Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 205 άτομα (16 μέλη και 189 επισκέπτες)

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μύστη μήπως την ρώτησες τι ώρα πιάνει δουλειά εκεί; Να 'σαι καλά..

Είναι η Βικτώρια από Διδύμου-Φωκαίας. Για τα γούστα μου μέτρια.
Νομίζω άλλη η Βικτώρια της Διδυμου 27 και άλλη η Βικτώρια της Φυλής 27 (και Φώκαιας 27β).
Η πρώτη δούλευε μόνο πρωί, η δεύτερη δουλεύει κυρίως απόγευμα ή τρίτη βάρδια στο Φώκαιας 27β.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
19
Like
5.812
Πόντοι
1.436
Γρήγορη επίσκεψη μετάξι,
Ι44 μικρός διάδρομος Σανέλ Ουκρανία ξανθια αδυνατη ψιλη 10€ /15€ Ελ.στομ.
Ι44 μεγάλος διάδρομος Άντζελα Αλβανία καλό σώμα σχετικά σφιχτό, καλή φάτσα για Αλβανή μελαχρινή , έριξα μια ζαριά εδώ και ήταν μια χαρά αρκετά καλό γαμησι για 10 , πιπα μέτρια προς κακή αλλά κλαιν , χάρηκα που βρήκα κατι να αδειάσω γρήγορα γιατί δεν είχα χρόνο.
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
τώρα live επιγραμματικα

Μαραθωνος 59 αριστερά Γιάννα καινούργια κοπέλα, καστανή κοντή πολύ λεπτή μέ μικρό βυζι , απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος η μοντελε Λικα , απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α Βίκυ , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νίκα και Σαμπινα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ντιαννα και Ελένη , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Λίλυ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 5 Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Στο Μαραθώνος 59 είναι η Βίκυ η ψηλή που δουλευε και παλιοτερα εκεί;
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
638
Πόντοι
81
Το likeακι σου στην χθεσινή κριτική μου μια χαρά το έκανες όμως.
Έχω δείξει με τα μηνύματα μου πως όταν μπορώ, γράφω. Δεν καταλαβαίνω το νόημα του μηνύματος σου καθώς δεν συνεισφέρει σε τίποτα, μπορούσες να προσπεράσεις.

Και ο άρχοντας τι μου είπε δηλαδή; για τα διπλά κρεβάτια; αρκετά μπουρδελα έχουν διπλό κρεβάτι, για αυτό και δεν μπήκα καν στην διαδικασία να του απαντήσω.

Τα χαιρετίσματα μου, τύπε μου.
Αν ρώταγες για την Μπάρμπορα τύπε θα είχες πάρει όλες τις απαντήσεις που θα έψαχνες αλλά αφού ρωτάς για άλλη περιοχή ο διανοούμενος περί Μπάρμπορας δεν μπορεί να σε βοηθήσει.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Μαύρες σε μπουρδελα παίζουν; Θέλω να χύσω μαύρη..

Όχι χοντρή…

Καμία πρόταση;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.135
Κριτικές
16
Like
13.996
Πόντοι
3.246

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
389
Πόντοι
21
Κωνσταντινουπολεως 166α Νίκα και Σαμπινα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.
ειχα παει καρφωτος για διπυρηνο τσιμπουκι αλλα μολις ειπα μαζι μου απαντησε δεν κανουν παρτουζα
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.040
Πόντοι
26.316

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
αυτή την περιόδο φυλής 66 3η βάρδια και Ιάσονος 39 πρώτο αριστερά 2η βάρδια
Ευχαριστώ που απαντησες. Φυλής 66 με βολεύει η Βάρδια! Γνωρίζεις πρόγραμμα; Η ξέρεις εμφάνιση;

Θα πάω σήμερα αν είναι.

Επισης προς ημερήσια ενημέρωση έχω καιρό να δω μια με τατουάζ με βυζαρες ψηλά νούμερα φυλής, η οποια μέσα δεν έκανε κάτι αλλά ήταν μουναρα ( νομίζω Χριστίνα Ρουμάνα) γνωρίζουμε που εξαφανίστηκε; Θέλω να χύσω τος βυζαρες της.

Επισης η ιρινα πως λεγόταν από Φωκαίας 27Β έφυγε; Δεν δουλεύει ποια;
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
64
Κριτικές
10
Like
309
Πόντοι
290
Ευχαριστώ που απαντησες. Φυλής 66 με βολεύει η Βάρδια! Γνωρίζεις πρόγραμμα; Η ξέρεις εμφάνιση;

Θα πάω σήμερα αν είναι.

Επισης προς ημερήσια ενημέρωση έχω καιρό να δω μια με τατουάζ με βυζαρες ψηλά νούμερα φυλής, η οποια μέσα δεν έκανε κάτι αλλά ήταν μουναρα ( νομίζω Χριστίνα Ρουμάνα) γνωρίζουμε που εξαφανίστηκε; Θέλω να χύσω τος βυζαρες της.

Επισης η ιρινα πως λεγόταν από Φωκαίας 27Β έφυγε; Δεν δουλεύει ποια;
Νομίζω ότι έφυγε το Πάσχα Κ θα γύριζε μετά από ένα μήνα
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.135
Κριτικές
16
Like
13.996
Πόντοι
3.246
Ευχαριστώ που απαντησες. Φυλής 66 με βολεύει η Βάρδια! Γνωρίζεις πρόγραμμα; Η ξέρεις εμφάνιση;

Θα πάω σήμερα αν είναι.

Επισης προς ημερήσια ενημέρωση έχω καιρό να δω μια με τατουάζ με βυζαρες ψηλά νούμερα φυλής, η οποια μέσα δεν έκανε κάτι αλλά ήταν μουναρα ( νομίζω Χριστίνα Ρουμάνα) γνωρίζουμε που εξαφανίστηκε; Θέλω να χύσω τος βυζαρες της.

Επισης η ιρινα πως λεγόταν από Φωκαίας 27Β έφυγε; Δεν δουλεύει ποια;
πρόγραμμα απλό
κάνουν και οι δύο. έχουν αδύνατα σώματα αλλά
μέτριες φάτσες

η Χριστίνα η ρουμάνα ήταν εδώ πριν μερικές μέρες , έρχεται και φεύγει συχνά για επαρχία

η Ιρίνα θα ρθει πάλι μετά
το καλοκαίρι
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Πριν από λίγο
Λιοσίων
73 ισόγειο. Κιρα και Μαρία Χοσέ.
73 όροφος. Η Εύα η βυζαρου μαζί με μια Λολίτα λατίνα

Φυλής
71 ισόγειο. Σοφία λατίνα

71 όροφος. Η Σάρα η κωλαρα. Ωραίο μωρό. Πολύ όμορφο πρόσωπο και κωλαρα . Λουσία και αυτή όμορφη ψηλή. Αλλά χωρίς στήθος. Συναγωνιστής βγαίνοντας από το δωμάτιο είπε μάπα το καρπούζι

59 ισόγειο. Η μαυρούλα Μόνικα. Ωραίο στεγνό κορμί και η μπαμπατσικη Κατερίνα

67 όροφος. Άννα ται και Μαρία ξεπετάει

65. Κάτια καινούρια δήλωσε η υπηρεσία αλλά κάπου την έχω δει πάλι. Έχω την εντύπωση ότι δούλευε πάλι πριν καιρό. Αδύνατη μελαχρινή με ωραίο κωλαράκι γύρω στα 30

66 δεξιά. Αλινα. Χυμωδες μελαχρινή που μου θυμίζει στο στυλ την Άννα Μαρία από sugar babies

Φωκαίας
13 υπόγειο. Άννα το χόμπι. Κοντή με χοντρά πόδια. Πολλά έξτρα είπε στο δωμάτιο και κωλος υπό συζήτηση

13 ισόγειο. Η μελαχρινή Ρουσλανα

17 όροφος η Μαρίνα η Ρωσίδα με ολόλευκο φόρεμα

27 κλασσικά η Νάταλι

19 η Κάρλα και η Λίλη με πιασίματα και γυαλιά
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
η Ιρίνα θα ρθει πάλι μετά
το καλοκαίρι

Mαυρο καλοκαιρι θα περασουμε :angry::angry::angry:

:klapste::klapste:
Matthew Mcconaughey Crying GIF
 
Τελευταία τροποποίηση:

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
199
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
παιδες ξερετε αν η μαρινα απο φωκαιας 17 θα βρισκετε εκει μετα τις 12 σημερα?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Εγαμευθει για δευτερη φορα η Λοριτα το Φ109 οροφο.Μια χαρα απλο γαμησακι.Στριφνη φατσα χαλαρα βυζια,χαλαρο κωλι,ομορφο μουνακι.Το ετρωγα και ευχαριστηθηκα.Αρχικος στοχος ηταν η κοντη πουτανοκορη Ολγα στο Φ109 ισογειο αλλα ειχε 3 δωματια να περιμενουν και ενα συναγωνιστη στο σαλονι.Η εταιρη συναδελφισα της Αννουλα εξυνε το ανεργο μουνι της με εμφανη ξυνιλα στη μουριτσα της.Κριμα γιατι ειναι ομορφο τεμαχιο αλλα με φτωχες υπηρεσιες.Στο Διδυμου 27 γαμιοταν στη δουλεια η Τανια.Τα παντα εκτος πρωκτικου πλεον ανακοινωνε η τσατσα με το κοθρεμα πλεημομπιλ.Αλλα τρια δωματια γεματα και τρεις αναμονη σαλονι.Ολα αυτα στην πρωινη βαρδια.Σημειωτεον....η Τανια αρχιζει τη δουλεια λιγο αργαμιση κατα της 12-1 και τελειωνει κατα τις 5:30 -6 ειπε το ανθρωπινο πλεημομπιλ.Οι υπολοιπες του ιδιου οικου,αγνοουνται.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom