Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 364 άτομα (52 μέλη και 312 επισκέπτες)

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Καταθεση πριν λίγο στην Ροντίκα στο Φυλης 109Β.
Λεπτή μαυρομάλλα κοπέλα γύρω στα 30, ύψος 1.60, ζώδιο Ιχθύες.
Το πρόγραμμά της ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα, ελεύθερα πιασιματα σεξ σε όλες τις στάσεις.
Αρκετά μικρά τατουαζ πανω στο σώμα της, κυρίως στα πόδια, όπου στους αστραγάλους είχε βάλει κάτι σεξυ βραχιόλια που της τα δαγκωσα στο δωμάτιο.

Μπήκε μέσα πρόσχαρη, αλλά η μαλακια είναι ότι τα πέταξε όλα κατευθείαν εξω, κατσε λίγο βρε μαντάμ, ρώτα με πως με λένε ή έστω ποιο μέλος είμαι στο bou, μετά γδύσου όσο θες.
Ε πετάω και εγώ το σώβρακό μου στην κρεμάστρα και της τον δίνω ακαπελα στο στόμα, εγώ όρθιος αυτή ξαπλωμένη, καλή η πιπα αλλά όχι κάτι τρελό, δεν είχε αλατοπίπερο, ήταν μονότονη και χωρίς στριφογυριστά κόλπα που μ'αρεσουν.
Την ξαπλώνω ιεραποστολικό, εκεί η κοπελα είναι ευλύγιστη και ανοίγει τα πόδια της σαν σπαγκέτι, σπαγκάτο έστω.
Μου αρεσε αυτη η στάση μαζί της, έδειξε θερμότητα και θέληση να την απολαύσει, με αγκαλιαζε, με φιλούσε στον λαιμό, με καυλωσε η ρουφιανα και αρχίσανε τα βαθειά γλωσσόφιλα, οισοφάγο φθάσανε.
Την κράτησα σε αυτό το τέμπο για κανα 5 λεπτό, όπου την έστησα στα 4 για να θαυμάσω το έξαλλο τατουαζ τύπου δεκαετίας '90 των σλαβόφωνων κοριτσιόνε, που είχε απάνω στο μικροκαμωμενο κωλομέρι της.
Έχει βαθύ ανοιχτό μουνι, αναρωτιέμαι αν το έχει δηλώσει τέτοιο πηγάδι στην πολεοδομία ναούμ, όμως, το στήσιμο, στήσιμο, εξαιρετικότατο, σαν βασιλική κόμπρα στεκόταν, τα βραχιολάκια στα πόδια της να κάνουν ντρίν-ντρίν, το ετοιμόρροπο κρεβάτι κρακ-κρακ, οι κραυγούλες της ηχουσαν καλά ωραία στα πορναυτιά μου, ωραια φάση, στα φτωχικά κρεβάτια γίνεται το πιο παθιασμένο σεξ.
Μετά από λίγο την παροτρύνω να την γαμησω στα όρθια, αλλά δεν ήθελε η μαντάμ, not like it, μάλλον θα είχε καμία τραυματική εμπειρία, ε οκ θα χυσω έτσι σιγά, μετά από πολλά μπες-βγες έρχεται το τέλος.

Το κορίτσι είναι καλό, φιλότιμο, αλλά δεν σου αφήνει το κατι να την ξαναπάρεις.
Για μια φορά είναι οκ.
Στο δωμάτιο έκατσα σίγουρα πάνω από 10', κοντά 15', καμιά ενόχληση, ούτε βιασύνη από την κοπέλα.
Αυτή είναι, σε όποιον του γυαλίσει εμφανισιακά ας μπει, δεν θα τα κλάψει τα λεφτά, αλλά ούτε θα τρελαθεί κιολας.

Να περνάτε όμορφα.
Αφήνω αυτό εδώ το χιουμοριστικο.

FB_IMG_1663680845086.jpg
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
εεεε ναι για να το λες εσύ που μας διαβάζεις χρόνια...
και εσυ εισαι καλος ενημερωτης και συχνος και σταθερος αποτελεις σημαντικη συνεισφορα στα της ενημερωσης !
αλλα δεν μπαινεις σε ιδιαιτερες περιγραφες (βεβαιως εχεις αναλυτικες κριτικες αλλα στα συνοπτικα της ενημερωσεις αναφερομαι) και εχεις και ενα θεμα με το μετρας το μεγεθος των βυζιων !
μια φορα μια σωστη μετρηση μεγεθους βυζιων δεν νομιζω να εχεις πετυχει ! ηθελα να στο πω μιας και μας δωθηκε η ευκαιρια !
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
και εσυ εισαι καλος ενημερωτης και συχνος και σταθερος αποτελεις σημαντικη συνεισφορα στα της ενημερωσης !
αλλα δεν μπαινεις σε ιδιαιτερες περιγραφες (βεβαιως εχεις αναλυτικες κριτικες αλλα στα συνοπτικα της ενημερωσεις αναφερομαι) και εχεις και ενα θεμα με το μετρας το μεγεθος των βυζιων !
μια φορα μια σωστη μετρηση μεγεθους βυζιων δεν νομιζω να εχεις πετυχει ! ηθελα να στο πω μιας και μας δωθηκε η ευκαιρια !
:jerking::jerking::jerking:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
Μολις επισκεφτηκα το λιοσιων 73Β για Μπετυ.......η τσατσα μου ειπε οτι σταματησε οριστικα λογω το οτι δεν προλαβαινει με παιδια της
Γκινιααααα και δενπρολαβα να την δοκιμασω.....
Κρίμα που σταμάτησε η Μπέτυ το γατάκι... :undecided-old:
Βέβαια, με τον μισθό της από το στουντέλο, μια χαρά θα μπορούσε να πληρώνει νταντά.
Οπότε δεν στέκει η δικαιολογία της τσα2... :woldman:
Μήπως, άραγε, βρήκε τον έρωτα εκτός μπουρδέλου και σταμάτησε γι αυτό...? :smitten:
Ευτυχώς που πρόλαβα να την γνωρίσω λίγο πριν την αποχώρησή της.:kiss-mark:
Ορίστε και η ενδεχομένως ''κύκνεια'' κριτική για την Μπέτυ,
με τίτλο "Ο γατολάγνος/Ρωσόφιλος Junax''::rockon:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Κρίμα που σταμάτησε η Μπέτυ το γατάκι... :undecided-old:
Βέβαια, με τον μισθό της από το στουντέλο, μια χαρά θα μπορούσε να πληρώνει νταντά.
Οπότε δεν στέκει η δικαιολογία της τσα2... :woldman:
Μήπως, άραγε, βρήκε τον έρωτα εκτός μπουρδέλου και σταμάτησε γι αυτό...? :smitten:
Ευτυχώς που πρόλαβα να την γνωρίσω λίγο πριν την αποχώρησή της.:kiss-mark:
Ορίστε και η ενδεχομένως ''κύκνεια'' κριτική για την Μπέτυ,
με τίτλο "Ο γατολάγνος/Ρωσόφιλος Junax''::rockon:
Παπαριές, πρέπει να έχει πάει σε στούντιο, ακάποτε καβαλάρη.
Την πήρε το μάτι μου στο πρόγραμμα σε Κασσάνδρας μεριά.

Διόρθωση, Κροκέων όχι Κασσάνδρας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
Παπαριές, πρέπει να έχει πάει σε στούντιο, ακάποτε καβαλάρη.
Την πήρε το μάτι μου στο πρόγραμμα σε Κασσάνδρας μεριά.
Μύστη, εννοείται ότι πλάκα έκανα για τους έρωτες εκτός μπουρδέλου... :2funny:
Για πες περισσότερες λεπτομέρειες... Από μια σύντομη αναζήτηση που έκανα μόλις στα
Κασσάνδρας δεν την βρήκα... :undecided-old:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μύστη, εννοείται ότι πλάκα έκανα για τους έρωτες εκτός μπουρδέλου... :2funny:
Για πες περισσότερες λεπτομέρειες... Από μια σύντομη αναζήτηση που έκανα μόλις στα
Κασσάνδρας δεν την βρήκα... :undecided-old:
Ναι το διόρθωσα, στο Κροκέων όροφο τσέκαρε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: oldboy

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
296
Like
1.185
Πόντοι
201
Αύριο είναι για πρωινό πρωινό γαμησι για να μπει καλά η δύσκολη Παρασκευή. Σκέφτομαι Άννα Ιωαννίνων 3 ή Αντριάννα χωματιανου. Έχετε υπόψιν άλλες καλές πρωινές?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
και εσυ εισαι καλος ενημερωτης και συχνος και σταθερος αποτελεις σημαντικη συνεισφορα στα της ενημερωσης !
αλλα δεν μπαινεις σε ιδιαιτερες περιγραφες (βεβαιως εχεις αναλυτικες κριτικες αλλα στα συνοπτικα της ενημερωσεις αναφερομαι) και εχεις και ενα θεμα με το μετρας το μεγεθος των βυζιων !
μια φορα μια σωστη μετρηση μεγεθους βυζιων δεν νομιζω να εχεις πετυχει ! ηθελα να στο πω μιας και μας δωθηκε η ευκαιρια !
Μάλλον τελικά δεν παρακολουθείς χρόνια όπως γράφεις στο πρώτο σου ποστ,
Καλά να περνάς
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
ύριο είναι για πρωινό πρωινό γαμησι για να μπει καλά η δύσκολη Παρασκευή. Σκέφτομαι Άννα Ιωαννίνων 3 ή Αντριάννα χωματιανου. Έχετε υπόψιν άλλες καλές πρωινές?

Αύριο είναι για πρωινό πρωινό γαμησι για να μπει καλά η δύσκολη Παρασκευή. Σκέφτομαι Άννα Ιωαννίνων 3 ή Αντριάννα χωματιανου. Έχετε υπόψιν άλλες καλές πρωινές?
Αντριάνα σίγουρα την άλλη κορασίδα δεν την ξέρω.Αλλα με Αντριάνα σίγουρα το ευχαριστιεσαι
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Χτες είχα διάθεση για gilf φάση και πέρασα από τα στέκια Βέργας μεριά .Πήρα Νάνσυ στο Βέργας 6 υπογα και πέρασα καλά για την ηλικία της δυνατή και το έχει το άθλημα.
 

Kuku7

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
112
Like
280
Πόντοι
21
Καλησπερα μαγκες....ξερουμε αν η λιλιαν απο ιασωνος εργαζεται;; ευχαριστω
 

Dimitriskalama

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
132
Like
196
Πόντοι
1
Χτες είχα διάθεση για gilf φάση και πέρασα από τα στέκια Βέργας μεριά .Πήρα Νάνσυ στο Βέργας 6 υπογα και πέρασα καλά για την ηλικία της δυνατή και το έχει το άθλημα.
Φίλε συναγωνιστη καλη η νασνυ, γιατι εχω ορεξω και εγω για ένα γκιλφακι
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
1.222
Πόντοι
361
Καλησπερα μαγκες....ξερουμε αν η λιλιαν απο ιασωνος εργαζεται;; ευχαριστω
Πήγαινε μια βόλτα να μας πεις εάν είναι εκεί να ξέρουμε , συνήθως μετά τις 12:00 είναι
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.972
Κριτικές
1
Like
4.770
Πόντοι
456
Πήγαινε μια βόλτα να μας πεις εάν είναι εκεί να ξέρουμε , συνήθως μετά τις 12:00 είναι
Κλειστό με αλυσίδα στην πόρτα , δεξιά είναι η Τατιάνα που τιμήθηκε με πολύ καλή απόδοση ...
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα
Μια ερώτηση μήπως ξέρει κανείς αν η Μιλένα από Δ27 δουλεύει τα απογεύματα ή δεν δουλεύει καθόλου;
 

Anonymos-Ψ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές ξέρει κάποιος αν η ανκα από Φ7 ποτέ βολτάρει η αν έχει φύγει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom