Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 276 άτομα (27 μέλη και 249 επισκέπτες)

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
936
Πόντοι
361
Με Μαρίνα
Φώκαιας 17β
Σήμερα το απόγευμα
Ανεβάζω κριτική
Επέστρεψε το καυλοραπανο ?
Στην κριτική σου λες ότι δεν κάνει ελεύθερο στοματικό,θα πάω να την περάσω ένα χεράκι το Σάββατο,
Εξακολουθεί να φτύνει την πουτσα?
 

greece_greece

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
80
Like
236
Πόντοι
20
Πριν κάτι μήνες είχαμε μπει σε ένα στην Ιάσωνος με κάτι φίλους είχαμε πετύχει μια μαυρομαλλα με τατουάζ αρκετά αν θυμάμαι καλά μετρίου αναστήματος ήταν φουλ ωραία κ καυλιάρα μπας και πάει πουθενά το μυαλό σας για όνομα γιατί μου διαφεύγει ?
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
936
Κριτικές
31
Like
10.018
Πόντοι
3.436
Καθαρη Ελληνιδα ετων 26 κατα δηλωση της (φαινεται οντως μικρουλα) εντοπιστηκε πριν καμια ωριτσα στο Ιασωνος 44 ισογειο δευτερο δεξια οπως κατεβαινουμε την Ιασωνος (αυτο που τα μεσημερια ειναι η Ουκρανεζα φολα Σανελ)....Πολυ σπανιο Ελληνιδα κατω απο 30 ετων σε μπουρδελο, και οντως η προφορα της ειναι καθαρα Ελληνικη μου ειπε οτι ειναι Αθηναια...Το ονομα της Ρεα, ξανθο κοντοπουτανο (1,55-1,60 καπου εκει) ωραιο σωματακι με καμπυλες, βυζι 2,5 περιπου σχετικα μικρη μεσουλα και ωραιο γεματο στρογγυλο πισινο.... Καλος χαρακτηρας στο δωματιο δεν χαλαει χατηρια και δεν βιαζοτανε...χρονια ειχα να περασω τοσο καλα με νεαρη Ελληνιδα σε μπουρδελο...αμα ολες η Ελληνιδες ειχαν τον χαρακτηρα της Ρεας δεν θα ειχαμε αναγκη της ξενοφερτες πουτανες.....
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
454
Κριτικές
195
Like
10.724
Πόντοι
30.733
Επέστρεψε το καυλοραπανο ?
Στην κριτική σου λες ότι δεν κάνει ελεύθερο στοματικό,θα πάω να την περάσω ένα χεράκι το Σάββατο,
Εξακολουθεί να φτύνει την πουτσα?
Την φτύνει.
Για να μην την ματιασει μάλλον
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
69
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
καλημερα στην ομαδα. για μια καλη αφιλτρη πιπα τι προτεινεται; οχι απο χοντρες/γριες ....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Καθαρη Ελληνιδα ετων 26 κατα δηλωση της (φαινεται οντως μικρουλα) εντοπιστηκε πριν καμια ωριτσα στο Ιασωνος 44 ισογειο δευτερο δεξια οπως κατεβαινουμε την Ιασωνος (αυτο που τα μεσημερια ειναι η Ουκρανεζα φολα Σανελ)....Πολυ σπανιο Ελληνιδα κατω απο 30 ετων σε μπουρδελο, και οντως η προφορα της ειναι καθαρα Ελληνικη μου ειπε οτι ειναι Αθηναια...Το ονομα της Ρεα, ξανθο κοντοπουτανο (1,55-1,60 καπου εκει) ωραιο σωματακι με καμπυλες, βυζι 2,5 περιπου σχετικα μικρη μεσουλα και ωραιο γεματο στρογγυλο πισινο.... Καλος χαρακτηρας στο δωματιο δεν χαλαει χατηρια και δεν βιαζοτανε...χρονια ειχα να περασω τοσο καλα με νεαρη Ελληνιδα σε μπουρδελο...αμα ολες η Ελληνιδες ειχαν τον χαρακτηρα της Ρεας δεν θα ειχαμε αναγκη της ξενοφερτες πουτανες.....
την είχα πετύχει τότε
Screenshot_20240531_103647_com.android.chrome_edit_733348083221.jpg

και δεν την είχα ξαναδεί, ωραίος
 

george cook

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2023
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια. Αλιονα διδύμου 18Α δουλεύει ακόμα ξέρουμε?
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
382
Πόντοι
20
Τα ίδια και τα ίδια στη πιάτσα πολυυυ καιρό τώρα

Καινούργια παρουσία δοκιμάστηκε νωρίτερα σήμερα στο Μαραθώνος 59 αριστερό στη πρωινή βάρδια - είχε αναφερθεί από τον n.s. λίγο πιο πίσω.

Γιάννα, ξανθό κοντό, περίπου 20 ετών, με πολύ ωραίο λεπτό κορμάκι, νόστιμη, 1,5άρι στήθος, αματούρι.
Τα ωραία τελειώνουν εδώ, αερόπιπα, μικρή συμμετοχή, το πράμα της τίγκα στο τζελ, μάλλον πονούσε..
Παρόλα αυτά έκατσε και τον έφαγε "αντρίκια" που έλεγε κι ένας παλιός φίλος

Αυτά :hi:
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
121
Like
254
Πόντοι
21
Υπάρχει κάποια κοπέλα που να κανει γλυφωκωλι ;
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
422
Πόντοι
21
Επίσκεψη στοχευμένη στο Ιάσονος 44 παλιο ισόγειο διάδρομος το οποίο θα τελειώσει η βάρδια τώρα από όσο μου είπαν με μια Άντζελα.
Μελαχρινό μικροκαμωμένο οκ κωλαρακι νοστιμουλα μου φάνηκε αλλά μπήκα από τον ήλιο στα σκοταδιαδεν είμαι σίγουρος.
Διαβάζω σχεδόν κάθε μέρα αλλά ένα μυαλό έχουμε.και μας έχει βαρεσει και ο ήλιος.
Καμιά γνώμη? Δεν είδα κάτι στις κριτικές.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
για την μαρινα λες?εγω παντως καλα περναω,τι να πω...
Η Μαρίνα όταν είχε πρωτοέρθει ήταν καλή επιλογή, σίγουρα καλύτερη από την πλειονότητα που υπήρχε τότε. Μια διετία πίσω αν δεν κάνω λάθος. Συνολικά έχει δοκιμαστεί 6-7 φορές. Την τελευταία, πριν κάποιους μήνες μύριζε ιδρωτίλα. Ενώ είχα πει δεν θα ξαναπάω, γιατί πέρυσι μου είχε τύχει να μυρίζει φουλ ψαρίλα. Στα 4 την είχα γυρίσει κατευθείαν ιεραποστολικό, να τελειώσω να ξεκουμπιστώ στα γρήγορα μην μου πέσει και δεν σηκώνεται με τίποτα μετά από την ξενέρα. Εν τέλει, της έδωσα την ευκαιρία γιατί είπα πως θα έχει κάνει θεραπεία μετά από τόσο καιρό. Γλυτώσαμε τους μήκυτες και το γύρισε στην ιδρωτίλα. Ενώ θα έλεγε κανείς ότι με την καλή της εμφάνιση θα μπορούσε να είναι προσεγμένη στην καθαριότητά της, δεν είναι καθόλου έτσι τα πράγματα. Εκτός του ότι κάθεται σαν ψόφια να την γαμήσεις με κάτι ψευτοβογκητά. Πλέον δεν θα πέρναγα σίγουρα μαζί της. Αγγαρεία κάνει και στο βγάζει και ξινό με τα "αρώματά" της. Αν δεν είχε την εμφάνιση, δεν θα ήταν σίγουρα για Φυλής.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Μια απ' τις τελευταιες απογοητευσεις μου στη Φυλής ήταν με την "Τσέχα" Χριστίνα.
Αρκετά χρόνια στο κουρμπετι, πολυ καλη στις αρχες και πιο μετρια οσο περνούσαν τα χρόνια (με την έννοια ότι περιόριζε τα προκαταρκτικά), αλλά τωρα τελευταια την εντασσω στην κατηγορία "φόλα".
Δεν είναι κακος χαρακτηρας, οπως πχ η Ρενατα παλιοτερα και καποιες αντιστοιχες, ουτε βιαζεται να σε διωξει απ' το δωματιο, απλως εχει μηδενικη ορεξη να γαμηθει, βαζει τόνους κρεμας (με συνεπεια να γαμάς στον αερα) και μετα παει να σε τελειωσει με νευρικες χειρομαλάξεις (εγω νομιζα πως θα μου ξεριζωσει τον πουτσο, σχεδον κυριολεκτικά).
Το πιο αστειο ειναι οτι παντα με καυλωνει στο σαλονι και αν απλώς καθόταν αμετοχη να τη γαμησω, χωρις κρεμες και μαλακιες, θα εχυνα σε δευτερολεπτα και θα ημασταν ολοι ικανοποιημενοι :cheesy:
ΥΓ. Η πίπα της δεν ειναι κακη, αλλά κι αυτη χανεται μεσα στην παντελή ελλειψη ερωτισμου.
ΥΓ2. Ειχα φαει άλλη μια φολα πριν μερικους μηνες, μετα κι απ' την αυτην δεν θα ξαναπαρω... Σορρυ.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
320
Like
1.655
Πόντοι
201
Χθεσινή επίσκεψη στο φυλής 84 ισόγειο. Ρανια, ξανθιά, νεαρή, αδύνατη με ωραίο στητο 2ρακι βυζι με πεταχτη ρογα. Γεμάτο κωλο χωρίς περιττά κιλά, ιδανικό για πισοκολλητο. Φάτσα καθημερινή, μέτρια αλλά το σώμα αναπληρώνει το κενό.
Πήγα στοχευμενα μετά τις πρόσφατες αναφορές από τους προηγούμενους.

Απλό + ελεύθερο στοματικό πρόγραμμα. Καλή πιπα, βαθιά. Ζητά να μην τελειώσεις στο στόμα. Από αρχιδια δεν πέρασε και δεν το ζήτησα εγώ. Ανέβηκε από πάνω, καλό ανεβοκατεβασμα σε χαμηλούς ρυθμούς για σύντομο διάστημα, 2-3 λεπτά και ζητά αλλαγή. Στα 4 καλή συμμετοχή με βογγητα, σπροξιματα προς τα πίσω και κούνημα από πλευράς της. Σε κοιτάει από τον καθρέφτη συνέχεια. Τελείωμα και έφυγα.
Καλή επιλογή, δεν έμεινα άφωνος αλλά οκ,μια επίσκεψη είναι σίγουρα οκ.

Ο Βασίλης στην υποδοχή κλασικά έδινε ρέστα. Όσο περίμενα ήταν κουζινακι και μιλούσε με κάποιον καλοθελητη από τα site. Του έλεγε ότι στο ίντερνετ τον αποκαλούν πουτανοπροπονητη και είχε λιώσει στο γέλιο.
Στα του κομματιού του, τίμιος, πριν μπω καθάρισε και σφουγγαρισε το δωμάτιο.

Το δωμάτιο οκ, καθαρό, μικρό, με κλειστό ac ωστόσο και κρεββάτι ημιδιπλο.
Βάλτε διπλά κρεβάτια ρε παιδιά στα δωμάτια.. Έλεος.
 

ΚΡΗΤΙΚΟΣ97

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
287
Πόντοι
0
Καθαρη Ελληνιδα ετων 26 κατα δηλωση της (φαινεται οντως μικρουλα) εντοπιστηκε πριν καμια ωριτσα στο Ιασωνος 44 ισογειο δευτερο δεξια οπως κατεβαινουμε την Ιασωνος (αυτο που τα μεσημερια ειναι η Ουκρανεζα φολα Σανελ)....Πολυ σπανιο Ελληνιδα κατω απο 30 ετων σε μπουρδελο, και οντως η προφορα της ειναι καθαρα Ελληνικη μου ειπε οτι ειναι Αθηναια...Το ονομα της Ρεα, ξανθο κοντοπουτανο (1,55-1,60 καπου εκει) ωραιο σωματακι με καμπυλες, βυζι 2,5 περιπου σχετικα μικρη μεσουλα και ωραιο γεματο στρογγυλο πισινο.... Καλος χαρακτηρας στο δωματιο δεν χαλαει χατηρια και δεν βιαζοτανε...χρονια ειχα να περασω τοσο καλα με νεαρη Ελληνιδα σε μπουρδελο...αμα ολες η Ελληνιδες ειχαν τον χαρακτηρα της Ρεας δεν θα ειχαμε αναγκη της ξενοφερτες πουτανες.....
Καλησπέρα μύστη μήπως την ρώτησες τι ώρα πιάνει δουλειά εκεί; Να 'σαι καλά..
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
936
Κριτικές
31
Like
10.018
Πόντοι
3.436
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom