Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 278 άτομα (26 μέλη και 252 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Μύστη, θυμάσαι από αυτόν τον οίκο μια Μόνικα Αλβανίδα μελαχρινή που έκανε φουλ με κώλο (με πέρασμα κι από Μετάξι)?
Πολύ δυνατή στο πρωκτικό :zfuck: αλλά δυστυχώς παντρεύτηκε και το χάσαμε το κωλί... :undecided-old:
πολύ λίγο δούλεψε αυτή
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
1
Like
298
Πόντοι
21
Φυλής 200

όπως έχει γραφτεί επανελειτουργει και δουλεύει η κοπέλα που δούλευε κ πριν κλείσει, η ξανθιά μιλφαρα η Μπετυ, με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι και πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Καυλαααααα η μπεταρααα
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Περγάμου 1
είναι ανοιχτό μόνο το ισόγειο και δουλεύει η γυρολόγος(Ιάσωνος 2β, Κολωνού 45 αριστερά κλπ) γκιλφ του Μεταξουργείου Λάουρα, καστανή χοντρούλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

ενώ στο
Διδυμου 27 Βικτόρια με καστανό μαλλί, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, η Μιλένα αρχές Οκτωβρίου σύμφωνα με την υπηρεσία.
Γύρισε η Βικτώρια;
Νομίζω πρέπει να περάσω να της δώσω ένα τσιμπουκι…
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Τα τελευταία χρόνια η Μπιουτι πάει σεζόν στην Άνδρο και δουλεύει ως καμαριέρα, αν ισχύει και φέτος λογικά θα εμφανιστεί μέσα Οκτωβρίου
Beauty maid.jpg
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
Τα τελευταία χρόνια η Μπιουτι πάει σεζόν στην Άνδρο και δουλεύει ως καμαριέρα, αν ισχύει και φέτος λογικά θα εμφανιστεί μέσα Οκτωβρίου
καλησπερα σε ξενοδοχειο στην ανδρο ερωτηση
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
366
Κριτικές
1
Like
843
Πόντοι
81
Χτες το βραδυ βγηκανε απο το δωματιο δυο πακιστανοι που ειχανε παρει σε προγραμα παρτουζας για μιας ωρας την Ρανια απο την Φυλης.

Επειδή πέρασα χτές το βράδυ από την πιάτσα όντως το μαγαζί της Ράνιας είχε κλειστό το φως και κάποια στιγμή αργότερα ξανάνοιξε. Σιγά μην πληρώνουν πάντως οι συγκεκριμένοι τόσα λεφτά για μια ώρα. Πακιστανούς πάντως δεν είδα πουθενά.
Ετιμήθη η Μαρίνα (πρώην Αλίνα) στο Φιλιππίδου ισόγειο για πρώτη φορά. Φιλιά ασταμάτητα από την ώρα που μπήκε μέχρι την ώρα που βγήκε, γλυψίματα, συμμετοχή φουλ, δεκτική στα πάντα. Πραγματικά μετά από πολύ καιρό ευχαριστήθηκα γαμήσι σε μπουρδέλο.
Αυτη την Μαρία στο Φωκαίας 17 ισόγειο την έχει δοκιμάσει κανείς να μας πει την γνώμη του?
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Επειδή πέρασα χτές το βράδυ από την πιάτσα όντως το μαγαζί της Ράνιας είχε κλειστό το φως και κάποια στιγμή αργότερα ξανάνοιξε. Σιγά μην πληρώνουν πάντως οι συγκεκριμένοι τόσα λεφτά για μια ώρα. Πακιστανούς πάντως δεν είδα πουθενά.
Όλοι οι λεφτάδες σκουρόχρωμοι πληρώνουν και με το παραπάνω για να γαμήσουν λευκές γυναίκες πουτάνες
και μάλιστα σε παρτούζα. Πολλές το δέχονται διότι καυλώνουν με την βρωμιά και την μυρωδιά των σκουρόχρωμων! Μάλιστα κάποιο βράδυ πριν από λίγα χρόνια ως πελάτης στην Φυλής υπήρξα αυτόπτης μάρτυς σε παρτούζα της γνωστής Αρίνας (Ροντίκας) με 2 Πακιστανούς.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
751
Κριτικές
30
Like
4.691
Πόντοι
2.836
Καταπίνουν και το πακοχυσο μάστορα.Αν πληρωθούνε γιατί όχι?Η δουλειά τους είναι άλλωστε.
Η φυλής κ πέριξ παλιότερα άκουγες ... .only Greeks από 2τσαδες ....τώρα τρένο μέσα κ τα πακια??? Είναι σίγουρο αυτό ή ειναι μεμονομενοι οικοι που τους μπάζουν αβέρτα μέσα?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.069
Κριτικές
49
Like
5.255
Πόντοι
2.846
Πολλές το δέχονται διότι καυλώνουν με την βρωμιά και την μυρωδιά των σκουρόχρωμων!
τι βίτσια είναι αυτά ρε γαμώτο μου;
Κι εμείς κοιτάμε να πηγαίνουμε όσο μπορούμε πιο περιποιημένοι κι όχι μόνο... :(
 

tsitsi13

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2022
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστές.Ξέρει κανείς αν έχει επιστρέψει η εμανουελα από φωκαιας 27;;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.069
Κριτικές
49
Like
5.255
Πόντοι
2.846
Η φυλής κ πέριξ παλιότερα άκουγες ... .only Greeks από 2τσαδες ....τώρα τρένο μέσα κ τα πακια??? Είναι σίγουρο αυτό ή ειναι μεμονομενοι οικοι που τους μπάζουν αβέρτα μέσα?
άστα να πάνε. Πριν από 2-3 μέρες κάποιος έγραψε ότι δέχτηκαν πάκηδες και σε στούντιο :(:(
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.344
Κριτικές
5
Like
2.126
Πόντοι
496
Τόσο πολύ έχει χαλάσει και η φυλής ρε παιδιά...περασμένα μεγαλεία χρόνια 2010-2011 ήμουν φαντάρος πήγαινα συχνά τώρα έχω να πάω χρόνια πολλά!!!
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Συναγωνιστες στην Βεργας 7 πανω μετα τις 8 το απογευμα ξερετε ποια ή ποιες κοπελς ειναι τις καθημερινες;
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.998
Πόντοι
1.336
Χθες μεσάνυχτα πέρασα μια βόλτα από φυλής μπας και με καβλωσει τίποτα αξιόλογο..

Συνάντησα τα ίδια και τα ίδια, τα μισά σπίτια κλειστά, με έναν όχλο από πιτσιρικαρια στη μέση του δρόμου να χασκογελανε και να χαλάνε το κλίμα της ηδονής και του σεξ που κινείται στον αέρα.

Είπα να αποχωρήσω προς την Αχαρνών όπου είχα παρκάρει μέσω της Φώκαιας αλλά παράλληλα να ρίξω και μια ματιά.

Άνοιξα την πρώτη πόρτα στο Φώκαιας 7, δεν είχε κόσμο
Παρουσιάστηκε η κοπέλα, ωραία πολύ εμφανίσιμη μελαχρινή, μέτριο ανάστημα με κωλαρα αλλά φαινόταν βαριεστημενη και δεν πέρασα
Πήγα δίπλα ακριβώς στο 7Α
εμφανίστηκε η Έμιλυ (μετα από διασταύρωση στοιχείων που έκανα μέσω παλαιότερων κριτικών)

Μέτριο ανάστημα και αυτή, σώμα κανονικό με πιασίματα όχι αδύνατη αλλά ούτε chubby, πρόσωπο αδιάφορο Παρ όλα αυτά κάτι με τράβηξε σε αυτή τη μέτρια παρουσία.

Εμφανίστηκε στο δωμάτιο εμφανώς καβλωμενη με αυτό που αντίκρισε
Στεκομουν όρθιος και αυτή τριβόταν με την πλάτη και τον κωλο της στο καλιγραμμο σώμα μου
Ήμουν ήδη καβλωμενος γύρισε έπεσε στα γόνατα και μου δάγκωσε τον πουτσο πάνω απ' το μποξερακι..

Το βγάζω εγώ
Πηδάει στο κρεβάτι αυτή και παίρνει την θέση που με καβλωνει όταν με τσιμπουκωνουν
Στημένη στα τέσσερα με τον κωλο ψηλά να τον διαγράφει η κόκκινη στριγκαρα.

Μου φοράει την Καποτά με το στόμα και με το καλημέρα τον παίρνει όλο στο στόμα
Αρχίζει άγρια πίπα με σάλια, ρουφηχτα και συνεχόμενα deep throat, σκύβει από κάτω ρουφάει τα αρχιδια μου και τα σαλιαριζει και αυτά
Την βλέπω να παίρνει θέση με το κεφάλι της προς τα κάτω και το στόμα της γεμάτο με τον πουτσο μου σαν να λέει τώρα πνιξε με
Έτσι κι εγώ αρχίζω να της γαμαω το στόμα χωρίς έλεος
Μέχρι που χύνω με την ίδια να κλειδώνει το στόμα της μέχρι να στραγγιξω.

Καλή φαση
 

herc96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2021
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
409
Πόντοι
280
Καλησπέρα συναγωνιστές. Γνωρίζει κάποιος αν δουλεύει ακόμα μία Σάρα καζάκα μιλφ μελαχρινή, που δούλευε πριν 1-1μιση χρόνο στο Ιάσωνος 44?
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
περασμα μετα απο χρόνια από Μεταξουργειο μετα απο φαγητο χθες το μεσημερι.... ρε μαγκες πως εχει γινει ετσι τα μπουρδελα αθλια οι εργαζομενες οι περισσοτερες αθλιες ειναι ζητημα να ειδα λίγους Ελληνες τουλαχιστον 90% πακιστανοι και μαυριδεροι και εξω οι χρηστες τοξικομανεις να βαρανε φορα παρτιδα ... αηδιασα και πηρα τον πουλο γρηγορα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom