Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 102 άτομα (8 μέλη και 94 επισκέπτες)

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
853
Πόντοι
81
Πρώτα πρέπει να την κατατάξουμε σε κάποια κατηγορία όντων και μετά να ασχοληθούμε με την ηλικία της. Δεν είναι ανθρώπινο ον, αυτή. Είναι ένα υπό-είδος, το οποίο μοιάζει πολύ με τρολ.

800px-Venus_von_Willendorf_01.jpg


Μοιάζει αρκετά με το παλαιοληθικό ειδώλιο της Αφροδίτης.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Αλλοι πάλι θεωρούσαν την Εβελίνα κοντή και ξινή με κακοφτιαγμένο βυζί. Επίσης θεωρούσαν την τσατσά της ως κουραστική και αδιάκριτη με την μερίδα λαού που δεν πηγαίνει συχνά-πυκνά. Εεεεεεεε...μετά πως να ερωτευτείς;

:confused:
Η αγαπημένη τσατσά Ναταλία...Έρωτας ...
 

Αθηναίος Εξερευνητής

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
295
Πόντοι
280
Μετά από 2 μήνες αποχής από τα ρδελα έναν χωρισμό με το μνι που έσερνα καιρό τώρα και μου είχε πρήξει ό,τι υπάρχει και μια νέα περιπέτεια με μια κοπέλα από την σχολή μου που την έχω καψουρευτει από το πρωτο έτος αλλά ήμουν κότα να της μιλήσω και τώρα που έχει σχέση εμαθα ότι με ηθελε και με θέλει ακόμα και αυτή , Ε μετά απο όλα αυτά λέω να επιστρέψω για λίγες ψωλιες στα μαγαζακια του έρωτα. Με την έλευση της Μπαρμπορας το σκέφτηκα βέβαια. Αλλά ρε μύστες αξίζει τώρα να ξυπνήσω 8 το πρωί να πάω να γαμησω στην άλλη άκρη της Αθήνας ; Εάν έχει τόση μεγάλη σειρά καλύτερα να πάω για ψώνια στο σουπερ μαρκετ Σάββατο είναι και αύριο .
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
134
Like
312
Πόντοι
21
Στο 7 ηταν η Σαμπίνα βγαίνοντας με στυλ βασιλισσας και στο 6 ημιόροφο ήταν η Λίλιαν γνωστή από Ξανθίππης και Διδύμου 8 ισογειο. Στο 6 υπόγειο η Νατάσα ως τσατσά μας παρουσιασε την ξανθιά Κορινα σε απλο πρόγραμμα.
Ωραια η Λιοσίων το βράδυ έστω και χωρίς τεράστια ονόματα. :hi:
Τέτοια ώρα η Σαμπίνα;
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
240
Like
1.567
Πόντοι
201
Σιγα μην εχει ουρά η Μπάρμπορα κι η καθε μία 8 το πρωί. Όσοι πάνε τέτοια ώρα σχεδόν χαράματα είναι ελάχιστοι βάση γούστου να βρουν το φρέσκο πρωί πρωί και το πιθανοτερο το συνδυάζουν με δουλειά.
Η συντριπτική πλειοψηφία γαμάει μεσημέρι, απογευμα και βράδυ. Ετσι τα μάθαμε κι ετσι συμβαίνουν ακόμα. :hi:
Όλες μαζί οι σεξεργατριες από Φυλής - Μεταξιού και κολονού ..... πρόσεξε όλες μαζί, δεν είναι ούτε μια τρίχα από το μουνί τις Μπαρμπορας. Για σκάσε μύτη αύριο το πρωί στις 8 να δεις τι θα γίνεται.

Υ.Γ πέρασα και είδα την Σανυ Γουαϊλντ στο Φώκαιας 13… όμορφη και ευγενική στο σαλόνι, δεν υπέκυψα όμως μιας και δεν είχα όρεξη για φόλα.....Εάν πέρασε κάνεις ( εκτός του Πάτερ που ανέβασε κριτική) ας να πει δυο λόγια τι συνάντησε.

ΥΓ2 έφαγα πέσιμο από το τραβελι στο Φιλιππίδου 11, αλλά γλυστρισα σαν χέλι και ξέφυγα.

ΥΓ 3 Μετά πέρασα από golden και ήπια τα ποτά μου....και τώρα νάνι.

Σλιτς Βαϊτς.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
134
Like
312
Πόντοι
21
Λιγο πριν την 3η βαρδια ή στην 3η βαρδια εχει την τιμητική της. Βγηκε με φουστακι, ειπε γεια με το ζορι κι εφυγε για δωματιο. :hi:
Βρε μαζί σου αλλά εδώ δεν έρχεται στις 11 που ξεκινάει είχε κατέβει από τις 9; Μπήκαν οι συντάξεις και είπε να πάει από νωρίς; :P
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
26
Like
1.156
Πόντοι
1.011
Τώρα live βέργας για Μπάρμπορα ειναι μεγάλη η αναμονή με φουλ τα δωμάτια και φουλ σαλόνι! Μάλιστα επιθετικό μαρκάρισμα σε μεσήλικα συναγωνιστή από μπαρμπορα για το πως ήρθε και γιατί δεν ξέρει το πρόγραμμα του λέει αν δεν θέλεις τώρα να μπεις αύριο κλείνουμε
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301
Τώρα live βέργας για Μπάρμπορα ειναι μεγάλη η αναμονή με φουλ τα δωμάτια και φουλ σαλόνι! Μάλιστα επιθετικό μαρκάρισμα σε μεσήλικα συναγωνιστή από μπαρμπορα για το πως ήρθε και γιατί δεν ξέρει το πρόγραμμα του λέει αν δεν θέλεις τώρα να μπεις αύριο κλείνουμε
Μάλλον αρχίζουν να δίνουν άκυρα τα κορίτσια και νομίζω ότι υπάρχει διαχωρισμός στης ηλικίες.
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301
Το μόνο που δεν έχουμε δει και θα έβγαζε πολύ γέλιο είναι να πηγαίνεις σε κάποια και να σου ρίχνει άκυρο λέγοντας και τον λόγο στα ίσα π.χ "πως είσαι έτσι βρε μαλάκα; δεν πάω μαζί σου". Φαντάζομαι οι πιο νευρικοι θα φόρτωναν κρανίο. :2funny:
Ακόμα δεν το έχουμε δει
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Γεια σε όλους, είμαι νέος στους οίκους ανοχής. Θέλω να ρωτήσω πόσο ασφαλές είναι όσον αφορά τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα; Χρησιμοποιούν πάντα τα κορίτσια προστασία και έχει κολλήσει κανείς σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα πηγαίνοντας σε οίκους ανοχής;
Τύπε, μην ακούς τις συμβουλές που σου λένε εδώ μέσα.
Πρόκειται για άτομα που οι ψωλές τους στο μικροσκόπιο είναι επιστημονικός θησαυρός.
Ψωλές με έμπολα, λέπρα, πανώλη των προβάτων, και ξεχασμένες μεσαιωνικές νόσους.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
662
Κριτικές
3
Like
3.187
Πόντοι
446
Γεια σε όλους, είμαι νέος στους οίκους ανοχής. Θέλω να ρωτήσω πόσο ασφαλές είναι όσον αφορά τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα; Χρησιμοποιούν πάντα τα κορίτσια προστασία και έχει κολλήσει κανείς σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα πηγαίνοντας σε οίκους ανοχής;
Fanta έχουμε πει για μα έχουμε το κάτω κεφάλι μας ήσυχο!!!!
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
189
Κριτικές
11
Like
632
Πόντοι
311
Δεν έχει βρεθεί ακόμα ποιος φταίει για τα ΣΜΝ. Φταίνε οι πελάτες που πηγαίνουν όπου βρουν και μάλιστα ακάποτα;
μα αν φταίει το ακάποτο, πως φταίνε οι πελάτες; διότι από τις επαγγελματίες κολλάνε. Οι επαγγελματίες όμως από που κολλάνε; από τους πελάτες;
δεν βγαίνει άκρη. Υπάρχει λοιπόν μπέρδεμα, δίλημμα
και παράδοξο. :confused:
Ποιο παράδοξο ρε φίλε όλοι οι Πακιστανοί που είναι στα φανάρια και στα πλυντήρια και περπατάνε ξυπόλητο ή με παντόφλα που η μισή πατούσα πατάει στο πεζόδρομο στην Ιάσωνος! Πάνε και ξαπλώνουν χύνουν κατουράνε στα μπουρδελα και μετα
Πάει η πουτανα ακουμπάει το μουνι της εκεί !τι να κανει ;δε θέλει πολύ φίλε!υστερα υπάρχουν πολλοί που πάνε χαϊδευουν το πουτσο τους πάνω στα κορίτσια ,αυτά εννοείτε ότι δεν πλένονται..
Μια φορα παλαιότερα είχα γαμισει τη ροδικα όταν αυτή ήταν ακόμα μεταξοθργειο στο Ιάσωνος 19,μετά πήγε φυλής!και εσπασε καποτα!τελικα όλα καλά!
Αλλά ρε φίλε φυλής η μετάξι μύκητες έχεις πιάσει με το καλημέρα!υστερα πολλές σίγουρα έχουν κονδυλώματα και συνεχίζουν να δουλεύουν και πουτσα τους!Δε γλιτώνεις αδερφέ!απλα πιστεύω ότι μέχρι εκεί τώρα να κολλήσεις κάτι πιο σοβαρό …δεν έχω ακούσει!
Τέλος ακαποτο μπουκιτσι επίσης είναι επικίνδυνο!αλλα…
Μια φορά μου τον είχε αρπάξει η τζεσικα και δεν μπορούσα να πω να σταματήσει από την καβλα!…το σπορ έχει συνέπειες φίλε!
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
189
Κριτικές
11
Like
632
Πόντοι
311
Οι επαγγελματίες όμως λένε ότι οι Πακιστανοί ειναι πολύ πιο καθαροί από εμάς. Όλο και περισσότερες τους δέχονται στο εικοσάρικο γιατί έχουν μαρούλι, παΊρνουν επιδόματα και σπίτια από τις κυβερνήσεις. Άρα ούτε έτσι μεταδίδονται τα ΣΜΝ. Και βέβαια σιγά μην τα έχουν οι πελάτες από τις γυναίκες που ξενοπηδούν γύρω μας αφού αν ξενοπηδουσαν δεν θα πήγαιναν στις πουτάνες. Οι πουτάνες πάλι δεν τα μεταδίδουν γιατι παίρνουν προφυλάξεις άρα είναι άλυτο
το μυστήριο. :confused:
Ποιος είναι καθαρός ;
Ο Πακιστανός;
Τους έχεις μυρίσει σε καμια τσάρκα όταν κάθεται δίπλα σου;
Τι μας λες ρε φίλε!απλα είναι μικροψωλιδες και για αυτό η προτίμηση!σβηστο 10ρικο για τις τανες!σοβαρες εργάτριες ρίχνουν ακυρο σε κάτι τέτοιους!τι είναι αυτές χαζές;υπήρχε περίπτωση Άννα ιλονα ή Ρενάτα να πηγαίνανε με τέτοιους;
 

Mystery99

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2016
Μηνύματα
57
Like
208
Πόντοι
20
Λίγα απο Μεταξουργείο...
Ιάσωνος 20 μεσαίο Σαμάνθα κοντή με ζελεδάτο κώλο
κι ελ.στοματικο.
Ιάσωνος 20 αριστερό Βαλέρια κλασσική φόλα και Νικόλ καινούργια Λατίνα με στυλ κουτσαβάκι.:2funny: Ελ.στοματικό
με σωμα μια χαρά για την περιοχή. Ιάσωνος 20 Δανάη γιαγια με φουλ πρόγραμμα
και Άννα μελαχρινή χοντρή
με ελ.στοματικό. Στο 19 ισόγειο η υπερχοντρή Ντιάνα με ελ.στοματικό.

:confused:
Πολύ δελεαστικά ακούγονται :cheesy:
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Αλλοι πάλι θεωρούσαν την Εβελίνα κοντή και ξινή με κακοφτιαγμένο βυζί. Επίσης θεωρούσαν την τσατσά της ως κουραστική και αδιάκριτη με την μερίδα λαού που δεν πηγαίνει συχνά-πυκνά. Εεεεεεεε...μετά πως να ερωτευτείς;

:confused:
Η συμπεριφορά μιας τσατσάς εξαρτάται από την διάθεση της πουτάνας απέναντί σου!

Η Εβελίνα ήταν πολύ εκλεκτική με τους πελάτες!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Η συμπεριφορά μιας τσατσάς εξαρτάται από την διάθεση της πουτάνας απέναντί σου!

Η Εβελίνα ήταν πολύ εκλεκτική με τους πελάτες!
Για την Εβελίνα επιβεβαιώνω. Είχε διώξει πολλούς σε συνεννόηση με την τσα της εννοείται χωρίς να φαίνεται αυτή η κακιά. Όποτε την επισκέπτομουν έλεγε η τσατσά "έλα ήρθε ο δικός σου...!" . Μου μπανιαριζοταν και ερχόταν στο δωμάτιο. Χαμόγελο της Colgate! Και καλή ψυχή. Εύχομαι όλες οι κοπέλες που σταματάνε την πορνοκαριερα τους να προγραμματίσουν την υπόλοιπη επαγγελματική τους αποκατάσταση τόσο οργανωμένα όσο η Εβελίνα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom