Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 134 άτομα (11 μέλη και 123 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
526
Like
2.229
Πόντοι
446
Καλημέρα, εχθές έκανα -μετά από πάρα πολύ καιρό- μία βόλτα στη Φυλής και θα ήθελα τη γνώμη σας για το εάν αξίζουν κάποιες που μου έκαναν το κλικ.

2) Φυλής 66 Βίκυ: Στρουμπουλό έκφυλο πορνίδιο με δικτυωτό, το οποίο έπαιζε τις βυζάρες του στο σαλόνι.
....
Μοιάζει σε κάτι με την Βίκυ που ήταν πέρυσι στο Φυλής 69β;
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.020
Κριτικές
59
Like
19.474
Πόντοι
13.636
Από τα καινούργια ενδιαφέροντα τεμάχια κάνει καμοια φουλ πρόγραμμα έστω κ με εξτραδακι στα πριβε???
Δεν είμαι του φουλ, αν και σκέφτηκα να πάρω το τραβέλι Ιάσωνος 37. (πρέπει να το έχουν πάρει όλοι)
Ειδικότητα έχει ο κύριος @Junax !

Είναι στην πατρίδα της διακοπές σε καμία βδομάδα θα γυρίσει, δεν είναι παντρεμένη, όσο για το Instagram δεν μπορώ να το δώσω δεν επιθυμεί η ίδια
Σοβαρά τώρα...???
Έρχεται η ΕλληνοΟυκρανέζα???
Θεός!!!
 

mikemike23

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2022
Μηνύματα
15
Like
200
Πόντοι
0
Θέλεις να μου πεις τι έγινε μέσα και πήρες τόσο μεγάλο πρόγραμμα και έδωσες και πούρ μπούρι?
Δεν θα το πω σε κανέναν...
Λίγο κουβέντα (μιλάω ρωσικα) πριν ξεκινήσει, απολαμβάνω το σώμα της, θα αφήσω κάποια στιγμή κριτική

Γενικά μπαίνω για 20 λεπτά τουλάχιστον. Δεν μπορώ το 5 λεπτο, δεν το απολαυμβάνω. Πλέον δεν πάω φυλής, αντί για 20ρικό να δώσω εκεί περνάω 20 λεπτά εδώ. 20 δίνω και πρώτη φορά να μπω με καποια.
1 φορά το μήνα κάπου μπαίνω για μισή ίσως και μία ώρα, όπως σήμερα. Θα μου πεις γιατί δεν πάω στούντιο ? Εε γιατί αμα περνάω καλά, η Κάρμεν έχει πολύ ωραίο σώμα, και όταν είναι στο δωμάτιο με όρεξη, χαλαρή κουβέντα, περνάω καλά, ξεκουράζομαι φεύγω με όρεξη.

Μπουρμπουαρ έδωσα επειδή η υπηρεσία κράτησε σεβασμό σε εμένα που μπήκα πρώτος, χωρίς καν να το σκεφτεί, αμέσως έδωσε απάντηση, άσχετως αν η κοπέλα μπορούσε3-4 λεπτά να μπει στον άλλον και μετά να έρθει σε εμένα. Δεν το έκανε, δεν με ξενέρωσε.

Όσο για την τσέχα ήταν πριν μισό χρόνο στανταράκι μου, πριν την κάρμεν μέχρι που με άφησε έτσι και μετά δεν ξανά πήγα.
 

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
179
Like
1.044
Πόντοι
201
Μοιάζει σε κάτι με την Βίκυ που ήταν πέρυσι στο Φυλής 69β;

Καμία σχέση σε εμφάνιση (προς το χειρότερο). Ωστόσο φαινόταν καλοδιάθετη και ότι δεν θα φας φόλα.
Η άλλη που αναφέρεις είχε ξεκινήσει με τρομερές υπηρεσίες όταν δούλευε σε άλλο μπουρδέλο (σε ένα κάθετα στη φυλής, ξεχνάω τον δρόμο) και όταν πήγε στα κεντρικά φόλεψε.
Επίσης, κάπου όπα με τις παντόφλες!
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
30
Like
3.076
Πόντοι
2.591
Κατάθεση προ 10λέπτου στην Όλγα Φωκαίας 19 που μέχρι πρότινος δούλευε νύχτα εδώ. Έκφυλο μωρό με παραφουσκωμένα χείλια και πολλά τατουάζ. Είμαι σίγουρος ότι την έχω δει παλιά, αλλά δεν θυμάμαι, αν κάποιος θυμάται ας βοηθήσει.
Καλές εντυπώσεις γενικά. Το μαγαζί έπεζε φουλ σκυλάδικα.

Προκαταρκτικά με Αδαμαντίδη, πίπα με κλαρίνα, γαμήσι με Κοντολάζο, χύσιμο με Στανίση:rockon::rockon::rockon:
Συνέχεια στη κριτική που θα ανεβάσω...
 

Μαριος77

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2018
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
0
Καλησπέρα κατέβηκα σήμερα το πρωί στο μεταξουργείο για να περάσω μία βόλτα από το γνωστά μαγαζιά. Επειδή δεν έχω κάτι standard έφυγε να ξεκινήσω από ψηλά. Τα περισσότερα όμως ήταν πολύ πρωί ήταν κλειστά. Κατεβαίνοντας ήταν αναμμένο το φωτάκι Λεωνίδου 28 και να δω τι παίζει. Με τον πίκας σαλόνι στα πρώτα κιόλας λεπτά βγήκε μία κοπέλα ψιλοχοντρούλα με κανονικά ρούχα ντυμένη και όχι με τα ρούχα της δουλειάς και μου είπε ότι είναι εκείνη που σχολάει σε λίγο και αν θέλω μπορώ να περιμένω την επόμενη βάρδια. Αυτοί όπως αντυμένοι με απλά κανονικά ρούχα κάτι μου έβαλε στο πιο χαλαρό πιο φιλικό και της λέω θα περάσουμε μαζί πραγματικά ήρθα στο δωμάτιο μόνο με τα εσώρουχα πράγμα που της είπατε κακός λέω πρέπει να ξέρεις εδώ θα μας περισσότερο κανά απλό πρόγραμμα χωρίς ελεύθερο. Αλλά σε γενικές γραμμές ήταν καλή δεν θυμάμαι πώς τη λένε και ενώ μου είπε τις βάρδιες της εγώ βλάκας ξέχασα. Τέλος πάντων σε γενικές γραμμές από σώμα δεν είναι κάτι το σούπερ για τα πρώτα μπολών εγώ ικανοποιημένος έμεινα για τη χορεύει ζάκια στο κρεβάτι το ψιλοπροσπάθησε. Ειναι ψηλό εύσωμη με μαύρα μακριά μαλλιά. Πάντως αμαλάκια την ξαναπετοίχο σίγουρα θα περάσω μέσα και σίγουρα αυτή τη φορά θα τις ζητήσω και το κάτι παραπάνω και από χρόνο και από service.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.117
Κριτικές
49
Like
5.488
Πόντοι
2.846
Φίλε μου σε αυτήν την περίπτωση είναι μονόδρομος, σηκώνεσαι, ζητάς τα λεφτά και φεύγεις, είναι ο μόνος τρόπος να καταλάβουν οι υπηρεσίες ότι κάνουν μαλακία και ότι δεν έχουν να κερδίσουν από αυτό.

Τις προάλλες σε στούντιο, είχα πάει στην αρχή της βάρδιας γύρω στης 20:10 με σκοπώ να είμαι ο πρώτος, πράγματι, όλα τα δωμάτια άδεια, πέρασα αμέσως και περίμενα (απλό πρόγραμμα). Έρχεται ένας έξυπνος μετά από εμένα και άρχισε το παραμύθι ότι βιάζεται, δεν προλαβαίνει, έχει δουλειά κτλ. Η έξυπνη η υπηρεσία με το ηλίθιο μυαλό της, για να μην χάσει και καλά τον πελάτη που δήθεν βιάζεται έστειλε την κοπέλα στον άλλον πρώτα. Ντύθηκα, ζήτησα τα λεφτά μου, ζήτησα τον λόγο και τι μου είπε ως δικαιολογία; Ήταν πελάτης λέει
κάποιες τσατσάδες - αλλά και εργαζόμενες - δεν δείχνουν πολύ υψηλό δείκτη νοημοσύνης σε τέτοια θέματα.
Δηλ. πόση εξυπνάδα θέλει για να καταλάβεις ότι αν κάνεις τέτοιο χουνέρι του αλλουνού απλά δεν θα ξαναπατήσει;
Ή μήπως έχουν τόση πολλή πελατεία στα στούντιο που δεν τις νοιάζει να διώχνουν κόσμο;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.336
Κριτικές
35
Like
29.788
Πόντοι
9.846
Δεν είμαι του φουλ, αν και σκέφτηκα να πάρω το τραβέλι Ιάσωνος 37. (πρέπει να το έχουν πάρει όλοι)
Ειδικότητα έχει ο κύριος @Junax !


Σοβαρά τώρα...???
Έρχεται η ΕλληνοΟυκρανέζα???
Θεός!!!
Είναι κωλακιας ο @Junax όπως όλοι μας άλλωστε, αλλά δε νομίζω να πηγαίνει με άντρες. Κι εσύ δεν πας με άντρες ρε. Τόσες γυναίκες έχει. Μιλώντας τωρα για τον εαυτό μου ναι για τραβελος έχει πολύ καλό στήσιμο ο καριολης αλλά θεωρώ πως όταν έρθει η ύστατη ώρα θα τρέξω μετανιωμένος άμεσα (εννοείται πριν γαμησω)!!! Κι επίσης αρνητικο το ότι έχει βάλει δύο κιλά σιλικόνη στον κωλο!! Πολύ ντεκαβλε!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.612
Κριτικές
21
Like
14.237
Πόντοι
4.646
Είναι κωλακιας ο @Junax όπως όλοι μας άλλωστε, αλλά δε νομίζω να πηγαίνει με άντρες. Κι εσύ δεν πας με άντρες ρε. Τόσες γυναίκες έχει. Μιλώντας για τον εαυτό μου ναι για τραβελος έχει πολύ καλό στήσιμο ο καριολης αλλά θεωρώ πως όταν έρθει η ύστατη ώρα θα τρέξω μετανιωμένος άμεσα!!! Κι επίσης αρνητικο το ότι έχει βάλει δύο κιλά σιλικόνη στον κωλο!! Πολύ ντεκαβλε!
Πολύ σωστά, μύστη της Διανόησης! :woldman: Είμαι λάτρης αποκλειστικά του γυναικείου κώλου! :zfuck:

Γενικότερα, ένας σημαντικός λόγος που αποφεύγω να πηγαίνω με Ελλεηνιδες, δεν είναι μόνο ο απαίσιος χαρακτήρας τους, αλλά και το γεγονός ότι αντροφερνουν αρκετά. Κάτι λογικό για εμάς που είμαστε νότιος λαός. Παρόλα αυτά τις αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι! :priest:

Ζήτω οι σλαβες! Ζήτω οι Ρωσίδες, Ουκρανες, Λευκορωσιδες, Πολωνέζες! Ζήτω ο Πούτιν! :rockon:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.848
Πόντοι
5.406
Πολύ σωστά, μύστη της Διανόησης! :woldman: Είμαι λάτρης αποκλειστικά του γυναικείου κώλου! :zfuck:

Γενικότερα, ένας σημαντικός λόγος που αποφεύγω να πηγαίνω με Ελλεηνιδες, δεν είναι μόνο ο απαίσιος χαρακτήρας τους, αλλά και το γεγονός ότι αντροφερνουν αρκετά. Κάτι λογικό για εμάς που είμαστε νότιος λαός. Παρόλα αυτά τις αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι! :priest:

Ζήτω οι σλαβες! Ζήτω οι Ρωσίδες, Ουκρανες, Λευκορωσιδες, Πολωνέζες! Ζήτω γαμιέται ο Πούτιν! :rockon:
Συμφωνούμε σε όλα με μια μικρή διόρθωση
 
Τελευταία τροποποίηση:

Thanosm(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
102
Κριτικές
21
Like
755
Πόντοι
311
Δεν είμαι του φουλ, αν και σκέφτηκα να πάρω το τραβέλι Ιάσωνος 37. (πρέπει να το έχουν πάρει όλοι)
Ειδικότητα έχει ο κύριος @Junax !


Σοβαρά τώρα...???
Έρχεται η ΕλληνοΟυκρανέζα???
Θεός!!!
Δυστυχώς δεν γυρίζει για δουλειά
 

Henry Spencer

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Η Ιρίνα από Φωκαίας ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα?

Εναλλακτικά υπάρχουν άλλες αυτό τον καιρό όμορφες σε στυλ Ιρίνας/Σαμπίνας μοντελέ πετίτ με ωραίο πρόσωπο? Ευχαριστώ
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.020
Κριτικές
59
Like
19.474
Πόντοι
13.636

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
129
Κριτικές
13
Like
740
Πόντοι
311
Η Ιρίνα από Φωκαίας ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα?

Εναλλακτικά υπάρχουν άλλες αυτό τον καιρό όμορφες σε στυλ Ιρίνας/Σαμπίνας μοντελέ πετίτ με ωραίο πρόσωπο? Ευχαριστώ
Η Ιρίνα είναι σε διακοπές και όχι μόνο αυτό το μωράκι.....εγώ έχω βρει την Αλεξάνδρα στο Φώκαιας 25 όροφος απόγευμα
 

Speedakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε άμα είναι από Δευτέρα ή ιρινα στο Φώκαιας 27β?
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
235
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Δεν είμαι του φουλ, αν και σκέφτηκα να πάρω το τραβέλι Ιάσωνος 37. (πρέπει να το έχουν πάρει όλοι)
Ειδικότητα έχει ο κύριος @Junax !


Σοβαρά τώρα...???
Έρχεται η ΕλληνοΟυκρανέζα???
Θεός!!!
Αυτό τ τραβελι είναι όμορφη ;;είναι γνωστή ;
 

Frogen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
466
Πόντοι
300
Είναι στην πατρίδα της διακοπές σε καμία βδομάδα θα γυρίσει, δεν είναι παντρεμένη, όσο για το Instagram δεν μπορώ να το δώσω δεν επιθυμεί η ίδια
Μακάρι φίλε μου να είναι αλήθεια αυτό που λες έχω κάψει πολλα μπλε παραβολα για παρτη της και δεν μετάνιωσα ποτε. Ξέρουμε αν θα γυρίσει παλι στα μαγαζιά την Φώκαιας?
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
8
Like
1.736
Πόντοι
216
Είναι στην πατρίδα της διακοπές σε καμία βδομάδα θα γυρίσει, δεν είναι παντρεμένη, όσο για το Instagram δεν μπορώ να το δώσω δεν επιθυμεί η ίδια
Πήγε στον Πύργο ?? χαχα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom