Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 396 άτομα (48 μέλη και 348 επισκέπτες)

mpoukas

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
136
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
1
Θα μπορουσαν να μυρίζουν πουτσίλα από τον προηγούμενο μερακλη στον οποίο προσέφερε φοοττζομπ, οποτε να λες μια χαρα!! (αν κ η Ρανια ειναι παντα 5καθαρη σε αντιθεση με κατι Κορινες κτλ)
Με την Κόρινα ένα απόγευμα στα 4 μού είχε έρθει μια έντονη κωλίλα.
Δεν της είπα τίποτα, ίσως την είχε ξεκωλιάσει ο προηγούμενος (δεν ανακοινώνεται πρωκτικό αλλά νομίζω μέσα κάνει με το ανάλογο αντίτιμο)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
745
Κριτικές
30
Like
4.675
Πόντοι
2.836
Με την Κόρινα ένα απόγευμα στα 4 μού είχε έρθει μια έντονη κωλίλα.
Δεν της είπα τίποτα, ίσως την είχε ξεκωλιάσει ο προηγούμενος (δεν ανακοινώνεται πρωκτό αλλά νομίζω μέσα κάνει με το ανάλογο αντίτιμο)
50 ευρώ κ με παζάρι 40 σε πελάτες μόνιμους από το ότι έχω καταλάβει πιάσει στο σαλόνι......
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
661
Κριτικές
3
Like
3.163
Πόντοι
446
Με την Κόρινα ένα απόγευμα στα 4 μού είχε έρθει μια έντονη κωλίλα.
Δεν της είπα τίποτα, ίσως την είχε ξεκωλιάσει ο προηγούμενος (δεν ανακοινώνεται πρωκτικό αλλά νομίζω μέσα κάνει με το ανάλογο αντίτιμο)
Ναι κ γω εχω αναφέρει κατ επαναληψη πουτσιλα στο πρόσωπο (ήρθε να μου δώσει φιλάκι) καθώς κ κλανιδι βρωμερό στα 4 . Βρωμιαααααααααρααααα
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Ε ρε τι είχαμε κάποτε και τι έχουμε τόρα.οι παλιοί θα θυμούνται
IMG_20240831_225155.jpg
Ποια ειναι η κυρία?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Aννα από Φ71 κάτω , παλιά , πχ επί τσατσάς κ Εύας ? ...
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
69
Like
337
Πόντοι
20
Της κορίνας συνήθως μυρίζουν μια ευχάριστη "κλεισούρα" από τα παπούτσια :erection:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αμα βρεις καμίας που να μυρίζουν πες μας!!
Ποια είναι η κορινα;
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Τιμήθηκε Τζέσικα από Φυλής 86β . Δεν γράφω κριτική γιατί της έδωσα μόνο πίπα.
Πολύ καλή παρουσία με κορμάρα, βυζάρες φυσικές μεγάλες, θετική διάθεση.
Επειδή είναι κορμάρα μπήκα με σκοπό να γαμησω αλλά μόλις ξεκίνησε τσιμπούκι ακα, deep throat είπα χαλάλι και της έδωσα μια χορταστικοτατη πίπα με καραμέλωμα .Απολάμβανα την κορμάρα της πιάνοντας βυζάρες και κώλο ,όσο έκανε τσιμπούκι και όταν πήρα το καυλί στα χέρια μου για να τελειώσω το μωρό άρχισε να φιλάει το σώμα μου, όπως ήταν σκυμμένη στα 4.
Τέλειο μωρό αξίζει.
Γενικά έκανα μια βολτιτσα στη Φυλής,το επίπεδο έχει ψιλοανεβει.
Επίσης να ενημερώσω αρχές Αυγούστου είχα πάει στο Άγκυρας στη Μαρία την άσχημη, με τα μεγάλα βυζιά, τη Ρωσίδα , για πίπα. Τίμια το προσπάθησε αλλά δεν τελείωσα. Αξίζει δοκιμή για όσους γουστάρουν γκιλφοβυζοκαταστασεις αλλά πρέπει να έχεις να γαμησεις καιρό για να τελειώσεις άνετα μαζί της.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
397
Κριτικές
46
Like
2.442
Πόντοι
3.172
Ε ρε τι είχαμε κάποτε και τι έχουμε τόρα.οι παλιοί θα θυμούνται
IMG_20240831_225155.jpg
Επίσης μια Καζακστάνη ήταν ωραίο μουνάκι στο όροφο σκάλες φυλής παλιά .Χριστίνα νομίζω...μια Άννα ξανθιά με μπλε μάτια...και Σόνια για μένα κάπου φυλής 65..
 

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
615
Κριτικές
1
Like
7.544
Πόντοι
1.046

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
143
Like
828
Πόντοι
81
Επίσης μια Καζακστάνη ήταν ωραίο μουνάκι στο όροφο σκάλες φυλής παλιά .Χριστίνα νομίζω...μια Άννα ξανθιά με μπλε μάτια...και Σόνια για μένα κάπου φυλής 65..

Το Χριστινάκι μολονότι έκανε απλό πρόγραμμα ήταν αστέρι. Την είχα πάρει το 2011 όντας μπέμπης στα μπουρδέλα :smiling-face-with-heart-eyes:
Την Άννα εννοείς Ιλόνα; Μια ψηλή ξανθιά που δούλευε και στο 71; Με αυτήν είχαν χάσει την παρθενιά τους δύο από τους συμμαθητές μου στο λύκειο. Πολύ δυνατό μουνί και αξιοπρεπείς υπηρεσίες.
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
94
Κριτικές
26
Like
2.506
Πόντοι
2.590
Καλησπέρα και καλό μήνα σε όλους!
Γράφω πάλι πειραματικά, ελπίζω κάποιοι να μην κανιβαλίσουν πάλι τα γραφόμενα μου!

Τριπλή κατάθεση σήμερα!
1)Φιλιππίδου 11 ισόγειο Μικαέλα. Ψιλή, μελαχρινή κορμάρα με σιλικονάτα βυζιά και λίγο τραχύ πρόσωπο. Έγινε του μουνιού μέσα. Το πήγαμε με τέρμα γκάζι.

2) Φωκαίας 25 όροφος Αλεξάνδρα τατουαζάτη. Ρωσόφωνη με ελ. στοματικό. Καλές εντυπώσεις. Το ξεκινήσαμε αισθησιακά και στη συνέχεια αισθησιακό ξεμούνιασμα με 5000 στροφές.

3)Κλείσιμο στο Φωκαίας 19 με το στανταράκι μου την Όλγα. Ήταν κουρασμένο και λίγο αδιάθετο το μωρό σήμερα, αλλά μου στράγγισε μια χαρά τον πούτσο με τις χειλάρες της.

Συνέχεια στις κριτικές που θα ανεβάσω!
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
94
Κριτικές
26
Like
2.506
Πόντοι
2.590
Επίσης, στο Φ69 η Βίκυ μες την κατάθλιψη. Έχει γίνει σουβλατσίδικο "Η Αφθονία" πλέον. Οι καλές μέρες στην Πιπίνου, Κολωνού και Βέργας 3 όροφο έχουν περάσει ανεπιστρεπτί!!!
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
94
Κριτικές
26
Like
2.506
Πόντοι
2.590
Σήμερα η γνωστή τσατσά Νέλλη στο Φωκαίας 25 όροφο (όσο περιμέναμε την Αλεξάνδρα) ανέλυε το πώς η Ρωσία, η Κίνα και οι Ινδίες θα διαλύσουν στο μέλλον την Αμερική :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Βασικό της επιχείρημα ήταν ότι μια γιαγιά χαρισματική το έχει προβλέψει:uzi::uzi::uzi:
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301
Σήμερα η γνωστή τσατσά Νέλλη στο Φωκαίας 25 όροφο (όσο περιμέναμε την Αλεξάνδρα) ανέλυε το πώς η Ρωσία, η Κίνα και οι Ινδίες θα διαλύσουν στο μέλλον την Αμερική :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Βασικό της επιχείρημα ήταν ότι μια γιαγιά χαρισματική το έχει προβλέψει:uzi::uzi::uzi:
Μόνο για αυτήν δεν έχουν βρει ακόμα γιατρειά για την τρέλα της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom