Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 223 άτομα (22 μέλη και 201 επισκέπτες)

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
906
Κριτικές
13
Like
2.406
Πόντοι
736
Καλημέρα μάγκες ισχύει για φυλής 200 ότι επέστρεψε εκείνη η Μπετυ με τις βυζαρες ; Ξέρουμε αν είναι εκεί σήμερα;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
περασμα μετα απο χρόνια από Μεταξουργειο μετα απο φαγητο χθες το μεσημερι.... ρε μαγκες πως εχει γινει ετσι τα μπουρδελα αθλια οι εργαζομενες οι περισσοτερες αθλιες ειναι ζητημα να ειδα λίγους Ελληνες τουλαχιστον 90% πακιστανοι και μαυριδεροι και εξω οι χρηστες τοξικομανεις να βαρανε φορα παρτιδα ... αηδιασα και πηρα τον πουλο γρηγορα
Εγώ είδα σκηνικό : βάραγε ένας σεο στην φλέβα και ενώ περπάταγα , πεταγετε αμεσος μετά το βαρεμα σηφηλιασμενος και τσιριζε ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΕΖΑ ΚΑΙΓΟΜΕΕΕΕΕ ΤΣΙΡΙΖΕ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ ΜΕΙΛΑΜΕ ΚΟΨΟΧΟΛΙΑΣΤΙΚΑ !! Δεν ξέρω τι επεγηνε διότι έφυγα γρήγορα από το σημείο
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
295
Like
1.185
Πόντοι
201
Έχουμε καμία ενημέρωση στα τι παίζει σήμερα περί του μεταξιου στο 10€?
 

xristis27

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2022
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
0
συναγωνιστες πως εχει ξεπεσει ετσι η φυλης και περιξ τελευταια? μισοι οικοι κλειστοι, ξερει καποιος γιατι? ειδικα στη Φωκαιας. Επισης χτες στο Φυλής 67 κατα τις 8 μπηκανε 2 πακια για παρτουζα μεσα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
το μεταξι δεν ηταν ετσι ολοκληρη τη σεζον στο θεμα των πρεζακηδων. Τις τελευταιες μερες/βδομαδες στην αρχη της ιασονος (νουμερα 1-3) γινονται επισημα πρεζονταλαβερια και ειναι σαν reunion βετερανων του κεθεα, χειροτερα απτις αλλες φορες.

Νταξει οκ, παντα ειχε πρεζακια η περιοχη οπως η μιση αθηνα απο εκεινη τη μερια αλλωστε, αλλα τωρα εχουν κανει κατασκηνωση στο συγκεκριμενο σημειο και στο στενακι/πεζοδρομο ακριβως απο πανω (μετωνος). Οποιος δεν εχει γερο στομαχι ή φοβαται, ας κανει τσαρκα στα υπολοιπα. η κολωνου, η μεγ. αλεξανδρου και τα χαμηλα της ιασονος ειναι παντα "καθαρα" απο τζανκαδες γιατι τους διωχνουν και οι γυρω μικροεπιχειρησεις περαν των μπουρδελων.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Πήγα δίπλα ακριβώς στο 7Α
εμφανίστηκε η Έμιλυ (μετα από διασταύρωση στοιχείων που έκανα μέσω παλαιότερων κριτικών)
Τύπε μου, εύγε για την εμπειρία.
Ωστόσο ίσως λίγο δύσκολο να ήταν αυτή η Έμιλυ.
Κατεβαίνοντας τη Φωκαίας, εργάζεται στο πρώτο σπιτάκι.
Όμως, αν όντως ήταν αυτή, σου αξίζουν πολλαπλάσια ρισπέκτ που κέρδισες μια τόσο (τίμια μεν αλλά) πολύ τυπική κορασίδα. :hi:
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.998
Πόντοι
1.336
Τύπε μου, εύγε για την εμπειρία.
Ωστόσο ίσως λίγο δύσκολο να ήταν αυτή η Έμιλυ.
Κατεβαίνοντας τη Φωκαίας, εργάζεται στο πρώτο σπιτάκι.
Όμως, αν όντως ήταν αυτή, σου αξίζουν πολλαπλάσια ρισπέκτ που κέρδισες μια τόσο (τίμια μεν αλλά) πολύ τυπική κορασίδα. :hi:
Δεν μπορώ να συγκρατήσω με τίποτα ονόματα φίλε
Είναι δυο άσπρες πόρτες διπλα δίπλα όπως πας για Αχαρνών μπήκα στη δεύτερη.
Κοίταξα γύρω γύρω για το ακριβές νούμερο αλλά Τζιφος.
Σίγουρα θα ξαναπάω αλλά αυτή τη φορά θα της χύσω την μούρη αφού φάνηκε να μη κολλάει πουθενά . Έπειτα θα ρωτήσω και το πραγματικό της όνομα
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
άστα να πάνε. Πριν από 2-3 μέρες κάποιος έγραψε ότι δέχτηκαν πάκηδες και σε στούντιο :(:(
Σε λίγα χρόνια θα ψηφίζουν κιόλας και τότε θα έχουμε στην Ελληνική Βολή και πάκηδες βολευτές.

Την ηρωἰνη από το Αφγανιστάν ποιοί λέτε να την φέρνουν εδώ και να την πουλάνε χοντρικά;

Η μισή Ελλάδα έχει γίνει ένα απέραντο μπουρδέλο και η υπόλοιπη μισή ένας απέραντος τεκές!
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Στην Βεργας 7 στο πανω σκαλακια ποια ή ποιες κοπελες παιζουν μπαλα μετα τις 8 τις καθημερινες; Γνωριζει καποιος;
Ευχαριστω.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Δεν μπορώ να συγκρατήσω με τίποτα ονόματα φίλε
Είναι δυο άσπρες πόρτες διπλα δίπλα όπως πας για Αχαρνών μπήκα στη δεύτερη.
Κοίταξα γύρω γύρω για το ακριβές νούμερο αλλά Τζιφος.
Σίγουρα θα ξαναπάω αλλά αυτή τη φορά θα της χύσω την μούρη αφού φάνηκε να μη κολλάει πουθενά . Έπειτα θα ρωτήσω και το πραγματικό της όνομα
Τα 13 ήταν αυτά που λες, όχι τα 7άρια.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σε όλους, πήγε κανείς με την Μπέτυ στο Φυλής 200, ξέρει τι βάρδια είναι? Ευχαριστώ.
 

Purkavlos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
287
Πόντοι
280
καλησπερα παιδια.η μαρια η μιλφογκιλφ αλβανιδα μελαχροινη απο διδυμου 18 υπογειο πρωινη βαρδια με το τουμπανοκωλι ξερει κανεις που δουλευει? 2 φορες πηγα και ηταν μια πετιτ που δεν ελεγε τιποτα.ευχαριστω
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
906
Κριτικές
13
Like
2.406
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους, πήγε κανείς με την Μπέτυ στο Φυλής 200, ξέρει τι βάρδια είναι? Ευχαριστώ.
Φίλε μου πήγα εγώ χθες γιατί την έχω άχτι! Ψηλή γυναίκα μαυρισμένη έχει κάτι καυλωτικο στην μάπα, ωραία χυτές βυζαρες κωλος μικρός χαμηλός θα έλεγα ! Τώρα στα του αγώνα μ μέτρια πράγματα γατί πήγα και ήμουν κάγκελο τελείως και προσπαθούσε να αποφύγει να την γαμησω και μου έκανε deepthroat μου γλείψω κ αρχιδια (επίσης με πλήγωσε με τα δοντια της γιατί δεν μπορουσε να τον βάλει όλο ) ωστόσο εγώ είχα πάει για να γαμησω όπου της είπα να ανεβεί από πάνω αλλά δεν την πάλεψε πάνω από 10 δευτερολεπτα όπου γυρίσαμε ιεροποστολικα όπου εκείνη κοίταζε αλλου και πονούσε όποτε εμμέσως δεν συμμετείχε και πολύ αλλά λόγω της θεάς των βυζιών της τελείωσα μεσα στο λάστιχο! Με το που τελείωσα έγινε καπνός! Εν ολίγοις μόνο αν γουστάρεις τις βυζαρες να πας! Στο παρελθόν είχα περάσει καλύτερα αλλά αυτή την φορά δν πέτυχε ίσως να μην γούσταρε επειδή ήταν τόσο σκληρό ή απλά ήταν τελείως διεκπεραιωτική!
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Φίλε μου πήγα εγώ χθες γιατί την έχω άχτι! Ψηλή γυναίκα μαυρισμένη έχει κάτι καυλωτικο στην μάπα, ωραία χυτές βυζαρες κωλος μικρός χαμηλός θα έλεγα ! Τώρα στα του αγώνα μ μέτρια πράγματα γατί πήγα και ήμουν κάγκελο τελείως και προσπαθούσε να αποφύγει να την γαμησω και μου έκανε deepthroat μου γλείψω κ αρχιδια (επίσης με πλήγωσε με τα δοντια της γιατί δεν μπορουσε να τον βάλει όλο ) ωστόσο εγώ είχα πάει για να γαμησω όπου της είπα να ανεβεί από πάνω αλλά δεν την πάλεψε πάνω από 10 δευτερολεπτα όπου γυρίσαμε ιεροποστολικα όπου εκείνη κοίταζε αλλου και πονούσε όποτε εμμέσως δεν συμμετείχε και πολύ αλλά λόγω της θεάς των βυζιών της τελείωσα μεσα στο λάστιχο! Με το που τελείωσα έγινε καπνός! Εν ολίγοις μόνο αν γουστάρεις τις βυζαρες να πας! Στο παρελθόν είχα περάσει καλύτερα αλλά αυτή την φορά δν πέτυχε ίσως να μην γούσταρε επειδή ήταν τόσο σκληρό ή απλά ήταν τελείως διεκπεραιωτική!
Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση, πήγες πρωί ή απόγευμα? 1η ή 2η?
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Η Ειρήνη και Ελένη έχουν επιστρέψει μεγάλου Αλεξάνδρου 28?
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.344
Κριτικές
5
Like
2.126
Πόντοι
496
Το μεγαλύτερο πρόβλημα αυτήν τη στιγμή στην Φυλής & Πέριξ εντοπίζεται στο γεγονός ότι ΧΑΣΑΜΕ ΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ....!!!!:cry::cry::cry::cry:


~ Αυτό ήταν και η χαριστική βολή....!!!!:headbang::headbang::headbang::headbang:






#Και η ζωή συνεχίζεται..........

:hi:

Eχω να παω πολλα χρονια...δεν θυμαμαι απο ποτε...!!!!
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
906
Κριτικές
13
Like
2.406
Πόντοι
736
Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση, πήγες πρωί ή απόγευμα? 1η ή 2η?
Σορρυ φίλε που άργησα αλλά έτρεχα!
Πρωινή βάρδια θα είναι εκτός Τετάρτης που έχει λαϊκή μέχρι 17.00!
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Σορρυ φίλε που άργησα αλλά έτρεχα!
Πρωινή βάρδια θα είναι εκτός Τετάρτης που έχει λαϊκή μέχρι 17.00!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου. Επίσκεψη σήμερα στην Τζούλια 2η απογευματινή στο Βέργας 7 (ισόγειο) αλλά μία μέτρια συνεδρία (ανέβασα και κριτική).
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
906
Κριτικές
13
Like
2.406
Πόντοι
736
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου. Επίσκεψη σήμερα στην Τζούλια 2η απογευματινή στο Βέργας 7 (ισόγειο) αλλά μία μέτρια συνεδρία (ανέβασα και κριτική).
Αυτή η τζουλια πως είναι εμφανισιακά; Και ξέρεις αν είναι και τριτη βάρδια;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom