Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (28 μέλη και 243 επισκέπτες)

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
99
Κριτικές
27
Like
2.612
Πόντοι
2.590
Νομίζω άλλη η Βικτώρια της Διδυμου 27 και άλλη η Βικτώρια της Φυλής 27 (και Φώκαιας 27β).
Η πρώτη δούλευε μόνο πρωί, η δεύτερη δουλεύει κυρίως απόγευμα ή τρίτη βάρδια στο Φώκαιας 27β.
Εγώ την έχω πετύχει Φυλής στο 109 όροφος και νομίζω με επιφύλαξη ό,τι έχει περάσει και Διδύμου, όχι στο 27.
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
99
Κριτικές
27
Like
2.612
Πόντοι
2.590
Στοχευμένη καταδρομική αρχές 2ης βάρδιας για να πετύχω το χτεσινό λατινάκι του Φ66α αλλά τζίφος. Τελικά παίχτηκε επανάληψη στη Λούσια Φ71 όροφος. Σταθερή σαν τη προηγούμενη φορά.
Στο τελείωμα της 1ης βάρδιας πέρασα στα γρήγορα Μαραθώνος
Μ59-Αχ48 Γιάννα κοντούλα λεπτούλα, εμφανίζεται ως καινούρια
Μ59 μεσαίο Λίκα με απλό. Ομορφούλα στα υπόψιν
Μ59 άσπρη πόρτα Βίκυ ξανθοκαστανή φαγανή

Σημείωση: Η Γιάννα που εμφανίζεται σαν καινούρια είναι η πρώην Νίκα Βέργας 3 , πολύ μέτρια για τα γούστα μου.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Σημείωση: Η Γιάννα που εμφανίζεται σαν καινούρια είναι η πρώην Νίκα Βέργας 3 , πολύ μέτρια για τα γούστα μου
αδερφέ καμία σχέση, η Νίκα είναι ξανθιά ψηλολιγνη και η Γιάννα κοντή καστανή, έχουν τουλάχιστο 12-15 πόντους διαφορά, επίσης τις έχω πάρει και τις δύο
Screenshot_20240602_074334_Chrome.jpg
Screenshot_20240602_074409_Chrome.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Henry Jekyll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
27
Κριτικές
6
Like
455
Πόντοι
280
ειχα παει καρφωτος για διπυρηνο τσιμπουκι αλλα μολις ειπα μαζι μου απαντησε δεν κανουν παρτουζα
Έτσι πήγα και εγώ, τις προηγούμενες μέρες, και μόλις έβγαλα τα 30 αργύρια και είπα στην κυρία του οίκου πως τις θέλω παρτούζα μου απάντησε "Δεν κάνουν παρτούζα". Τις είχα πάρει έτσι αρχές του χρόνου, αλλά τώρα μάλλον έκοψαν τη συνεργασία τους. Σαμπίνα κάνει παρτούζα με Νάνσυ και μου είπαν κάθε Τρίτη-Τετάρτη θα είναι μαζί.
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
295
Like
1.185
Πόντοι
201
Τις τελευταίες φορές έχει τύχει να πηγαίνω για Αντριάννα χωματιανου και να βρίσκω συνέχεια κλειστά. Έχει αλλάξει τίποτα στα ωράρια κ πάει όποτε της καυλώσει?
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
99
Κριτικές
27
Like
2.612
Πόντοι
2.590
αδερφέ καμία σχέση, η Νίκα είναι ξανθιά ψηλολιγνη και η Γιάννα κοντή καστανή, έχουν τουλάχιστο 12-15 πόντους διαφορά, επίσης τις έχω πάρει και τις δύο
Screenshot_20240602_074334_Chrome.jpg
Screenshot_20240602_074409_Chrome.jpg
Έχεις δίκιο, εγώ τα μπέρδεψα. Είμαι σίγουρος ό,τι τη Γιάννα κάπου την έχω πετύχει, ίσως σε μασατζίδικο.
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
90
Like
668
Πόντοι
80
Καλημερα, Πρωινη βιαστικη επισκεψη.
Φωκαιας 13 Ισογειο Συλβια μελαχροινη με καμπυλες.
Φωκαιας 13 υπογειο Αννα κοντο ντολμαδακι, με ελευθερο στοματικο και πρωκτικο ανακοινωσε η υπηρεσια.
Φυλης 84 ισογειο Κορινα, Στυλιαρακι λιποσαρκο, με τατοο χειλακι στο κωλομερι ανακοινωνεται ελευθερο στοματικο και 69 αλλα τιποτα απο αυτα δεν ηταν διαθεσιμη να κανει, Μετα βιας να σε αφησει να χουφτωσεις, καθως και βαζει τεραστια ποσοτητα κρεμας.
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
179
Like
440
Πόντοι
21
Σάββατο βράδυ χθες φυλής πολύς κόσμος και οι περισσότεροι πιτσιρικάδες(5 και 6 άτομα μαζί).Κατά την γνώμη μου δεν είναι να πηγαίνεις τέτοιες ώρες εκεί κάτω να τσαρκαρεις,χαμός!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Το ημερησιο χυσιμο σημερα πραγματοποιηθηκε στη θεια Σοφια του Ιασωνος 44 σκαλακια.Αλλα ηταν απλο χυσιμο καθ'οτι η θειτσα κοιταζε ρολοϊ απο το πενταλεπτο.Μαλλον δεν γουσταρε να δουλεψει σημερα.
Επειτα καρα τις 12 μιση περασα απο Φιλιππιδου 11 για 2ο γυρο αλλα τζιφος.Καρολινα απουσα κΙ επανω ηταν μονο η Τανια η οποια ειχε υφακι χιλιων καρδιναλιων αν θα μας εκανε χαρει να δεχτει το ταπεινο μας 20αρικο προκειμενου να δουλεψει 10 λεπτα.Φυγαμε απραγοι.Κατω ηταν το ντολμαδακι Σοφια με βυζαρες σε ελευθερο στοματικο και 69 κατα την διοπτροφορα τσατσα.Ειχε και ενα ωραιο μωρο μελαχρινο,με υφος ντιβας που ηρθε παρακαλετη στο σαλονι.Αυτα κυριοι.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
906
Κριτικές
13
Like
2.406
Πόντοι
736
Επίσκεψη βεργας 3 στο δεξί !
Δυο κοπελες εκ των οποίων η μια με όνομα Σονια ψηλή ξανθιά λεπτή με ωραίο μικρό βυζακι και μέτρο κωλο αλλά πολύ καλό σχήμα λόγω λεκάνης! Για μενα πολύ ωραίο μαλλί κοντό σε τύπου φράντζα και φατσούλα σαν πάπακι! Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό και μεσα αρκετά καυλωτικο για μενα! Στην πιπα μέτρια δεν θέλει πίεση αλλά μετά δίνει ρέστα! Μύριζε τέλεια κιόλας! Τίμια επιλογή!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
επικρατει μια βιασυνη που πανε να στην περασουν τσατσος και ταναπου αλλα με καλη διαχειριση χρονου δεν φευγεις αχυστος.
Όντως ισχύει..,

Έχει πολύ πλάκα αυτός..

Χτες που πήγα να γαμησω την λουνα μπήκε μέσα να πάρει μάτι και καλά με ρωτάτε πως πέρασα, αν ήμουν ευχαριστημένος κτλπ..:2funny:

Την επόμενη θα γαμησω την άλλη.., έχει πατούρι τρελό και αυτή..
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246

Sakichacki

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Γνωρίζει κανείς καμιά καλή κυρία για ελεύθερο στοματικό τελειωτικό; Ανεξαρτήτως ηλικίας, αρκεί να αξίζει. Δεν έχω πολύ χρόνο θέλω να πάω κατευθείαν και να φύγω.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.069
Κριτικές
49
Like
5.255
Πόντοι
2.846
Τις τελευταίες φορές έχει τύχει να πηγαίνω για Αντριάννα χωματιανου και να βρίσκω συνέχεια κλειστά. Έχει αλλάξει τίποτα στα ωράρια κ πάει όποτε της καυλώσει?
την προηγούμενη εβδομάδα περνούσα εποχούμενος περίπου 5.30 το απόγευμα - στις 5 αλλάζει βάρδια υποτίθεται - κι επίσης ήταν κλειστό.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Φόλα Alert...κατά τις 2 πήγα στα δύο στούντιο στ λοσιων να δω τι παίζει πρώτη φορά είδα Μαρία Χοσέ κ Κίρα στ 73α αλλά είπα ν κάνω κ μια βόλτα φυλής αλλά μετά τόσα σπίτια που μπήκα δεν είδα κάτι αξιόλογο είπα να γυρίσω πίσω κ να περάσω με Μαρία μεγάλο μλκια. Στα σαλόνι πολύ τυπική φόραγε σουτιέν κ κάτι σαν μπουστακι απ' πάνω κιόλας, πληρώνω έρχεται μετά απ' λίγο βγάζει τα ρούχα έμεινα μλκας δεν έχει καθόλου στήθος τελείως πλάκα μιλάμε λέω νταξει δεν πειράζει το ξεπερνάμε..ξάπλωσε έδωσε κάτι φιλιά με τ ζόρι στ λαιμό κοιμόταν όρθια βαριοταν δεν ξέρω έκανε μια πίπα με πολύ δόντι της εξήγησα ότι πονάω συνέχισε δεν είχα πρόσβαση έτσι όπως έκατσε να πιάσω τίποτα..Την σηκώνω της λέω έλα πάνω μου μετά ένα λεπτό σταμάτησε γιατί κουράστηκε έτσι είπε την γυρνάω στ 4 μπας κ πάρουμε λίγο μπροστά μου λέει όχι δυνατά ξεκινάω πηγαίνω χαλαρά κ πάλι τραβιόταν κ έλεγε συνέχεια calma calma εγώ να το έχω καταλάβει ότι κάψαμε ένα ακόμη 20ρικο ν πηγαίνω όσο όσο για να μην γκρινιάζει στο τέλος σηκώθηκε κ έφυγε γιατί άκουσε να χτυπάει την πόρτα η τσατσά ( εγώ δεν άκουσα κάτι)κοιτάω τ ρολόι 7 με 8 λεπτά έχουν περάσει τις τι λέω δεν καταλαβαίνει φεύγει..πάω στην τσατσά την ρωτάω γιατί χτύπησε δεν έχει άτομα στ σαλόνι κ μου είπε δεν χτύπησε αυτή την πόρτα αλλά η κοπέλα κρατάει κ αυτή χρόνο κ έπρεπε ν φύγει χωρίς ρολόι η τύπισσα χωρίς κινητό κρατάει χρόνο στ μυαλό της ότι να ναι...Αυτά μάγκες συγνώμη εάν κούρασα με το σεντόνι δύο τελευταία πρώτον πάω στην πέννα στα κορίτσια δεν είμαι κανένας βρωμιλος ούτε κανένας αγενής πάντα σέβομαι κ δεν πάω του κεφαλιού εάν δεν αρέσει κάτι εκείνη την ώρα στ κορίτσι,,, κ δεύτερον νομίζω η Μαρία Χοσέ είχε 2 κακές κριτικές τελευταία δεν τις έβαλα στο μυαλό μου πήγα κ έφαγα κ εγώ το κεφάλι μου...
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Φόλα Alert...κατά τις 2 πήγα στα δύο στούντιο στ λοσιων να δω τι παίζει πρώτη φορά είδα Μαρία Χοσέ κ Κίρα στ 73α αλλά είπα ν κάνω κ μια βόλτα φυλής αλλά μετά τόσα σπίτια που μπήκα δεν είδα κάτι αξιόλογο είπα να γυρίσω πίσω κ να περάσω με Μαρία μεγάλο μλκια. Στα σαλόνι πολύ τυπική φόραγε σουτιέν κ κάτι σαν μπουστακι απ' πάνω κιόλας, πληρώνω έρχεται μετά απ' λίγο βγάζει τα ρούχα έμεινα μλκας δεν έχει καθόλου στήθος τελείως πλάκα μιλάμε λέω νταξει δεν πειράζει το ξεπερνάμε..ξάπλωσε έδωσε κάτι φιλιά με τ ζόρι στ λαιμό κοιμόταν όρθια βαριοταν δεν ξέρω έκανε μια πίπα με πολύ δόντι της εξήγησα ότι πονάω συνέχισε δεν είχα πρόσβαση έτσι όπως έκατσε να πιάσω τίποτα..Την σηκώνω της λέω έλα πάνω μου μετά ένα λεπτό σταμάτησε γιατί κουράστηκε έτσι είπε την γυρνάω στ 4 μπας κ πάρουμε λίγο μπροστά μου λέει όχι δυνατά ξεκινάω πηγαίνω χαλαρά κ πάλι τραβιόταν κ έλεγε συνέχεια calma calma εγώ να το έχω καταλάβει ότι κάψαμε ένα ακόμη 20ρικο ν πηγαίνω όσο όσο για να μην γκρινιάζει στο τέλος σηκώθηκε κ έφυγε γιατί άκουσε να χτυπάει την πόρτα η τσατσά ( εγώ δεν άκουσα κάτι)κοιτάω τ ρολόι 7 με 8 λεπτά έχουν περάσει τις τι λέω δεν καταλαβαίνει φεύγει..πάω στην τσατσά την ρωτάω γιατί χτύπησε δεν έχει άτομα στ σαλόνι κ μου είπε δεν χτύπησε αυτή την πόρτα αλλά η κοπέλα κρατάει κ αυτή χρόνο κ έπρεπε ν φύγει χωρίς ρολόι η τύπισσα χωρίς κινητό κρατάει χρόνο στ μυαλό της ότι να ναι...Αυτά μάγκες συγνώμη εάν κούρασα με το σεντόνι δύο τελευταία πρώτον πάω στην πέννα στα κορίτσια δεν είμαι κανένας βρωμιλος ούτε κανένας αγενής πάντα σέβομαι κ δεν πάω του κεφαλιού εάν δεν αρέσει κάτι εκείνη την ώρα στ κορίτσι,,, κ δεύτερον νομίζω η Μαρία Χοσέ είχε 2 κακές κριτικές τελευταία δεν τις έβαλα στο μυαλό μου πήγα κ έφαγα κ εγώ το κεφάλι μου...
Φιλαράκο να ξέρεις ότι το 50% των κοριτσιών που γαμιούντια με 10 ή 15 ή 20 ευρώ θέλουν να φύγουν το πολύ στο 7 λέπτο άσχετα αν λέει η τσατσα ότι πληρώνεις για 10 λεπτά. Λίγες θα κάτσουν χωρίς γκρίνια 10 λεπτά και άνω. Χρονομετρώ κάθε συνεδρία και η γκρίνια ξεκινά συνήθως στα 6 λεπτά,εμένα έτυχε να σηκωθεί να φύγει λατίνα η Κορινά στο μετάξι στα 5 λεπτά και η Αγάπη άλλη λατίνα στο μετάξι στα 6 λεπτά μια μελίνα ρωσιδάκι στο πορνο μωλ στο μετάκξι στα 5 λεπτά αφήνωντας με άχυστο σα να μη τρέχει τίποτα. στην φυλής 71 μια Σάρα ωράιο μωρό δεν έχυνα και άρχισε την γκρίνια για να φύγει στο 8λεπτο...........και παέι λέγοντας βαριέμαι να γραφω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
93
Like
982
Πόντοι
80
Φωκαιας 17β Μαρίνα, Ρωσίδα μέτριο σώμα, δεν μου έκανε το κλικ

Φυλης 65 ισόγειο Κορινα, η εμπειρία μου έσωσε την φόλα, διαμαρτυρετε για μεγάλες πουτσες, κλέβει βάζει χέρι (Ρουμάνα) αλλα όλα με νάζι..

Αλλά ο Καλαματιανός μπουρδελιαρης είναι πιο λέρα...
Ούτε που κατάλαβε πως από ήρεμος και ερωτικός..μετατράπηκε σε mma fighter τρώγοντας ένα κλείδωμα που θα ζήλευε και ο fedor

Πιστονιαστηκε για τα καλά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom