο και μπράτσο, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Μπαρμπορα/Μπαρμπα μελαχρινή λατίνα με λεπτό πολύ ωραίο κορμί, 1.5αρι βυζι, διάφορα τατουάζ κυρίως στα χέρια, απλό πρόγραμμα, τιμήθηκε θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος εδώ ήταν τύπος πού έκανε εφαρμογή αποντομωσης για τρωκτικά και έρποντα και ο καπνιστός τσάτσος είπε να έρθω σε κάνα μισάωρο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25αρια κλειστά.

Μεγαλου 28α αριστερά Κατερίνα μιλφογκιλφ με ξανθοπλατινε κοντό καρέ μαλλί, σώμα μέ πιασιματακια 2 5αρι βυζι, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικκα 3α) κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο Αλεξάνδρα ξανθιά κατσαρομαλλα παχουλη μιλφ με 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ που πιάνει σχεδόν όλο το δεξί χέρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Ντιαννα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα 1 όροφος Στέλλα κοπέλα με καστανοκοκκινο μαλλί, λεπτό σώμα 1.5-2αρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Περδικκα 3α (που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) κλειστό.

Περδικκα 3β κλειστό.
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
42
Like
357
Πόντοι
20
Άντε για να τελειώνουμε την ιστορία με το καημένο το κοριτσάκι, οποίος θέλει δουλεύει πρωί στο Μέγα Αλέκου 22 μαζί με την ξανθιά Βουλγάρα η οποία με 10€ plus δίνει και κώλο.
Μπαααα μόλις πέρασα από περιέργεια δεν ηταν.
Ηταν μόνο η χοντροκωλα Άντζελα
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
935
Πόντοι
361
Περασμα με Κορίνα πριν 3 μέρες...η μεγαλύτερη φόλα είναι αυτή η κοπέλα πάντα με ξεγελάει η εμφάνιση της αλλά μέσα στο δωμάτιο είναι χάλια...αλλά λέει η τσατσά έξω αλλά κάνει μέσα...μακριά από τις χειρότερες εμπειρίες που μπορείς να έχεις
Όντως φίλε ,πάω στην απελπισία μου και μόνο.
Προχθές μου έσπασε τα αρχιδια μου ότι έχει πρόβλημα η ρώγα της έχει μπει μέσα και πρέπει να κάνει χειρουργειο , εμπιστεύεται μόνο τα νοσοκομεία της Ρουμανίας.
Σταματάει μου ανέφερε τον Απρίλιο από την Ελλάδα το επάγγελμα της.
Στα @@ μας.
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
935
Πόντοι
361
δώσε λεπτομέρειες
Έξω ανακοινώνετε ελεύθερο στοματικό και τελείωμα στο στήθος,μέσα η πονηριδο πάει να περάσει καποτα.
Δεν φταίει η τσατσά,το καργιολακι τα κάνει.
Και όλο βιάζετε και αρχίζει την κλαψομουνια.
Πριν δώσεις το παράβολο κάνει νάζια σαν γάτα και μετά τρως την φόλα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom