Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (33 μέλη και 234 επισκέπτες)

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
298
Πόντοι
280
Μόλις πέρασα από Φωκαίας 13 υπόγειο μπας και πετύχω της αννυ, αλλά πέτυχα μία καμέλια και μία Ιωάννα με ωραίες αναλογίες και ομορφούλες. Ξέρει κανείς τίποτα;
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Άμα εννοείς το κάτω δελο και η κορασίδα είναι ψηλή καστανή λες την Αλίνα είναι Ουκρανίδα όχι Ρωσίδα. Λείπει σε άδεια και δεν ξέρω πότε γυρνάει.
Κρίμα, από τις σπάνιες ευκαιρίες που μπορώ να πάω πρωί, ευχαριστώ πάντως.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Αλκιβιάδου 16γ , 16β & 16α κλειστά.

Διδυμου 27, 22 ισόγειο & 22 όροφος κλειστά.

Διδυμου 20 Ντιαννα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Βικτόρια, απλό πρόγραμμα.

Διδυμου 18 ισόγειο Αλιόνα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδυμου 18 υπόγειο Κατερίνα, απλό πρόγραμμα.

Διδυμου 16, 8β & 8α κλειστά.

Έλλης 3 κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
συνέχεια live επιγραμματικα

Αχαρνών 86 Αμάντα λατίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Νάταλι, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Ελένη χειραψία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα και Μανταλινα ,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, σύμφωνα με το τσατσο Τζανινα από Οκτώβριο.

Φωκαιας 25α κλειστό.

Φωκαιας 19 Λίζα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Ρουσλανα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Μικαελα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 13 ισόγειο Σοφία, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 υπόγειο 2 καινούργιες κοπέλες, αδερφούλες από το Παναμά, η Ιωάννα η πιο μικρή, ξανθοκαστανη κοντή με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι και η Χριστίνα(λογικά η Καμελια που αναφέρει συναγωνιστής πιο πάνω. )η πιο μεγάλη καστανή ελάχιστα πιο ψηλή κανονικό σώμα επίσης 1.5-2αρι βυζί ,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα, εννοείται ότι δεξ έχασα την ευκαιρία να τις δοκιμάσω, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο Άντζελα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό .
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
92
Like
189
Πόντοι
0
Μόλις πέρασα από Φωκαίας 13 υπόγειο μπας και πετύχω της αννυ, αλλά πέτυχα μία καμέλια και μία Ιωάννα με ωραίες αναλογίες και ομορφούλες. Ξέρει κανείς τίποτα;
Απο τι ειδα απο αυριο επιστρεφει στα studio..
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
92
Like
189
Πόντοι
0
συνέχεια live επιγραμματικα

Αχαρνών 86 Αμάντα λατίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Νάταλι, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Ελένη χειραψία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα και Μανταλινα ,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, σύμφωνα με το τσατσο Τζανινα από Οκτώβριο.

Φωκαιας 25α κλειστό.

Φωκαιας 19 Λίζα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Ρουσλανα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Μικαελα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 13 ισόγειο Σοφία, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 υπόγειο 2 καινούργιες κοπέλες, αδερφούλες από το Παναμά, η Ιωάννα η πιο μικρή, ξανθοκαστανη κοντή με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι και η Χριστίνα(λογικά η Καμελια που αναφέρει συναγωνιστής πιο πάνω. )η πιο μεγάλη καστανή ελάχιστα πιο ψηλή κανονικό σώμα επίσης 1.5-2αρι βυζί ,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα, εννοείται ότι δεξ έχασα την ευκαιρία να τις δοκιμάσω, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Φωκαιας 9 Κωνσταντίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο Άντζελα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό .
H Κωνσταντινα στο φωκαια 9 καινουρια κοπελα;
 

Bourdelakias84

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
32
Πόντοι
0
Μόλις επέστρεψα από μια τσάρκα στα αμαρτωλά σοκάκια της Φυλής. Τίποτα ιδιαίτερα αξιόλογο μόνο στο Φυλής 65 η Νικόλ και μετά η Κορίνα.Πολυ ωραία μουνάκια και τα 2 ήθελα να περάσω ειδικά όταν άκουσα και ελεύθερο στοματικό, δε το έκανα όμως μιας και λέγονται πολλά εδώ μέσα ειδικά για την Κορίνα..ότι δεν κάνει αυτά που λέει έξω είναι ξεπετα κλπ. Φτάνοντας σπίτι αναρωτιέμαι...μήπως έκανα μλκια τελικά η όχι? Ακούω γνωμες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα


Φυλής 54α Εσμεραλδα λατινα ,μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 54β & 56 κλειστά.

Φυλής 66α κλειστο.

Φυλής 66δ Νίκη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Εύα η μαυρουλα πετίτ κορμαρα σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά κλειστό.

Φυλής 72 αριστερά 2 ρουμανες η Τζούλια η χοντρη και η Βανέσα καστανή κοπελίτσα με λεπτό πολύ ωραίο σώμα 1.5αρι βυζί, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά κλειστο.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω κλειστό.

Φυλής 59 όροφος 2 λατινες, Αλεξάνδρα με το τατουάζ μανίκι στο χέρι της και η Αμάντα,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 Σολ λατινα, σε απλό

Φυλής 65α Κορινα, απλό πρόγραμμα και Νικολ, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Χριστίνα "Τσεχα",με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α κλειστο.

Φυλής 84β κλειστό με χαρτί κολλημένο ότι ανοίγει στις 2030 άρα λογικά Ράνια σε πρόγραμμα.

Φυλής 86α Κατερίνα το κοντοπουτανο λατινακι, σήμερα ανακοινώθηκε μεν ελεύθερο στοματικό όπως πάντα αλλά τελειωτικό όχι στόμα σώμα αλλά στο νιπτήρα η σε χαρτί.....

Φυλής 86β Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ελενα/Αντινα , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β Ελένη(ξανθιά)με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 2 λατινες Λάουρα και Λουίζα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α 2 λατινες Σάρα και Τζένη, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
συνέχεια σφηνάκι live επιγραμματικα

Φιλιππίδου 11β Ντιαννα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Μόνικα λατίνα, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππίδου 11α Μικαελα και Κρυσταλ λατίνα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Αγκύρας 12β Αντριαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκύρας 12α Αναστασία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκύρας 9 Ήρα/Ειρήνη, ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και αυταρχικό.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626
Φυλής 86α Κατερίνα το κοντοπουτανο λατινακι, σήμερα ανακοινώθηκε μεν ελεύθερο στοματικό όπως πάντα αλλά τελειωτικό όχι στόμα σώμα αλλά στο νιπτήρα η σε χαρτί.....
:new_shocked::tooth::truce::uglystupid::hammer:

Τι άλλο έχουμε να ακούσουμε από τις Κυρίες...
:woldman:
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
19
Like
5.782
Πόντοι
1.436
συνέχεια σφηνάκι live επιγραμματικα

Φιλιππίδου 11β Ντιαννα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Μόνικα λατίνα, απλό πρόγραμμα.
Επέστρεψε η Ντιάνα ? Ε και έριξα 3 στο μετάξι τώρα .

Κάτι ψιλά και από εμένα :

Ι46β Μαρία, Άννα, Σόνια.
Πήρα Άννα για ορεκτικό, με άφησε να γαμήσω , αλλά μέχρι εκεί , βελτιωμένη και αυτή όπως και η Μαρία.

Ι32 1η πορτα δεξιά, αυτό που είναι πόσες μερες τώρα στα 15€ ,η μία μοντελε η άλλη πουτανέ, θέλω να δοκιμάσω αλλά κρατιέμαι.
Στο άλλο στο βάθος η χοντρή τσατσά από το Φ56 με μια ομορφούλα Λατίνα 15€.

Μ.Α.22 ισόγειο Αλεξάνδρα Ρωσίδα ,ξανθιά με αλαβάστρινο στήθος, σώμα οκ με πιασίματα με χάλασε η φάτσα και η συμπεριφορά.

Ι20Γ Βαλέρια απλό και μια milf Λατίνα νορμάλ κορμί με Ελ.στομ.

Κ32 αυτο το ελάτε και πάνω καλό σεξ , 2ο όροφο Ελένη ρωσοκατασταση αδύνατη με ωραία μάτια 1.5αρι καλό βυζάκι, ήταν και αλλού ποιο παλιά δεν θυμάμαι που, κουβαλάει λίγο τρελά αλλά γαμιεται καλά, δεν με χάλασε καθόλου.

Κ32? Το δίπλα 1ος όροφος 2 Λατίνες, Καρολίνα studioμουνο στα 20€!!! Και Άνχελ , μπαλότσα πλαστικ μπρος πίσω με γυαλιά στα 10€ , πήρα και αυτή με σκοπό να την ξεπατώσω οσο μπορώ γιατί με καύλαντισε πολυ +το γυαλί ,δεν αξίζει, βιαστική και κλέβει όσο μπορεί δεν με αφησε να δοσω πονο.
Δεν πήρα την μουνάρα Καρολίνα γιατί 20€ για μετάξι όχι δεν δίνω. Αυτά θυμάμαι.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Κατια μεγάλα νούμερα ( μουναρα για τα γούστα μου) μαζί με την ξανθιάσμε τα τατουάζ την φόλα ήταν το πρωί. Μέσα απέφευγε να τον φάει όλο, καμπουριαζε, χυσιμο κωλο δεν κάνει . Όταν ήταν να χύσω στήθος με έκοβε μην χύσω μαπα λες και είμαι μαλακας. Γενικά δεν την σκίζεις. Ομως εγώ πέρασα καλά γιατί μου φάνηκε εντυπωσιακή σαν σώμα και ομορφιά.

Επίσκεψη βράδυ εμμυ μαύρη , στα δεξιά από την Ειρήνη που δίνει κωλο, τζαμαικα το μωρό, γυμνασμένο , ακωλο με περούκα. Φοβερή πιπα , φοβερή! Ομως κάνει τόσο καλή γιατί είναι η από την πιάτσα ΦΙΞ το πάρκο που είναι οι μαύρες και κάνουν πιπα. Την αναγνώρισα. Ξενέρωσα που πήρα σε μπουρδελο μια από πιάτσα. Μέσα δεν την έτρωγε όλο, απέφευγε γενικά. Πέρασα χάλια. Πήγα να χύσω κωλο πάνω έχυσα τα μισά κάτω τα μισά πάνω. Ενώ το ζήτησα από την αρχή Αλλιως δεν θα έμπαινα. Δεν τήρησε συμφωνία , γενικά δεν γαμησα. Τον έπαιζα αρκετή ώρα. Επρπεε να μείνω στην πιπα μόνο τελικά.


πήγα στην ελληνίδα που δίνει κωλο Φωκαίας, μου διαφεύγει το όνομα. Αυτή που αργή να μιλήσει. Μου λέει δεν κάνω κωλο, λέω κανεις .. μου λέει με έξτρα χρήματα. Λέω συγγνώμη μια μέρα σε παίρνω με κωλο την άλλη τπν πληρώνω κάθε μέρα αλλάζεις όπως ξυπνήσεις. Δεν είναι σωστό αυτό, πελατες είμαστε σεβαστό αλλά κάθε μέρα ότι του λολοστεφανη του κόκορα; Βγάλε ένα πρόγραμμα να ξέρουμε. Μου λέει σήμερα είναι έξτρα.. να πω κάτι εδώ, είναι μαλακια ρε φιλε το Σάββατο να πηδάς κωλο και την Τρίτη να μην πηδάς . Δηλαδή όποτε ξυπνήσει στραβά αλλάζει το κόστος ;
Έχω δώσει 50€ μέσα έξτρα για να χύσω κωλοτρυπιδα Γιαιτ το γούσταρα, και δεν το έκανε. Έχω δώσει 20€ για να χύσω στόμα γιατί δεν έκανε ( μιλάμε για άλλη κοπέλα ) ομως εδώ μου την βάρεσε είναι μαλακια ρε φιλε.
Βγάλε ένα πρόγραμμα.

Το λέω γιατί Να πω ήμουν άγνωστος οκ και πήγα πρώτη φορά. Σε πελατες που ξέρεις δεν μπορείς βα αλλάζεις κάθε 4 μερες γνώμη. Χαλάρωσε λίγο.

Από εμένα άκυρο ( την θυμήθηκα ηλεκτρα).

Πήρα μετά λουσια λουιζα στα μεγάλα νούμερα φυλής σκάλα πάνω που έχει λατινες. Μουναρα μάγκες , σωματαρα. Ομως μέσα φόλα.

Τουλάχιστον παίρνει ωραίο σώμα, έφυγα αχυστος.

Η Βερόνικα έχει δοκιμαστεί στο παρλεθον, έλειπε. Ισως κόλλησε κάτι με όλα αυτά που κάνει μέσα.

Ρανια γαμησα μόνο για να βλέπω κωλο και γιατί Ο κυρ Βασίλης λέει το παραμύθι με τα ουράνια και περνάω ωραία. Η Ρανια φαίνεται καλή κοπέλα, αλλά είναι κάπως άγευστη δεν ξανά περνάς
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom