Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (31 μέλη και 240 επισκέπτες)

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
19
Like
5.782
Πόντοι
1.436
4ον: γράψε κριτική για να βοηθήσεις συναγωνιστές φίλε. Το σημερινό σχόλιο σου θα βοηθήσει max 10-20 συναγωνιστές και μετά θα χαθει. Η κριτική σου θα βοηθήσει 200++.
200++ Λιγούρηδες/επισκέπτες που δεν συμμετέχουν/προσφέρουν και πάνε και στήνονται απέξω 1 ώρα πριν πιάσει η εκάστοτε "καλή " εργαζόμενη, για να λέμε και την αλήθεια :cheesy:
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
13
Like
2.402
Πόντοι
736
1ον: πολύ σημαντικό το μπάνιο πριν από κάθε συναγωνιστή.

2ον: τι πρόγραμμα έχει η κοπέλα; Νορμάλ ή ακα πιπετο;

3ον: είναι καλό σε πολλούς το GFE αλλά στους περισσότερους όχι και τόσο. Εδώ όλοι οι μύστες προτιμούν το PSE. Στο Bou είσαι, όχι στην Ορθόδοξη Μαρτυρία.

4ον: γράψε κριτική για να βοηθήσεις συναγωνιστές φίλε. Το σημερινό σχόλιο σου θα βοηθήσει max 10-20 συναγωνιστές και μετά θα χαθει. Η κριτική σου θα βοηθήσει 200++.
Όχι όχι παρερμηνεύτηκε και σφαλιάρες στον κωλο έτρωγε και της πίεζα το κεφάλι στην πιπα! Εννοούσα ότι ήταν σαν την γκομενα μου από την άποψη ότι ήταν πολύ θερμή από την αρχή! Φιλια σε αφθονία αλλα όχι στο στόμα και πιπα με προφύλαξη! Θα ανεβεί κριτική σε λίγο! Επίσης είδα και στον όροφο την Στελλα που με ιντριγκαρε! Μιλφακι αδύνατο και καυλιαρικο φάνηκε! Αν έχετε εντυπώσεις θα βοηθήσει!
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
Κατέβηκα δεύτερη φορά πρωινή βαρδια στο Μεταξουργειο να βρω αυτό το αμεα που λέτε που δίνει κώλο στο Μ.Αλεξανδρου 22 και τις δύο φορές δεν ήταν εκεί. Πέτυχα έναν τσάτσο πουστη με τραγιασκα και μου είπε για αυτη ότι έχει ψυχολογικά και ότι δεν δουλεύει και μπαινοβγαινει στο Δαφνί. Να πιστέψω πούστη λόγια?
 
Τελευταία τροποποίηση:

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
Είναι ΑΜΕΑ ; Δίνει κωλο; Τι φάση; Να εξηγήσει καποιος αν θέλει.

Επισης αν έχει πρόβλημα και δεν κατανοεί και την γαμάνε κάποιοι πραγματικά κρίμα , είναι μαλακια

Ο ίδιος σε προηγούμενο μήνυμα ρώταγε λεπτομέρειες και αν δίνει κώλο.
Υπάρχουν άνθρωποι οι οποίοι φτιάχνουν σενάρια αλλά τουλάχιστον να πατάνε σε μια βάση, γιατί υπάρχει θεός βλέπει ακούει το σύμπαν υπάρχει το γαμοκάρμα και σου έρχεται...
 

Rodos 87

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
88
Πόντοι
0
Αυτή η Ρωσίδα στο ΜΑ 21 πρωί δουλεύει ακόμα εκεί; Δε θυμάμαι και το όνομά της.
Άμα εννοείς το κάτω δελο και η κορασίδα είναι ψηλή καστανή λες την Αλίνα είναι Ουκρανίδα όχι Ρωσίδα. Λείπει σε άδεια και δεν ξέρω πότε γυρνάει.
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
98
Κριτικές
26
Like
2.532
Πόντοι
2.590
Όχι όχι παρερμηνεύτηκε και σφαλιάρες στον κωλο έτρωγε και της πίεζα το κεφάλι στην πιπα! Εννοούσα ότι ήταν σαν την γκομενα μου από την άποψη ότι ήταν πολύ θερμή από την αρχή! Φιλια σε αφθονία αλλα όχι στο στόμα και πιπα με προφύλαξη! Θα ανεβεί κριτική σε λίγο! Επίσης είδα και στον όροφο την Στελλα που με ιντριγκαρε! Μιλφακι αδύνατο και καυλιαρικο φάνηκε! Αν έχετε εντυπώσεις θα βοηθήσει!
Καλή είναι και η Στέλλα!
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
19
Like
5.782
Πόντοι
1.436
Και από αύριο η ουρά θα φτάνει μέχρι την Αχαρνών
:tooth::tooth::tooth:
Το μαγαζί είχε 3-4 κριτικές σε έναν χρόνο, ξαφνικά μετά την τελευταία το έχουν ήδη επισκεφτεί 4-5 μέλη την ίδια μέρα, βάλε και άλλους τόσους "επισκέπτες" , πάει το κορίτσι :cheesy:
Επίσης, όλοι αργόσχολοι ή συνταξιούχοι ή εισοδηματίες είστε ρε ? που πάτε 1η βάρδια ? :cheesy:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.580
Πόντοι
19.505
Το μαγαζί είχε 3-4 κριτικές σε έναν χρόνο, ξαφνικά μετά την τελευταία το έχουν ήδη επισκεφτεί 4-5 μέλη την ίδια μέρα, βάλε και άλλους τόσους "επισκέπτες" , πάει το κορίτσι :cheesy:
Επίσης, όλοι αργόσχολοι ή συνταξιούχοι ή εισοδηματίες είστε ρε ? που πάτε 1η βάρδια ? :cheesy:
Λουφαδόροι ρε μαν
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
98
Κριτικές
26
Like
2.532
Πόντοι
2.590
Πέρασα με Ειρήνη πριν λίγο!
Με πήρε κατ' εξαίρεση επειδή με γνώρισε μιας και κουράστηκε και φεύγει για σήμερα!
Πολύ καλή, χρωστάω κριτική!
Παιδιά με ρέγουλα το κοριτσάκι γιατί θα φύγει!:knockinb:
Χαμός επενδυτών σήμερα, που η πλειοψηφία δεν γράφει τίποτα και απλά θέλει να κερδίζει!
Είμαι έξω απ' το μαγαζί και φεύγουν με τα μούτρα κατεβασμένα τα ψοφήμια:zombie:
Λουφαδόροι, παρτάκηδες και αβανταδόροι να πάτε να:tn36:
Πιστεύω πως η πλειοψηφία του site συμφωνεί μαζί μου!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Πριν από λίγο πέρασα από Διδύμου 22. Στο ισόγειο η Μαριάννα. Στον όροφο 2 κοπέλες. Μαρίνα νταρντάνα και η Στέλλα που ρώτησε πιο πάνω ο @Ψωλεκτωρ .
Δοκιμάστηκε.
Ξανθιά λεπτή με μικρό στήθος και ωραίο στητό κωλαράκι. 30 κάτι θα την έκανα. Μου θύμισε την Πενυ στις αρχές που δούλευε Βριλησσου και ήταν αδύνατη μοντελέ. Γιατί τώρα είναι μπαλότσα. Τέτοιο στυλ είναι. Πολύ καλή μέσα. Προκαταβολικά κάνει, ωραία πίπα και στησιματα. Λόγω του σωματοτυπου της είναι flexible. Και το καλύτερο όλων, στενό μικρό μουνάκι.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Πέρασα με Ειρήνη πριν λίγο!
Με πήρε κατ' εξαίρεση επειδή με γνώρισε μιας και κουράστηκε και φεύγει για σήμερα!
Πολύ καλή, χρωστάω κριτική!
Παιδιά με ρέγουλα το κοριτσάκι γιατί θα φύγει!:knockinb:
Χαμός επενδυτών σήμερα, που η πλειοψηφία δεν γράφει τίποτα και απλά θέλει να κερδίζει!
Είμαι έξω απ' το μαγαζί και φεύγουν με τα μούτρα κατεβασμένα τα ψοφήμια:zombie:
Λουφαδόροι, παρτάκηδες και αβανταδόροι να πάτε να:tn36:
Πιστεύω πως η πλειοψηφία του site συμφωνεί μαζί μου!
Ποια ειναι αυτή? Εχει εργαστει αλλου? Παλιά ειναι ή καινουργια?
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.034
Πόντοι
26.316
Το μαγαζί είχε 3-4 κριτικές σε έναν χρόνο, ξαφνικά μετά την τελευταία το έχουν ήδη επισκεφτεί 4-5 μέλη την ίδια μέρα, βάλε και άλλους τόσους "επισκέπτες" , πάει το κορίτσι :cheesy:
Επίσης, όλοι αργόσχολοι ή συνταξιούχοι ή εισοδηματίες είστε ρε ? που πάτε 1η βάρδια ? :cheesy:
Πρώτη βάρδια έχουμε σηκωμαρες ρε φίλε. Μετά πάμε για δουλειά. Μας έφαγε η νύχτα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Πρώτη βάρδια έχουμε σηκωμαρες ρε φίλε. Μετά πάμε για δουλειά. Μας έφαγε η νύχτα.
πωω σε νοιωθω, δε λέει, ούτε μεγάλη διαφορά στα λεφτά έχει, πάλι καλά εμείς το μοιράζουμε κάπως και κοιμόμαστε κάνα τριάρι ώρες. Πρώτη βάρδια για γαμησι είναι σουπερ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
Πριν από λίγο πέρασα από Διδύμου 22. Στο ισόγειο η Μαριάννα. Στον όροφο 2 κοπέλες. Μαρίνα νταρντάνα και η Στέλλα που ρώτησε πιο πάνω ο @Ψωλεκτωρ .
Δοκιμάστηκε.
Ξανθιά λεπτή με μικρό στήθος και ωραίο στητό κωλαράκι. 30 κάτι θα την έκανα. Μου θύμισε την Πενυ στις αρχές που δούλευε Βριλησσου και ήταν αδύνατη μοντελέ. Γιατί τώρα είναι μπαλότσα. Τέτοιο στυλ είναι. Πολύ καλή μέσα. Προκαταβολικά κάνει, ωραία πίπα και στησιματα. Λόγω του σωματοτυπου της είναι flexible. Και το καλύτερο όλων, στενό μικρό μουνάκι.
Έχει 6 μήνες και που δουλεύει στο Δ22 ,πρίν δούλευε Κολωνού 48
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.966
Πόντοι
3.246
Κατέβηκα δεύτερη φορά πρωινή βαρδια στο Μεταξουργειο να βρω αυτό το αμεα που λέτε που δίνει κώλο στο Μ.Αλεξανδρου 22 και τις δύο φορές δεν ήταν εκεί. Πέτυχα έναν τσάτσο πουστη με τραγιασκα και μου είπε για αυτη ότι έχει ψυχολογικά και ότι δεν δουλεύει και μπαινοβγαινει στο Δαφνί. Να πιστέψω πούστη λόγια?
εγώ πάντως τον πιστεύω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom