Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 283 άτομα (34 μέλη και 249 επισκέπτες)

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-09-23-20-37-29-10_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-09-23-20-37-29-10_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    848,2 KB · Εμφανίσεις: 47

Leon33

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
Η Φωτεινή η ψηλή... από Δ27 ξέρει κάποιος που τη βρίσκουμε και πότε;
κάποιος έγραψε για μεταγραφή στο φυλής
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.972
Κριτικές
1
Like
4.770
Πόντοι
456
#Στην πίπα βάζει πολύ δόντι.... σκέτο βασανιστήριο....!!!!

#Στην ορχεολειχια αντί να γλείφει - ρουφάει.... αυτή δαγκώνει και τραβάει τους όρχεις.... σκέτο μαρτύριο....!!!!

#Έχει χάσει πάρα πολλά κιλά....σε βαθμό να πιάνεις κωλαρακι και μπουτακι....και να πιάνεις κόκαλα....!!!!
Σκέτη Αηδία....!!!!

#Τελειωτικό στο στόμα κάνει σε όλη την υφήλιο....!!!!



~ Από εμένα είναι ΟΧΙ....!!!!

#Προτιμώ τα skinny και όχι στα μπαμπατσικα.

#κάνει καλά προκαταρκτικά σε σχέση με την πλειοψηφία.

#ακολουθει τα θέλω σου

#ειναι για dirty , rough sex.

#καθαρός χώρος για μετάξι rules

Από εμένα ΝΑΙ ....!!!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
#Τελειωτικό στο στόμα κάνει σε όλη την υφήλιο....!!!!
τα εξτρα δηλαδη ειναι "μειον";
τι θες να κανουν, μονο σε εσενα τελειωτικο και οχι στους αλλους ας πουμε; :confused:
βαζε καποτα αν φοβασαι για κατι
Το προγραμμα της το ξερεις απο πριν, βασικα οι περισσοτεροι βασει προγραμματος περνανε (οσοι ειναι οκ με την εκαστοτε εμφανιση τελος παντων)


ελεος, σε λιγο θα βαζουμε στα αρνητικα των ιεροδουλων οτι δεν ειναι παρθενες ή εστω οτι δεν ειναι μονογαμικες :tooth:
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
τα εξτρα δηλαδη ειναι "μειον";
τι θες να κανουν, μονο σε εσενα τελειωτικο και οχι στους αλλους ας πουμε; :confused:
βαζε καποτα αν φοβασαι για κατι
Το προγραμμα της το ξερεις απο πριν, βασικα οι περισσοτεροι βασει προγραμματος περνανε (οσοι ειναι οκ με την εκαστοτε εμφανιση τελος παντων)


ελεος, σε λιγο θα βαζουμε στα αρνητικα των ιεροδουλων οτι δεν ειναι παρθενες ή εστω οτι δεν ειναι μονογαμικες :tooth:

Κατσε να δεις οτι σε λιγο θα λενε:Αυτη παει με ολους,απο μενα ειναι ΟΧΙ,τρελα μιλαμε.Αλλοι προσπαθουν να μαθουν που μενουν οι σεξεργατριες οταν δεν δουλευουν,αλλοι ποσα παιδια εχουν και με ποιον τα εχουν,δεν πατε καλα μαγκες.Μπειτε μεσα,γαμηστε και δρομο.Τι μας νοιαζει τι και πως γι αυτες?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Repetition με Τατιάνα , τέλειο αρχιδορούφηγμα μου τράβηξε μέχρι νωτιαίο μυελό.
Προκαταρκτικά φιλιά σε όλο το σωμα , δαγκωματακια σταρχιδια και ελεύθερο τσιμπούκι ψιλοάγριο όμως που δεν μου αρέσει ιδιαίτερα.
Την πήρα πάνω, κάτω και πλαγίως και μου είπε και ευχαριστώ στο τέλος.
Όλα αυτα με 358,51 γρίβνια.
Τέτοιες θέλουμε !!!
Ειναι απότομη η Τατιάνα στις κινήσεις της, αγγίζει τα όρια του σαδισμου.
Είχα περάσει μαζί της πάλια που ήταν στο απέναντι στον όροφο, είχα γράψει κ κριτική, διαβάστε άμα γουστάρετε για ποιο ανάλυτικα.
Είμαι σύμφωνος με τον φίλο jon Smith......
Με λίγα λόγια προχτές την είδα, ήταν με την τσατσά στα σκαλιά κάπνιζαν κ άλλαξα πεζοδρόμιο.....
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
σε ερωτηση : Γιατι ολα τα κοριτσια στο χωρο δεν κανουν το τελειο κρεβατι ? τι θα απανταγατε ? πως θα σηκωσεις ολο το χρημα αν εισαι κομοδινο ?
 

gamao_gamao

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
153
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες και απο μενα. Θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καμια κοπελα στη Φυλης που να μοιαζει λιγο με Sara Jay στα χαρακτηριστικα ωστε να περασω μια βολτα να την περιποιηθω. Ευχαριστω προκαταβολικα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Καλησπερα μαγκες και απο μενα. Θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καμια κοπελα στη Φυλης που να μοιαζει λιγο με Sara Jay στα χαρακτηριστικα ωστε να περασω μια βολτα να την περιποιηθω. Ευχαριστω προκαταβολικα


Με κάτι από Φρύνη Αρβανίτη & Βέτα Μπετίνη βολεύεσαι τύπε;;;;; :think:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
602
Κριτικές
16
Like
2.181
Πόντοι
2.257
σε ερωτηση : Γιατι ολα τα κοριτσια στο χωρο δεν κανουν το τελειο κρεβατι ? τι θα απανταγατε ? πως θα σηκωσεις ολο το χρημα αν εισαι κομοδινο ?

Καλημέρα φίλε. Μία σύντομη απάντηση θα ήταν η εξής.
1) Είναι πάροχοι υπηρεσιών. Και μάλιστα ιδιαίτερης φύσης. Δεν μπορούν πάντα να πιάνουν άριστη απόδοση.
2) Υπάρχει το ενδεχόμενο ΄κόπωσης.
3) Κακή νοοτροπία (όσα μαζέψουμε στο λιγότερο χρόνο).
4) Πολιτική του καταστήματος.
5) Δεν έχουν την ίδια απόδοση με κάθε πελάτη διότι δεν ταιριάζουν όλοι με όλους. Δυστυχώς. Εγώ μπορεί να ''φάω φόλα'' και εσύ να περάσεις εξαιρετικά. Ο λόγος? Εσύ μπορεί να μοιάζεις με τον Ομάρ Σαρίφ και εγώ με το μουλάρι που καβαλούσε στις ταινίες.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.573
Like
11.452
Πόντοι
2.406

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
751
Κριτικές
30
Like
4.691
Πόντοι
2.836
Το αδιαχωρητο σημερα το απογευμα στον οικο της οδου Φυλης 84 ενας ευπορως πελατης πηρε για μια και μετα παραπανο ωρα την ξανθουλα και σεξυ Ρανια με αποτελεσμα ολοι να μαζευονται και να την ζητανε και να την περιμενουνε να τελειωσει.η ουρα εφτανε μεχρι εξω σε μια φαση.το προγραμα της ειναι τιμιο και πολυ καλο και για αυτο κανει την διαφορα απο αλλες στην Φυλης και μαζευει ολο το χαρτι.
Γιατι δεν εκλεινε τη λαμπα η 2τσα για μια ωρα? Για να ακούγετε τι λενε στο σαλονι κ να ανοιγοκλεινουν πόρτες ? Εκτός αν υπήρχε support στη βαρδια αλλη κοπέλα Άσε εγώ έχω πετύχει να την έχει κλείσει πελάτης πρωί πρωί για 2 ώρες (240 ευρω) όπως κ την συμπατριώτησα κ φίλης τη Χριστίνα....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Γιατί τα μισά ποστ εδώ στο νήμα είναι φαντασιώσεις
Το 95% των ιστοριών είναι αληθινές και το έχω τεκμηριομενο αυτό !! Διότι πιο παλιά και εγώ άκουγα ιστορίες και δεν πίστευα ..μέχρι που μου έτυχαν και σε εμένα και τότε είπα ναι ρε φίλε και όμως γίνονται !!! Δεν θα πω τι και πως … Διότι έχω γράψει πολλά χιλιόμετρα και θα είναι ανούσιο !! Θα πω μόνο σε θρεντ με παλεμένους αν γίνει ποτέ !!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Γιατι δεν εκλεινε τη λαμπα η 2τσα για μια ωρα? Για να ακούγετε τι λενε στο σαλονι κ να ανοιγοκλεινουν πόρτες ? Εκτός αν υπήρχε support στη βαρδια αλλη κοπέλα Άσε εγώ έχω πετύχει να την έχει κλείσει πελάτης πρωί πρωί για 2 ώρες (240 ευρω) όπως κ την συμπατριώτησα κ φίλης τη Χριστίνα....
Πάντως 1925-2020 που ήμουν πιατσα ήταν κλειστή
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
751
Κριτικές
30
Like
4.691
Πόντοι
2.836
Πάντως 1925-2020 που ήμουν πιατσα ήταν κλειστή
Αυτό είναι το σωστό. Στα μεγάλα προγράμματα η λάμπα να κλείνει κ να αλλάζουν κ σεντόνια. Δεν γίνεται να δίνεις πόνο μέσα κ να ακούς το κους κους του σαλονιού κ πόρτες κτλ. Αφού δεν υπάρχει καθόλου ηχομόνωση.... κ δεν έχεις πληρώσει για 10 λεπτα απλό πρόγραμμα... αυτό πιστεύω εγώ τώρα αν κάνω λάθος δεν ξερω γιατί δεν έχω πάρει μισάωρο η ώρα σε οικο....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom